Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Relacje międzyludzkie  »  Kobiece rozmówki
na co wydajesz pieniądze?
na kosmetyki? ubrania? słodycze? kino? (...)
a może w ogóle ich nie wydajesz?

osobiście ja się nie mogę powstrzymać przed wydawaniem :) najczęściej kupuję kosmetyki, gdy coś już mam. bo najłatwiej i te zakupy cieszą mnie najbardziej :)
Ostatni post Odpowiedzi: 140
Olejek rycynowy
Witam. Słyszałam, że olejek rycynowy wzmacnia rzęsy i chciałabym go wypróbować. Podobno rzęsy są po nim mocniejsze, wydłużają się i robią się ciemniejsze. Czytałam kilka opinii na ten temat i zdania są podzielone. Jedne dziewczyny piszą że to faktycznie działa np. po miesiącu stosowania, a inne że po stosowaniu tego olejku zaczęły im wypadać rzęsy i oczy zaczęły puchnąć. Próbowała któraś z was? Jakie macie zdanie na ten temat?
Ostatni post Odpowiedzi: 48
Jak wziąć rozwód?
a dokładniej jak wziąć rozwód z komputerem.
chyba serio jestem ostro uzależniona od komputera.
nie mogę się oderwać.
może nie całkiem przestać korzystać, ale jak zdecydowanie ograniczyć czas spędzany przy komputerze?
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Ulubione perfumy
Pytanie kierowane do kobiet, ale i mężczyźni mogą podzielić się własnymi refleksjami :D
Jakie są Wasze ulubione perfumy?

Ja uwielbiam te od Cacharel... Amor Amor :) A oto i one:

Ostatni post Odpowiedzi: 136
Kosmetyczka.
chodzicie ?
jak często ?
w jakim celu ?
i co tak ogólnie o tym sądzicie ?



ja chodzę rzadko najczęściej w celu ogarnięcia brwi, ale myślę żeby wykorzystać trochę bardziej kosmetyczkę heh x p
jednakże zachodzę tam wówczas gdy jestem u fryzjera bo tak specjalnie to nie.
jakoś mi się nie chce i kasy szkoda x p
ale ogólnie to dobra sprawa iść i sobie leżeć/siedzieć a reszta lata koło ciebie i poprawia ci humor x ]
nigdy sobie nie robię cienkich brwi jak nitka bo to tandetnie wygląda.
idę raz na jakiś czas żeby mi tylko kształt nadała a potem przez jakiś czas znowu sama się tym zajmuję x ]
Ostatni post Odpowiedzi: 32
Podkład
Widze takiego tematu nie było ,więc zakładam :D
Jakiej firmy podkładów używacie? w jakiej wersji ?

Ja osobiście 'odkryłam' ostatnio podkłady z Soraji.
Nie są drogie ,a są ich różne kategorie. Matujący ,antybakteryjny ,kryjący itp :)
Ostatni post Odpowiedzi: 176
Facet idealny.
jaki jest ten wasz ideał ?
jaki powinien być ?
jakiec cechy ma posiadać ?



takich cech jest multum i dla każdego mogą być inne.
musi kochać i ja muszę go kochać tak w pełni, na full, na 100%.
ważna jest inteligencja, ale niekoniecznie musi być to potwierdzone studiami bo np. zaradności życiowej nie uczą na uniwersytecie.
opiekuńczy, czuły, pracowity, rodzinny.
powinien potrafić zapewnić bezpieczeństwo mi, naszej przyszłej rodzinie.
nic nie może być ważniejsze od nas.
powinien szanować moje poglądy, mnie przede wszystkim.
do tańca i różańca.
żadna podróbka.
prawdziwy.

nom... to właśnie opisałam Swojego : >

też akceptacja jest bardzo ważna.
ja kocham i nienawidzę jego wady x D
bo sama też nie jestem chodzącym ideałem x p
Ostatni post Odpowiedzi: 108
Ile czasu zajmuje ci szykowanie się do wyjścia?
A więc? :D

Wiadomo, że można wyjść na zakupy, na randkę, na spotkanie z przyjaciółmi, do szkoły, na uczelnię, do babci na obiad... Mnogość wyboru ;)

Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że do szkoły ubrań specjalnie nie dobieram (bo nie mam do tego głowy o 6 rano, a wieczorem myślę tylko o łóżku), acz do rodziny mam zawsze dylemat (wiadomo, ciocie, babcie, mohery :oczami: ). Spotkania z przyjaciółmi = szkoła :P
Malowanie się, zawsze takie same, z zegarkiem w ręku - 13 minut :D Czesanie, w zależności od stanu wizualnego - od minuty na wyszczotkowanie, po dłuuugie minuty na próby kończące się umyciem głowy jeszcze raz.

Wasza kolej ;P
Ostatni post Odpowiedzi: 166
[dyskusja] prawidłowe dobieranie stanika
Pewna rozmowa skusiła mnie do poszukania czegoś w tym temacie i trafiłem na stronę "elektroniczny bra-fitter" gdzie zauważyłem nagłówek => "Czy wiesz, że tylko 5% Polek nosi dobrze dobrany stanik?" - trochę mnie to zaskoczyło, czy tak na prawdę jest, czy to tylko chwyt marketingowy ?

=> http://bra-fitter.prv.pl/

Ciekawi mnie skąd panie pozyskały wiedzę na tego w jaki sposób mają sobie dobrać swój biustonosz i jak to wygląda przy wyborze podczas zakupów ?
Wiadomo, że nie można też polegać na uniwersalizmie bo rozmiar to jest jedno a proporcje i niedoskonałości to druga sprawa.

Mieliśmy już kiedyś pewną dziewczynę, która nie wiedziała jaki ma mieć stanik i wytłumaczono jej, iż trzeba sobie zmierzyć obwód pod biustem i dobrać do tego miseczkę.
Wszystko gra, ale jak to się ma teraz do realiów ?
ile razy okazało się, że stanik jest jednak niewłaściwy albo dziwnie formuje biust ?
jak to co same zmierzyłyście, ma się do tego co oblicza ten kalkulator z w/w strony ?
korzystałyście kiedyś z podobnych poradników ? czy nie zastanawiałyście się nad tym jak idealny jest wasz wybór ?

Myślę, że opinie pań na ten temat będą przydatne także dla panów chcących kupić swojej kobiecie ładny prezent nie strzelając przy tym gafy ;) albo zapytani o rozmiar pokażą go rękami :rotfl: "o takie"
Ostatni post Odpowiedzi: 45
Farbowanie włosów.
Temat założony, ponieważ mam sobie zamiar farbować odrosty dzisiaj :D

Farbujecie włosy? na jaki kolor?
a teraz najważniejsze.
Jakiej farby używacie?

Ja dzisiaj mam zamiar robić tą z Joanny.
{ Innej nie mieli w sklepie O,o }
Kosztuje 6 zł, i nie wiem, czy dobra..
Zawsze farbowałam tą z Londy.
Ostatni post Odpowiedzi: 186
Spodnie czy spódnica/sukienka ?
co wolicie ?
w czym wam wygodniej ?
co nosicie na co dzień ?



spodnie, spodnie i jeszcze raz spodnie.
jedyną spódniczką jaką noszę raz na ruski rok jest taka jeansowa, do niej adidasy/skejciaki i do przodu x ]
nie lubię sukienek, żadnych falbanek, zwiewnych bo jak wiatr zawieje to tyłek może ktoś niepożadany zobaczyć x pppp po drugie to niewygodnie i poza tym to nie mój styl.
latem wolę spodenki : ]
Ostatni post Odpowiedzi: 108
Pantoflarz czy mający własne zdanie ?
tak jak powyżej.
jakich wolicie ?
a może coś pomiędzy ? x p



mi pasuje tak jaki jest Mój.
on jest tak pomiędzy : >
ma swoje własne zdanie i zawsze je wyraża, ale też jest skłonny do kompromisu co mi akurat nie wychodzi.
to ja bardziej manifestuje swoje racje, ale zarówno ja i on potrafimy przyznać się do błędów.
więc ani pantoflarz ani tyran x p
i nie popadajmy w skrajności.
Ostatni post Odpowiedzi: 46
Kobiety, czy lubicie grających facetów?
Jak wyżej. Co sądzicie o mężczyznach, którzy grają?
Czy macie negatywne myśli o tym?
Czy lubicie jak grają?
Czy może macie neutralne odczucia i wszystko wam jedno?
Ostatni post Odpowiedzi: 4
Co kupiłaś nowego?
Ten temat jest taki trochę spamerski, ale uważam, że umieściłam go we właściwym dziale :) . Dziewczyny, chwalcie się co ostatnio sobie kupiłyście...!

Z kosmetyków, z ciuszków, z bucików, no... Cokolwiek! :) Jeśli jakiś mężczyzna będzie miał ochotę napisać coś na temat ostatnich zakupów to chętnie poczytamy :D .

Mile widziane zdjęcia! :D
Ostatni post Odpowiedzi: 101
Międzynarodowy dzień bez stanika ?
=> http://dlastudenta.pl/dla...how_ar&id=22486

portal dla studentów donosi, że dzisiaj jest dzień bez stanika, jak odbieracie taki pomysł, o o tym sądzicie :D ? szukałem troszkę w internecie i w sumie niewiele na ten temat znalazłem, poszukam jeszcze na zagranicznych stronach skoro to międzynarodowy, wikipedia ma na dzisiaj taki wpis ale jako tekst. nie ma artykułów na ten temat..

jeżeli to miałoby sie przyjąć to chętnie w ten dzień będę przechadzał się po mieście haha :D
Ostatni post Odpowiedzi: 43
Damski wąsik?
Problem ogólnie znany.
Damski wąsik.

Dziewczyny, robicie coś z tym? Czy jest to tak samo ważne jak wyskubanie brwi? A może wcale Wam to nie przeszkadza?

Panowie, jakie Wy macie opinie? Bez znaczenia?

Wiem, że każda dziewczyna ma meszek pod nosem. Jedna więcej. druga mniej, ale zawsze jest. Zastanawiam się, czy na to też są jakieś restrykcje. Tak samo, jak teraz nie wyobrażamy sobie wyjścia w bluzce na ramiączkach bez depilacji, prawda? Jak to jest?
Ostatni post Odpowiedzi: 55
całujący facet
Jestem u koleżanki i mamy pewien dylemat (natury filozoficzno-teoretyczno-praktycznej :D ). Mianowicie, wykraczając poza swoje (niewielkie hehe :D ) doświadzczenia życiowe chciałabym dowiedzieć się czy faceci z którymi się całowaliście (czasownik w tejże formie, bo nie wykluczam, że panowie z panami również :D ) mieli zamknięte oczy czy nie LOL.

Pozdrowienia od Wiewióra LOL :D :D:D:D
Ostatni post Odpowiedzi: 47
Najnowsze trendy w modzie? :)
Czyli Must have tej wiosny! Jutr jadę na zakupy i tak się zastanawiam w co zainwestować? :help:
Ostatni post Odpowiedzi: 10
Torebka - czarna dziura?
Witajcie : )
Pracuję nad wpisem na temat torebek i podejściem do tego tematu zarówno ze strony kobiet jak i mężczyzn. Przyznam szczerze, że zastanawiałem się długo nad tym, gdzie temat umieścić, lecz postanowiłem ostatecznie zwrócić się w ów dziale do Was, bo jednak temat jest bliższy płci pięknej.

Mam kilka pytań odnośnie torebek i chciałbym, aby jak najwięcej osób udzieliło odpowiedzi : )

1. Kobiety - ile macie torebek? Zawsze z domu z takową wychodzicie, czy często rezygnujecie z noszenia? Mężczyźni - posiadacie coś takiego jak torba/torebka/teczka?

2. Czym dla Was jest torebka?

3. Co powinna mieć torebka? Zwracacie uwagę na ilość i przeznaczenie dodatkowych komór czy to mało istotne?

4. Jaka powinna być idealna torebka? Duża? Mała? Funkcjonalna? Inne cechy?

5. Mężczyźni - Jakie jest wasze podejście do kobiecej torebki?

6. Torebka to absolutnie niezbędny dodatek i należy inwestować w nią krocie czy raczej kupować co popadnie?

7. Co powinna pomieścić torebka? Wszystko? (:D)

8. Traktujecie ten temat z przymrużeniem oka czy to mega ważne dla was by mieć gdzie włożyć graty?


Dziękuję z góry za wyczerpujące odpowiedzi.
Ostatni post Odpowiedzi: 14
Dlaczego kobieta jak maluje rzęsy to otwiera usta?
Temat trochę z przymrużeniem oka. Jak malujesz sobie rzęsy to masz otwarte usta czy zamknięte? jeżeli otwarte, dlaczego to robisz? zastanawiałaś się nad tym?

Ostatni post Odpowiedzi: 66
Kobiecość
Przy okazji dzisiejszego święta zastanawiam się, co dla Was oznacza bycie kobietą? Jak postrzegacie swoją kobiecość? Jak ją wyrażacie?


fot. Petrova Julian

“The beauty of a woman is not in the clothes she wears, the figure that she carries, or the way she combs her hair. The beauty of a woman is seen in her eyes, because that is the doorway to her heart, the place where love resides. True beauty in a woman is reflected in her soul. It's the caring that she lovingly gives, the passion that she shows & the beauty of a woman only grows with passing years.”
― Audrey Hepburn
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Stosowałyście kiedykolwiek henne do włosów?
Czytałam w internecie, że henna jest dobra na włosy, poprawia ich wygląd, nadaje im objętości i blasku, ale nie wiem ile w tym jest prawdy. Więc mam do Was pytanie, farbowałyście kiedykolwiek włosy henną? Uważacie, że dzięki hennie można zyskać lepszy wygląd włosów? Jakie macie zdanie na ten temat?

Chciałabym wypróbować, ale najpierw wolę się dowiedzieć czy to prawda.
Ostatni post Odpowiedzi: 12
Kobiety i ich problemy z bielizną....
a dokładnie mam na myśli ,ze co 2 kobieta w tym kraju nosi źle dopasowany stanik do swoich atrybutów. Także drogie panie z forum ? czy faktycznie uważacie że nosicie dobrze dobrany stanik po zobaczeniu tego filmiku??

http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#!
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Lekcje seksapilu?
Serfując ostatnio po internecie zauważyłam reklamę o adekwatnej nazwie- "Lekcje seksapilu".
Czy czegoś podobnego rzeczywiście można się nauczyc? Czy kobieta zwyczajnie już się z tym rodzi? A może, jest możliwe jednak nauczyc się eksponowac własne atuty?
Ostatni post Odpowiedzi: 15
jak dobrze napisać do dziewczyny wiadomość przez internet
Cześć Wam dziewczyny...właśnie się zastanawiam nad tym czy kiedy nie raz pisałem do dziewczyn pierwszą wiadomość przez internet (a nie często to robię), to czy dobrze zaczynałem...na pewno jesteście wyczulone na tego typu wiadomości i zawarte w nich treści dlatego chciałbym żebyście mniej więcej powiedziały jak ma wyglądać taka normalna, zachęcająca, nie kująca w oczy wiadomość? :)

Z góry dzięki za odpowiedzi
Ostatni post Odpowiedzi: 23
ubrania / sexi bielizna z lateksu
mam pytanie do pań :hyhy:

czy miałaś na sobie kiedykolwiek coś z lateksu ? co to było ?

czy założyłabyś coś w tym stylu:




a) aby pobudzić swojego faceta ?
b) do sesji zdjęciowej ?
c) do pracy - np. na jakiś pokaz. ?

jak wam się to w ogóle widzi ? wielu facetów lubi popatrzeć sobie na panie w takich wdziankach ;) ale wiadomo, że to sztuczny materiał i na pewno nie jest za przyjemny na dłuższą metę.
Ostatni post Odpowiedzi: 11
Widzimy i akceptujemy, czy nie dostrzegamy?
Od dawna zastanawia mnie jedna rzecz w sprawach damsko-męskich.
Jak już wszyscy wiedzą- nikt nie jest idealny. W ogólnym tego słowa znaczeniu.
Wyobraźmy sobie parę, np. Ankę i Bartka.
Anka w oczach śmiertelników widziana jest jako niska, z krzywym nosem, zbyt poważna i denerwująca osoba.
I teraz pytanie: Czy przykładowy Pan Bartek widzi i akceptuje te cechy, czy też przed oczami ma nie tą prawdziwą Annę, ale jej wyidealizowany obraz?
Może nie całkiem dosadnie to wytłumaczyłam, ale mam wrażenie, że takie bystrzaki jak Wy, załapią o co mi chodzi. :P
Zastanawiam się nad tym od dawna i nie mogę dojśc do ładu. W czwartek wieczór myślę tak, a w piątek rano już zmieniam zdanie.
Ciekawią mnie Wasze opinie na ten temat.
Ostatni post Odpowiedzi: 15
NANOkosmetyki
Czy ktoś z Was słyszał o takich kosmetykach? Wyczytałam gdzieś, że są oparte na nowoczesnej technologii, wykorzystującej jakieś mikro cząsteczki wody i przez to lepiej się wchłaniają. Używałyście ich? Jak wrażenia? Podzielcie się opiniami:)
Ostatni post Odpowiedzi: 11
[moda] Kicz
Ten wątek może nam posłużyć na pokazywanie różnych wpadek "wyglądowych" (moda, wizaż, itp.), dziwacznych ciuchów, itp.

Przeglądając aukcje internetowe natrafiłam na oto takie cudeńko :D
Te buty mnie siekły :rotfl: I to jeszcze Puma :zdziwko:

Przy butach zostając: kojarzy mi się z taką plastikową płachtą na stoliki ogrodnicze, kalosze za fajną cenę - fajny szpan na mieście, kalosze #2 (nie wiem, mi by było szkoda kopać w nich w ogródku XD), kalosze #3, ...Jola Rutowicz?

Może tyle na razie wystarczy :D

* te kalosze to chyba ostatni krzyk popowodziowej mody :yay:
Ostatni post Odpowiedzi: 9
[cameltoe] palec wielbłąda
w filmie emitowanym dzisiaj na polsacie usłyszałem coś co rozbawiło mnie nieco :D
Wżynające się ubranie/bielizna w kobiety srom nazwano "palcem wielbłąda" wyszukałem to w internecie i okazało się, iż takie coś istnieje nawet na Wikipedii i jest dość modne wśród znanych osobistości....

dla zobrazowania:


a tutaj filmik z wyborów miss: http://www.smog.pl/wideo/...iss_wloch_2005/

co o tym myślicie ? przyjemne dla oka czy raczej odrażające :> na pewno przyciąga uwagę.
Ostatni post Odpowiedzi: 22
1 - 2 ... 161 - 162 - 163 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz