Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [Opinia] Pokolenie Fit

Hej :)

Forum odkryłam wczoraj, długo szukałam takiego, w którym będę mogła aktywnie uczestniczyć! Oficjalnie chciałam Was powitać :)

Od długiego czasu zależało mi na opinii innych blogerów na temat mojego bloga. Cieszę się, że mam taką możliwość!

Wracając do tematu, prowadzę bloga promującego zdrowy, aktywny tryb życia. Założyłam go w sierpniu 2015 r, gdzie podejmowałam ostatnią próbę schudnięcia. Schudłam 18 kg w 7 miesięcy i zakochałam się w blogowaniu. Na początku robiłam to hobbystycznie, aktualnie jestem mocno zaangażowana w blogosferę.

Piszę tam o zdrowym odżywianiu, żywieniu, motywacji, treningach. Podaję również przepisy na dietetyczne dania. Założyłam również kanał na YT, jednak tutaj wszystko jeszcze mocno kuleje.

Jakie są Wasze pierwsze odczucia po wejściu na bloga? Co myślicie o sposobie jego prowadzenia, stylu pisania? Coś zmienić, dodać? Jakieś rady, sugestie? Każdy komentarz jest dla mnie na wagę złota :)

A oto adres bloga:

Cytat

pokoleniefit.pl/blog/ - Pokolenie Fit
______________________________________________________
Pokolenie Fit- blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Znajdziesz tam wszystko co trzeba wiedzieć o byciu FIT!

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji międzyludzkich poruszający tematy tabu i pozytywną stronę życia.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

marzeniebiegacza 

Imię: Adrian
Wiek: 35
Dołączył/a: 02 Cze 2016
Posty: 16
Miasto: Oborniki Wielkopolskie

Wysłany: 2016-06-03, 12:46   

Bardzo przejrzysty blog i dużo ciekawych informacji. Widać, że dieta Ci służy i bardzo pozytywnie patrzysz na świat. Ogólnie nigdy nie trenowałem na czco, ale może spróbuje skoro polecasz...
______________________________________________________
Nie chodzę do kościoła - Wierzę w Boga!
 
  podziel si� tym postem na:
Wojowniczka 
Blogger.Klub


Dołączyła: 29 Lip 2016
Posty: 27

Wysłany: 2016-09-02, 14:17   

Cześć! Pełno jest teraz blogów o zdrowym trybie życia, moda na fit trwa:) tak więc przebić się będzie trudno na pewno. W każdym razie moje pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Fajny layout, zachęcające posty. Przeczytałam kilka i fajnie są napisane, więc generalna moja opinia jest na tak:)
 
  podziel si� tym postem na:
Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2016-09-03, 00:12   

Blog przejrzysty, w stylu blogów żywieniowych, więc w sam raz. Takich jest jednak w internecie dość dużo, więc zastanów się ile jest u ciebie indywidualizmu, który często przyciąga czytelników. Nie powinno tu być zbyt wiele tekstów zapożyczonych z innych stron (na przykład, że na jednym portalu wymieniono 10 superzdrowych przekąsek, więc ty po swojemu napiszesz ale jednak mimo wszystko o tym samym i z tymi samymi argumentami).

Dobrze jest też sprawdzać merytorykę - 90% blogów żywieniowych to ględzenie o "toksynach", nikt nie wie jakich, i odkwaszaniu, będące powtarzaniem zasłyszanych mitów.

Polecam zwrócić też uwagę na kwestie językowe. W ostatnim wpisie o grupach krwi można znaleźć taki kwiatuszek:

Cytat

Każda grupa krwi (0, A, B, AB) według lekarzy: James’a i Peter’a D’Adamo powinna odżywiać się zgodne z naszą grupą.

Każda grupa krwi powinna się odżywiać zgodnie z naszą grupą? Grupa A B i 0 powinny się żywić tak jak my? A różne temperatury też?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz