Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-04-15, 10:07   

Od wielu już lat abonamenty w plusie, ale coraz częściej myślę nad zmianą operatora.
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-15, 19:40   

beatryczebe napisał/a:

vodafone :oczami:

Bartek napisał/a:

1&1 :hyhy:

Maritra Films napisał/a:

Od wielu już lat abonamenty w plusie, ale coraz częściej myślę nad zmianą operatora.
jak ktoś, kto czyta dany wątek może skorzystać z odpowiedzi tego typu? W samym tytule tego wątku są dwa pytania a potem rozwinięcie. Z waszych odpowiedzi nie dowiedzieliśmy się dlaczego wybraliście daną sieć, jakiego pakietu używacie, czy jest on dla Was wystarczający, dlaczego w planach jest ewentualna zmiana.
Wystarczy kilka chwil dłużej by napisać o wiele ciekawszego i przydanego posta...

-----------

Ja nadal siedzę w t-mobile na kartę, ale głównie z lenistwa. Moja obecna taryfa to Era Tak Tak Hot, która wcale nie należy do najkorzystniejszych (30gr/18gr). Mam uruchomioną usługę bonus 2za1 i uzbierałem na nim ponad 1200 minut do sieci i na stacjonarne, ale raczej prędko tego nie wykorzystam, bo głównie odbieram rozmowy a dodatkowo mam domowy numer z darmowymi minutami do wszystkich. Ten bonus i tak się popsuł, bo kiedyś naliczali sekudowo a obecnie tylko po pełnych dwóch minutach.
Konta nie doładowywałem chyba od ponad roku, bo wcześniej nabiłem je by nie stracić numeru. W sierpniu skorzystałem z triku, który za 5zł pozwolił mi przedłużyć ważność o 365 dni. Jeżeli będzie taka możliwość, to przy następnej okazji zrobię to samo. Patrząc na powyższe abonament nie jest mi w tej chwili do niczego potrzebny, bo bym płacił go na darmo.

Nie mam problemów z jakością połączeń, brakiem zasięgu, rzadko dzwonię i wysyłam smsy, więc jakoś nie ciągnie mnie do chodzenia po stronach i szukania lepszej oferty. Obecnie potrzebuję tylko innego telefonu, bo nokia e52 na symbianie to już niezły dziadek ;-D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2015-04-15, 19:44   

1&1 - Pomimo jednak zdecydowanie droższych taryf cenowych w niemczech, jest to opłacalne.
Za niemilimowane rozmowy i smsy na terenie Niemiec + 1GB transferu (4G) Płacę 15e miesięcznie, w momencie podpisywania umowy, taniej nie było nigdzie...
Dość mocno się zdziwiłem gdy byłem w Polsce, kupując karte Playa za 10zł mogłem 1GB surfować w necie i to za kolejne 10zł odnawiać..

Tutaj jest to troche skomplikowane, bo różne sieci mają różne ceny (to akurat nikogo nie dziwi) Ale poszczególne sieci różnią się zasięgiem w danym regionie, jakością rozmów (Np. oferują z Eplus do Eplus za free - jakość jak na skype w 2005r)
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-08-26, 11:12   

Korzystam z orange, bo w tej sieci jestem od wielu lat. Podobają mi się ich pakiety np. smsów czy tańszych rozmów, jednak ta sieć coraz częściej mnie zawodzi - gubię zasięg, internet nie działa zawsze i wszędzie.

Zastanawiam się nad przejściem do innej sieci,ale nie wiem jakiej. Rozważam Play i T-Mobile.
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
missasumay 
WordPress.Klub


Imię: Dorota
Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-09-05, 17:39   

Od paru jest mam kartę w Play - Formuła 3w1. Moim wymaganiom zdecydowanie odpowiada (szybki internet w pakiecie, darmowe smsy). Dzwonić i tak dzwonię mało, więc w moim przypadku akurat ta kwestia jest najmniej ważna. No i problemy z zasięgiem miałam tylko u siebie w technikum (ale obstawiam, że to po prostu jakieś ich sztuczki, bo wszyscy mieli słabą łączność) i jak jechałam pociągiem przez pola. A tak to się podpina pod inną sieć jak swojej nie może znaleźć :)
 
  podziel si� tym postem na:
Firaga 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 65
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-09-29, 18:23   

Orange, na kartę. Za szczenięcych czasów było to dla mnie wygodne - większość moich znajomych miała wtedy POP'a. Teraz trzyma mnie przy nich przyzwyczajenie i rok ważności konta.
______________________________________________________
OGIEŃ W USZACH - blog muzyczny. Rock, metal, folk, alternatywa.
 
  podziel si� tym postem na:
Gohan 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Maj 2015
Posty: 14

Wysłany: 2016-01-03, 23:38   

nju mobile... niski abonament... no limity i spora ilość internetu.. jednak czasem problem z zasięgiem :/
 
  podziel si� tym postem na:
Zakręconapozytywnie 
WordPress.Klub

Dołączyła: 16 Sty 2016
Posty: 4
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-01-16, 00:49   

Jestem w Orange na kartę, głównie z powodu wygody, ale też i oszczędności, bo moi bliscy mają pozakładane abonamenty i mają za darmo rozmowy, więc ja tylko puszczam im strzałkę :P w taki też sposób daładowuję konto kiedy mam taką potrzebę, czyli statystycznie rzaadko :D
 
  podziel si� tym postem na:
przemekpuma 
Blogger.Klub

Wiek: 30
Dołączył/a: 21 Sty 2016
Posty: 18
Miasto: Płock

Wysłany: 2016-02-08, 22:04   

Jestem w Play. W ofercie na kartę (Formuła 4 w 1) za 21 zł miesięcznie mam:
- Darmowe rozmowy do Play
- Darmowe smsy do wszystkich sieci
- 2 gb internetu
- 0,09 zł za minutę do innych sieci.
Więc doładowując za 30 zł. Mam wszystko to co wyżej i 100 minut do innych sieci.
 
  podziel si� tym postem na:
leszu88
[Usunięty]



Wysłany: 2016-06-20, 10:51   

Ja korzystam z play, dali mi najlepszą ofertą, aczkolwiek po skończeniu tej umowy nie wiem czy sie nie przeniosę, ponieważ zasięg play pozostawia wiele do życzenia.

np jak podróżuje i korzystam z nawigacji która potrzepuje sieci do działania to pomiędzy dużymi miastami co chwile zrywa siec;/
 
  podziel si� tym postem na:
Crossover 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 30
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2016-07-03, 17:41   

Od wielu lat w plusie, kiedys w orange - obecnie w nju mobile - bo tanio, bo mega dużo internetu, bo na karte, bo bez ograniczeń. Czy jestem zadowolona? Tak w 100% :)
______________________________________________________

Zapraszam Cię serdecznie do:
Opowiadania o Arrow
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-07-03, 18:13   

Crossover, a jak zasięgi poza większymi miastami i czy jakość internetu jest zadowalająca?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz