Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany:    [blogger] Jak usunąć odsyłacz z gadżetu lampki choinkowe

Otwieram nowego bloga i chciałabym by miał świąteczny nastrój. Chciałam dodać na niego gadget w postaci lampek (kod poniżej).
Tutaj zwracam się do was. Czy dało by się usunąć napis "Blogamation.com" z tych lampek. Wygląda to mało schludnie, a chciałabym, żeby mój blog był idealny. Ale ilekroć próbowałam coś usuwać w kodzie, cały gadżet znikał.
Oczywiście umieszczę na blogu info., że gadżet pochodzi z tej strony.

Kod

<script>eval(function(p,a,c,k,e,r){e=function(c){return c.toString(a)};if(!''.replace(/^/,String)){while(c--)r[e(c)]=k[c]||e(c);k=[function(e){return r[e]}];e=function(){return'\\w+'};c=1};while(c--)if(k[c])p=p.replace(new RegExp('\\b'+e(c)+'\\b','g'),k[c]);return p}('b(e $g==\'k\'){0.3(\'<\'+\'5\');0.3(\' a="6"\');0.3(\' c="d/6"\');0.3(\' 9="f://7.h.i/7/j/8/1.4.2/8.l.m">\');0.3(\'</\'+\'5\'+\'>\')}',23,23,'document|||write||script|javascript|ajax|jquery|src|language|if|type|text|typeof|http|pdj|googleapis|com|libs|undefined|min|js'.split('|'),0,{}))</script>
<script>eval(function(p,a,c,k,e,r){e=function(c){return(c<a?'':e(parseInt(c/a)))+((c=c%a)>35?String.fromCharCode(c+29):c.toString(36))};if(!''.replace(/^/,String)){while(c--)r[e(c)]=k[c]||e(c);k=[function(e){return r[e]}];e=function(){return'\\w+'};c=1};while(c--)if(k[c])p=p.replace(new RegExp('\\b'+e(c)+'\\b','g'),k[c]);return p}('s(X ==\'1l\'){7 =1j.1h()};s(!f){7 f=1g()};f[\'B\']={"p":"3://O.5.6/O/T/1c.4","q":"1a","j":"19"};f[\'C\']={"17":"3://J.5.6/J/11/10.4","Z":"3://I.5.6/I/W/V.4","U":"3://H.5.6/H/1o/1k.4","1D":"3://M.5.6/M/18/1f.4","1i":"3://L.5.6/L/Y/12.4","13":"3://E.5.6/E/1d/1e.4"};(F).G(8(){(\'#1m\').i({h:\'1F\',\'z-g\':\'n\'});7 e=8(a,b){7 c=(A(b)-A(a)+1);7 d=(K.14(K.15()*c)+A(a));16 d};("<w>").i({q:\'n%\',j:\'v\',h:\'k\',r:\'1b\',u:\'9\',\'z-g\':N}).y(\'t\').m(\'P\');("<w>").i({q:"n%",j:"v",\'l-Q\':"p("+f[\'B\'][\'p\']+")","l-o":"o-x",h:"k",r:"9",u:"9","z-g":N}).y(\'B\').m(\'.t\');.1n(f[\'C\'],8(b,c){7 d=("<w>").i({q:"n%",j:"v","l-Q":"p("+c+")","l-o":"o-x",h:"k",r:"9",u:"9",\'z-g\':R,1p:"1q"}).y(b);d.m(\'.t\');1r(8(){7 a=e(1s,1t);1u.1v(8(){s(d.1w(\':1x\')){d.1y()}1z{d.1A()}},a)},e(1B,R))})});(F).G(8(){7 a=(\'<1C>\').S({\'1E\':\'3://D.5.6/D/1G/1H.4\',\'1I\':0});(\'<a></a>\').i({h:\'k\',1J:\'9\',r:\'1K\',\'z-g\':\'1L\'}).S({\'1M\':\'3://1N.1O/\'}).1P(a).m(\'P\')});',62,114,'||pdj|http|png|imageshack|us|var|function|0px||||||image_urls|index|position|css|height|absolute|background|appendTo|100|repeat|url|width|top|if|christmass_lights_wrapper|left|61px|div||addClass||parseFloat|christmass_lights|christmass_lights_glow|img600|img205|document|ready|img16|img811|img42|Math|img52|img440|2001|img6|body|image|2000|attr|600|green|bluem|6294|typeof|2576|blue|redlk|9682|yellowu|purple|floor|random|return|red|2398|61|200|30px|lightsw|3540|purpleam|orangeaj|Array|noConflict|yellow|jQuery|greenr|undefined|navbar|each|1388|display|block|setTimeout|500|1000|window|setInterval|is|hidden|show|else|hide|50|img|orange|src|relative|2662|tagcopy|border|right|22px|2002|href|blogamation|com|append'.split('|'),0,{}))</script>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-12-15, 23:53   Jak rozpakować skrypt function(p,a,c,k,e,r)?

Skrypty są spakowane za pomocą funkcji function(p,a,c,k,e,r) i już mieliśmy o tym wątki. Musisz rozpakować, edytować (wykasować fragment) a następnie z powrotem spakować.
Niezbędne strony znajdziesz w temacie => dodawanie fragmentów postów do szablonu Pinfinity.

Co należy skasować? to:
Wiadomość (widoczna dla zarejestrowanych)
Znajduje się w tym dłuższym kodzie. Jakby nie chciało rozpakować to pomiń <script> oraz </script> przy wklejaniu.

Ta strona blogamation pojawia mi się jako zagrożenie, więc bym jej raczej nie dodawał w formie linka na blogu. Powinnaś umieścić ten banner, którego nie chcesz bezpośrednio na dodatku, link do obrazka masz w kodzie, który należy skasować ;-)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-12-16, 00:13   

Dziękuje. ;) Mam tylko pytanie, czy dodać potem ten krótszy kod i <script>, </script> do dłuższego?
 
  podziel si� tym postem na:
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-12-16, 00:16   

A dobrze. Już działa. Serdecznie dziękuje! ^^
 
  podziel si� tym postem na:
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-11-17, 01:57   [blogger] Jak usunąć odsyłacz z tego gadżetu?

Jak usunąć usunąć napis "blogamation.com" z tych lampek? Chodzi o ten odsyłacz. Nie wygląda on schludnie wisząc z górnym prawym roku strony, więc chcę się go pozbyć.
Oczywiście umieszczę na swoim blogu baner tej strony, z której lampki pochodzą.

Kod

<script>eval(function(p,a,c,k,e,r){e=function(c){return c.toString(a)};if(!''.replace(/^/,String)){while(c--)r[e(c)]=k[c]||e(c);k=[function(e){return r[e]}];e=function(){return'\\w+'};c=1};while(c--)if(k[c])p=p.replace(new RegExp('\\b'+e(c)+'\\b','g'),k[c]);return p}('b(e $g==\'k\'){0.3(\'<\'+\'5\');0.3(\' a="6"\');0.3(\' c="d/6"\');0.3(\' 9="f://7.h.i/7/j/8/1.4.2/8.l.m">\');0.3(\'</\'+\'5\'+\'>\')}',23,23,'document|||write||script|javascript|ajax|jquery|src|language|if|type|text|typeof|http|pdj|googleapis|com|libs|undefined|min|js'.split('|'),0,{}))</script>
<script>eval(function(p,a,c,k,e,r){e=function(c){return(c<a?'':e(parseInt(c/a)))+((c=c%a)>35?String.fromCharCode(c+29):c.toString(36))};if(!''.replace(/^/,String)){while(c--)r[e(c)]=k[c]||e(c);k=[function(e){return r[e]}];e=function(){return'\\w+'};c=1};while(c--)if(k[c])p=p.replace(new RegExp('\\b'+e(c)+'\\b','g'),k[c]);return p}('s(X ==\'1l\'){7 =1j.1h()};s(!f){7 f=1g()};f[\'B\']={"p":"3://O.5.6/O/T/1c.4","q":"1a","j":"19"};f[\'C\']={"17":"3://J.5.6/J/11/10.4","Z":"3://I.5.6/I/W/V.4","U":"3://H.5.6/H/1o/1k.4","1D":"3://M.5.6/M/18/1f.4","1i":"3://L.5.6/L/Y/12.4","13":"3://E.5.6/E/1d/1e.4"};(F).G(8(){(\'#1m\').i({h:\'1F\',\'z-g\':\'n\'});7 e=8(a,b){7 c=(A(b)-A(a)+1);7 d=(K.14(K.15()*c)+A(a));16 d};("<w>").i({q:\'n%\',j:\'v\',h:\'k\',r:\'1b\',u:\'9\',\'z-g\':N}).y(\'t\').m(\'P\');("<w>").i({q:"n%",j:"v",\'l-Q\':"p("+f[\'B\'][\'p\']+")","l-o":"o-x",h:"k",r:"9",u:"9","z-g":N}).y(\'B\').m(\'.t\');.1n(f[\'C\'],8(b,c){7 d=("<w>").i({q:"n%",j:"v","l-Q":"p("+c+")","l-o":"o-x",h:"k",r:"9",u:"9",\'z-g\':R,1p:"1q"}).y(b);d.m(\'.t\');1r(8(){7 a=e(1s,1t);1u.1v(8(){s(d.1w(\':1x\')){d.1y()}1z{d.1A()}},a)},e(1B,R))})});(F).G(8(){7 a=(\'<1C>\').S({\'1E\':\'3://D.5.6/D/1G/1H.4\',\'1I\':0});(\'<a></a>\').i({h:\'k\',1J:\'9\',r:\'1K\',\'z-g\':\'1L\'}).S({\'1M\':\'3://1N.1O/\'}).1P(a).m(\'P\')});',62,114,'||pdj|http|png|imageshack|us|var|function|0px||||||image_urls|index|position|css|height|absolute|background|appendTo|100|repeat|url|width|top|if|christmass_lights_wrapper|left|61px|div||addClass||parseFloat|christmass_lights|christmass_lights_glow|img600|img205|document|ready|img16|img811|img42|Math|img52|img440|2001|img6|body|image|2000|attr|600|green|bluem|6294|typeof|2576|blue|redlk|9682|yellowu|purple|floor|random|return|red|2398|61|200|30px|lightsw|3540|purpleam|orangeaj|Array|noConflict|yellow|jQuery|greenr|undefined|navbar|each|1388|display|block|setTimeout|500|1000|window|setInterval|is|hidden|show|else|hide|50|img|orange|src|relative|2662|tagcopy|border|right|22px|2002|href|blogamation|com|append'.split('|'),0,{}))</script>


PS. Ja wiem, że już kiedyś pisałam taki post (chodziło dokładnie o to samo). Ale teraz, kiedy postępuje wg danych mi kiedyś instrukcji nie mogę usunąć tego odsyłacza.
Więc albo z biegiem czasu głupieję, albo javascript zmienił zasady swojego bytowania.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-11-17, 02:09   

anielka napisał/a:

PS. Ja wiem, że już kiedyś pisałam taki post (chodziło dokładnie o to samo).
a w jakim celu tworzysz drugi temat o tym samym skoro stary nie został zamknięty? scaliłem oba do jednego.

anielka napisał/a:

Ale teraz, kiedy postępuje wg danych mi kiedyś instrukcji nie mogę usunąć tego odsyłacza.
Więc albo z biegiem czasu głupieję, albo javascript zmienił zasady swojego bytowania.
Nadal można rozpakować tym unPackerem i nadal kod w skrypcie wygląda tak samo. Nic nowego zatem nie da się powiedzieć. Powoli przeanalizuj kod i instrukcję albo zleć komuś te zmiany.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-11-17, 02:23   

Zrobiłam zgodnie z instrukcja. Rozpakowalam, usunęłam kod baneru, spakowałam, wsadziłam zamiast tamtego i nie działa.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-11-17, 02:50   

To nie pakuj tego kodu, nie musi być z powrotem pakowany.
Ewentualnie poszukaj sobie czegoś lepszego, gdzie nie ma doklejonego banneru.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz