Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Łukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 06 Maj 2014
Posty: 0

Wysłany:    [Szablon Sorbet, Blogger] Jak uzupełnić kategorie w menu?

Witam.
Chcę się dowiedzieć jak przydzielić posty na blogu na blogspocie, tak aby wyświetlały się na stronie głównej i w przydzielonej kategorii w menu. Widziałem podobne tematy na tym forum i w innych miejscach w internecie, lecz problem w tym, że ani dodanie etykiet, ani stron nie pomaga, dlatego, że szablon pobrałem ze strony z darmowymi szablonami. Nie znam się za bardzo na HTML'u. Mam nadzieje, że mniej więcej zrozumiecie o co mi chodzi. Nie chcę dawać linku do bloga, jest to mój pierwszy post nie chcę być od razu zbanowany dlatego, że się reklamuję, więc jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak to wygląda to proszę napisać dam link za zgodą moderatora.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-05-06, 17:50   

Jeżeli jesteś właścicielem bloga, o którego pytasz a temat dotyczy jakiegoś problemu z nim związanego, to adres oraz nazwa szablonu jest wręcz wymagana.

Strony statyczne i strony etykiet mają własne adresy URL. Jeżeli menu w szablonie jest robione ręcznie, to trzeba je odszukać w źródle i wkleić odnośniki w odpowiednie miejsce.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Łukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 06 Maj 2014
Posty: 0

Wysłany: 2014-05-06, 18:07   

Adres mojego bloga http://kulturawglukasza.blogspot.com/
Szablon nazywa się sorbet pobrałem ze strony widocznej w stopce.
Na tronie z szablonem jest napisane jak dodawać do poszczególnego działu z menu posty (o ile dobrze to zrozumiałem trzeba w kodzie HTML wkleić link do postu w odpowiednie miejsce) ale nie wiem czy to może być tylko jeden post, czy kilka, a jak kilka to czy trzeba zrobić to innym sposobem niż tym ze strony z szablonem. I jeszcze jedno pytanie: czy każdy post trzeba przypisywać do danej kategorii z menu ręcznie? Czy można to ustawić automatycznie?

[ Dodano: 2014-05-07, 14:45 ]
Udało mi się przypisać jeden post to kategorii "Inne" ale gdy chciałem do tej kategorii przypisać kolejny post, wchodząc w tę kategorię nie wyświetla się lista postów do niej przypisanych, tylko każdy post ma swój odnośnik w rozsuwanym pasku kategorii.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-05-07, 15:57   

Nie przeczytałeś tematu, który zalinkowałem wyżej. Jest tam opisana różnica pomiędzy podstronami statycznymi a stronami etykiet. Twoje menu powinno zawierać odnośniki do podstron etykiet. Wtedy uzyskasz to, czego oczekujesz - po wybraniu "książki" wczyta Ci wszystkie wpisy z tej kategorii.

książki: http://kulturawglukasza.b...i%C4%85%C5%BCki
inne: http://kulturawglukasza.b...arch/label/Inne

Treści typu "o mnie", "o blogu", "kontakt", "współpraca" itp. umieść na stronach, nie jako wpisy na blogu.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Łukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 06 Maj 2014
Posty: 0

Wysłany: 2014-05-07, 17:27   

Dzięki za pomoc :) Jest tak jak chciałem :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz