Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany:    Nadmiar kasy na telefonie

Hej, wątek tego typu zakładam już właściwie wszędzie, gdzie tylko się pojawiam. Problem z tego co widzę rzadki, ale pewnie znajdzie się jeszcze kilka osób, którym wątek się przyda. Jako posiadacz dwóch telefonów - jeden służbowy z kompletnym pakietem dający mi nielimitowaną ilość rozmów i nielimitowany dostęp do internetu, a drugi prywatny... w miksie mam problem... z nadmiarem pieniędzy! (chciałbym, żeby to była prawda :P )

Jako, że u mnie w firmie (co wynika z rodzaju abonamentu) nie ma problemu, by korzystać z telefonów służbowych do prywatnych spraw, praktycznie przestałem korzystać z prywatnego... a kasa się na nim zbiera.

Kiedyś to nie był problem... Zawsze można było kupić sobie nowy dzwonek albo tapetę i jakoś leciało. Na dzień dzisiejszy faktycznych usług premium prawie nie ma (wykluczam stąd naciągactwo)

Dziś kasy już się jakoś pozbywam. Usługi z których korzystam to:

Fundacja TVN "Nie jestes sam" (1,22)
Caritas Polska (2,44)
Unicef Polska (2,44)
Loteria Gier - pełen zakres, ale jedno losowanie klucza to minimum 10zł.

Dodatkowo trafiłem na Audiotekę, ceny w zależności od książki. Niestety, usługa nie była dostępna w plusie gdy się rejestrowałem. Nie wiem jak teraz.

Znacie inne, fajne usługi, z których mógłbym korzystać? ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2014-09-03, 14:07   

Gigabajty transferu na [domena_zablokowana] albo hosting Mini w Webd.pl?

Nie wiem też, w jakiej masz sieci, ale kiedyś w Orange, a dziś także w Playu są też usługi dodatkowe w panelu klienta. W Playu jest bodajże WiMP, w Orange Deezer. Są też jakieś pakiety TV. Na razie tyle mi przychodzi do głowy.
 
  podziel si� tym postem na:
Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-03, 14:32   

Zapomniałem wspomnieć o chomiku. Mam już tam tyle transferu, że nie muszę się chyba nim przejmować do końca życie. Telefon jest w plusie, żadnych interesujących usług dla mnie nie mają, niestety ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz