Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Relacje międzyludzkie  »  Sex, Miłość i przyjaźń
mam problem z pewnym "pedofilem" pomózcie...
No więc tak... może to trochę długie jest ale musicie mi pomóc...
zacznę od początku żebyście mnie zrozumieli...
mam dopiero 13 lat...
kocham zwierzątka i często przebywam w sklepie zoologicznym, znam tego pana co tam sprzedaje i to dość dobrze... wiec sobie tam siedzimy i gadamy... wczoraj podjechał taki inny pan(trochę go znam...) który nie ma nogi i jest na wózku inwalidzkim elektrycznym chyba... no i się uparł ze mnie odprowadzi bo ja byłam na rolkach... dochodziła 18 czas zamknięcia sklepu... no i jechałam przed nim na rolkach a ona za mną... i miałam dziwne uczucie ze się gapi na mój tyłek ale nie udowodnię tego... mój odcinek do domu jest krótki, wiec jak tylko zniknęliśmy z pola widoku sklepu zoologicznego... chciał abym stanęła... stanęłam... a on mi zaproponował MIŁOŚĆ FRANCUSKĄ (chyba tak się nazywa to) nie jestem pewna... ale on dokładnie powiedział ze "chce mnie popieścić języczkiem" i spytał się czy wiem co to znaczy miłość francuska... jasne ze się nie zgodziłam ale nalegał... spytał sie w końcu czy pije piwo... powiedziałam ze nie... a on ze może jak bym jedno wypiła to bym sie namyśliła...odsunęłam się od niego i wjechałam do domu... on tylko powiedział żebym się jeszcze zastanowiła...
mam takie pytanie czy to nie podlega jakiemuś paragrafowi w świetle prawa...jestem nie letnia a tu takie oferty... wiem ze to inwalida... ale to go nie zwalnia od prawa... ostatnio i tak mam dola... ze względu chłopaka który wmawiał mi ze mnie kocha i związał sie ze mną bo myślał ze coś z tego wyjdzie... ja go naprawdę kochałam... a ta propozycja jeszcze bardziej mnie dobiła... nie wiem co już mam myśleć... pomóżcie...
please!!
Ostatni post Odpowiedzi: 46
Walentynki 2008!
Mimo, że nie każdy ten dzień lubi, to serc nigdy za wiele :)

http://www.goraceserce.pl...a-od-Asiek.html
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Niech mi ktoś doradzi..
No to tak, za nim się tu zalogowałam byłam już wcześniej na tym forum i czytałam sobie. Ja bym chciała żeby mi doradził ktoś kto jest starszy niż moje koleżanki z klasy bo sama nie wiem czy mogę ich słuchać, a mamy to się raczej nie zapytam. Jeżeli ktoś ma inne zamiary to niech tego nie czyta i tyle. No to do rzeczy. Poznałam około 2 tygodnie temu, takiego Marcina na gg. Jesteśmy z tego samego miasta i mieszkamy blisko siebie. Jednym słowem to mi się zajebiście z nim gada jak z nikim. Wysyłałam mu swoje foty, i on mi swoje, i umówiliśmy się u niego tak żeby się spotkać i pogadać. No i było spox byliśmy umówieni. Ale niedawno on mnie zaczął prosić hmmm.. jakby to ująć, żebyśmy poszli na lody (no, ale nie takie zimne, chyba każdy wie o co łazi) i ja z początku nie chciałam ale on mnie zaczął prosić i wysyłał smutne minki. I ja po prostu nie chciałam stracić przyjaciela i powiedziałam że się zgadzam. I teraz mam problem bo ja naprawdę chce się z nim umówić ale tylko pogadać co najwyżej przytulić się. Według mnie to jest obrzydliwe to no wiecie co.. i ja troszkę nie chcę... i sama nie wiem co mam zrobić. :(
Ostatni post Odpowiedzi: 75
Błagam pomóżcie mi...
Wczoraj rzucil mnie chlopak... bo nie chcialam stanąć na wadze... od dwoch miesiecy mi truł zebym schudla 3 kg... czy 52,5 kg przy wzroscie 170 to az tak duzo?? nie wiem co robic kocham go ale on mnie traktuje jak... lepiej nie mowic... siedze i placze od wczoraj dorazdzcie mi cos blagam...

[ Dodano: 02-03-2007, 16:39 ]
wczoraj mi napisal sms : "wiem ze sie zle zachowywalem ale to nie zmienia faktu ze to jest koniec. masz racje bylem dla ciebie okropnya nie chce cie dluzej krzywdzic wiec to jest koniec" i jeszcze "to jest wylacznie twoja wina ze juz nie jestesmy razem. uwazasz ze glupi byl powod naszego rozstania? to moglas stanac na wage i by go nie bylo. widocznie chcialas zeby to byl koniec" , "kocham cie ale nie bede czekac nastepnych dwoch misiecy zanim ty laskowie schudniesz"
Ostatni post Odpowiedzi: 23
szukamy Bartkowi dziewczyny - Podoba Wam się?
Podobają Wam się ciapowaci faceci? dziewczyny przytulicie siebie?
Ostatni post Odpowiedzi: 16
Romans z nauczycielem.
Miałam romans z nauczycielem.
Niełatwo jest mi o tym opowiadać.
Zaczęło się w pierwszej klasie liceum.
Nowa szkoła. Czułam się zagubiona.
Odwoził mnie do domu.
Był miły.
Zakochałam się.
Był przystojny, młody i potrafił oczarować dziewczynę.
Sptykaliśmy się u niego w domu.
Na początku tylko rozmawialiśmy.
Stopniowo doszło do seksu.
Byłam szczęśliwa, że mam kogoś, kogo kocham.
To byly najlepsze 3 lata mojego życia.
Nigdy już nie będzie tak cudowne jak wtedy.
Brakuje mi jego dotyku.
Kocham Rafała najbardziej na świecie.
Niedawno wszystko się wydało.
Jestem teraz w trzeciej klasie.
Ktoś zobaczył nas razem.
Niewiem jak to się stało, bo przecież uważaliśmy.
Jego wyrzucili ze szkoły, ze mnie zrobili ofiarę.
Niewiem gdzie on jest.
Wyjechał z miasta.
Boję się do niego zadzwonić.
Zabrali mi moją miłość.
Nie mam już po co żyć
Ostatni post Odpowiedzi: 15
mam problem
podoba mi sie chlopak który bez przerwy sie na mnie patrzy,uśmiecha!!
myślałam że to cos znaczy:/
gdy moja kumpela zapytala sie go czy mu sie podobam,
powiedzial ze niemam u niego najmniejszych szans!
więc po co te gapienie i usmiechanie??? :help:
Ostatni post Odpowiedzi: 16
Dziewczyna
Witam, chciałbym sie poradzic, po prostu mam taki problem.

Zabujałem się w pewnej dziewczynie, i ona o tym wie, ale nic sobie z tego nie robi.
Poprostu wiem, ze mnie nie lubi, czy da sie coś zrobic? :znudzony:
Chodzi tu szczegolnie o porady, co można zrobić.

Dodam jeszcze, ze kilku chlopakom, ona sie podoba.
Ostatni post Odpowiedzi: 20
Blogowiczowe miłości

Cytat


16:30:55 htsz
wyscie sie na blogowiczu poznali ^^ ?
17:03:43 Cashee
kto?
17:03:16 htsz
no wy :P
17:04:31 Cashee
na blogowiczu ;p
jednoczy ludzi XD
17:04:42 Cashee
a co?
17:04:07 htsz
a nic :P
17:04:13 htsz
to mamy parke z forum xD
17:05:26 Cashee
napisz o tym temat XD


no i napisałem, wygląda na to, że forum blogowicz zjednuje ku sobie serca :P Cashee i Tobiasz mają się chyba ku sobie a przynajmniej tak to wygląda patrząc na opisy i podpisy na forum :P
Ostatni post Odpowiedzi: 44
Na Jakie Tematy Pisać Z Kolegami I Koleżankami Na GG????
Hej jestem marta i zadaje wam pytanie :NA JAKIE TEMATY GADAĆ NA GG???????
Prosze o pomoc :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :chytry: :zawstydzony: :help: ®
Ostatni post Odpowiedzi: 21
Walentynki - święto zakochanych ?
już za kilka dni kolejne skomercjalizowane - przez media i ludzi na wysokich stołkach, którzy liczą na ogromne wpływy do swoich kas :) - święto.

Jak oceniacie ten dzień, planujecie coś dla swoich bliskich ?

ja niestety zakochany w tej chwili nie jestem, więc pozostaje mi jedynie obchodzenie innych form miłości, a jest ich sporo, chociażby do rodziców, czy też platoniczna ;)

więcej o miłości i jej rodzajach wiadomo gdzie:

=> http://pl.wikipedia.org/wiki/Miłość
Ostatni post Odpowiedzi: 5

Relacje międzyludzkie  »  Męskie sprawy
Jakie wolicie dziewczyny ?
Hm ?
Brunetki ?
Blondynki ?
Czy może rude;>
Wypowiedzcie się na ten temat. :D Bo ostatnio zauważyłam, że moda na blondynki powoli zanika, a coraz wiecej panów preferuje brunetki :D
A wy jak sądzicie..??
Ostatni post Odpowiedzi: 107
Mężczyźni czy lubicie, gdy kobiety grają?Czy wręcz przeciwne
Jak powyżej. Jakie macie odczucia gdy słyszycie : Jestem graczką (nie mam pojęcia jak to odmienić czy w ogóle słowo "gracz" się odmienia? :D )
Czy chcielibyście żeby wasze Panny grały?
Czy wręcz przeciwnie z różnych powodów?
Co sądzicie o kobiecych ligach w różnych rozgrywkach? Np. cs, dota, lol, hots?
Ostatni post Odpowiedzi: 18
Co byś zrobił gdyby okazało się, że partnerka jest facetem?
Zawsze mnie zastanawiało co by zrobił facet jak bo zdarzyła mu się jedna z dwóch sytuacji.

Pierwsza sytuacja
Spotykacie urodziwą i fają dziewuchę, wieczór ciekawie się rozwija. Szał ciał, kończycie intymnie sami w pokoju. Ona się rozbiera (widzisz piękne piersi i cudowne ciało) a tu nagle zonk, okazuje się że ona jest tak zwana Shimale, czyli zamiast jaskini rozkoszy ona ma tam to samo co ty.
PYTANIE: co robisz ????????

Druga sytuacja.
To co wyżej się powtarza, nie ma żadnych niespodzianek jak już jest w stroju Ewy, wszystko idealnie. Jest parno i gorąco a później już tylko relaks. I nagle słyszysz od niej że kiedyś była facetem (lub mówi ci to przed tym jak jest parnie i gorąco).

PYTANIE: Co robisz ????????
Ostatni post Odpowiedzi: 6
panowie jakie macie fryzury...
Jakie macie lub chcielibyście mieć ?
Długie czy krótkie?
Zwykła czy ostatni hit jesieni (czy tam czegoś innego :P )?
Normalne czy farbowane włosy?
itd.

O moich włosach: mam krótkie, zwykłe niczym nie wyróżniające się włosy, a chciałbym mieć takie mniej więcej jak beckham na poniższej fotce :P

albo takie (ale nie wiem czy dobrze w nich bym wyglądał, bo mam kolor włosów ciemny blond):
Ostatni post Odpowiedzi: 100
[poradnik] jak poderwać dziewczynę ?
Znalazłem coś dla panów, którzy mają problem z zapoznawaniem i zainteresowaniem sobą pań :P

Taki krótki poradnik dotyczący tego jak postępować podczas spotkania czy randki :yay:

=> http://www.tipy.pl/artyku...dziewczyne.html

czytajcie i komentujcie :) co myślicie na ten temat ? uważacie, ze takie porady są pomocne czy według was to tylko pic na wodę ;) ?
Ostatni post Odpowiedzi: 36
Zazdrość u mężczyzn
Mam pytanie do męskiej części naszego forum. Zastanawiam się ostatnio nad problemem zazdrości. Czy bylibyście w stanie opowiedzieć mi o swoich odczuciach? Co sprawia, że jesteście zazdrośni? Czy zauważacie czasem, że przesadzacie w swoim zachowaniu (nieuzasadnione pretensje, kontrolowanie partnerki itp.)? Jak sobie z tym radzicie? Jestem ogromnie ciekawa wszelkich waszych spostrzeżeń i z góry dziękuję za zainteresowanie tematem ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 8
Garnitur
Macie jakieś porady dotyczące noszenia, dobierania do garnituru/koszuli 'męskiego zwisu'? Czego nie należy do czego nakładać? Może mieliście jakieś 'życiowe wpadki' na ważnych imprezach/spotkaniach dotyczące męskiego/damskiego - eleganckiego - ubioru? Piszcie, wszystko się przyda. Najbardziej interesują mnie jakieś nowe 'trendy', kolory itp. Fajnie jakbyście dawali też zdjęcia:) Postaracie się?
(to poniżej, zapewne niemodne, ale...)
Ostatni post Odpowiedzi: 128
Panowie: Jakie staniki lubicie u pań?
To co w tytule tematu
ja wole rozpinane na przodzie
Ostatni post Odpowiedzi: 12
[+16] Wolicie dominować..?
...czy być zdominowani przez kobietę podczas seksu?

Czy jeszcze inna opcja? :)
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Cygańskie wróżby
Heja. Wczoraj mnie spotkało coś dziwnego ;) W pracy nawiedziła mnie cyganka złapała z nienacka za rękę i nawróżyła... Niby nie wierzę w takie rzeczy ale zdziwiło mnie, że nie chciała za to pieniędzy.
A mówiła mniej więcej tak...

Daj chłopaku rękę cyganka ci powrozy. Ty tu długo nie porobisz. ty swoje coś otworzysz, powodzić ci się będzie i pieniędzy tobie brakować nie będzie. Ty kolegę masz jednego bliskiego co się tobą za bardzo interesuje. Twoje życie jego interesuje. Odsuń ty go od siebie bo ci problemow narobi. Ojcem ty zostaniesz dziecko miał będziesz. Przed ślubem zrobisz. Tylko ty się zastanów bo dwie dziewczyny są. Blondynka i brunetka. Wybierz ty albo czarną albo białą bo tak żyć nie możesz. 80 lat żył będziesz prawnuków doczekasz. Żył ty będziesz w zdrowiu. Rodzinę duża miał będziesz na cały świat się rozjedzie.

Coś tam jeszcze gadała ale tyle zapamiętałem. Starałem się utrzymywać jej "styl" wymowy :rotfl:
Co Wy o tym myślicie? Jakie macie doświadczenia z wróżbami itp.?

Ja tam do głowy tego nie biorę, ale zaciekawiło mnie to :szok:
Ostatni post Odpowiedzi: 3
[panowie] piżama czy koszulka i bokserki ?
Zastanawialiśmy się już nad tym co jest lepsze => bokserki czy majtki, rozmawialiśmy także o rodzaju bielizny => bokserki obcisłe czy luźne?. Z przymrużeniem oka komentowaliśmy również o => koronkowej bieliźnie dla panów

Pora na coś nowego. Co dla was jest lepsze do spania? sypiacie w piżamkach czy może zakładacie t-shirt i bokserki do tego? a może jeszcze inaczej?

Ja jak byłem mały sypiałem w piżamie, potem zacząłem preferować to drugie. Teraz zastanawiam się czy nie kupić sobie piżamy... tylko kojarzy mi się ona tak trochę 'gejowo' i 'tatusiowo'. Zwykle w zagranicznych filmach to właśnie tatuśkowie mają piżamy i wyglądają w nich komicznie ;)

a panie jak wolą ubranych swoich facetów do spania :P ?
Ostatni post Odpowiedzi: 56
[szok] Co się dzieje z facetami ?!
Metroseksualista to już słabizna :D

=> http://bulapictures.com/i...p?l=show&id=115

maskarada wręcz :wstyd: prawie jak kobiety niektórzy :rotfl: a to wszystko przez kobiety haha bo robią z nas baby :P
Ostatni post Odpowiedzi: 73
Facet z makijażem
Co sądzicie o facetach z makijażem? Jest to coraz bardziej powszechniejsze, zwłaszcza u gwiazd. Ja nie stosuję. :)
Ostatni post Odpowiedzi: 137
Conchita Wurst
Wszyscy wiemy o co chodzi...
Co myślicie o tym nowym "wynalazku"? Mężczyzna w sukience, czy kobieta z brodą?

:zdziwko:
Ostatni post Odpowiedzi: 9
facet w rurkach
Gdy widzicie gościa w rurkach to co wtedy sobie myślicie i jakie macie zdanie na temat noszenia przez facetów tego typu spodni?
Ostatni post Odpowiedzi: 60
Bokserki ok...ALE JAKIE!!!
ok pytanko...mam pare majcioch i podrzas "uniesienia" mój ...członek się nie mieści! Dlatego wole bokserki ale nie wiem jakie nosić please post...
Ostatni post Odpowiedzi: 50
[dyskusja] majtki czy bokserki ?
no panowie, temacik do dyskucji :P

co wolicie / uważacie za lepsze - i dlaczego ? czy to ma związek z okazjami (co innego do gajerka co innego na codzien) czy może co pod ręką to zakładam ?

czy wasze partnerki mają na to jakiś wpływ :P ?

panie też się mogą oczywiście udzielać ;) panie wolą panów w majtaskach czy bokserkach :> ?


kiedyś nosiłem slipy - tak jakoś nauczony byłem ^^

pewnego razu założyłem sobie bokserki i zmieniłem zdanie ;)

teraz nosze bokserki, oczywiscie codziennie czyste ^^
Ostatni post Odpowiedzi: 99
Chłopak i Kolczyk w języku
Mam pytanie do Pań jak i do Panów.
Taka jakaś moda weszła, że młodzi chłopacy robią sobie kolczyki w języku.
Co wy o tym sądzicie?
rozmawiając ze znajomymi ich opinia o tych osobach była różna. Ale podzielona na dwie grupy:
1. Szczyt Pedalstwa
2. Pasuje mu :hyhy:

Jaka jest Wasza opinia?



Źródło: dlastudenta.pl
Ostatni post Odpowiedzi: 57
Farbowanie włosów
Że kobiety farbują włosy to wszyscy o tym doskonale wiedzą i nie jest to coś, co budzi kontrowersje... Jednak czy faceci farbujący włosy od razu muszą być uznawani za metroseksualistów? Czy to jest coś zupełnie normalnego bo przecież i mężczyźni mają prawo do zmian w swoim wyglądzie... ;)

Panowie, farbujecie włosy lub macie zamiar?
Ostatni post Odpowiedzi: 63
1 - 2 ... 159 - 160 - 161 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz