Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Pomoc techniczna
[forum] nie liczy wszystkich postów
na moim profilu jest:

Postów: 17

Posty w tym miesiącu: 21

Czy dobrze się domyślam, ze posty w niektórych tematach/ działach są "niepoliczalne"? Czy jednak coś się- z upału ;) - popsuło?
Ostatni post Odpowiedzi: 1
[forum] Błędy w wyswietleniu treści posta po zapisaniu
Mam pytanie co robię źle, wrzucam w zapytanie w temacie menu rozwijane na bloggera kod i spis stron z linkami które chciała bym wstawić pod kod i część z linków kasuje się?
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Gdzie mogę napisać żeby stać się aktywnym użytkownikiem?
Cześć,
nie jestem zbyt biegła w byciu forumowiczem. Więc może problem błahy, ale... nie mogę napisać żadnego posta, nic dodać ani zadać pytania, wiem, że musze być aktywnym uzytkownikiem i już przeczytałam instrukcję (niestety nie wiem które tematy są otwarte dla wszystkich ? gdzie nie wejdę to nie mogę nic napisać)
Będę wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam
Kasia
Ostatni post Odpowiedzi: 3
[forum, strona logowania] obniżony formularz
Nie wiem czemu ale ostatnio strona z logowaniem trochę się rozjechała, przez co przycisk "Zaloguj" jest ustawiony tak, że trzeba zjechać w dół, żeby go kliknąć.
Wcześniej tak się nie robiło (chociaż też w sumie był dość nisko umiejscowiony).

To taka drobna uwaga tylko :)
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Wykasowało mi temat?
Wiadomość od Obsługa forum " Twój Temat napisany przez Ciebie na: "Forum Blogowe", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Post nie na temat Twój post:

Temat: "Witam"

Witam wszystkich forumowiczów nowych i starych jestem jeszcze lekko zagubiona w tym wielkim forumowym świecie, ale ma nadzieję że to minie"

Zapytam dlaczego został usunięty? Był to nowy temat założony tu Forum Blogowe Strona Główna » Dział Integracyjny » Przywitaj się i napisz coś o sobie. Co zrobiłam nie tak?
Proszę o wyjaśnienie jak mogę to zrobić poprawnie lub przywrócenie tematu.

Nowa forumowicza KasikO
Ostatni post Odpowiedzi: 1
gdzie mogę pisać na forum? wszędzie limity
witam mam na imię Julia jestem całkiem zielona w tym temacie ale zamarzylam o blogu i mam .
Troszkę nie rozumie dlaczego nie mogę napisać posta,rozumiem ze potrzebuje 5 żeby założyć temat ok!Ale jak mam je pisać skoro jak wchodzę w dany temat otrzymuje wiadomość ze nie mogę bo nie mam 5 postów lub muszę być członkiem klubu-jestem i nadal nie mogę ,a to jest chyba jedyne forum które znalazłam z dobrymi radami i fajnie zorganizowana pomoce. Proszę o pomoc i wyjaśnienia jak mogę zacząć pisać? dziękuje!
Ostatni post Odpowiedzi: 28
Gdzie mogę uzyskać poradę i gdzie mogę zamieścić pytanie?
Witajcie, jetem tu nową osobą i czuję się bardzo zagubiona; regulamin wydaje mi się bardzo skomplikowany i stawiający b. wysokie wymagania użytkownikom (żeby czegokolwiek dowiedzieć się). Zatem moje pytanie: gdzie mogę zadać pytanie , żeby móc wyjaśnić przyczynę zakłócenia w funkcjonowaniu mojego bloga na blogspocie po zmianie szablonu z dynamicznego na zwykły? Będę wdzięczna za odpowiednie ukierunkowanie. Pozdrawiam
Ostatni post Odpowiedzi: 3
nie mogę dodać tematu w pomocy blogowej
Elo, mam pytanie, dlaczego nie mogę dodać tematu na http://forum.blogowicz.in...gowe-cat23.htm? Dokładniej na pomoc Blogspot? Przepraszam, że tu pytam, ale chyba tylko tu mogłem dodać post. ;(
Ostatni post Odpowiedzi: 5
upoważnienia/uprawnienia do pisania postów
pisze mi, pod jednym z tematów, że "nie jestem uprawniony do pisania w tym temacie", jak można te uprawnienia nabyć?
Ostatni post Odpowiedzi: 1
[ odsyłacze na forum ] czy coś z nimi nie tak?
Mam tyci problem z odsyłaczami: a wiec, no cóż nie chcą odsyłać...

próbowałam już wszystich wersji (nawet tych które na pewno nie zadziałają) : <a href="http://www.youtube.com/watch?v=fGe_geLIK5M.html">blabla</a>
[a href="http://www.youtube.com/watch?v=fGe_geLIK5M.html"] blabla [/a]
<a href="www.youtube.com/watch?v=fGe_geLIK5M.html">blabla</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fGe_geLIK5M">blabla</a>

pewnie jest coś co źle robię, ale tego po prostu nie potrafię zauważyć i ciągle krążę w kółko... więc bardzo proszę o pomoc :help:
Ostatni post Odpowiedzi: 8
[ video ] jak wstawić do posta??
Jak już wcześniej było napisane nie działa. A o co chodzi z BBcode? Który mam wybrać. Przecież jest ich tysiące :rozpacz:
Ostatni post Odpowiedzi: 3
niedziałające filmiki na forum
z uwagi na to, ze po wprowadzeniu kodu 'yt' dla filmów przestały działać te stare pełne - proszę o zgłaszanie takich postów jeżeli powinien się w nich znajdować film a się nie pojawia.
Będziemy edytować je i zamieniać kody na bbcode.

Jeżeli jakiś post należy do was zróbcie to samodzielnie :)
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Problem z forum - brak połączenia z bazą
Hej
Dosyć często jak wchodze na forum to wyskakuje mi takie coś jak w załączniku. Dopiero jak odświeżam stronę to daje jakiś efekt (czasami muszę parę razy odświeżać a bardzo mnie to denerwuje).
Mam Mozillę, a w IE jest to samo.
Dlaczego tak sie dzieje??
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Problem z strona
Hej
Dosyć często jak wchodze na forum to wyskakuje mi takie coś jak w załączniku. Dopiero jak odświeżam stronę to daje jakiś efekt (czasami muszę parę razy odświeżać a bardzo mnie to denerwuje).
Mam Mozillę, a w IE jest to samo.
Dlaczego tak sie dzieje??
Odpowiedzi: 0
Problem z strona
Hej
Dosyć często jak wchodze na forum to wyskakuje mi takie coś jak w załączniku. Dopiero jak odświeżam stronę to daje jakiś efekt (czasami muszę parę razy odświeżać a bardzo mnie to denerwuje).
Mam Mozillę, a w IE jest to samo.
Dlaczego tak sie dzieje??
Odpowiedzi: 0
Podpis Pod Nickiem
Witam.
Czy będzie, lub jest możliwość dodania WŁASNEGO, i wymyślonego podpisu pod nickiem,
który wyświetlałby się nad avatarem tak jak np. Blog.Onet Klub
:?:

co wy na to? :)

P.S. Może mi ktoś z adminów zrobić niebieski nick? :D plosie... :rotfl:
Ostatni post Odpowiedzi: 14
nie chce mi avatara zmienić
Próbuję zmienić avatar, ale nie da się, taki komunikat wychodzi:

Cytat

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpwPHhXA' to './images/avatars/65414395488317988e291.jpg' in /home/htsz/domains/blogowicz.info/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php on line 355


o co chodzi?!
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Nie mogę się dostać na forum ...
Jetsem modem, a admine bylem krotko i nie znam sie na tym zbytnio.
Wiec mam pytanie, nie mam warnow na foum, ani nic innego ponoc.
Profil dalej jest, prosilem o usuniecie, do adminki skierowalem ta prosbe, po tygodniu na emial, od admina przyszla widomosc, ze osty wzniosl i bym powrocil na forum.
Jak wchodze na forum, to wyskakuje ze zostalem wyrzucony z forum i ze musze sie skontaktowac z adminem lub webmasterem.
I pragne dowidziec sie o co chodzi, moge skontakotwac sie z adminem, ale najpierw chcialbym sie dowiedziec o co chodzi, mam bana na IP?
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Pytanie związane z Podpisem
Witam , mam pytanie . Jak zrobic , żeby w Podpisie jak ktoś wejdzie i zobaczy mój podpis to , żeby pisał jego nick ? Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego tygodnia .
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Jak zostać Moderatorem
Mam takie jedno pytanko do administratorów, mode itp. Czy jest tu taka opcja żeby zostać moderatorem? Jeżeli tak to moglibyście powiedzieć co trzeba spełniać żeby nim zostać? [jezeli jest juz cos takiego to przepraszam, ale ja nie zanlazlem]
Ostatni post Odpowiedzi: 31
jak się robi ankietę na forum ?
Weszłam do tej grupy, chciałabym się dowiedziec jak robi się ankietę? Albo dyskusję? Bo ja jestem na tym forum tak na prawdę od kilku dni, dostałam już kilka "upomnien" A chciałabym się dowiedziec jak zrobic cos takiego.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 29-09-2007, 16:40 ]
mam nadzieję, że ostatni raz poprawiam twoje nazwy tematów ;) Mam pytanie... jest błędną nazwą ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 1
jak wstawić avatara na forum ?
chodzi o imageshack.us ;) //@Htsz


Pokazuja mi sie 4 adresy ..hotlint for forums(1)
..hotlint for forums(2)
..Show image to friends
..Direct link to image

jak chcę umieścic ten avatar na forum przez wpisanie adresu zawartego w oknie to wyskakuje mi zamiast awataru czerwone przekreślone okienko wiec co robić??????????

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 18-08-2006, 14:19 ]
tu o notkach mowa a nie o forum :mad:
Ostatni post Odpowiedzi: 8
brak dostępu do forum
Działa, po 3 dniach nieobecności

świętujemy :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:
Ostatni post Odpowiedzi: 7
Jak mozna zaprosic osoby?
Tak jak w temacie, czyli jak moge zaprosic osoby?
Ostatni post Odpowiedzi: 2
[karta dwiekowa] Nie odtwarza muzyki
Może zbytnim informatykiem to ja nei jestem... Ale moze ktos mi pomoze? Nie odtwarza mi zadnych mp3, ani nic... oczywiscie mam winampa... jak jakieś filmy, to musze prawym, i zeby odtwarzał mi w wmp... problem probably tkwi w karcie dźwiękowej, ba, konkreto w sterownikach do niej... nie odtwarza mi nic, k**wa, nic! chyba będzie trzeba formata strzelic, albo cos... bo nawet mi nie pokazuje dysku D w moim komputerze... i co tu qrwa robic?? :( ( ratunku.......
Odpowiedzi: 0
Posty sie mnożą....
Wysłałem 1 post, po kilku dniach sprawdzam jest 1, a na nastepny dzien dostaje pw, ze 3 moje takie same posty zostaly usuniete. :szok:
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Tematy zamknięte
Czy dałoby się zrobic tak, aby tematy zamknięte opadały na dam dół działu?
... bo niezbyt estetycznie to jak narazie wygląda :|
Ostatni post Odpowiedzi: 6
Nie istnieją posty
Ktos rozdzielił temat avatarów od blendów i kiedy chce wejśc w temat o ikonkach to nie mogę, bo 'nie istnieją zadne posty do tego tematu' :)
Da się cos z tym zrobić?
Ostatni post Odpowiedzi: 11
Zobacz posty nieprzeczytane
Witajcie.
Używam od jakiegoś czasu opcję o nieprzeczytanych postach na naszym forum.
Postów zazwyczaj jest ponad 100, na dole jest rozłożone na kilka (zazwyczaj 2,3) strony.
Pierwsza strona wszystkie posty widoczne, biorę na drugą i co widzę?...
"Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów".
Co Wy na to?
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Co jest ?
Przykład, temat z tego otoż działu o błędach w pisowni i kolorystyce forum.

Chodzi o to, że temat jest przeczytany, sam nie ma ikonki pomarańczowej kartki, która oznacza nowy post, ale za to dział jest tak zaznaczony. To samo jest z działem Grafika.

Co jest ?
Ostatni post Odpowiedzi: 10
1 - 2 ... 47 - 48 - 49 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz