Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Czas wolny  »  Ruch i odżywianie
Jazda konna
Przeglądałam forum i chyba nie było tematu o koniach i jeździe na nich. :) Więc postanowiłam założyć taki.
Wymieniajmy się doświadczeniami, osiągnięciami... Jaka jest twoja ulubiona rasa? :)

Więc ja jeżdżę konno 8 lat :D I bardzo to lubię. Mam już 3 puchary i przez osiem lat zdobyłam 5 miejsc pierwszych :D Moja ulubiona rasa to fiordy :* Oprócz fiordów to jeszcze achały, haflingery, szetlandy, wielkopolskie, małopolskie i polskie :D
Ostatni post Odpowiedzi: 10
taniec - umiesz tanćzyć? chodzisz na kursy?
Mam do was pytanie jak jest, tańczycie?
Ostatni post Odpowiedzi: 24
Nasze kulinarne cudeńka
Witam, na wstępie zaznaczę ze jestem zawodowym kucharzem (o dziwo nie studentem prawa - hurr durr). Chciałbym namów Was do wstawiania zdjeć swoich dań/potraw/deserów które sami zrobiiście i z których jesteście dumni. Jest to dla mnie o tyle ważne, że planuję otworzyc swoją restaurację (i o tym jest mój blog) i chciałbym zobaczyc co lubicie jeść i jak lubie jeść

krokiety rybne w nieco innej odsłonie
Odpowiedzi: 0
[polska] najgłupsze nazwy klubów piłkarskich
znalezione dzisiaj na wykopie. Najgłupsze i idiotyczne nazwy polskich drużyn piłkarskich. tytuł adekwatny do zawartości :D

=> http://www.sport.pl/sport...ias=3&startsz=x

jak dla mnie mocna nazwa to: "Izolator Boguchwała" :yay:
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Smocze Łodzie
Cześć :)

Chciałbym was zainteresować moją pasją - smoczymi łodziami. Ta dyscyplina nie jest dyscypliną olimpijską, ale jest bardzo efektowna. Widok 20 lub 10 osób wiosłujących w rytm wybijany przez bębniarza jest niesamowity, a z mojego (5-letniego) doświadczenia wiem ile potrzeba dyscypliny, zgrania, żeby się nie wywrócić na takiej łódce :) W Polsce jest to niszowy sport, jednak ciągle się rozwija o nowe miasta biorące udział w wyścigach smoczych łodzi :) Największym ośrodkiem jest Gdańsk, ale są drużyny z takich miast jak: Malbork, Chełmno, Warszawa, Iława, Włocławek, Wrocław. Poniżej zamieszczę parę zdjęć takich wyścigów oraz filmik :) Pytanie do was - czy kiedykolwiek słyszeliście o smoczych łodziach? :)

filmik
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Ulubieni sportowcy
Macie jakichś sportowych idoli? Ulubionych kierowców rajdowych albo piłkarzy? Ulubione pływaczki albo lekkoatletki?

Zapraszam do dyskusji na temat sportowych autorytetów i sympatii :)
Ostatni post Odpowiedzi: 48
[piłka nożna] Real Madryt vs. Barcelona
Nie chciałabym by wybuchła tu sprzeczka, która drużyna jest lepsza. Po prostu jestem ciekawa, czy interesujecie się hiszpańską ligą, a jeśli tak to, który zespół (Real, czy Barcelona) jest bliższy waszym sercom i dlaczego? : >
Każdy z tych klubów ma swoje zalety i świetnych piłkarzy, jednak moje serce skradła drużyna Realu, przede wszystkim za świetny styl gry i umiejętność grania w zespole, nie wspominając już o pojedyńczych geniuszach.
Ostatni post Odpowiedzi: 41
[szkoła] Owoce zamiast chipsów?
Właśnie przeglądając forum słuchałam sobie Radia Zet, z racji tej, że właśnie minęła północ w radiu posłuchałam trochę mimochodem wiadomości. Oprócz informacji na temat warunków na polskich drogach usłyszałam dość ciekawą rzecz...

Otóż w Polsce ma wejść ustawa, że w sklepikach szkolnych zamiast chipsów, Coca Coli i innej niezdrowej żywności mają wprowadzić owoce i zdrową żywność. Potwierdziła to moja siostra, która jest samą zainteresowaną bo uczy się w gimnazjum. Co o tym sądzicie?

Ja uważam, że to jest trochę bez sensu i wydaje mi się, że to i tak nic nie da, bo jeśli dziecko będzie miało ochotę na Chipsy czy Snickersa to kupi sobie go poza szkołą przed lub po rozpoczęciu lekcji... Ewentualnie wyskoczy na jakiejś przerwie. Po co otwierać w szkole warzywniaka? To dla mnie przegięcie.

Oczywiście jestem za wprowadzeniem zdrowej żywności, ale nie za zastąpieniem nią chipsów czy ciastek bo właściciel sklepiku szkolnego zbankrutuje, bo dzieci niestety wolą słodycze od owoców czy warzyw.
Ostatni post Odpowiedzi: 68
Kawa, inka, herbata czy kakao?
1. Gorąca herbata z cytryną.
2. Kakao.
3. Inka.
4. Kawa (nie pije).

Szczerze mówiąc to nie wiem, czy jestem zdecydowana w 100% na taką kolejność. Herbata i kakao pół na pół ;D

A Wy? Co najczęściej pijecie, z wymienionych?
Ostatni post Odpowiedzi: 49
Co myślicie o sklepowych suszonych pomidorach
Ja jestem całkowicie na nie. Zupełnie mi nie smakują, chyba przed dodanie oleju zamiast oliwy, sama do końca nie wiem. Wolę sama zrobić, a raczej mój mąż robi ;)
Trzy kilo pomidorów w reklamówce i on już wie co musi zrobić.
Jeśli są chętni na domowe suszone pomidory, właśnie na blogu odkrywam przepis mojego męża :D
Ostatni post Odpowiedzi: 4
moje ulubione Chipsy
TAK, chipsy są niezdrowe, tak samo jak jedzenie w McDonald's czy KFC. Ja sobie lubię pochrupać a szczególnie do ulubionego piwa podczas oglądania filmu ;)

Uwielbiam Crunchips, najbardziej te grubo krojone (X-Cut). Smak zazwyczaj to ser i cebulka, ale jak nie ma to równie dobrze może być też kebab czy nawet pizza. Lays Appetite ser z cebulą też dają radę :) całkiem dobra alternatywa.

Kolejne to Pringles - sympatia do nich pozostała mi jeszcze z czasów kiedy pojawiły się u nas po raz pierwszy. Są jednak dość drogie, dlatego jak mam ochotę na takie kształty kupuję sobie Chipsletten (także Lorenz).

Ostatnio odkryłem całkiem smaczne Crusti Croc (o których wspomniałem także tu). Są dostępne w Lidlu i również produkowane przez The Lorenz Bahlsen Snack-World.

Od czasu do czasu pożywiam się również prażynkami, są całkiem smaczne i tanie.

Jak łatwo zauważyć przyzwyczajony jestem do konkretnej firmy, ale czasem lubię sobie przetestować inne produkty. Tak było ostatnio ze star chips. Te kebabowe smakowały jeszcze w miarę, ale serowe (grube) to były okropne!

A wy jadacie chipsy? macie jakieś preferencje smakowe? konkretne firmy? Kupujecie produkty znanych marek czy może one nie smakują tak jak się tego spodziewaliście? zwracacie uwagę na smak i jakość? Co decyduje o zakupie tych, których jeszcze nie znacie (opakowanie, opinie, reklama)?
Ostatni post Odpowiedzi: 70
Krewetki
Lubicie krewetki? Macie jakieś ulubione przepisy? Jedliście je, a może zamierzacie spróbować?
Ostatni post Odpowiedzi: 26
moje ulubione piwo to...
jakie piwo jest według was najlepsze ?
Które uważacie za najsmaczniejsze? wolicie te bardziej "słodkie" czy takie, gdzie czuć goryczkę?

co sądzicie o piwie z sokiem? to profanacja? albo o tzw. piwach smakowych?

jeżeli chodzi o zwykłe piwo to przepadam za Heineken, Miller, Corona, Peroni, Żywiec a ulubione smakowe to Desperados ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 118
Zjadłbyś żywą ośmiornice?

Ja chyba raczej odpadam . D:
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Przytyć!!!
Witam. Mam do was pytanie ... jak moge szybko przytyć?
Nie wystarczy że dużo jem... bo naprawde jem dużo.
Chcę mieć lekki brzuch bo jestem stanowczo za szczupły ;]

Ważę 69 kg przy wzroście 186 :/

Co mam jeść ? jakieś specjalne dania?

Pomocy...! :help:
:hyhy:
Ostatni post Odpowiedzi: 44
[dyskusja] owoce morza i ślimaki
Jadł ktoś kiedyś owoce morza albo ślimaki? Jak to smakuje? Czy zjedlibyście coś takiego?

Ja osobiscie nigdy nie jadlem i nie zamierzam, chyba ze nie bede wiedzial co jem. Słyszalem ze ponoc slimaki smakuja podobnie do grzybów marynowanych. Może nie wiem co trace??
Ostatni post Odpowiedzi: 60
Piwne Mity
Hej. Za piwnego eksperta zdecydowanie się nie uważam, ale zdecydowanie jestem piwnym pasjonatem i wiem więcej, niż miażdżąca większość "piwoszy". Poza tym, że miałem przyjemność degustować każdy styl piwa zatwierdzony przez BJCP, uczestniczyć w profesjonalnym kursie sensorycznym i zderzyć się z każdą bardziej istotną marką z całego globu, to od dłuższego czasu warzę własne piwa i czynnie uczestniczę w życiu piwnej polski. Dodatkowo jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.
Generalnie bardzo boli mnie, że świadomość w temacie piwa w naszym kraju jest na poziomie tragicznym. Wiele osób w całym tym braku świadomości nawet myśli, że jest u nas w porządku i że Polska wie o piwie więcej, niż ktokolwiek inny. Wystarczy pojechać na zachód, do Niemiec, Holandii, Belgii (do Belgii koniecznie, to prawdziwi piwni geniusze) czy Wielkiej Brytanii, żeby zauważyć, jak głęboko tkwimy w tej ciemnej pupie z naszą wiedzą.

Ostatnio skonfrontowałem się z mitem bydlęcej żółci, która miała być składnikiem dodawanym w zastępstwie za chmiel w większych browarach. Wpis spotkał się z ciepłym przyjęciem i wiele osób zainteresowało się tematem głębiej. W kilku miejscach w sieci ruszyła dyskusja na temat piwa i kilka osób zaczęło się w tym kierunku rozwijać.

Artykuł dostępny tutaj

Szerzenie świadomości piwnej to jeden z celów, który sobie postawiłem zakładając alechanted.pl, więc zakładam wątek, aby dać wam miejsce do zadawania WSZELKICH pytań związanych z piwem i piwowarstwem. Obiecuję, że żadnego pytania nie pozostawię bez odpowiedzi! Kilka różnych błędów myślowych miałem już okazję poprawiać w kilku innych wątkach (i dalej będę to robił), jednak mocno wierzę, że temat taki jak ten jest głęboko potrzebny. Oczywiście, nikogo nie będę wyśmiewał i z nikogo nie mam zamiaru szydzić. Potraktujcie mnie jak piwną dobrą ciocię ;)

Piwne Q&A czas zacząć!
Ostatni post Odpowiedzi: 4
[jedzenie] kupujesz produkty wyprodukowane dla ... ?
Czy kupujecie (i jecie) alternatywne produkty spotykane najczęściej w sieciach typu Biedronka, Lidl, carrefour czy Tesco ?
Chodzi mi tu o jedzenie oznaczone znakiem sklepowym a nie firmy, która go wyprodukowała. O producencie dowiadujemy się zwykle dopiero wtedy kiedy zaglądniemy na tył opakowania.

Często się okazuje, że dany produkt wyprodukowała firma, którą dobrze znamy. Jedzenie made in Supermarket jest często tańsze z uwagi na to, ze sieci kupują tego tony.

Czasem jedna firma produkuje też swoje produkty pod dwiema różnymi markami (jakiś czas temu było o tym na wykopie), tutaj przykład => http://pokazywarka.pl/87c2y1/

a jak jest z jakością takich towarów? uważacie, że są w porządku? jakie sobie chwalicie a na czym się przejechaliście.

Podajcie jakieś przykłady towarów, które kupiliście/kupujecie i są oznakowane przez market a wyprodukowała je znana firma ;)

Ja ostatnio miałem okazję spróbować chipsów zakupionych w Lidl. Nazywają się Crusti Croc. Jadłem te o smaku "Käse & Zwiebel" (ser i cebula) i smakowały całkiem nieźle a o wiele lepiej niż np. Star chips (o tym samym smaku).
Jak się okazało firmą produkującą te chipsy jest Lorenz - czyli bardzo znana marka. W moim przypadku produkt wyprodukowany dla Lidl okazał się całkiem smaczny a przy okazji o wiele tańszy (paczka 150g kosztowała niecałe 2pln).
Ostatni post Odpowiedzi: 43
Futbol amerykański
Zakładam wątek, z nadzieją że znajdzie się tu paru sympatyków sportu, który na pierwszy rzut oka jest w ogóle niezrozumiały ;)

Czy są tutaj kibice NFL, jeśli tak to jakiej drużyny? I pytanie dla mnie najważniejsze, czy ktoś tutaj się interesuje polską sceną futbolową, a może nawet gra w jakiejś drużynie?

Ja osobiście jestem za Denver Broncos, a jeśli chodzi o polskie realia, to trenowałem z Sabercats Sopot, a teraz trenuję w Wikingach Gdańsk :)
Ostatni post Odpowiedzi: 1
[pierwsze danie główne] moja ulubiona zupa
nie zawsze codzienny obiad składa się z 2 dań (warunki itp - takie zycie), ale z założeniu, danie głowne to zupka i potem jakieś drugie danie ;)

jakie zupy lubicie ? od czego zależy jaka zupka jest danego dnia na obiad :> ?

jak byłem mały to wybrzydzałem, teraz moge zjeść praktycznie wszystko oprócz flaczków ;)
najbardziej lubie jednak pomidorową z makaronem (np. świderki, albo 'babuni') zamiennie z ogórkową, pomidorowa jest o tyle łatwa do zrobienia, że wystarczą rosołki, woda, koncentrat pomidorowy i makaron i można ją upichcić, do tej drugiej trzeba mieć ukiszone ogórki - melomani wódeczki pewnie mają je w zapasie :P

lubie także barszcz czerwony z uszkami i biały :)

to jaka jest zupa zależy od tego jak dużego lenia ma ktoś z rodziny ^^ swego czasu był on tak duży, że sobie na szybko robiłem tzw. zupki chińskie :P
Ostatni post Odpowiedzi: 98
[sportowcy] Piotr Żyła - opinie
Ambasador Jamajki, najbardziej lubiany zawodnik na swiecie (oficjalny tytuł!), złotousty, stawiający flaszkę Morgensternowi i pijący piwko z Martinem Kochem. Nasz, Polski, skoczek, Piotr Żyła.

Co myślicie o jego wygłupach na żywo oraz jakie macie nastawienie do tego sympatycznego chłopaka? :D

Osobiście ogladam wywiady z nim na yt, bo lubie słuchać jego wypowiedzi :D
Ostatni post Odpowiedzi: 11
ultimate diet 2.0
UD 2.0 PODSUMOWANIE PO 1 ETAPIE DIETY ( jest to moja subiektywna ocena po 7 tygodniowym stosowaniu tej diety)
1) DLA KOGO TA DIETA?
Na pewno dla osób wytrenowanych i zaawansowanych treningi są ciężkie, większość robimy na niskich węglach, osoba słabo wytrenowana nie będzie w stanie ich odpowiednio wykonać, poza tym trzeba mieć dość duże pojęcie co to białka, węglowodany i tłuszcze i jak odpowiednio je dobierać.
2)PORÓWNANIE CYKLICZNEJ DIETY KETOGENICZNEJ, A ULTIMETE 2.0
W moim odczuciu jest dużo bardziej "przyjemna" w ckd byłem na niskich węglach przez 6 dni, tutaj 2 jemy w miarę normalnie, 3 niskie węglę, a w dzień ładowania rano niskie węgle i bardzo mało kalorii, ale wieczorem zaczyna już się ładowanie
3) TRENINGI
Ciężkie są zwłaszcza 2 dni, kiedy robimy trening całego ciała, od 12 do 15 powtórzeń, mimo mniejszego ciężaru jaki używamy jest ciężko
Odpowiedzi: 0
Przetwory
Ostatnio zastanawiałam się czy są jeszcze ludzie (może dla niektórych idioci), którzy bawią się w domowe przetwory jak np. ja... czy są tak pochłonięci obowiązkami i myślą o tym, że wszystko jest przecież w sklepie, że potrawy, które robią (o ile w ogóle je przyrządzają sami) są z produktów typowo kupnych. A Wy? Co wolicie, co myślcie?
Ostatni post Odpowiedzi: 21
Ser pleśniowy
Co o nim sądzicie? Ja jakoś nie jadłem i nie mam zamiaru, sama nazwa mnie lekko zniechęca :zdegustowany:
Ostatni post Odpowiedzi: 29
MMA
Od wielu lat uprawiam sporty walki, a konkretnie MMA ( dla osób, które nie znają się na tym to połączenie różnych sportów walki), ja trenuje boks, bjj no gi, i treningi łączone do tego siłownia
Odpowiedzi: 0
Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii
W związku z rozpoczynającymi się eliminacjami do MŚ w Brazylii chciałbym trochę rozruszać dział sportowy. ;)
Ja jak zawsze będę kibicował naszej reprezentacji i mimo, że nie grają najlepiej, że dużo kibiców się odwróciło od naszej drużyny, że trzeba zapłacić za ich oglądanie to jednak nasze Polski Orły i uważam że trzeba byc z nimi na dobre i na złe.
A oprócz tego jak zawsze będę kibicował Brazylii i Holandii.
Będziecie też wspierać naszych? Może jakąś inną drużynę? Na kogo stawiacie?

Moje typy możecie zobaczyć na blogu jeśli chcecie...
Ostatni post Odpowiedzi: 24
Depresja u sportowców - przykład Justyny Kowalczyk
Ostatnio coraz głośniej się mówi o depresji wśród sportowców po wywiadzie dla Gazety z Justyną Kowalczyk. Osobiście uważam, że bardzo dobrze, że Justyna wyszła z tym tematem i odsłoniła kulisy tego co się dzieje poza podium i zawodami... Wielu sportowców przechodzi psychiczne tragedie w związku ze swoją pracą i potrzebują pomocy, my nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy. A co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedzi: 0
[ćwiczenia] Sprawdzone metody ćwiczeń i Wasze doświadczenia
W temacie o zdrowym odżywianiu został poruszony temat brzuszków, więc wydaje mi się, że można o tym porozmawiać.

Czy macie jakieś sprawdzone ćwiczenia, by otrzymać dobrze wyglądającą sylwetkę? Jakie macie jakieś doświadczenia, z którymi chce się podzielić? Byliście jakimiś zestawami ćwiczeń mile zaskoczeni lub rozczarowani? Gdzie najlepiej ćwiczyć: dom, siłownia, club fitness, park?
Ostatni post Odpowiedzi: 34
Kulturystyka - Fitness
Takiego tematu raczej nie ma, a więc postanowiłem założyć. Moją pasją jest właśnie kulturstyka. Prowadzę właśnie blog o kulturystyce, fitness i odżywianiu.

A więc.
Czy ktoś z Was interesuje się tymi sportami? chodzicie na siłownie? możecie uprawiacie bardziej fitness? :)
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Lubicie wigilijnego karpia?Czy jadacie inne ryby na Wigilii?
U mnie w domu wszyscy przepadają za karpiem i nie możemy się doczekać piątkowej kolacji. Żeby nie było,że jesteśmy okropni i męczymy rybki, karpia nigdy nie przynosimy żywego. Nie popieramy takich tortur !
Kto lubi karpia, ale go nie torturuje w wannie :P czy jakimś pojemniku jak na ulicach , proszę się podpisywać :D
Ostatni post Odpowiedzi: 34
1 - 2 ... 151 - 152 - 153 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz