Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-10-30, 05:12   

Moja nokie e52 odchodzi w zapomnienie. Przed ostatnim wyjazdem postanowiłem zaopatrzyć się w smartfona by udokumentować ciekawsze momenty na instagramie. Wybierałem między note 4 a galaxy s6 i padło na ten drugi (głównie z uwagi na rozmiary). Na razie jestem zadowolony, chociaż czasem mam wrażenie jakby nie reagował na moje pacnięcia w ekran. Jest to mój pierwszy telefon tego typu, więc nie mam porównania co do jakości czy prędkości, ale podoba mi się motyw z szybkim uruchamianiem aparatu, często z tego korzystałem podczas wędrówek po san francisco.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-10-30, 08:55   

Ja zmieniłam z E72 na Huawei Honor 4C Cherry Mini w kolorze czarnym i mam podobne wrażenie, jak kolega wyżej :D ale mam również podobny poziom doświadczeń z dotykowymi smartfonami, więc ni wiem jak powinien działać :)
______________________________________________________
Zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, motywacja, uroda i lifestyle!
Zapraszam na http://fitnaobcasach.pl !
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2015-10-30, 10:22   

Htsz napisał/a:

Moja nokie e52 odchodzi w zapomnienie. Przed ostatnim wyjazdem postanowiłem zaopatrzyć się w smartfona by udokumentować ciekawsze momenty na instagramie. Wybierałem między note 4 a galaxy s6 i padło na ten drugi (głównie z uwagi na rozmiary).


Ostatni Polak bez smartfona już poległ. :rotfl:

Też się zastanawiam nad SGS6, w sumie na tej półce cenowej nie bardzo jest w czym wybierać.
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2015-11-04, 01:35   

Ojojoj.. długa lista. pierwszy telefon w 2003 roku.. Mam do dziś ten sam numer!! Ale modeli telefonów się trochę przewinęło.
  • 2003: Nokia 3510i
  • 2005: okres przejściowy po kradzieży powyższego telefonu: Siemens A52 oraz Sony-Ericsson T220
  • 2007: Nokia 6300
  • 2010: Samsung Galaxy Ace, który zgubiłem kładąc na dachu samochodu :wstyd: ..
  • 2011: kolejny okres przejściowy, gdzie do moich rąk wróciła Nokia 6300 oraz przewijała się Nokia 1800, obydwa telefony funkcjonują teraz w rodzinie jako "zastępcze" ;)
  • 2014: odkupiłem od kolegi Nokię 3310 w celach kolekcjonerskich :yay:
  • 2015: Przeszedłem na budżetowe smartfony:
    • Lark Stratus 5 - zwrot kasy z gwarancji :kwasny:
    • GoClever Insignia 550i, jak na razie polecam, korzystałem już z tabletu tej firmy, wszystko było ok
 
  podziel si� tym postem na:
galaxy422 

Wiek: 28
Dołączył/a: 07 Gru 2015
Posty: 5
Miasto: Śrem

Wysłany: 2015-12-10, 16:55   

Przesiadka z SGS4 na IP5. Stwierdzam, że już nigdy nie wrócę do androida. Płynność i szybkość działania iOS robi robotę.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-12-10, 18:13   

galaxy422, ale to jest porównanie dla modeli z tej samej półki, używanych w podobny sposób przez podobny okres czasu? Czy może opinia po przesiadce z wysłużonego telefonu na nówkę ze sklepu? Bo ja w tej chwili też mogę powiedzieć, że mój android śmiga, ale używam go dopiero od niecałych 2 miesięcy i sam nie wiem co będzie za pół roku ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Zygrin 
WordPress.Klub


Imię: Damian
Wiek: 29
Dołączył/a: 17 Sie 2013
Posty: 92
Miasto: internet

Wysłany: 2015-12-13, 23:27   

Xiaomi Mi4 świetnie wykonany smartfon, miui fajnie wygląda i sprawnie działa ale i tak jeszcze się nie przekonałem do androida. W końcu moja zlagowana lumia 920 idzie na emeryture.
 
  podziel si� tym postem na:
Gohan 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Maj 2015
Posty: 14

Wysłany: 2016-01-03, 23:35   

Już jakiś czas ( około rok) posiadam Sony Xperia Z2. Telefon bardzo fajny, działa szybko, sprawny aparat i mało awaryjny. Polecam.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2016-02-12, 11:24   

Kolejny rozdział opowieści, znowu z Samsungiem w roli głównej: Galaxy A5 2016.

Na chwilę obecną jeden z nielicznych modeli, który jest wart swojej ceny, przynajmniej do czasu premiery Galaxy S7 i skorygowania ceny Galaxy S6 (która i tak już nie jest wiele wyższa). Każdemu innemu smartfonowi w tej półce cenowej czegoś brakuje, nawet najnowsze Nexusy nie robią jakiegoś wielkiego szału.

Co nie zmienia faktu, że to wciąż smartfon z Androidem i doskonale wiem, jak będzie się zachowywał za 2-3 lata. :kwasny:
 
  podziel si� tym postem na:
matimati 

Dołączył/a: 13 Lut 2016
Posty: 1

Wysłany: 2016-02-13, 13:08   

Blackberry 8310 . Jezu, jaki to jest dobry telefon
 
  podziel si� tym postem na:
HitFan 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Pomógł: 6 razy
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Lut 2016
Posty: 61
Miasto: Bytom

Wysłany: 2016-03-07, 12:56   

Ja aktualnie korzystam z Samsunga Galaxy S III od półtora roku, z wygranym CyanogenModem 12.1 na Androidzie 5.1.1. Wcześniej była Sony Xperia S przez ponad rok, a przed nią Nokia C5-00 przez dwa lata.
Jestem bardzo zadowolony z obecnego telefonu. Jedynie więcej RAMu by się przydało, ale poza tym świetnie.
Ostatnio zmieniony przez HitFan 2016-08-08, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
krawacik 

Dołączył/a: 22 Kwi 2016
Posty: 3

Wysłany: 2016-04-22, 16:07   

Aktualnie Xperia Z1. Wcześniej miałem SIV Mini, i zamierzam wrócić do samsunga. Myślałem jeszcze nad Jabuszkiem, ale.. Chyba jestem zbyt przyzwyczajony do androida
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz