Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Oj_karola 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 46
Miasto: Polska

Wysłany:    Jak odłączyć blogger od google+ ?

Nie potrafię znaleźć tego w ustawieniach.
Chciałabym aby po dodaniu innego bloga do obserwowanych, na liście pojawiało się moje konto blogger a nie profil google+.
Jest to trochę uciążliwe, bo nie chcę obserwować innych jako imię+nazwisko a jako moja nazwa użytkownika z bloggera.

Wie ktoś jak to oddzielić?

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2019-02-05, 23:34 ]
[2019] zobacz także => Google+ znika, jaki wpływ na Bloggera ma wycofanie tej usługi?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Pricz 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 31
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 26
Miasto: Opole

Wysłany: 2012-11-03, 23:29   

Jak wchodzisz na stronę główną bloggera, gdzie masz pokazane Twoje blogi i blogi obserwowane, to zaraz obok Twoich blogów po prawej masz ikonke ustawień, klikasz na nią i tam jest ta opcja :)
 
  podziel si� tym postem na:
Oj_karola 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 46
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-11-06, 21:39   

Masz na myśli pierwszą ikonę ustawień, czy drugą ?
Bo tam w pierwszej mam odłączone, ale gdy dodaję jakiś blog do obserwowanych dalej jestem widoczna jako g+

A po wejściu w drugą przenosi mnie do listy obserwowanych blogów i tam mogę w przypadku każdego ręcznie to ustawić, ale wolałabym, automatycznie przełączyć dla wszystkich.

Istnieje taka opcja?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-07, 00:43   Jak zmienić konto obserwatora Blogger / Google+?

a jak dodajemy kogoś do listy czytelniczej w kokpicie bloggera to nas dopisuje samo do obserwatorów? Jeżeli nie to jest wyjście, ale wymaga zabawy tuż po zapisaniu się.


Jesteśmy sobie na blogu. Klikamy "dołącz się do tej witryny" (1), następnie logujemy na konto Google (2), potem pojawi nam się taki ekran jak na obrazku poniżej. Wybieramy "więcej opcji" (3) i przechodzimy do kolejnego ekranu (drugi obrazek).

Tam naciskamy "zmień" (4) i ustawiamy Blogger (5). zapisujemy zmiany (lub jak zaczynamy obserwować to wciskamy "obserwuj".

Po tym jak zmieniłem konto na Blogger to przy kolejnym blogu było już automatycznie wybrane jako podstawowe.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-08-09, 23:59 ]
zobacz również wątek z 2015 => kasowanie i dodawanie blogów do listy obserwowanych (obserwatorzy, limit 300 subskrypcji)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
mowimyo 
Blogger.Klub

Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 8

Wysłany: 2012-12-19, 13:20   

W sumie odłączenie bloga od Google+ jest bezsensowne, bo nie musisz przecież wrzucać nic na swojego wall'a googlowego ;) Po drugie podobno opcja "obserwatorzy" ma za jakiś czas zniknąć i będzie się można komunikować tylko przez Google+.
 
  podziel si� tym postem na:
skanking 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Wrz 2012
Posty: 49

Wysłany: 2012-12-27, 19:03   

Ja mam dwa konta - trochę to upierdliwe, ale oba są podłączone jako administratorzy bloga i mam wybór czy chcę świecić nazwiskiem, czy nie, nawet jeśli będzie tak jak wspomina Mówimy o, że to połączą całkiem. Na jednym z kont g+ jest ten sam nick co na blogu - problem może być z jednoczłonowym, bo chcą "nazwiska" :)
 
  podziel si� tym postem na:
Jasna8 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 56
Miasto: Elbląg

Wysłany: 2013-03-17, 11:54   

Opcja obserwatorzy znika już od lipca...
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-04-17, 00:38   Jak przywrócić konto Blogger i publikować pod pseudonimem?

Jasna8 napisał/a:

Opcja obserwatorzy znika już od lipca...
o tym jeszcze nie czytałem za wiele, ale warto. W tej chwili promowani są obserwatorzy Google+. Jeżeli ktoś nie chce publikować profili pod prawdziwymi danymi (imieniem i nazwiskiem) to nie powinien przeprowadzać migracji profilu z Bloggera do G+.

Blogger, Google napisał/a:

Jak będę mógł konfigurować ustawienia prywatności profilu Google+?

Ustawienia prywatności profilu będą określane w Google+ i tam też będzie można wprowadzać w nich wszelkie zmiany. Ustawienia z tej usługi zastąpią wszelkie ustawienia profilu wprowadzone w Bloggerze przed przełączeniem się. Choć dla różnych informacji o sobie możesz skonfigurować różne ustawienia prywatności, Twoje imię i nazwisko oraz zdjęcie (jeśli je prześlesz) będą publicznie dostępne w Google+. Jeśli blogujesz pod pseudonimem i nie chcesz, by Twój blog był publicznie powiązany z Twoim imieniem i nazwiskiem, nie przeprowadzaj migracji z profilu Bloggera do profilu Google+.


Kolejna ważna informacja, po migracji można wrócić tylko przez 30 dni:

Blogger, Google napisał/a:

Czy po przełączeniu się na profil Google+ będę mógł wrócić do starego profilu, jeśli zmienię zdanie?

Opcja przywrócenia profilu Bloggera jest dostępna przez 30 dni po przełączeniu. Po tym okresie profil Bloggera zostanie usunięty i jeśli zechcesz przełączyć się z powrotem, konieczne będzie utworzenie nowego profilu.
podstrona do wykonania tej czynności znajduje się pod tym adresem => http://www.blogger.com/revert-profile.g

więcej informacji => http://support.google.com...&answer=1375600

----
Publikowanie pod nazwiskiem ma też swoje plusy. Dzięki rel="author", czyli przypisywaniu autorstwa nasze blogi, posty i strony będą lepiej oznaczone w wynikach wyszukiwania.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz