Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-02-04, 23:37
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    Konkursy SMS - czyli znikoma szansa na wygraną

Pamiętacie zapewne temat o tym jak rozpoznać kosztownego SMSa oraz drugi, w którym pytałem was jakie nagrody wygraliście w konkursach. Ten temat będzie z nimi powiązany.

Myślę, że większość, która włącza program TVP widziała już reklamę konkursu SMS, w której do wygrania są ekskluzywne samochody. Wcześniej mercedesy rozdawała Era a BMW można było wygrać w Orange. Oczywiście każdy ogarnięty, wie, że jeden SMSik nie zagwarantuje nam wygranej. Jak się okazuje nawet 1000 SMSików to mało ;)

Wracając dzisiaj z aquaparku przeglądałem wybiórczą, którą rozdają tam za darmo. Znalazłem w niej artykuł właśnie o konkursie Telewizji Polskiej.

=> http://wyborcza.pl/1,7524..._duze_kolo.html

nie jest to art. najwyższych lotów, ale potwierdza to o czym napisałem. Dziennikarze wydali ponad 200pln, smsy się nie kończyły a informacji o pewnej wygranej brak, mimo, że treść wiadomości wiele sugerowała.

Dlaczego nie mamy szans na wygraną? otóż są ludzie, którzy żyją z konkursów. Inwestują w to wielkie pieniądze i zgarniają najlepsze kąski a kolejne nagrody sponsoruje im reszta uczestników :)

do poczytania tu => http://pokazywarka.pl/gjggea/

Opisano osoby, które są stałymi zwycięzcami, wygrywają po kilka samochodów, maja zapchane mieszkania różnymi duperelami w ilościach hurtowych. Przedstawiono tam także jak wiele trzeba wydać na to by zgarnąć nagrody i ile to zajmuje czasu ;)

Dla firm to ogromny zarobek, jednak liczba niezadowolonych z konkursów rośnie znacząco i zawodowi gracze stają się przeszkodą, którą firmy chcą ominąć poprzez loterie - te mają utrudnić zadanie zawodowcom ;)

Daliście się kiedyś wciągnąć w tego typu konkursy (chodzi tu konkretnie takie z "nieskończoną" ilością pytań i zachęt)? jak wiele SMSów wysłaliście zanim załapaliście się na swojej naiwności ;>?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

komandor 

Dołączył/a: 06 Wrz 2010
Posty: 50

Wysłany: 2010-09-06, 11:11   

niestety to juz jest prawie plaga tych konkursow. polecam lekture tematow ze stronki ostrzegaj.pl - ludzie tam brali udzial w takich konkursach i teraz pisza, jak to wyglada naprawde:

ostrzegaj.pl/forum/76-usugi-i-konkursy-sms/65-loteria-qpusty-smsq.html
ostrzegaj.pl/forum/76-usugi-i-konkursy-sms/247-konkursy-tvp.html
ostrzegaj.pl/forum/14-internetowi-i-telewizyjni-nacigacze/4545-prostaloteriapl.html
 
  podziel si� tym postem na:
margarita 


Wiek: 32
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 7

Wysłany: 2010-10-02, 18:57   

Jak byłam młodsza to zdarzało się kilkukrotnie wysłanie takich SMS-ów, ale wtedy nie wiedziałam o co w tym chodzi. Teraz wiadomo, że to tylko marnowanie kasy i naciąganie ludzi.
 
  podziel si� tym postem na:
animak_88 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Cze 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-11-30, 23:48   

ja to jestem nawet zdania, ze tam nie ma zadnych nagrod, tylko naciaganie zwykle ludzi...
 
  podziel si� tym postem na:
Ethronic 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 04 Kwi 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-04-13, 21:34   

Popieram zdanie poprzednika. Nie tylko w smsowych konkursach się naciąga.
______________________________________________________
http://osiagnij-sukces.blogspot.com/
http://proste-zarabianie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
karmil 
Blogger.Klub

Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 25

Wysłany: 2013-06-16, 00:56   

Czytałam o ludziach żyjących z takich konkursów , zatrudniają ludzi do wysyłania sms'ów i w sumie szanse 'zwykłych' ludzi są znikome. Jak byłam mniejsza nabierałam się na takie sms, ale teraz zdecydowanie 'wyśmiewam' i omijam szerokim łukiem takie konkursy .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz