Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Forum Internet i Komputery  »  Internet
Moje Marzenia - fajny serwis http://www.moje-marzenia.pl/
Wlasnie znalazlem fajny serwis http://www.moje-marzenia.pl
Jest to niezly dodatek, ktory latwo podlaczyc do chyba w sumie dowolnego systemu blogowego.
Wystarczy sie zarejestrowac w serwisie i mozna stworzyc wlasna strone www z linkami do przedmiotow, ktore chce sie miec - zblizaja sie moje urodziny wiec buduje wlasnie liste prezentow ;-)
Zarejestrowalem sie kilkanascie minut temu i troche sie juz pobawilem. Maja troche malo szablonow i nie maja systemu dodawania wlasnych, napisalem maila do nich, moze odpisza...
Minusem sa tez reklamy, na szczescie sa to reklamy google, wiec nie rzucaja sie za bardzo w oczy.

pozdrawiam
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Microsoft - Windows legalny ?
1 i 2. Co sądzicie?
Ostatni post Odpowiedzi: 5
serwer na folio
mam w planach kupno konta pod www, kilka osób już o tym wie.

kosz takiego serwera to 249 pln brutto i w tym jest to dyspozycji:

Pojemność konta 2000 MB
Konta e-mail bez limitu
Domeny bez limitu
Bazy MySQL bez limitu
Miesięczny transfer 50 GB

Inne usługi

Konta FTP bez limitu
Listy mailingowe bez limitu
Subdomeny bez limitu
Domeny zaparkowane bez limitu

podzieliłoby się to na max 10 osób

przy pięciu osobach koszt to 50 złoty na rok za osobę

domene .pl kupię ja, z przedlużeniem się zastanowimy, będzie się grono najwyżej potem składało na połowe a drugą ja dopłace (90pln netto za przedłużenie)

kto byłby chętny na takie coś ??, można ewentualnie zastanowić się nad wykupowaniem tyle ile nam potrzeba.
Ostatni post Odpowiedzi: 14
SKANER ON-LINE
Co moze byc przyczyna nie wlaczania sie skanera- On-Line
(okienko puste z malym krzyzykiem po lewej stronie) pomimo;
zainstalowania swiezej biblioteki, oraz poprawnej konfiguracji IE 6.0
Natstepnie wchodzac w Files/MKS/Bin/MksSetup - i po niby instalce, wyswietla mi sie
info
(Plik instalacyjny jest zbyt krótki lub uszkodzony. Instalacja
zostala przerwana)
Co jest przyczyna takiej sytuacji ?? Bo nic a nic z tego nie rozumiem :zalamany:

solex
Ostatni post Odpowiedzi: 5
Czerwiec
W tym miesiacu niestety podium nie jest imponujace jak ostatnio:

1. Roman[710]
2. gingersik[589]
3. Sebek1[410]

Do zwyciezcow poszly maile.

Najprawdopodobniej za miesiac zostanie uruchomiona dodatkowa opcja.
Odpowiedzi: 0
Zakład Sonji ;> Czy uda się dojść do 5 mln wejść ?
http://www.sonjaswette.com/index_pl.html ;]
Przeczytajcie, wysyłajcie ten link znajomym ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 2
AKTYWNY ELEMENT
Mam maly problem. Po otwarciu okna przegladarki i otwarciu strony,
pojawia mi sie jakas np. reklama. Po najechaniu na nia myszka
obrzeze owej aktywnej ramki jest zaznaczone cienka linia a z boku
informacja "kliknij aby uaktywnic i uzywac ten format" Nigdy tego
nie mialem i prawde mówiac nie wiem co zrobic, azeby tego nie
bylo ????
System op Windows XP- IE 6.0
Za pomoc z góry wielkie dzieki :|

solex
Ostatni post Odpowiedzi: 7
Strach
Do humoru to się raczej nie nadaje. Screamer to nie jest.

Jeśli masz się za twardziela, wejdź tu: STRACH :]
Ostatni post Odpowiedzi: 10
Maj
W Maju rekordzistami byli:
1. touchthis[2539]
2. Gierek[1163]
3. kartoflarz[1119]

Odnotowano tez rekordowa ilosc Cmokniec - az 15,059!!!
Wszystkim zycze powodzenia w czerwcu.
Odpowiedzi: 0
chcesz pomalowac pociag?
http://www.vandalsquad.com/ sciagacie instaslujecie i mozecie malowac pociagi :P
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Zywiec sie wylal :P
http://di.com.pl/news/131...sie_adresy.html
co wy na to? :hyhy:
pamietajcie nigdy nie bierzcie udzialu w zadnych ankietach gdzi epodajecie swoje dane
pesel data urodzenia itp
Ostatni post Odpowiedzi: 5
Kwiecien zamkniety
Witam,.
w tym miesiacu TOP3 wyglada tak:

Cytat

1. salata[800]
2. kocik[775]
3. karol[667]
gratuluje :)
Odpowiedzi: 0
[akcja] world jump day
znalazłem jakiś czas temu strone

http://www.worldjumpday.org/

i ostatnio sobie o niej przypomniałem, chciałem się dowiedzieć co sądzicie o tego typu akcjach ^^ ? według licznika mają już ponad 470mln chętnych, więc sporo.

ja osobiście uważam, że mogłoby się to udać, ale z uwagi, iż byłem studentem ppt na pwr to zgodnie z prawami fizyki jest to niemożliwe ^^

http://pl.wikipedia.org/wiki/World_jump_day

nasz skok według czasu warszawskiego przypada na 20 lipiec 2006 o godzinie 12:39:13
Ostatni post Odpowiedzi: 8
[sponsoring] strony www
Witam!

Jestem właścicielem thebul.pl i mam propozycję dla twórców ciekawych stron www.

Wymagania:
ciekawa tematyka serwisu
minimum 500 unikalnych odsłon na dobę
zaangażowania w podjęty projekt
chęci do współpracy



Mogę zaoferować:
miejsce na serwerze – ilość miejsca do uzgodnienia
baza danych – do uzgodnienia w zależności od potrzeb
konta e-mail – wielkość 50 mega, (adres@thebul.pl)
wsparcie techniczne – php, sql, html, css, javascript, flash
możliwość przypisania domeny
możliwość tworzenia subdomen
wsparcie techniczne


Serwisy mile widziane
- webdesign, zajmujące się tworzeniem szablonów stron / blogów

Kontakt:
gg: 3704648
e-mail: admin@thebul.pl
forum: http://thebul.pl/forum/
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Rekord odwiedzalnosci
Oglaszam ze wczoraj portal mial rekod odwiedzin - bylo ponad 1 100uu :padam:
Ostatni post Odpowiedzi: 6
Marzec zamkniety
Dziaj mamy juz 1058 zarejestrowanych userow.
W marcu odbyto ponad 3 i pol tysiaca cmokow!
A o to rekordzisci:

Cytat

Pyzio 553
gracek 176
kociak 167


Zwyciezcom gratulujemy i zyczymy sukcesow w kolejnym miesiacu.


ps. Za miesiac szykuje niespodzianke ;)
Odpowiedzi: 0
[joomla] Joombers.info
Zapraszam serdecznie na stosunkowo nową stronę http://joombers.info . Tematyka oczywista - CMS joomla. Wszystko do niej, komponenty, moduły, boty oraz skórki. profesjonalny polski support w formie forum lub poprzez gg. Strona poszukuje chętnych do współpracy, szczegółowe info na stronie.
Ostatni post Odpowiedzi: 5
Aliasy e-mail/www w domenie pocalujmniewdupe.pl
Aliasy kosztuja 5 pln/rok
postać:

e-mail: twoja_nazwa @ pocalujmniewdupe.pl

www: twoja_nazwa.pocalujmniewdupe.pl



Osoby zainteresowane sa proszone o e-mail na adres hehehe[malpa]pocalujmniewdupe.pl

Administrator zastrzega sobie prawo do usuniecia aliasu w przypadku skarg osob trzecich.
Odpowiedzi: 0

Forum Internet i Komputery  »  IT - Komputery i Oprogramowanie
Czy mogę bez konsekwencji usunąć McAfee z komputera?
Kupiłem lapcika z win10 i oczywiście w standardzie antywirus McAfee. Miałem poczekać aż upłynie testowe 30 dni i wywalić pozostając tylko przy defenderze, ale... Jak otwieram defendera to w nim mam powiadomienie że zapora sieciowa nie działa i żebym otworzył McAfee. Czy te programy są ze sobą jakoś zintegrowane? Dlaczego w defenderze wyświetla się komunikat odnośnie McAfee? Czy jak usunę McAfee to stracę zaporę sieciową? Czy defender nie ma własnej zapory?
Ostatni post Odpowiedzi: 1
który Anty Wirus najlepszy ?
Nie weim jaki Anty Wirus wybrać bo nie weim który lepszy.
Kaspersky czy AntiVir Guard ? Koleżanka mówi ,że AntiVir Guard a jeszcze inna
,ze Kaspersky więc nie wiem :(
Ostatni post Odpowiedzi: 85
Uaktualnienie do Windows 10 - jak usunąć?
Usunąłem już dawno aktualizacje KB3035583 i KB2976978 w celu usunięcia powiadomienia o aktualizacji. Wszystkie aktualizacje wykonuję ręcznie, ale to nie rozwiązuje problemu bo na liście aktualizacji do zainstalowania widnieje tylko: "aktualizacja dla systemów z procesorami 64x" i nie wiadomo za co odpowiada. Instaluje ręcznie a po zainstalowaniu w windows update pojawia się komunikat: "Uaktualnienie do systemu Windows 10 jest gotowe, uruchom ponownie". Wyszukuję więc na liście zainstalowanych aktualizacji KB3035583 i KB2976978 i odinstalowuje. Udało się tak kilka razy, ale tym razem nie mam tych aktualizacji zainstalowanych a komunikat jest. Strasznie mi to zamula system (Windows 8.1). Darmowa promocja miała być do końca lipca, a ci oszuści nadal to wpieprzają na siłę. Jak to usunąć?

[ Dodano: 2016-08-16, 19:50 ]
Problem rozwiązany. Jeszcze kb3044374 trzeba było wywalić.
Ostatni post Odpowiedzi: 2
MacBook - Czy warto ?
Chciałbym zapytać się Was czy posiadacie taki sprzęt jak MacBook Air, albo Pro ? Może korzystaliście ? Co sądzicie o tym sprzęcie?
Myślę, że do blogowania, tworzenia stron z pewnością się nada, ale czy warto ? Nie oszukujmy się kosztuje trochę...
Ostatni post Odpowiedzi: 22
[system] Windows 10 - opinie

WiFiFun napisał/a:

Zaraz ma się pojawić Win 10, według teorii system powinien być udany, zobaczymy. W każdy razie, mają się pozbyć kafelek oraz przywrócić przycisk start.


Teraz ja odświeżę temat, jako że system wyszedł dzisiaj i siedzę nad nim od jakichś 2 godzin.

Instalacja "na czysto" na SSD zajęła jakieś 10 minut. Nigdy w życiu żaden Windows nie zainstalował mi się tak szybko.

Kafelki są nadal, tylko nie zajmują już całego ekranu - znajdują się wewnątrz menu Start i w tej formie są już całkiem użyteczne nawet na desktopie (trzeba je tylko dostosować pod siebie / wywalić co zbędne). Przycisk Start wrócił już w 8.1, więc tutaj nie ma wielkiej rewolucji. Jest też Windows Store, ale póki co traktuję go jak ciekawostkę.

Z fajnych rzeczy, które udało mi się wyklikać: wirtualne pulpity (do tego przyjemnie działające, gdy się pracuje na 2 ekranach), centrum powiadomień zamiast tych paskudnych dymków w pasku zadań, ładna poczta i kalendarz (jak ktoś używał poczty i kalendarza na Outlook.com, to mniej-więcej taka stylistyka), no i przycisk wyłączania komputera z powrotem w sensownym i widocznym miejscu. :D

Nie wiem jeszcze, co myśleć o wymuszonych automatycznych aktualizacjach. Czuję, że będzie na to sporo narzekania, zwłaszcza wtedy, gdy na rynku pojawią się tanie i mało wydajne PCty z preinstalowanym W10. Zapewne da się je wyłączyć z poziomu rejestru i lada dzień ktoś o tym gdzieś napisze.

No i jak na pierwszy dzień przystało, nie ma jeszcze aktualnych sterowników do mojej karty graficznej (choć system wykrył ją i obsługuje bez problemu, więc nie przewiduję jakichś grubych zgrzytów w moich grach) i nie działa mi kilka mniej ważnych aplikacji. Ale to nie problem, aktualizacje to kwestia czasu. Nie minął tydzień, a już wszystko, co w dniu premiery u mnie nie działało, zostało poprawione. ;)

Z Windows 8.1 byłem zadowolony, zobaczymy jak będzie tutaj.
Ostatni post Odpowiedzi: 20
Internet Explorer - wirusy - antywirusy
Akcje anty IE działają na całym świecie jednak użytkowników IE nadal jest ponad 70% co w czasach zawirusowanych stron internetowych (świadomie lubi nie) robi się coraz bardziej dziwne.

Ludzie są albo barzdo leniwi aby zainstalować alternatywną przeglądarkę typu Firefox czy Opera, które naprawde oferują o wiele lżejszy i lepszy silnik niż ta kIEpska ;)

Internet Explorer mimo, że pracuje nad nim banda majkrosoftowców zarabiających kupe kasy zawsze jako ostatnia wprowadza obsługe najnowszych standardów sieciowych, albo i czasem nie wprowadza wcale, a błedy, które oczywiście zdarzają się każdemu naprawiane są po kilka miesięcy co w porównaniu z w/w alternatywnym oprogramowaniem Epoka Kamienia Łupanego.

Alternatywa naprawia luki w zadowalająco szybkim tempie udostepniając je odrazu an swoich stronach do pobrania.

Nakładki stosowane przez sporą częśc uzytkowników kIEpskiej przeglądarki poprawiają nieco jej obsługę i bezpieczeństwo, ale należy pamiętać ze kupa w ładnym papierze z wstążeczką to nadal ta sama kupa :]

jezeli znacie jakies dobre artykuły mogące pomóc w odzwyczajeniu ludzi od tego szajsu to prosze zamieszczać je poniżej :)
Ostatni post Odpowiedzi: 59
[komputer] twoja maszyna ?
Jakie maszynki posiadacie ?

ja mam obecnie:

- 15" monitor ctx z ponad 6 letnim stażem
- AMD Sempron 3000+ (64bit) - mie athlon tylko sempron była pomyłka ;) sorka :P
- plyta glowna gigabyte z pci-ex
- geforce 6600, 128MB pci-ex
- 512MB RAM
- dysk 80GB Samsung
Ostatni post Odpowiedzi: 96
[komputer] Jaką masz myszkę i klawiaturę?
Mamy temat o komputerach i ich wnętrznościach to może pora na zdjęcia naszych klawiaturek i myszy? :chytry:

Moja klawiatura nie jest nadzwyczajna. Potrzebowałem czegoś prostego, ale z przyciskami multimedialnymi. Sprzedawca wybrał dla mnie Genius SlimStar310

Dzięki znalezionemu programikowi w sieci mogłem zaprogramować sobie przyciski i teraz mam pod ręką przeglądarki, Skype, odtwarzacz muzyczny i kalkulator.

Moja mysz natomiast była świadomym wyborem. Chciałem taką dla gracza, ale bez przesady cenowej. Padło na A4Tech EVO XGame Laser Oscar X750 Brown Fire USB.

Czuję ogromną różnicę w użytkowaniu, ale trudno się dziwić skoro wcześniej miałem taką => A4Tech X5-60MD - Run on Shine - wielkość: połowa dłoni :D

pochwalcie się swoim sprzętem :P
Ostatni post Odpowiedzi: 19
[system] Windows 8 - opinie

Htsz napisał/a:

Natomiast z 8 wstrzymam się najdłużej jak mogę.

A możesz powiedzieć szerzej dlaczego? Na pierwszy rzut oka 8 od 7 za dużo się nie różni... (chyba, nie wiem, bo nie miałem okazji używać 8).

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-07-30, 09:31 ]
zobacz także => opinie o Windows 10
Ostatni post Odpowiedzi: 22
Pokaż swój pulpit
Pokażcie jak wygląda obecnie wasz pulpit :)


szybki kurs dla tych co nie wiedzą jak:

=> wciskamy 'print scrn' na klawiaturze (zazwyczaj nad strzałkami)

i teraz albo wklejamy w paincie i zapisujemy, albo wklejamy do takiego lepszego pragramu o nazwie 'HprSnap5' (do pobrania z sieci - polska wersja językowa też jest) i tam po ewentualnych modyfikacjach zapisujemy sobie do jakiegoś formatu :)

co potem ? wysyłamy 'do neta' np. na:
=> http://imageshack.us

lub załączamy do wiadomości tu na forum.


to mój obecny:



na próbe zainstalowałem sobie inny styl :) vista inspirate :P
Ostatni post Odpowiedzi: 332
Filmy na YouTube się tną
Jaka może być przyczyna tego, że filmy na YT lecą jak krew z nosa. Kiedyś włączałem i grało od razu, a teraz mija trochę czasu zanim film się wczyta. W tym czasie denerwujące kółeczko w rogu otwartej karty wciąż mieli. Po pewnym czasie już idzie płynnie i nawet przeskakiwać fragmenty mogę bez problemu. Pasek buforowanie idzie z wyprzedzeniem. No i jak włączę HQ to znowu lipa. Na CDA to nawet nie ma szans żeby coś obejrzeć. AntyWirusa mam, skanowałem, używam CCleanera, czyszczę ciastka, robiłem speed test, w innej przeglądarce to samo. Poza tym internet przeglądam w miare spoko
Ostatni post Odpowiedzi: 5
Jak się pozbywać zużytych tonerów z drukarki?
Czy macie jakieś sposoby, aby pozbyć się starych tonerów?
Ostatni post Odpowiedzi: 6
1 - 2 ... 103 - 104 - 105 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz