Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Relacje międzyludzkie  »  Szkoła
jak spędzacie /spędziliście /będziecie spędzać ferie zimowe?
tak jak w temacie :)

jak tam z organizacją czasu wolnego w waszych miejscowościach / miastach ? co zaplanowaliście dla siebie sami ? może rodzice zafundowali wam jakieś atrakcje ?

wybieracie się w góry? w końcu pada śnieg :)
Ostatni post Odpowiedzi: 8
[Historia] osiągnięcia ludów starożytnych ...
Mam dodatkowa prace z historii-napisac osiagniecia//wszystkie// ludow starozytnych,sredniowiecz i nowozytnych;juz troche napisalam,ale to nie wszystko;mozecie mi pomoc :|
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Za 4 dni pisze egzamin gimnazjalny;(
:kwasny: Za 4 dni pisze egzamin i jak mam w 4 dni przypomnieć cały materiał z 3 lat :zdziwko:
Ostatni post Odpowiedzi: 10
[J. angielski] Pomoc :P
Więc chodzi mi o pomoc w napisaniu przepisu na naleśniki po angielsku używając prostych zagadnien (first, then, after than, finally). Proszę o pomoc ;) :padam:
Odpowiedzi: 0
ankieta:)
czesc, jestesmy studentkami psychologii- mamy mala prosbe do osob ponizej 18 lat- odpowiedz na kilka pytan dotyczacych korzystania z internetu.

czy korzystajac z internetu zdarzylo Ci sie kiedykolowiek:

1)otrzymac niechciane propozycje o charakterze erotycznym?
2)byc zapraszanym do rozmowy na temat seksu przez osobe nieznajoma?
3)dowiedziec sie, ze osoba, z ktora rozmawiasz jest kims innym, niz podaje?
4)czuc sie przekonywanym do czegos, czego nie chcesz?
5)trafic w trakcie szukania czegos innego na strone zawierajace tresci:
a)erotyczne,
b)rasistowskie?

jesli na ktores pytanie odpowiedziales tak-jak czesto sie to zdarzalo?czy mozesz o tym powiedziec cos wiecej?

prosimy o odeslanie na maila: nordenstam@wp.pl i podanie informacji o plci i wieku

ankieta jest anonimowa, zostanie wykorzystana na potrzeby zajec

z gory dziekujemy za pomoc:)
Ostatni post Odpowiedzi: 4
prośba o udział w ankiecie do pracy magisterskiej
Jestem studentką V roku Socjologii na Uniwersytecie Łódzkim. Zwracam się do Ciebie - autora i/ lub czytelnika blogów - z prośbą o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety dotyczącej zjawiska blogowania.
Jej wyniki zostaną wykorzystane w pracy magisterskiej, nad którą obecnie pracuję.
Z góry dziękuje za udział w badaniach.

pozdrawiam
M!LLA

link do ankiety

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 28-11-2006, 16:39 ]
nie piszemy tematów z capslockiem :htsz:
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Zero Tolerancji
Chodzi mi glownie to te reklame w telewizji...w ktorej przedstawili kilkoro dzieci a za nimi grupe pancurow, ktorych juz nie wpuscili do szkoly...
Co oni takiego zrobili tym dzieciom???
sam jestem pancurem i wiem ze jako "grupa spoleczna" to jestesmy o nastawienu bardziej hippisowskim... Prawie nie spadlem z krzesla jak to zobaczylem...
Federacja anarchistyczna wejdzie na droge sondowa z tymy giertychami...Narazie latamy po miescie i zbieramy podpisy:D
jestem ciekaw jak to sie skonczy...
Chcialbym wiedziec jakie so wasze opinie na teamt akcji zero tolerancji i dla samej reklamy;p
Wg. mnie reklama jest strasznie nie fair ale samo przedsiewziencie nie najgorsze...jezeli zachowaja zdrowy rozsondek moga cos pozytywnego dzialac...
Ale oni pewnie stworza jakies obozy pracy hehehe porazka.
Ostatni post Odpowiedzi: 7
[lektury] Quo Vadis - Charakterystyka św. Piotra
Wie ktos moze gdzie moge znalesc charakterystyke św. Piotra wg powiesci Quo Vadis? Moze ewentyualnie ktos moglby napisac krotko w punktach najwazniejsze info o nim

ps: proszenie podawac google, interia itp bo przejzalem juz to i nie znalazlem
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Analiza obrazu współczesnego prosze o pomoc!!
potrzebny mi opis jakiegos obrazu wspolczesnego . opis musi byc w miare dokladny i jesli to mozliwe z linkiem do strony z tym obrazem. z gory dziekuje

[ Komentarz dodany przez: Artur: 05-11-2006, 11:02 ]
regulaminu sie nie czytalo :>
Odpowiedzi: 0
nauczyciele
@Htsz// poniżesz posty przeniesiono z innego dzialu, rozmowa o blefrach :P

Jeszcze nie :hyhy: Jak na razie przeprowadzilam tylko pare lekcji takich klasowych, ale uczniow juz mialam wielu bo ciagle komus w czyms pomagam ;) Jak na razie jestem na drugim roku filologii angielskiej, czyli jeszcze 3,5 roku przede mna, a planuje postarac sie jeszcze o doktorat, jak to nie wypali to jakis kurs, bo mam plan nietuzinkowy i potrzebny mi bedzie jeden papierek zeby moc go zrealizowac :)
Ostatni post Odpowiedzi: 28
"amnestia" maturalna nielegalna?
Rzecznik Praw Obywatelskich (RPO) 2. pazdziernika zlozyl wniosek do Trybunalu Konstytucyjnego (TK) wniosek o stwierdzenie niewaznosci czesci rozporzadzenia ministra edukacji narodowej (MEN) z 8 wrzesnia
zaskarzone artykuly dotycza tzw. "amnestii" maturalnej (art 2, 4, 5, 97)

najwazniejsze zarzuty jakie sa stawiane:
-rozporzadzenie zostalo wydane ex post czyli juz po ogloszeniu wynikow egzaminow a to jest sprzeczne z art 2 konstytucji (zasada demokratycznego panstwa prwa) a co najlepsze rozorzadzenie reguluje tez egzaminy z 2004/2005 roku szkolnego!!! (sic)
-zasady oceniania, formy egzaminu oraz przykladowe testy powinny zostac ogloszone do dnia 1 wrzesnia roku szkolnego poprzedajacego rok szkolny egaminu (wiec zmiany w tego zakresu lat powinny byc ogloszone w 2003 roku!!!)
-minister edukacji nie ma prawa decydowac o tym kto ma dostac mature - ta materie okresla ustawa i minister nie ma mozliwosci jej zmiany w drodze rozporzadzenia
ustawa stanowi ze swiadectwo dostaje sie po zdaniu egzaminu a standardy obowiazujace na egzaminie opracowuje centralna komisja egzaminacyjna
-zlamanie konstytucyjnej zasady rownosci w dostepie do wyksztalcenia - rozporzadzenie w uprzywilejowany sposob traktuje osoby ktore nie wykazaly sie minimalnym nawet poziomem wyksztalcenia ogolnego

jest jesze wiele zarzutow - pelny wniosek mozna sciagnac tutaj

co myslicie o "amnestii" i skardze?
Ostatni post Odpowiedzi: 5
Błędy nauczycieli :D
Czy kiedyś jakaś nauczycielka palnęła jakieś głupstwo np. Wieloryb był rybą, lub Krzysiek Kolumb był polakiem ?? (to w telewizji było) :?: U mnie pani od historii powiedziała, że chrzest polski był w 968 roku :szok:
Ostatni post Odpowiedzi: 10
uprzejma PROŚBA o udział w ankiecie
Dzień Dobry.
Jestem studentem V roku socjologii na Uniwersytecie Zielonogóskim. Chciałbym uprzejmie zaproponować Wam/Państwu udział w ankiecie stworzonej przeze mnie w celu zgromadzenia materiałów naukowych i informacji na temat ogólnego uczestnictwa internautów w tzw. kulturze cybernetycznej, czyli w sieci. Uzyskane wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Zapewniam, że ankieta jest w pełni ANONIMOWA, a jej wypełnienie zajmie NIE DŁUŻEJ NIŻ 4 MINUTY. Na ewentualne uwagi lub pytania odpowiem pod moim adresem mailowym: hotknife@wp.pl.
Poniżej zamieszczam link do strony, na której znajduje się omawiany kwestionariusz. Z góry serdecznie dziękuję za udział w badaniu. Zapraszam i pozdrawiam.
Bartek.

link do ankiety
Ostatni post Odpowiedzi: 5
rozpoczęcie roku 2006/07
No dzieciaczki, nadszedł okres dla jednych cudowny dla innych bardzo pracowity lub niemiły.

opowiedzcie o swoich rozpoczęciach roku i pierwszych wrażenia w nowej (wyższej) klasie :) i czy cieszycie się czy też nie, że znowu trzeba iść do szkoły ;) ?

klasa odpowiada ? nauczyciele sie zmienili ?

jak spotkania ze znajomymi po wakacjach, łezka w oku ?


:pokemon:
Ostatni post Odpowiedzi: 11
zasady dodawania tematów w dziale szkoła !
na tym podforum także obowiązywać będą znaczniki (nagłówki), szczególnie przy korkach z jakiś przedmiotów, schemat:

masz problem z zadaniem o ułamkach piszesz:

[matematyka] zadanie - ułamki

nie wiesz jak coś przetłumaczyć na angielski, piszesz np:

[angielski] tłumaczenie pol-ang

proste ;)

----------------------

prosiłbym nie offować w tematach pomocy, szkoła to także luz, więc luźne tematy mile widziane (oby nie bezmyślne ;) )
humor zamieszczany w tym dziale może dotyczyć jedynie szkoły :)

luźne tematy niedotyczące korepetycji (ale o szkole) zakładamy tu:
=> http://forum.blogowicz.info/szkola-vf42.htm
Odpowiedzi: 0
zasady dodawania tematów w dziale szkoła !
na tym podforum także obowiązywać będą znaczniki (nagłówki), szczególnie przy korkach z jakiś przedmiotów, schemat:

masz problem z zadaniem o ułamkach piszesz:

[matematyka] zadanie - ułamki

nie wiesz jak coś przetłumaczyć na angielski, piszesz np:

[angielski] tłumaczenie pol-ang

proste ;)

----------------------

prosiłbym nie offować w tematach pomocy, szkoła to także luz, więc luźne tematy mile widziane (oby nie bezmyślne ;) )
humor zamieszczany w tym dziale może dotyczyć jedynie szkoły :)

luźne tematy niedotyczące korepetycji (ale o szkole) zakładamy tu:
=> http://forum.blogowicz.info/szkola-vf42.htm
Odpowiedzi: 0

Relacje międzyludzkie  »  Społeczeństwo
[hobby] czyli co robicie w wolnym czasie? Jakie macie pasje?
oczywiście zakładamy, że go mamy wogóle :D

ja lubie sie opieprzać na maxa :P ale o tym juz pisałem. teraz czasu mam nawet sporo na to :P //

poza tym fotografowanie i oglądanie zdjęć, rozmawianie na gg :P i malowanie bazgrołów na kartkach.
Ostatni post Odpowiedzi: 161
Wulgaryzmy . . .
Witam. Jak wiadomo wulgaryzmy są w naszej kulturze czymś normalnym, aczkolwiek nie wszyscy je lubią i tolerują.
Jak często przeklinacie i w jakich okolicznościach ? A może słowo "kurvva" służy wam jako przecinek ?
No i jeszcze jedno- czy kiedykolwiek przeklinaliście przy rodzicach ?

Ja nadużywam brzydkich wyrazów, tylko wtedy jak się zdenerwuję. Zazwyczaj leci wtedy szybka wiązanka wyrazów na k,ch itp.
Zaraz potem się wyciszam i powracam do codzienności. Specjalnie nie zwracam uwagi czy ktoś obok mnie stoi, chodź wiem że powinienem.

A więc jak to u was wygląda ? :]
Ostatni post Odpowiedzi: 53
emigracja / wymarzony kraj
Czołem,

Ktoś z Was zastanawia się nad emigracją?

A może macie jakiś wymarzony kraj, w którym żyłoby Wam się lepiej?

Dla mnie to Brazylia. Tam nawet powietrze pachnie jakoś inaczej. Czasem, jak mi się ten zapach przypomina, to znowu zaczynam strasznie tęsknić.

Na razie nie zanosi się, żebym się tam przeprowadziła na stałe, ale póki co jestem bliżej niż dalej :P

A Wy? Dokąd Was nosi? Dlaczego?
Ostatni post Odpowiedzi: 39
Jesteście od czegoś uzależnieni?
Jak w temacie ;)
Ja komputer.. niestety. :p
Ostatni post Odpowiedzi: 54
Oddałbyś organy po śmierci ?

Czy oddałbyś organy po śmierci ? Co sądzisz o transplantacji ?

Osobiście jestem za pośmiertnym oddaniem organów, cały czas przy sobie posiadam oświadczenie o woli ich oddania.
Ostatni post Odpowiedzi: 93
Pieniądze szczęścia nie dają...
Czy to tak jest rzeczywiście jak w tym powiedzieniu??
Jakie macie zdanie na ten temat??
Ostatni post Odpowiedzi: 115
Kościół.
A ja mam do was pytanie.. Chodzicie do kościoła? Regularnie? czy nigdy? czym dla was jest kościół, i czy wiara ma jakieś znaczenie w waszym życiu?

Jako iż rozpoczynam wątek sam zacznę :wstyd:

Ja nie chodzę do kościoła. Chodziłem do komuni, teraz w tym roku pójde do bierzmowania i to będzie na tyle jeżeli chodzi o chodzenie do kościoła. Czemu nie chodzę? Bo Kościoł nie ma nic wspólnego z wiarą. Księża nie są jak kiedyś z powołania, (kiedyś grałem z kolegami w piłke na boisku przyszedł ksiądz z nami pokopać.. potem siedliśmy zaczeliśmy gadać, i w trakcie rozmowy powiedział że księdzem jest żeby mieć gdzie spać i co jeść. ) ciut mnie to zaszokowało. Wszystkie afery z szanownym ojcem dyrektorem, i jego moherową armią.
To wszystko mnie zniechęciło. Rzecz jasna rodzice wiele razy mnie namawiali do chodzenia, ale po jakiś czasie zauważyli że nie da rady mnie zmusić.



Proszę o odpowiedzi :)
Ostatni post Odpowiedzi: 255
Smaki z dzieciństwa
Na pewno jest coś, kupione, czy zrobione przez mamę/babcię/kogoś z rodziny, potrawa, której smak i zapach pamiętacie nawet po kilku latach, czego poszukujecie i nie możecie odtworzyć.

Moją pierwszą pamiętną potrawą były gołąbki/kapusta faszerowana (jak zwał, tak zwał ;) ). Do tej pory pamiętam, jak mama mnie nimi karmiła na gangu u babci w domu i jak piłowałam ryj, że nie chcę kapusty :yay:

Druga - bita śmietana. "Śnieżka" na mleku, robiona mikserem. Chryste, do tej pory to wpierdzielam jak oszalała :D

A pamiętacie Frugo? Nie znam nikogo, kto by tego nie lubił :) A Milka Chocostar? Ja ich nie lubiłam akurat, ale też bardzo pamiętne słodycze.

A dzisiaj kupiłam sobie mój must have po prostu - Flipsy! :D Czekoladowe! Moja mama mówi na to per "Gówienka", :rotfl: , ale to mnie nie obrzydza, jem, jem i jem! :D
Ostatni post Odpowiedzi: 79
co bys zrobil/a po wygraniu 10 milionow w totku
co bys zrobil/a po wygraniu 10 milionow w totku?
Ostatni post Odpowiedzi: 138
Pracować, aby realizować swoje pasje, czy pracować z pasją?
Jestem ciekawa Waszego zdania w temacie: pasja a praca. Jaką opcję przyjmujecie:

- czy wolicie rozdzielać te dwie sfery i pracę traktować zadaniowo, jako środek do zarobienia pieniędzy potrzebnych nie tylko na życie, ale również na realizowanie swoich pasji, marzeń;
- czy też wolicie mieć pracę, która jednocześnie jest Waszą pasją.
A może przyjmujecie jeszcze jakąś inną możliwość, która mi nie przyszła do głowy?

Pytam ponieważ skłaniam się ku decyzji totalnego przemeblowania życiowego i zwrotu o 180 stopni. Stwierdziłam, że szkoda mi życia na spędzanie 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu przy czymś, co potrafię, ale mnie nie kręci....
Ostatni post Odpowiedzi: 25
Papierosy
Mam do was takie Pytanie, ile Blogowiczów z tego Forum Pociąga za Ustnik? (żeby nie zgasło oczywiście :hyhy: )?

Jeśli tak to od kiedy?, jeśli zaś nie palicie nałogowo to kiedy pierwszy raz spróbowaliście?
Jakie Palicie?
I czy irytuje was widok 13latka z papierosem na ulicy?


Ja osobiście mam 15 lat i palę od połowy roku, rodzice wiedzą.. ale mam honor i nie palę w ich obecności choć i tak wiem że nie mieli by nic przeciwko..
Ostatni post Odpowiedzi: 236
Aparat na zęby
Co sądzicie o fenomenie stałych aparatów ortodontycznych? Czy nie uważacie, że teraz jest to sposób na pokazanie tego, że ma się kasiastych rodziców albo, że jest się trendy, dżezi i w ogóle? :D

Nie mówię oczywiście, że większość ludzi nosi aparaty od tak, bo ogólnie to oczywiście chcą naprawić swój zgryz :) , ale znam takich, którzy noszą aparat, bo teraz taka jest moda i sami nie mają szczególnych problemów z zębami.

Sama nosiłam aparat jak byłam małą dziewczynką (miałam jakieś 9 lat). Tyle tylko, że wyciągany (przez co musiałam go nosić i chodzić na te cholerne wizyty przez jakieś sześć lat), wtedy nikt jeszcze nie decydował się na aparat stały, a jak już to robił to był najczęściej pośmiewiskiem i obiektem zainteresowania innych. Pamiętam jak na moją koleżankę, która miała aparat mówili coś w stylu tygrys szablozębny czy żelazna szczęka.

A teraz to nawet słyszy się opinie, że ktoś wygląda ładnie w aparacie ortodontycznym... O co w tym wszystkich chodzi?! :D
Ostatni post Odpowiedzi: 62
in vitro
czy temat in vitro jest tematem tabu w Polsce?
Ostatni post Odpowiedzi: 25
Marzenia
Jakie macie marzenia?
Ostatni post Odpowiedzi: 59
1 - 2 ... 167 - 168 - 169 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz