Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Relacje międzyludzkie  »  Sex, Miłość i przyjaźń
mam problem
Niewiem , co mam robic,, bo już nie wytrzymuje na swoim osiedlu.Narazie powstrzymuje sie od zdenerwowania ,wypowiedzenia sie,skomentowania róznych uwag i podtekstów znajomych i przyjacioł nie wszytskich ale co do niektórychBo są tacy co witają sie ze mna ,a są tacy co dokuczaja mi,nie witaja sie ze mna,ale nie którzy witaja sie ze mną..Ignoruje,olewam ich,bo są tacy,którzy po incydencie co obraziłem dwoch kolegów ,oni nasmiewaja się ze mnie,komentuja,wstawoiaja głupie podteksty i zastraszaja mnie.Mam dosc juz tego.Narazie ignoruje,olewam nic nie mówie tak jak mówiłem,rozmawiałem z rodzicami nic nie moga zrobić.
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Kocham cię w 100 językach
Chciałabym podarować mojemu chłopakowi coś oryginalnego. Myślałam aby kupić coś i markerem wypisać na tym czymś
Kocham cię w 100 językach" <- tu jest lista. Tylko właśnie nie wiem na czym to wypisać...
Macie jakieś pomysły?
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Kto ze znanych was kręci?
Wszyscy chyba kiedyś przeżywali fascynacje osobami ze swiata muzyki czy filmu. Kto ze znanych osób najbardziej wam się podoba, o kim myślicie, że to wasz ideał czy zwyczajnie "lecicie" na taki typ urody,osobowości?

Zacznę:

Scarlett Johansson:


Idealna pod każdym względem! Te usta,oczy,ciało i głos! Oh! ;D

Mischa Barton:
Jeszcze z czasów oglądania "Życia na fali"...Prezentuje jeden z typów urody, który mnie kręci :)

Simone Simons

Wokalistka zespołu Epica, śliczna ^^

Na razie ogranicze się do tych trzech kobiet, później jeśl itemat się rozkręci to dorzucę więcej :)

Jeśli chodzi o wrażenia czysto estetyczne to moim zdaniem przystojni są:

Marc-André Grondin

Aktor, który grał głównego bohatera jednego z moich ulubionych filmów, C.R.A.Z.Y.

Chad Michael Murray


[ Komentarz dodany przez: Krzysiek: 13-05-2010, 18:16 ]
Usunąłem zdjęcie Mischy Barton, gdyż ta fotka pochodziła już z jakiegoś dziwnego serwisy, przez który przeglądarka chrome blokuje ten temat, ponieważ jakieś zagrożenie.
Ostatni post Odpowiedzi: 39
[miłostki i zauroczenia] Porażka , próbowac Dalej ?
Witam.
na poczatku roku szkolnego spodobala mi sie pewna dziewczyna nie mialem okazji sie z nia poznac pozniej praktyki i napisalem do niej wiadomosc na nk czy sie mozezmy gdzies spotkac i zapoznac.

Niestety nie odpisala
Wiec sie podalem.

W nowym roku postanowilem ze bede odwazniejszy do kobiet i udalo mi sie z nia zapoznac i jak sie z nią gdzies spotkam to gadamy.
Ostatnio za 2 piwa zalatwilem sobie do niej numer.Gdyz sam nie mialem okazji,ani odwagi zalatwic.
A ona ma 17 lat , ja 19.

Co poradzicie ?
Napisać do niej sms i zaproponowac randkę czy spróbować się z nią umówić w realu (rzadko ją spotykam chodz chodzi do mojej szkoly)

proszę o porady
Z góry dzięki
Ostatni post Odpowiedzi: 14
Zdrada
Tak się zastanawiam... Co sądzicie na temat zdrady? Byliście kiedyś zdradzeni lub czy Wy kiedykolwiek zdradziliście swojego partnera? Po co ludzie to robią? Czy nie lepiej być singlem i romansować bez zoobowiązań z kim się chce?
Ostatni post Odpowiedzi: 38
niebanalny prezent na Walentynki w dowód miłości?
Przez ostatnie lata wiele postów na naszym forum na ten temat powstało (ostatnio kilka konkursów nawet), pytaliśmy się już czy obchodzimy to święto. Wiele osób doszło do wspólnego wniosku, że okazywanie miłości powinno odbywać się cały rok a nie tylko w jeden dzień.

Potraktujmy jednak jednak tą okazje podobnie do innych świąt, uznajmy to za przypomnienie sobie i drugiej osobie dlaczego ją kochamy. Ten dzień to takie świętowanie wspólnego uczucia w bardziej oficjalny sposób. Podobnie jak mamy dzień Niepodległości czy dzień Mamy, Taty, Babci i Dziadka oraz dzień Dziecka a to wcale nie oznacza, że w inne dni nie kochamy swoich bliskich czy własnego kraju.

Jak według Was powinien wyglądać taki dzień, czy uważacie, iż podarunek to istotny element tego święta? Myślicie, że wasze drugie połówki oczekują od was prezentów? Jaki jest Wasz sposób na Walentynki nie dla idiotów?

Jaki jest Wasz sposób na to, aby ten dzień był wyjątkowym? W jaki sposób przypominacie bliskim, że ich kochacie? Czy oni także przygotowują coś od siebie? Jeżeli decydujecie się na podarki - staracie się podejść do tematu kreatywnie? Co uważacie za idealny prezent na walentynki dla chłopaka / dziewczyny? To musi być coś materialnego? a może są inne sposoby?

osobiście uważam, że kwiaty dla kobiety owszem, bo kobiety lubią dostawać kwiaty, ale dzisiaj wręcza się je bez okazji i to wcale nie jest nic kreatywnego, uznałbym to raczej za coś przy okazji na tzw. otwarcie ;) sam się zastanawiam jakbym spędzał ten dzień ze swoją bliską osobą (na dzień dzisiejszy takowej nie mam).

Moja znajoma, która nie przepada za tym dniem ostatnio tonie w uczuciach od drugiej osoby i podczas rozmowy z nią dowiedziałem się, że mając dość tych wszelakich serduszek postanowiła wydziergać na drutach dla swojego faceta misia. Trochę mnie to rozbawiło na początku, ale oboje przyznaliśmy rację, że przecież liczy się to, że wręczone od serca i wykonane samodzielnie - czyli nie jest oklepane :)
Odpowiedzi: 0
Dzieci o Seksie
niedawno rozmawialiśmy o pierwszym razie a dzisiaj znalazłem temat na forum ownloga z takim foto :

=> http://i64.photobucket.co...z_tytuu_3-2.jpg

:przestraszony: :rotfl: :zdziwko: :/

na dole napisano, że niby jest to oryginalna pisownia, ale na ile to prawdziwe :D

przypomne też temat z działu humor:

=> intymne problemy 11 latki
Ostatni post Odpowiedzi: 61
z lozka bym nie wygonila/wygonil ...
...
Ostatni post Odpowiedzi: 21
seks oralny tylko dla lachociągów ;<
oral to tylko dla lachociągów - papilot.pl

boże chroń Polskę przed nieuświadomioną młodzieżą.
Ostatni post Odpowiedzi: 60
Kolor bielizny
Faceci... Jaki kolor według Was powinna mieć najseksowniejsza bielizna? :)
Ostatni post Odpowiedzi: 38
cała prawda o kobietach
oczywiście poniższe filmy traktujemy jako humor a nie obrazę ;)





zastanawia mnie jednak jak dużo prawdy jest w tym zawarte, jak wiele razy panowie kończą właśnie jako ci dobrzy znajomi do ewentualnego wygadania się i bycia podstawą do wyboru faceta ?
Drugi film to zwalanie winy na niezadowolenie kobiet, przyznam, że w tej opowieści też masę prawdy, bo kobiety serio myślą o tysiącu spraw naraz zamiast skupić się na jednej ;) a potem zwalają winę na pierwszego, który jest pod ręką :P
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Walentynki 2009
Obchodzicie ????
Jakie macie pomysły na prezenty ?
Moze jakas poczta kwiatowa ?
Ostatni post Odpowiedzi: 36
Ja i ona...
Odrazu mówie, ze to nie żaden poradnik, i potrzebuje porady... jeżeli nie chcesz mi pomóc... wyjdź stąd i zamknij okno.

Dajmy na to, że jest dziewczyna którą kocham, i już o tym wie... Ale ona mnie nie chce, kocha innego, i tu jest tak, ze on nie kocha jej i jej nie chce... a ona mnie lubi, byliśmy przyjaciółmi, staram się jak mogę, ale zazwyczaj się "focha", poradzi mi ktoś co robić w takiej sytuacji? To pierwsza w moim zyciu tak głupia sytuacja...
Ostatni post Odpowiedzi: 10
Zachowanie koleżanki?
Od 1,5 roku kocham się w pewnej dziewczynie. Chodzimy razem do klasy licealnej. O super kontaktach nie ma co gadać bo praktycznie ich nie ma. No może oprócz tego, że często jej pomagam w nauce w szkole jak mnie o to poprosi. Czasem tam poza tym zamienimy kilka słów jak ja zagadam, albo ona, czasem pożartujemy, jednak to chyba ona częściej zagaduje. Gdy uległem wypadkowi na jednym z meczy to potem pisała do mnie na gg jak się czuję, kiedy wrócę do szkoły i co się stało. Gdy wróciłem to ją spotkałem i nawet powitała mnie z uśmiechem na twarzy ze swoją koleżanką. Ostatnio nawet podobno wniosła o podwyższenie mi zachowania u wychowawcy za te moje pomoce itp. i poprosiła mnie też żebym nauczył ją grać w piłkę bo ja zawsze gram z takim "poświęceniem" i zaangażowaniem i dużo umiem(wybrała mnie choć według mnie są w tym sporcie lepsi ode mnie). No to się zgodziłem i umówiłem na SKS'y na przyszły tydzień. Może tam zamienimy trochę więcej zdań między sobą. Widzę w tym jakąś szansę dla siebie, że może ją gdzieś zaproszę, ale nie wiem jak :( .
Oprócz tego chciała ze mną robić prezentację, bo nie miała pary. Teraz robimy tą prezkę w trójkę(ja, ona i mój dobry kumpel, który o wszystkim wie).
Niby normalne zachowanie, ale mi się to wydaje dziwne, bo z jednej strony nie utrzymujemy super kontaktów a z drugiej ona zawsze mnie prosi o pomoc i się do mnie uśmiecha. Choć muszę przyznać, że ostatnio kontakty trochę się polepszyły. Z innej strony ma trochę dziwne opisy miłosne, że a to nie będzie czekała, a to, że żyje sama na tym świecie itp. Ostatnio zmieniły się jej opisy na bardziej radosne: "Tęsknię albo śpię", "I feel the chemistry between you and me".
Czy to oznacza, że po prostu jestem jej bardzo dobrym kolegą i dlatego jest dla mnie taka "miła" czy może czuje coś więcej? Pomocy!
Czy mógłbym ją gdzieś zaprosić po tym treningu? Jeśli tak, to jak jej to zaproponować jeśli wokół pełno ludzi?
Ostatni post Odpowiedzi: 4
Przezwiska i wyśmiewanie się.
Hej. Chodzi o to, że moi "koledzy" z klasy wyśmiewają się z mojego chłopaka. Pytają: "Dlaczego spotykasz się z tym pedałem (cieciem lub jakieś inne epitety)?" Zupełnie niewiem dlaczego oni to robi¹. Może dlatego, że dba o swój wygl¹d, ale to przecież nie jest nic złego. Zresztą to nawet nie jest nic takiego. Ostatnio nawet doszło do tego, że chłopcy siłą wepchneli mnie do łazienki i tam zamkneli. Powiedzieli: "Niech twój Antoni cię uratuje". Jest mi bardzo przykro jak muszę patrzeć na to wszystko, jak wyśmiewają się z niego. Antoni mówi, żebym się nie przejmowała, ale ja już dłużej tego nie zniosę. Po prostu nie. Kocham go i naprawdę trudno mi patzreć na to, jak oni się nad nim znęcają. Niewiem co mam robić.
Ostatni post Odpowiedzi: 43
Efekt EX
Nie, nie chodzi o ten program na MTv :P . Pytam czy utrzymujecie jakieś kontakty ze swoimi były partnerami lub partnerkami? Jeśli tak to jakie, a jeśli nie to dlaczego?
Ostatni post Odpowiedzi: 16
[google] różnica między kobietą a mężczyzną :P


oczywiście bierzemy to z przymrużeniem oka :hyhy:
Ostatni post Odpowiedzi: 8
jak to się robi? - czyli co warto wiedzieć o seksie
już o wieków wiadomo, że rodzice to najgorsza jednostka do zadań specjalnych tego typu. W szkole mimo, iż powstają przedmioty związane z seksem i życiem w rodzinie to jednak wiele osób krępuje taka edukacja. Dlatego fajnie, że powstają takie strony jak ta:

=> http://jaktosierobi.tv/

w zabawny i w miarę bezpośredni sposób osoby dopiero zaczynające poznawanie swojego ciała i sfery seksualnej dowiedzą się wiele interesujących rzeczy i znajdą odpowiedzi na nurtujące je pytania ;)

=> http://jaktosierobi.tv/kobieca-masturbacja/

rozbawił mnie filmik o kobiecej masturbacji - a konkretnie sposób omówienia tematu - łącznie z wstawkami ;P polecam :D

dodatkowo na stronie do poczytania teksty dotyczące np. błędów popełnianych przez kobiety i mężczyzn podczas seksu czy "jak zrobić minetkę ?"

do oglądnięcia filmiki z serii "jak zrobić dobra laskę" - jest też sposób drugi z kostką lodu :P
oprócz tego "co jeść by być sprawniejszym w łóżku" - czyli krótki poradnik o odpowiednim odżywianiu, jedzeniu chudego mięsa, przetworów mlecznych, orzechów itp.
dodatkowo instruktaż "jak pozbyć się malinki" lub "jak wykonać striptiz"

co myślicie o stronie i poradach na niej zawartych :P ?
Ostatni post Odpowiedzi: 7
[16+] Zabawki
Jak byliśmy mali bawiliśmy się klockami, lalkami czy samochodami... Jak jesteśmy starsi również się bawimy różnego rodzaju zabawkami... :D Na przykład wibratorami, kajdankami czy szklanymi penisami :D . A teraz pytanie główne... Co sądzicie o tego typu dodatkach podczas stosunku? Czy to według Was jest coś nienormalnego i ekstremalnie zboczonego czy miłe ubarwienie stosunku?

Poruszyć tutaj też można temat "przebieranek". Jakby ktoś szukał to na Allegro można znaleźć kilka takich strojów :D .

Co o tym wszystkim sądzicie?
Ostatni post Odpowiedzi: 10
Ten 1 Raz:(
Witajcie Moje Drogie Panie:)
mam może Głupie pytanie ale jednym słowem boje sie:(
Jutro mam odbyć mój 1 Stosunek (sex) Z moim Kochanym i czy Sama Prezerwatywa wystarczy??:(:(
Nie chce zostać młoda matką:P
Ostatni post Odpowiedzi: 48
Samotność
Czy według was samotność jest ucieczką od problemów ?
Jakie są wasze opinie, bądź doświadczenia w tej sprawie?
Ostatni post Odpowiedzi: 12
Pedofile atakują
http://www.daretospeak.ne...iaze/rady01.htm

OMG czytaliście to? ja to w tvenie widziałam i se na to weszłam, lol no niewiadomo czy sie smiac czy plakac, ktos kto to pisal to ma cos z psychika chyba...
Ostatni post Odpowiedzi: 59
Nie miły stosunek...
Jeżeli macie zamiar się powyśmiewać... Lub po prostu uważacie ze nie ma po co zaczynac takich tematów to prosze o wyjście własnie w tej chwili bo to odpowiedni moment... Może ktos bedzie mi mógł pomóc.. Jestem z Chłopakiem od dwóch lat... On ma 17 ja 16.. wszystko jest ok... Mamy za sobą każdą inicjację seksualną... (jezeli mogę tak powiedzieć) oprócz seksu... Ilekroc cos próbujemy ... to tak jakby wydaje mi sie ze moje wejscie jest za małe... To straszne... moim zdaniem.. czuje sie okropnie... z opowiadan kolezanek, głownie przyjaciół... wszyscy opowiadają jak to super... a my nie mamy jeszcze tego za sobą po dwóch latach... Wielka miłość... Próbowalismy wszystkiego... rozpalenia się do czerwonej gorączki, kremów, vazeliny... itd. NiC! Dodam jeszcze ze JEGO nie jest wcale gigantycznych rozmiarów ... Bez przesady... Czy mam się umówic na wizytę do ginekologa? O Co chodzi?
Ostatni post Odpowiedzi: 39
Poznałem fajną dziewczynę...
Witam,

mam problem. Otóż Rok temu zacząłem się uczyć w 1 gimnazjum. Tam na pierwszych lekcjach zobaczyłem dziewczynę. Bardzo ona mi się podoba. Chciałbym ją że tak to nazwę, "zdobyć". Przez caluśki rok ona nadal mi się podoba, tylko że nic nie robiłem by ona ze mną chodziła. Czasami się na nią patrzę na lekcjach, np: że odwracam głowę i zerknę na nią, i ona wydaje mi się że robi to samo. Czytałem gdzieś że jak one (dziewczyny) tak robią to coś "iskrzy". Sęk w tym że jestem nieśmiały i robię się czerwony (czyli po prosu się zawstydzam) jak gadam z jakąś dziewczyną (rówieśniczką). :zawstydzony: Boję się trochę ładnych dziewczyn.

Teraz po zakończeniu wakacji zacząłem bardziej o tym myśleć. Poczytałem trochę w internecie o tym. Zagadałem do niej na GG i na tym stanęło. Nie wiem co dalej robić, myślałem żeby zdobyć od kolegi jej adres i wysłać jej taki liścik miłosny (anonimowy of course), żeby wiedziała że ma miłosnego adoratora.

Prosiłbym was o jakieś rady, co robić, jakieś triki i czy dobry jest ten pomysł z liścikiem. Dodam że chodzimy o tej samej klasy, idziemy teraz do drugiej klasy gimnazjum. Ja i ona mamy po 14 lat.

Z góry dziękuję za szybką oraz sprawna pomoc,

pozdrawiam,
prazjii :help:

Ps. jak bym napisał w złym dziale albo bym złamał regulamin to nie kasujcie mi tego posta, ponieważ trochę się napisałem na nim.
Ostatni post Odpowiedzi: 21
Dziwne krwawienie....
Na początku nie zwracałam na to zbytniej uwagi ale po jakimś czasie zaczął mnie męczyc pewien problem...Mianowicie chodzi o to że od kilku miesięcy uprawiamy z chłopakiem petting. Za każdym razem w mniejszym lub w wiekszym stopniu po tzw "palcówce" leci mi krew. Za pierwszym razem myslałam że to błona ale tak się dzieje zawsze...Za każdym razem on ma palce we krwi i ja też jestem cała we krwi. Z kolei ostatnio nawet następnego dnia ok 24h po wszystkim zaatakował mnie okropny ból podbrzusza. Okropnie boję się czym może to byc spowodowane no bo jeśli to nie błona to co? Czy jestem na coś chora? Coś ze mną nie tak? Najgorsze jest to że nie mogę o tym powiedziec mamie no bo...wiadomo dlaczego...Boję się że kiedy nastąpi taki dzień że będziemy zdecydowani na seks to gdy stracę błonę ta sytuacjia z palcówkami i tak będzie się powtarzac...co mam robic?
Ostatni post Odpowiedzi: 16
stac sie wolną czy cierpieć i sie męczyć?
więc tak, w kwietniu skończę 18 lat, mam faceta z którym jestem prawie 3lata. problem mam taki ze denerwuje mnie jego gadanie, tak jakby chciał za mnie decydować. mówi ze mi sie oświadczy na moje 18 urodziny- szczerze przeraza mnie to! mówi ze jak skończę szkołę to wyjedziemy za granice zbierać na masz dom! a JA nie chcę , przecież ja mam dopiero "niecałe" 18 lat! a on jest tylko 2 lata starszy- i tak mówi! mam go powoli dosyć. ( ostatnio prosił mnie o ręke :/ ) wydaje mi sie ze moja miłość do niego już wygasła i zostało tylko "przyzwyczajenie". nawet rodzice mówią mi; "korzystaj z życia póki jeszcze możesz!" co mam robić?? przez niego zaniedbuje znajomych, kontroluje mnie ciągle, dzwoni pisze sms-y typu co robię gdzie jestem, a jak mu napisze ze idę do koleżanki to sie pyta "po co?" tak jakbym nie mogła sie z nikim innym spotykać ! <?> co mam zrobić? zostawić go czy męczyć sie dalej?

[ Dodano: 14-01-2008, 20:38 ]
i przyjezdza bez zapowiedzi... czy on mi sie narzuca czy ja plote głupoty :/
Ostatni post Odpowiedzi: 8
Walę tynki
Co sądzicie o zbliżającym się komercyjnym święcie tzw. Walenie tynków? Miłość jest zawsze, a nie tylko 1 dzień w roku. :kwasny:
Ostatni post Odpowiedzi: 35
Kilka tescikow
Tu znajduja sie testy, oczywiscie seks-testy, ale to nic zboczonego, zdana perwersja, zwykle testy, chyba wiekszosc(jak nie wszyscy) sa tez dla tych mlodszych, nie ma nigdzie zadnych ograniczen i ostrzezen.
Dlatego zamieszczam je z czystym sumieniem :P

Pierwszy http://www.sextest.rox.pl/
Drugi http://www.seksquiz.pl/page1.php - Ten mi sie najbardziej spodobal, pewnie dlatego ze tylko w tym mam wysokie wyniki :P
Trzeci http://www.agnieszka.com.pl/test/index.html - Ten jest boski :yay:
Czwarty http://www.purescore.com/ - Chyba najlepszy i najbardziej sensowny test.
Odpowiedzi: 0
wtopa...
Powiem krotko ... przezyłem z kobieta ten 1 raz ... bez gumki niestety ... i cos czuje ze za puzno sie wycofałęm ... i moze byc z tego dzieciak ... słyszałem cos ze mozna jeszcze to uratowac jakimis tabletkami przez pierwsze 72 godziny cos takiego ... jezeli takie istnieja to podajcie nazwe i gdzie to mozna dostac ? Poradzcie cos ... sam nie wiem co robic .. ;/
Ostatni post Odpowiedzi: 12
mam problem z pewnym "pedofilem" pomózcie...
No więc tak... może to trochę długie jest ale musicie mi pomóc...
zacznę od początku żebyście mnie zrozumieli...
mam dopiero 13 lat...
kocham zwierzątka i często przebywam w sklepie zoologicznym, znam tego pana co tam sprzedaje i to dość dobrze... wiec sobie tam siedzimy i gadamy... wczoraj podjechał taki inny pan(trochę go znam...) który nie ma nogi i jest na wózku inwalidzkim elektrycznym chyba... no i się uparł ze mnie odprowadzi bo ja byłam na rolkach... dochodziła 18 czas zamknięcia sklepu... no i jechałam przed nim na rolkach a ona za mną... i miałam dziwne uczucie ze się gapi na mój tyłek ale nie udowodnię tego... mój odcinek do domu jest krótki, wiec jak tylko zniknęliśmy z pola widoku sklepu zoologicznego... chciał abym stanęła... stanęłam... a on mi zaproponował MIŁOŚĆ FRANCUSKĄ (chyba tak się nazywa to) nie jestem pewna... ale on dokładnie powiedział ze "chce mnie popieścić języczkiem" i spytał się czy wiem co to znaczy miłość francuska... jasne ze się nie zgodziłam ale nalegał... spytał sie w końcu czy pije piwo... powiedziałam ze nie... a on ze może jak bym jedno wypiła to bym sie namyśliła...odsunęłam się od niego i wjechałam do domu... on tylko powiedział żebym się jeszcze zastanowiła...
mam takie pytanie czy to nie podlega jakiemuś paragrafowi w świetle prawa...jestem nie letnia a tu takie oferty... wiem ze to inwalida... ale to go nie zwalnia od prawa... ostatnio i tak mam dola... ze względu chłopaka który wmawiał mi ze mnie kocha i związał sie ze mną bo myślał ze coś z tego wyjdzie... ja go naprawdę kochałam... a ta propozycja jeszcze bardziej mnie dobiła... nie wiem co już mam myśleć... pomóżcie...
please!!
Ostatni post Odpowiedzi: 46
1 - 2 ... 158 - 159 - 160 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz