Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Forum Blogowe :: Strona Główna
Dział Integracyjny  »  Serwisy społecznościowe
Facebook - niepodświetlenie wymienionej osoby/strony
Nie wiem jak to ładnie i precyzyjnie ująć. Kiedy chcesz się odnieść do jakiejś osoby/strony w swoim statusie na FB to piszesz nazwę i rozwija się podpowiedź kogo chcesz wybrać. Tak mam na swoim prywatnym profilu. Myślałam, że na fanpejdżu będzie podobnie - tym bardziej, że na innym fanpejdżu widziałam coś takiego (nazwa firmy była podświetlona i przenosiła do niej). Czy trzeba zaznaczyć jakąś opcję w ustawieniach?
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Jak zwiększyć ilość osób widzących moje posty na fanpage'u?
Obecnie tylko ok połowa lubiących mój fanpage widzi moje posty. Jak to zmienić? O której godzinie dodawać posty, aby jak najwięcej ludzi je zobaczyło?
Ostatni post Odpowiedzi: 19
W jakie gry grasz na serwisach społecznościowych?
Serwisy społecznościowe to idealne miejsce do promowania gier "przeglądarkowych". Skupia się tam masa ludzi, można na nich zarobić, gracze masowo powiadomią o niej innych znajomych, bo dostaną za do jakieś skromne profity do wykorzystania.

Mieliście okazję grać w jakieś gry na NK, Facebook, Fotka (lub innym portalu)? Czy jakaś z nich zaciekawiła was na dłużej? jakiego typu gry lubicie i jak wiele czasu im poświęcacie? Jeżeli nie gracie w takie gry to dlaczego? z braku czasu czy nie kręci was to?

--

Profilu na Facebook nie posiadam, ale wiem, że moja siostra poświęcała wiele czasu na jakąś grę "Treasure Isle" i drugą taką z mini restauracją? uświadomiła sobie, że to straszny pochłaniacz czasu i zawiesiła konto na FB. Z grami na FB kojarzy mi się też FarmVille.

Ja przesiaduję zwykle na nk. Aktywnie gram w Happy Harvest (taki odpowiednik FV) - jednak przy obecnym lvlu (około 43) gra staje się nudna. To samo w przypadku Miejskich Gangów (City Gangs, mam około 60 lvl). Gry te przestają być ciekawe dla tych, którzy nie korzystają z Eurogąbek.

Niedawno wprowadzono kilka nowych, min. "Moje miasto" (Social City). Od razu przypomniało mi się Sim City 3000. Jak widać stare pomysły zostają odgrzewane i sprzedawane na nowo. Oczywiście wszystkim zależy na tym żebyśmy wydali w grze jak najwięcej prawdziwych pieniędzy, ale na chwilę obecną (16lvl) da się tutaj obejść bez nich.

Ostatnio wyczytałem w sieci, że tego typu gry nie mają w sobie nutki wyzwania i prawdziwego elementu społecznościowego, bo wszystko dzieje się jakby w kółko tylko z każdym poziomem dłużej trwa i w rzeczywistości wcale nie nie odczuwamy, że gramy w nie ze znajomymi (nie mają większego wpływu na rozwój naszej gry) - tak jak np. w przypadku gier na kurniku.

Cały wpis na ten temat => http://www.gadzinowski.pl...sa-dziadowskie/ - zgadzacie się z tymi opiniami?
Ostatni post Odpowiedzi: 38
[Twitter] rejestracja i brak maila z linkiem aktywacyjnym
Cześć Wam !

Założyłem sobie ostatnio konto na twitterze i w sumie wszystko spoko... oprócz tego, że nie mogę go aktywować, bo e-mail aktywacyjny nie dochodzi na żadną skrzynkę pocztową. Próbowałem ze wszystkim: Onet, Gmail, 10MinuteMail i nic. Twitter mówi: Właśnie wysłaliśmy do Ciebie e-mail aktywacyjny, a ja po raz setny loguję się, by sprawdzić, że wcale tak nie jest.

I tak, sprawdzam SPAM.

Pomocy!;)
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Facebook - drugie konto/strona "nieaktywne"
Coś mnie zaraz chyba trafi. Siedzę i główkuję, szukam i nie znajduję, więc zwracam się do Was. Mam konto na FB jako os. prywatna, mam też konto związane z moją pasją, te konta są powiązane. Jako os. prywatna jestem administratorem i jako, że z drugiej strony nie mogę wysłać m.in. wiadomości chciałam "mianować" tę drugą stronę drugim administratorem (założyłąm, że wtedy będę mogła wysyłąć wiadomości), ale nie mogę...
Proszę o pomoc.

Pisząc "druga strona" mam na myśli fanpage.
Ostatni post Odpowiedzi: 9
[facebook] Facebook nie wyświetla miniaturek wpisów
Tym razem inny problem - szablon, póki co - ogarnięty.

Mianowicie - gdy wrzucam nowy wpis na fejsa, którego jeszcze nie było przed wrzuceniem nowego szablonu, fejs/fanpage nie wyświetla obrazu z tego tekstu. Sam link, bez obrazu.

Gdy robię tak (dla testu) z innymi wpisami, które były przed make up'em bloga - miniaturka się wyświetla bez żadnego problemu.

Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?

[ Dodano: 18-10-2013, 20:33 ]
Coś takiego znalazłem:

https://developers.facebo...as-minetki.html

Ale nic z tego nie rozumiem... Może ktoś jednak pomoże?

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2017-05-12, 19:56 ]
zobacz również te wątki:
=> dlaczego facebook nie pobiera zdjęcia ze strony głównej bloga?
=> Jak ustawić większe zdjęcia w postach udostępnianych na fb?
Ostatni post Odpowiedzi: 11
[Facebook] Fanpage niewidoczny w wyszukiwarce
Witam !

Nie ogarniam jeszcze tego fejsbuka, a sprawa wygląda następująco.

"Przejąłem" pewien profil, który był prowadzony przez nieodpowiednia osobę, totalny syf, pierdoły byle jakie, jakieś dziwne polubienia w ogole nie zwiazane z tematem, ogólnie strasznie zaniedbany, i postanowilismy go ogarnąc.Nie wiem jak to się stało ale powstała tak jakby druga strona na tym profilu i teraz mam takie cos ze jak wchodze do ustawien to mam opcje: Zarządzaj profilem "X" lub zarzadzaj profilem "Y".
Z profilu pousuwalismy prawie wszystkie zbędne rzeczy i powrzucaliśmy swoje, to co potrzebne, ale problem jest taki, że Naszego profilu nie mozna znaleźć w necie, dajmy na to po wpisaniu nazwy w google nie znajduje nam go,a poprzednia nazwe owszem.

Da sie zrobic jakos tak, by usunąć tą pierwsza strone\profil ktory byl a zostawic tylko ten nowy wlasciwy?

Mam nadzieje ze w miare to wyjasnilem jaki jest problem.

Wygląda to tak:


Jestem zalogowany jako "X" a mam opcje korzystaj z facebooka jako: "Y", jak widac na zdjeciu powyzej. I chodzi wlasnie o to by pozostalo tylko to wlasciwe.

Pozdrawiam.
Ostatni post Odpowiedzi: 8
Ask.fm - opinie / "Pytaj i odpowiadaj"
G+ nie wiem, ale kilku blogerów poza odpowiadaniem na facebooku i w komentarzach używa ask.fm. Narzędzie idealne do pogaduch.
Ostatni post Odpowiedzi: 10
Askme.pro czy Ask.fm?
Askme.pro jest to podobna strona do ask.fm ale jest dużo nowocześniejsza niż ask.fm.
Irytującą rzeczą na askme.pro jest to, że kiedy dostaje się jakieś pytanie albo like to cały czas w powiadomieniach to miga i miga i miga i strasznie to wkurza, więc tutaj jest minus.

Jednak są trzy zalety, które mi się podobają na askme.pro. Jedna jest taka, że można sobie ustawić "wstążkę" na profilu - np. belieber, rihanna navy, directioner itd. Druga jest taka, że za zadawanie pytań i odpowiadanie zyskuje się punkty, z których później można wysyłać prezenty. A trzecia, że jest możliwość zobaczenia kto obserwuje nasz profil.

Askme.pro
Minusy:
-miganie powiadomień
-możliwość lajkowania swoich odpowiedzi, co jest trochę głupie..
-nie można zmienić swojej nazwy
Plusy:
-ustawienie wstążki
-zbieranie punktów z których później można wysyłać prezenty
-możliwość zobaczenia czy ktoś jest online
-możliwość zobaczenia kto obserwuje nasz profil

Ask.fm
Minusy:
-nie ma możliwości zobaczenia kto cie obserwuje
Plusy:
-możliwość zmiany swojej nazwy
-możliwość wstawienia widgetu swojego aska na jakąkolwiek stronę internetową

Myślę, że to tyle na temat tych dwóch stron. Mimo tego, że ask.fm ma mniej plusów niż askme.pro to i tak u mnie ask.fm wygrywa.

A co Wy sądzicie o tych stronach? Znacie je? Macie na nich konta? ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 1
jak korzystać z google plus, udostępniać swoje i cudze wpisy
według koncernu google, ich społecznościówka ma zająć miejsce innych portali, ma sie rozwinąc, tak by zaspokajać kazdą potrzebę kontaktu społecznościowego.. no to ja mam pytanie..

Czy możliwe jest wchodzenie na google+ w interakcje i dyskusje; tak jak na twitterze (w klimacie twittera ; chodzi mi o RT i odpowiedzi), jesli można , to proszę o wytlumaczenie mi od strony technicznej jak w ten sposób posługiwać się google+
Ostatni post Odpowiedzi: 2
last.fm - mój muzyczny profil
Fajny serwis, pochwalta sie profilami.

Tak btw. sprawdzalem kilka razy i tematu raczej nie ma, jezeli jest to naprawcie szukajke.

Wiem ze to raczej nie w moim stylu zakladac takie tematy, ale nie mam pojecia co napisac, pierwszy raz w zyciu. srsly
Ostatni post Odpowiedzi: 62
By spiąć 2 FANPAGE facebookowy i pinterest
minęło półtora roku od nagrania tego filmiku
więc lepiej założyc temat i zapytać czy nie ma szybszych i pewniejszych metod, a jeśli są to bardzo o nie proszę. Być może uzywałem nieodpowiednich słów w wyszukiwarce google, ale naprawdę nie wskazała mi wartościowych wyników w języku polskim.

Czy ta aplikacja połączy 2 fanpage ?
https://www.facebook.com/...enter&fbsid=110
Odpowiedzi: 0
[nasza-klasa] jak często odwiedzasz naszą klasę ?
Mamy już temat jeden temat o nk => pokaż swój profil na naszej klasie, pora na kolejny ;)

ciekawi mnie jak często zaglądacie na naszą klasę, ile czasu tam spędzacie i dlaczego ? a ile czasu na tym portalu spędzają inni domownicy ?

Pytanie narodziło się bo osobiście stwierdziłem, że nk powoli nie wnosi nic nowego. To ogromna strona z ogromną ilością odwiedzin, masę ludzi tam codziennie urzęduje, a co robią ?
Na początku zaglądałem tam bardzo często, zostawiałem sporo komentarzy, prowadziłem dyskusje w profilach, nawet na forach się udzieliłem, ale panował tam taki chaos przez brak opcji szukaj, ze prędko się wycofałem. Znalazłem znajomych, z miesiąca na miesiąc rzadziej dodaję kogoś nowego - staram się mieć tylko tych, z którymi utrzymuję lub utrzymywałem kiedyś kontakt. Znajomi wprawdzie dodają często nowe zdjęcia, ale ileż można na to patrzyć, jeden ma w profilu ponad 200 fotek, po co mu to - nie wiem ;)

Oczywiście pisząc "nie wnosi nic nowego" mam na myśli standardowe założenia strony a nie gadżety za pieniądze, wśród których nowości przybywa ;)

To wszystko sprawia, ze postanowiłem tam nie zaglądać już częściej niż raz dziennie a w przyszłości rzadziej, tylko po to aby sprawdzić skrzynkę odbiorczą ;)

można by też zadać pytanie dodatkowe do dyskusji: Quo Vadis Nasza-Klasa ;) ?

prosiłbym o jak najmniejsze odbieganie od tematu :P
Ostatni post Odpowiedzi: 100
Moje wymarzone wakacje - nowa zabawa
Cześć!

Jako, że posiadam tego fanpage'a: https://www.facebook.com/...130427603834579
postanowiłem, że może posłużyć nam-blogerom, za świetne miejsce na nową zabawę pt. Moje wymarzone wakacje. Na czym to polega?

Wyślij do mnie na maila: kontakt@sawiusz.pl wiadomość, w której podaj adres swojego bloga, krótką notkę na temat wymarzonych wakacji i zdjęcie tego miejsca (np. z google images) i ja to wszystko wrzucę na tablicę wyżej wymienionego fanpage.

Jeśli możecie, to poinformujcie o tej zabawie swoich znajomych blogerów i wrzućcie posta na swojego bloga, czas naszej zabawy obejmie cały listopad :)

Zobaczmy, kto zdobędzie najwięcej lajków :)
Odpowiedzi: 0
No i po Blipie
Blip.pl zostanie zamknięty. Użytkownicy mogą się przenieść na Wykop.pl

No i stało się to, czego w sumie spodziewałem się od dawna - GG i Allegro odłączają Blipa od aparatury i od 31 sierpnia nie będzie niczego.

Społeczność wykopowego mikrobloga już rozpoczęła "powitanie". :P

Będziecie tęsknić? ;)
Ostatni post Odpowiedzi: 7
[Google+] jak zmienić nazwę profilu wyświetlaną w komentarzu
Obawiam się, że problem jest banalny, ale chyba zaćmy dostałem i nie potrafię rozkminić.

Po raz pierwszy na necie użyłem komentarza z logowaniem przez G+.
Wreszcie miałem okazję przekonać się jak to działa. Tylko pytanie jak zmienić wyświetlaną nazwę użytkownika:


Nie mam pojęcia czy on zasysa domyślnie?

Dzięki za info zwrotne.
Ostatni post Odpowiedzi: 10
[Facebook] posty nie wyświetlają się na tablicy fanów
Zgodnie z tym, co tu przeczytałem, mimo świeżości mojego bloga założyłem fanpage na Facebooku. Kilku znajomych polubiło, jednak wiem, że mimo udostępniania na nim postów nic im się nie wyświetla. Czy to ja muszę zmienić coś w ustawieniach, czy jest to ode mnie niezależne?
Ostatni post Odpowiedzi: 9
[facebook] Dziwne lajki - niewidoczne polubienia strony
Tak, wiem, mam dziwne problemy i nie mam czego się czepiać :)


Ale przejdźmy do problemu :D

Lajki na fejsie - i moje pytanie - co to znaczy, skąd się tak dzieje i dlaczego - czasem pokazuje mi się, że Hipotetyczna Izabela polubiła bloga, czasem widzę, że lajków jest więcej a człowiek, który polubił jest tylko w liście gdy kliknę na głowy w górnym lewym roku. Natomiast gdy kliknę "pokaż wszystkich" - znowu są tylko te osoby, które widzę w "nowych polubieniach".

Mam nadzieję, że wystarczająco jasno. Ktoś mi to wytłumaczy? :)
Ostatni post Odpowiedzi: 13
[facebook] Brak wejść z facebook'a na bloga
Pisałem już o tym na shoutboxie, napiszę teraz post.

Od kilku dni - 4-5 martwi mnie kompletny brak ruchu z facebooka.
Okej, może i nie mam specjalnie popularnego bloga, a na fanpage'u mam zaledwie nieco ponad 100 fanów. Może i do dupy piszę i nikt już nie wchodzi.

Ale jednak zazwyczaj było te kilkanaście wejść. Od kilku dni, liczba ta wynosi 0 (dzisiejszy dzień wyjątkiem i liczba ta wynosi ... 3). Pomyślałem, że może coś nie tak z moim fanpage? Poprosiłem koleżankę by weszła na bloga z fanpage - wszystko weszło jej bez problemu.
Co może być przyczyną kompletnego braku ruchu?

Drugą rzeczą jaką zauważyłem - posty dochodzą do mniejszej liczby osób. Tu szukać przyczyny?
Ostatni post Odpowiedzi: 8
[Facebook] brak avatara profilu przy komentarzach
Mam problem jeśli chodzi o mój fanpage. Jak komentuję coś na innych stronach na fb to zamiast mojego zdjęcia profilowego jest ta niebieska anonimowa głowa. Jak to zmienić? :help:
Ostatni post Odpowiedzi: 2
[FB, Fan Page] Autoodświeżanie aktywności
Mam kolejne zapytanie odnośnie fanpejdża na facebook'u.
Nie wiem czy u Was jest to samo, czy tylko u mnie, ale jeżeli ktoś zna rozwiązanie to będę wdzięczny.

Mianowicie - jestem zalogowany jako fanpejdż i dajmy na to - prowadzę z kimś korespondencję. Gdy rozmawiam z kimś z prywatnego konta - wiadomość w chwili wysłania pojawia mi się w okienku rozmowy. Jednak gdy rozmawiam z kimś przez fanpejdża - za każdym razem muszę odświeżać przeglądarkę by ta wiadomość automatycznie się pojawiła. Czyli dyskutuję z kimś i co chwilę klikam F5 by wiadomości od tej drugiej osoby mi dochodziły.
Tak samo gdy chodzi o lajki - jeśli ktoś polubi mój post, cokolwiek innego - muszę odświeżyć by zobaczyć tą aktywność - lub się zalogować na prywatne konto i znowu przejść na fanpejdża.
Da się zrobić by tak nie było? Chodzi szczególnie o rozmowę, bo jak rozmawiam z kimś piszę o jednym, a temat dawno się zakończył i później rozmowa wygląda jakby się nie trzymała ładu i składu.

Dzięki za pomoc :)
Ostatni post Odpowiedzi: 4
NK vs. FB
NaszaKlasa zamieniła się w NK a Facebook rośnie w siłę. Wielkość tych serwisów i zasięg globalny jest nieporównywalny - jednak to podobne strony i możemy je porównać na płaszczyźnie społecznościowej.

jeżeli mielibyście polecić niezdecydowanemu polakowi konto na jednym z tych portali to jaki byście polecili i dlaczego. Ustalmy dwie wersje:

1) niedoświadczony użytkownik internetu
2) doświadczony i wymagający user.

Co według was wyróżnia oba serwisy, wymieńcie wady i zalety obu z nich, porównajmy narzędzia znajdujące się na obu społeczniościówkach (gry, microblogi, albumy, powiadomienia, promocja siebie) oraz klimat tam panujący (społeczność, integracja, grupy) - które są lepsze i dlaczego? co zadecydowało o waszym wyborze?
Ostatni post Odpowiedzi: 61
Google +1 - publiczna lista obserwatorów
Dlaczego lista moich obserwatorów na moim blogu jest:
Followers list is private
??

Niby wchodziłem z raz czy dwa na "swoje" konto na google +1, ale nic takiego nie ustawiałem, a próbowałem znaleźć taką opcję, również nie umiałem. Ktoś poradzi?
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Portale z obrazkami
Co myślicie o portalach z obrazkami typu tumblr.com, flickr.com, czy polskie obrazki.org.
Używacie tego? A jeśli tak to do czego?
dzieki i pozdr,
M
Ostatni post Odpowiedzi: 14
Nie działające pw od nieznajomych na fb
Mam pewien problem. Na początku jednak zaznaczę, że kilka dni wcześniej (bodajże przed zmianą wyglądu okna prywatnych wiadomości) wszystko działało bez zarzutu.
Otóż chodzi o to, że nie widzę treści wiadomości od nieznajomych. Specjalnie na swoim blogu podaję głównie adres facebook'owy do korespondencji, bo jest to dla mnie wygodniejsze. Od moich znajomych wszystko jest OK. Widzę treść i załączniki bez zarzutu, a w przypadku o którym piszę w poglądzie jest pierwsza linijka wiadomości, a w "czacie" już nie ma nic.
Zauważyłam też, że inne wiadomości np te, które są w spam również nie zawierają tekstu.
Mowa tutaj o prywatnym koncie, nie fanpejdżu.

Wygląda mi to na to, że mogę mieć coś bloknięte, choć nie wiem jakim cudem, nie bawię się w "kopanie" w ustawieniach na FB.
Podsumowując to nie działa odkąd zmienił się wygląd poczty facebook'owej i nawet po klikaniu w 'rozszerz' nadal nie ma nic. Sprawdzałam podstawowe ustawienia wszystko jest OK.
Czy to możliwe, by facebook sam zablokował pocztę od nieznajomych?
Co mogę zrobić?
Czy mam pisać z prywatnej poczty do każdego?
Przyznam, że to trochę głupio, bo od wielu osób dostaję propozycję współpracy (po pierwszych linijkach) i to nie wiem jakiej, a mam pisać z prośbą o ponowną odpowiedź :P ?
Bardzo proszę o pomoc.

Edit: Przed chwilą sprawdziłam ponownie pocztę i widzę, że poprzednie wiadomości, które były wyświetlane od nieznajomych również wcięło... Sprawdzałam również ustawienia prywatności i "otrzymywanie prywatnych wiadomości" mam ustawione na 'wszyscy'
Ostatni post Odpowiedzi: 2
[FB, FanPage] jak wyłączyć powiadomienia z fanpejdża?
Odnośnie tych niedogodności na fan page'u mam takie pytanie.
Da się zrobić tak by na koncie prywatnym nie było powiadomień dotyczących fan page'a, typu, że ktoś polubił moją stronę, że ktoś skomentował itp? By było to dopiero widoczne gdy zaloguję się jako fan page?
Ostatni post Odpowiedzi: 3
[Facebook, FanPage] komunikat "przepraszamy, coś poszło
Jeśli chodzi o fanpejdża -
ktoś wie czemu będąc na fanpejdżu i zalogowany jako fanpejdż pojawia się co chwilę napis:
"przepraszamy, coś poszło nie tak
proszę spróbować odświeżyć stronę lub zamknąć i ponownie otworzyć okno przeglądarki".
Dosłownie wejdę na fb pobędę na fanpejdżu 1 min i gdy tylko chcę coś zrobić - wejść np do panelu sterowania - pojawia się ten dymek - nie wiecie czym to spowodowane?
Odpowiedzi: 0
[Facebook, fan page] uważaj na to komu dajesz administratora


Jak można przeczytać na blogu Jacka Gadzinowskiego (wpis dodał Randall Kieślowski) - Facebook posiada nieciekawą lukę w dość ważnym miejscu, mianowicie opcjach administratorskich.

=> http://gadzinowski.pl/%E2...ge-i-wizerunku/

Można w łatwy sposób stracić władzę i dostęp do własnego pan page a wszystko to w kilka minut po mianowaniu nowego administratora, który może okazać się nieuczciwym scammerem.

Nie tracimy nadziei i zgłaszamy do administratora, on pomoże nam odzyskać naszą stronę. Tutaj jednak napotykamy na smutną informację. Facebook uświadamia nas, że nie ma uprawnień do rozstrzygania praw administratorów. Miesiące naszej pracy idą na marne. Fajnie, co?

Problemem jest dziurawy JacaScript, który pozwala na odebranie innym administratorom ich praw. Podobno są też inne sposoby (wspomniano w komentarzu, ale nie zdradzono szczegółów).

Spotkaliście się z sytuacją przejęcia Waszej strony lub jakiejś polubionej? Jak Wy dobieracie administratorów na swoich fan pejdżach?
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Facebook
Czym jest Facebook chyba każdy wie...

http://facebook.com

Jednak dla nieuświadomionych: Facebook jest to serwis społeczenościowy, podobny do Naszej Klasy, jednak jest bardziej rozwinięty, na skalę światową. Facebook zawiera mnóstwo aplikacji, do najpopularniejszych należą quizy i flashowe gierki firmy Playfish. Na Facebooku mamy możliwość dodawania zdjęć i informacji o sobie. Zapisujemy się również do różnych klubów. Zapraszamy znajomych... W porównaniu do Naszej Klasy na Facebooku jest możliwość samodzielnego tworzenia aplikacji (tych prostych i znacznie bardziej skomplikowanych, płatnych i darmowych).

Jeśli macie swoje profile to podawajcie adresy. Mój to:
http://www.facebook.com/p...551&ref=profile
Ostatni post Odpowiedzi: 124
Facebook - 'like', aby zobaczyć treść - pomoc.
Witam wszystkich forumowiczów. Już od dłuższego czasu nurtuje mnie ten problem.
Mianowicie - w jaki sposób dodać na założoną stronę (fanpage), na facebook'u, opcje przymusowego 'zlajkowania' fanpage'a, aby zostać przeniesionym na stronę, na której będzie dana treść.
Tzn: ostatnio pewnie wielu z Was widziało fanpage typu "10 najlepszych XX, zobacz". Po wejściu na stronę danego fanpage wyświetla się informacja, a raczej obrazek, mówiący o przymusie 'zlajkowania'. Po kliknięciu Like jesteśmy przenoszeni na inną stronę, np ze zdjęciami.
Dodatkowo jest jeszcze jakaś opcja z udostępnianiem danej grupy na tablicę, jako dodatkowy wymóg.
Orientuje się ktoś jak zrobić daną opcję? Jest na to jakiś skrypt? Proszę o pomoc z racji tego, że w tych sprawach jestem totalnym laikiem.
Ostatni post Odpowiedzi: 10
1 - 2 ... 174 - 175 - 176 ... 181 - 182


Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz