Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Czas wolny  »  Fotografia
[zdjęcia] Zzielona
Jak już wszyscy chwalą się swoimi pracami to i ja to zrobię ;)





Ostatni post Odpowiedzi: 5
[zdjęcie] jak z gry?
Dawno się nie bawiłem moim apartem ale postanowiłem dzisiejszej nocy uchwycić księżyc. Nie udało mi się -> jak na złość zakryły go chmury.

zrobiłem jednak coś takiego :



zdjecie roibone w nocy, bez lampy jakies 100m od obiektu
dodałem jedynie efekt wyostrzeba jednej warstwy i rozmycia drugiej widocznej w 50% i powstalo lekkie rozmycie a efekt przypomina mi scene z gier typu call of duty czy commandos :P

jak wam się ono widzi ?
Ostatni post Odpowiedzi: 12

Relacje międzyludzkie  »  Sex, Miłość i przyjaźń
Czy jest możliwa przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?
Osobiście mam kilku przyjaciół.. z tym że nie ma między nami "napięcia" o tematyce sexualnej.. po prostu znamy się bardzo dobrze i może ze względu na to - nigdy nie będzie między nami niczego więcej poza przyjaźnią..
A jak wy uważacie? Jest możliwa? a może macie inne zdanie? inne doświadczenia?
Ostatni post Odpowiedzi: 168
Rozmowy z rodzicami o seksie
Cześć!
Ciekawi mnie, jak rozmawiali z Wami rodzice o seksie lub o sprawach intymnych w ogóle. Mam wrażenie, że takie rozmowy nadal pozostają w sferze tabu i to czasem częściej dla rodziców, niż dla ich dzieci. U mnie cała ta rozmowa przebiegała raczej w kilku „podejściach”. Gdy miałam wyjechać pierwszy raz z chłopakiem na weekend mama wyraźnie chciała mi powiedzieć, że powinnam uważać. Powiedziała: „nie jesteś już dzieckiem, więc powinnaś wiedzieć, że dzieci nie biorą się z kapusty”. Rozbawiło mnie to wtedy, bo taką rozmowę powinno się zacząć wcześniej, a nie w wieku 16 lat (tyle wtedy miałam). Nasza rozmowa wyglądała tak:
„- Wiem mamo, nie jestem dzieckiem.
- Słuchaj, wiem, że takie wyjazdy sprzyjają zbliżeniom, ale pamiętaj, że masz przed sobą jeszcze dużo lat nauki.
- (tu śmiech) Nie musisz mi mówić takich rzeczy.
- A wiesz chociaż, jak się zabezpieczyć?
- Mamo!”
I wyszłam. Teraz żałuję, że nie chciałam o tym porozmawiać, ale chwila i tak nie była sprzyjająca. Później jeszcze kilkakrotnie mama wracała do tematu, mówiąc np. „chciałabyś pójść do lekarza, żeby Ci przepisał jakieś tabletki?”, albo: „skarbie, wiesz, że możesz ze mną porozmawiać o tych sprawach”, „nie chcę, żeby seks był dla Ciebie czymś krępującym”. Więcej właściwie nie rozmawiałyśmy, ale i tak widzę, że mama wbrew pozorom nie bała się nazywać rzeczy po imieniu, choć początkowo robiła dziwne podchody.
Powiedzcie, jak to było u Was. Ale nie tylko w jaki sposób odbyła się ta rozmowa, ale też jakich słów używali Wasi rodzice.
Ostatni post Odpowiedzi: 30
Pierwsza randka - czego oczekujecie?
Dokładniej chodzi mi o to byście podzielili się swoimi oczekiwaniami co do pierwszej randki. Panie niech opowiadają o tym gdzie chcą spędzić czas z zapraszającym i czego oczekują po mężczyźnie, a Panowie niech postawią się w swojej sytuacji i opowiedzą czego oczekują od kobiet...jak to ma wszystko wyglądać Waszym zdaniem, żeby wszystko było na swoim miejscu? Nie mogę tutaj mówić o idealnej randce...chociaż...czemu nie! :)
Ostatni post Odpowiedzi: 58
[sex] Pierwszy raz
Czy przeżyłeś/aś już swój pierwszy raz? Czy żałujecie tego? Jak było? Czy waszym zdaniem jest jakis wyznaczony wiek na to? Jak chcielibyście to przeżyc?
Ostatni post Odpowiedzi: 121
seks i blog? Czy takie połączenie ma racje bytu?
Witam.

Prowadzę bloga o seksie.. są ta moje fantazje, myśli, czyny itp. Co prawda raczkuje w tym temacie ale chciałabym wiedzieć, czy da się stworzyć w okół takiego bloga mimo wszystko prawdziwa społeczność? taka, która nie bedzie tam tylko z racji zaspokojenia sie rpzed kompem?
Ostatni post Odpowiedzi: 15
Seks na pierwszej randce, pierwszym spotkaniu
Jak podchodzicie do takich tematów? Komu się zdarzyła taka przygoda?
A może to było początek czegoś większego?

Pewnie pojawią się zdania, że "nigdy nie będę się kochać/kochała na pierwszej randce" - ja myślę, że każdy ma do tego predyspozycje, tylko potrzebuje odpowiedniego partnera.

Ja nie uważam to za nic złego. Uważam wręcz, że jeśli jest chemia i pociąg - to czemu nie?

Mnie się zdarzyło i nie wstydzę się tego. A Wy?
Ostatni post Odpowiedzi: 73
Czy uprawiałeś/aś sex z osobą poznaną w internecie ?
Witajcie kochani,
jestem ciekawa jak to jest z waszym życiem erotycznym a mianowicie z sexem , pytam gdyż ostatnio poznałam chłopaka w sieci , w pewnym serwisie i zastanawiam się czy się z nim nie umówić na początek na jakąś randkę potem może coś więcej bo w końcu takich osób szukamy na tego typu portalach jak ten ;p Chłopak jest fajny , miły i sympatyczny ale chciałabym spytać jakie macie doświadczenia z tego typu znajomościami ? czekam na wasze odpowiedzi . pozdrawiam
Ostatni post Odpowiedzi: 54
Miłość przez uchodzenie
Coraz częściej słyszę, że istnieje coś takiego, jak miłość przez uchodzenie. Jakiś chłopak tak długo łaził za dziewczyną, że ta się do niego przekonała i również zaczęła odwzajemniać uczucie. Mi, jako człowiekowi idei, po głowie uderzyło zdziwienie. Jak to? Przecież miłość to chemia, szybsze bicie serc przy spotkaniach! A nie powolne docieranie się.
No i wtedy właśnie sobie pomyślałem, że taka para, która już "się uchodzi", może wytrzymać ze sobą dłużej, jeśli tylko właśnie dla którejś ze stron nie trafi się nagłe uczucie do kogoś innego (czyli ta chemia, która nie zdarzyła się pomiędzy uchodzonymi partnerami).

A jak Wy uważacie?
Czy większą szansę bytu ma miłość "od pierwszego wejrzenia", czy miłość, która się dociera, czy w ogóle najlepszym przepisem jest mieszanka obu wymienionych powyżej?
Ostatni post Odpowiedzi: 11
[historie miłosne] jak poznałem/łam swoją drugą połówkę?
po temacie o Walentynkach nie dam Wam jeszcze spokoju w sprawach miłosnych (może mi tego zaczyna brakować, że mam ochotę posłuchać historyjek o miłości:P). Zaparzcie sobie herbaty/kawy/czekolady, zasiądźcie przed komputerem, wytężcie umysły i opiszcie waszą miłosną historię.

Dotyczyć ma waszej obecnej kobiety czy mężczyzny, z którym się spotykacie. Opowiedzcie jak to było, gdy się poznawaliście. W jakich okolicznościach (przypadkiem na ulicy, zeswatani, umówienie na randkę przez internet, na imprezie)? Czy i kiedy wyczuwaliście, że to właśnie z tą osobą za jakiś czas będziecie się częściej spotykać / mieszkać / żyć / mieć dzieci?
Co spowodowało, że spośród tylu osób, które znacie właśnie ta zawładnęła waszym serduchem ;) ? co Was w nich pociąga najbardziej? jak długo to już trwa (wasz związek) i na jakim jest etapie (para, lokatorzy, narzeczeni, małżeństwo)?
Ostatni post Odpowiedzi: 44
Która część ciała jest najsexowniejsza?
Oczywiście chodzi o męsknie i kobiece ciała z osobna..
Ja osobiście kocham długie męsknie szyje i sutki chłopaków.. ;)

a Ty?? słucham??
Ostatni post Odpowiedzi: 183
erotyczne smsy
Witam! Właśnie sobie przypomniałem o tym jak kiedyś z taką dziewczyną pisałem erotyczne smsy, w sumie to ona była taka zboczona, że nie raz sama zaczynała wypisywać takie rzeczy, że aż musiałem przecierać oczy :) mieliście takie doświadczenia i czy lubicie pisać tego typu wiadomości oraz jak to na Was działa? (nieważne czy na dziewczynę czy też na faceta). Chciałbym się dowiedzieć i mieć rozeznanie jak sprawa wygląda od stron dwóch płci...
Ostatni post Odpowiedzi: 21
Imprezowy styl życia
Witam...jestem ciekaw ilu z Was kiedyś poniósł tak melanż czy też po prostu impreza i czyste szaleństwo, że z tego wszystkiego zapomnieliście o Bożym świecie i trochę...narozrabialiście, a nie owijając w bawełnę...uprawialiście seks z kimś poznanym na dyskotece czy też na jakimś biwaku albo domówce :) Do odważnych świat należy, a więc proszę się przyznać
Ostatni post Odpowiedzi: 46
Trójkąciki..??
Co sądzicie o trojkącikach ..?
Czy jakby ktoś wam to zaproponował zgodzilibyście się??
Ja osobiście nigdy :P
I obojętne czy proponowało by mi to dwóch chłopaków :zdziwko:
Czy dziewczyna i chłopak... :zdziwko:
Ciekawi mnie wasze zdanie bo z pewnością sa takie osoby, które chciałyby po eksperymentować...
Jak uważacie..? Wypowiedzcie się na ten temat :P
Ostatni post Odpowiedzi: 52
Co jest lepsze od seksu?
Seks to ogromna przyjemność dla ludzi, ale czy jest coś co może wam dostarczyć więcej przyjemności?

Artykuł http://portalwiedzy.onet....eria_media.html ustalił taką kolejność:

1. Internet
2. Telefon komórkowy
3. Jedzenie
4. Sen
5. Sport
6. Zapłodnienie in vitro
7. Słuchanie muzyki
8. Odchudzanie
9. Randka z wampirem
10. Proce domowe

Co myślicie o tych wariantach :P
Ostatni post Odpowiedzi: 94
Miłość - skąd wiadomo że to to?
A co tam. Zapodam Wam ciężki temat :P

Moja lepsza połówka pewnego pięknego dania wypaliła Skąd wiesz? Na razie nie zdradzę jakiej odpowiedzi udzieliłem, ale poproszę Was o krótki wywód na temat skąd wiesz że to miłość? Skąd pewność że to Ta a nie tylko kolejna?

I błagam o przemyślane odpowiedzi :P
Ostatni post Odpowiedzi: 31
Stan cywilny
Macie może stałego partnera? Preferujecie związki stałe? :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Ostatni post Odpowiedzi: 144
pierwszy seks z miłości i po ślubie?
Moim zdaniem pierwszy raz tylko po ślubie. Bo jak się umiało czekać wiele lat, i wszystko inne jest poukładane w głowie w związku z ukochaną / ukochanym, to seks jest bardzo przyjemnym dodatkiem, ale nie determinuje życia. I w małżeństwie w zasadzie nie ma czegoś takiego jak "wpadka", jeżeli ktoś bierze ślub, automatycznie przygotowuje się na dzieci. Gdyby zacząć uprawiać seks tylko po ślubie uniknęłoby się większości problemów związanych z seksem.
Ostatni post Odpowiedzi: 177
Kontakty z ex
Wczorajsza noc zmusza mnie do refleksji na temat kontaktów z byłymi partnerami. Jak to jest z wami? Przyjaźnicie się ze swoimi ex, są jakąś częścią waszego życia, chcą wracać, a może kiedyś schodziliście się z byłą/byłym?
Macie tak, że o pewnych partnerach po prostu zapominacie, nie stanowią dla was aktualnie nic istotnego, a ktoś inny jednak jakoś przewija się w waszym życiu? Jak myślicie co o tym decyduje, szczególnie jeśli związki miały podobną długość itd?
Moja sytuacja najczęściej jest skomplikowana, ale przynajmniej dzięki temu mam o czym pisac na blogu ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 29
Pytanie do Panów - dobra kuchnia czy dobry seks?
Witam, pracuję nad tekstem do mojego bloga i w związku z tym chciałabym Was prosić o wzięcie udziału w ankiecie - http://sonda.hanzo.pl/sondy,187160,1C7O.html . Chcę sprawdzić co jest ważniejsze dla mężczyzn – dobra kuchnia czy dobry seks. Będę wdzięczna za glosy i komentarze tutaj.

Pozdrawiam
Ostatni post Odpowiedzi: 24
Gwałt w grach rpg- artykuł Gazety Wyborczej
hej, zapoznaliscie sie moze z tym artykułem? ja przeczytalem go 1 kwietnia i wydawalo mi sie ze to jest bardzo smieszny zart prima aprilisowy.. ale okazało sie ze wywołał burze juz jakis czas temu. Co myslicie i tym? Szczeze mowiac jesli mam byc poproawny politycznie i roztaczac nute empatii to musze napisac ze to dosc naciagana sprawa. Ale ze taki nie jestem (poprawny ani z empatia) to powiem ze nie wiem kogo bardziej popiepszyło.. autora czy omawiana w artykule dziewczyne.. Za jakis czas przeczytamy ze ktos grajac w call of duty zabil człowieka i teraz sie leczy z traumy, a jeszcze potem ze rajac w szachy zbil czarnego pionka i czuje sie rasista i morderca.. wtf..

dla niewtajemniczonych zapraszam do poszukania artykułu w sieci pod tytułem gwałt w grach rpg
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Fucking friends
Dziś zobaczyłem na stronie gazeta.pl Artykuł o związkach typu FWB (ang. friends with benefits) po polsku przyjaciół z dodatkowymi świadczeniami lub po prostu Fucking friends.

Co sądzicie o tego typu relacjach (związkiem tego chyba nazwać nie można). Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują zaspokojenia się seksualnie, ale nie mają szczęścia w miłości?
A może ludziom kompletnie się w głowach poprzewracało :P

Artykuł: link , Debata Blog.pl: link
Ostatni post Odpowiedzi: 73
Przełamać monotonię....
Jak nie dopuścić do monotonii w związku lub przełamać już istniejącą? Co polecacie na "podgrzanie atmosfery"?
Ostatni post Odpowiedzi: 20
Problem z pewną bloggerką.
Ostatniego dnia czerwca dostałam mega zjebkę. Za co? Za opinię, którą napisałam dla znajomej. Opublikowałam ją na blogu, bo pomyślałam sobie, że tak wygodniej i prościej nie tylko dla mnie, ale i dla niej. Nie było w niej nic obraźliwego. Oceniłam Estetykę. Dodałam trochę za i przeciw... i ogólny odbiór treści według własnego sumienia. Wysłałam jej link do tego posta.
Następnego dnia rozmawiałyśmy na spokojnie i na kłótnie się nie zanosiło. Blog, który oceniłam przestał istnieć i zrobiła inny. Miała zacząć wszystko od zera i w ogóle.
Zrobiła szablon i nagłówek....
Moja odpowiedź na ten widok była taka:
"Nic mi nie pasuje. Nie zamierzam tego ukrywać. To za krzykliwe jest. O wiele za krzykliwe. To raczej w gimpie robione nie było"
A ona na to:
"no nie
nie było
nie mam gimpa
mam tylko painta
"

Kolory w Nagłówku się gryzły ze sobą, był za wysoki, przeładowała go obrazkami... Istna masakra.

Ja - "I ty chcesz pracować z paintem.... Ty się ciesz, że jestem trzeźwa.
Ja się zaraz załamie
"

i naprawdę byłam załamana. Próba zrobienia wszystkiego po swojemu jej nie wyszła. I ona naprawdę liczyła, że to mi się spodoba.
No i następnego dnia wywołała 3 wojnę Światową...
Podsumowując, myślę, że opinia była dla niej jedynie pretekstem, by mnie zwyzywać, zrobić ze mnie sukę...
Ale mimo wszystko zachowała się bezczelnie. Zamiast powiedzieć wprost, że nie chcę, by opinia była na moim blogu, to... powiedziała to co powiedziała.
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Krwawienie podczas i po palcówce
Witam
Trzy miesiące temu zdecydowałam się zacząć życie seksualne z moim chłopakiem. Zaczęliśmy od palcówki, powoli od jednego palca, do trzech. Po jakimś czasie takich zabaw zdecydowaliśmy się na stosunek. Teraz często bawimy się tylko rękoma, na razie mnie sprawia to większą przyjemność niż normalny seks. Niestety czasami po palcówce występuje u mnie krwawienie. Ostatnio się przeraziłam, gdyż byłam blisko orgazmu, gdy nagle mój partner wyjął ze mnie palce a na nich było pełno krwi połączonej jakby ze śluzem. Później delikatnie krew leciała do końca dnia.
Problem krwawienia występuje tylko podczas zabaw rękoma. Nie odczuwam żadnego bólu.
Podczas stosunku krwawiłam tylko za pierwszym razem, kiedy straciłam dziewictwo, później już nie. Również nie odczuwam bólu.
Bardzo boję się, że może to być jakaś choroba.
Mam dopiero 16 lat, ale już długo spotykam się z moim partnerem.
Prosiłam mamę o wizytę u ginekologa, jednak ona nie chce mnie zabrać, a wstydzę się jej powiedzieć, że już uprawiałam seks.
Proszę o pomoc.
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Dobry związek
Ludzie "dobierają się" w pary w najróżniejsze sposoby, ale jaki jest ten najlepszy, dzięki któremu ludzi mają pewność, że ich związek się nie rozpoznanie?
Nie którzy twierdzą, że to najlepiej jak para ma wiele wspólnego, inni znowu stawiają na przeciwieństwa. Jak myślicie co , czy tego typu punkt widzenia jest dobry? Czy lepiej nie kierować się takimi kategoriami i stawiać na szacunek, przyjaźń, oddanie i zrozumienie?
Ostatni post Odpowiedzi: 20
Pomóż mi! Mam problem natury miłosnej!
Skoro już poruszamy tematykę miłości, seksu i całej tej otoczki to czy nie zdarzyło się Wam - blogerom/vlogerom - dostawać ni z gruchy ni z pietruchy ckliwe historyjki miłosne od fanów z prośbą o pomoc? ;) No dobra, żebym jeszcze prowadził kącik miłosny, albo internetowe biuro matrymonialne. Mnie to powoli zaczyna przerażać :szok:
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Pisanie z dziewczyną lub chłopakiem przez internet
Witam, dziś mam taki dość nietypowy temat i pytania z nim związane.
A więc po kolei żeby to wszystko miało jakieś ręce i nogi.

Gdy zdecydujemy się do kogoś napisać przez internet (czy to chłopak czy dziewczyna) to na co zwrócić należy uwagę? Gdy już np. dziewczyna odpisze to później jak z nią kontynuować rozmowę i kiedy zaproponować spotkanie (czy może najpierw numer telefonu)? Jeśli wiecie coś na ten temat to udzielajcie wskazówek.

Jeśli chodzi o mnie to jestem totalnie nieogarnięty w tym temacie, ponieważ od zawsze byłem zwolennikiem poznawania w realnym świecie, ale są tacy ludzie, którzy lubią zapoznawać się przez internet i stąd moje pytanie i cały temat.

Gdyby tak nakreślić jakiś szkielet, czy też plan działania żeby był spójny i logiczny, a także skuteczny...
Ostatni post Odpowiedzi: 10
uroda to nie wszystko? czyli piękne i brzydkie pary ;P

Cytat

My kochamy kobiety piękne same w sobie (nawet jeśli nie) to doceniamy je od środka.

Cytat

Wole mieć paszczura, z którym można pogadać, niż superlaskę ale tempą

Nie roześmieszaj mnie :P Pierwsze w kolejce są zawsze wyflakowane niunie.

Cytat

(Nie wiem czy każdy mężczyzna sie ze mną zgodzi.)

Raczej wątpię :P Chyba jesteś indywidualnym egzemplarzem :P

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 02-01-2010, 18:11 ]
Temat utworzony z offa, który powstał w temacie o szykowaniu się do wyjścia => http://forum.blogowicz.in...19,30.htm#48337
Ostatni post Odpowiedzi: 24
1 - 2 ... 157 - 158 - 159 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz