Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-11-08, 20:53   

Uwielbiam latanie, mogłabym poruszać się tylko samolotami. Kocham moment startu i lądowania :) piękna rzecz. Może kiedyś ten środek transportu będzie bardziej popularny.
______________________________________________________
Zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, motywacja, uroda i lifestyle!
Zapraszam na http://fitnaobcasach.pl !
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Red-Angel 
Blogger.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 24 Cze 2014
Posty: 50

Wysłany: 2015-11-08, 21:36   

Ja leciałem raz śmigłowcem. Generalnie rewelacyjne wrażenia. Widoki z góry są super. A z minusów, to hałas - jest ogromny, ale na szczęście słuchawki wyciszające bardzo dobrze spełniają swoją funkcję. Druga kwestia, to wiatr i chłód - pewnie jak by były drzwi zamknięte, to byłoby i cieplej i mniej wietrznie, ale ja miałem pootwierane wszystkie. Zdjęcia było chociaż łatwiej robić ;)

A co do kwestii samego lotu, to nie działa na mnie inaczej niż transport jakimkolwiek innym środkiem transportu - po prostu się przemieszczam.
 
  podziel si� tym postem na:
Ewenementka 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 07 Maj 2015
Posty: 72
Miasto: Poznań

Wysłany: 2015-11-10, 22:12   

Straszna siara, ale ja jeszcze nigdy nie leciałam samolotem. Jakoś tak się nie złożyło. Jak o tym myślę to nie przeraża mnie sam fakt lotu, startu czy lądowania. Jak już to boję się tego, że jeżeli kiedyś trafię na lotnisko to tak bardzo nie będę wiedziała co gdzie i jak, będę się jakoś dziwnie zachowywać i rozglądać, że ochrona pomyśli, że jestem terrorystą :D
______________________________________________________
www.rzeczokulturze.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
AleksanderKa 

Imię: Aleksander
Wiek: 30
Dołączył/a: 04 Lis 2015
Posty: 42
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-11-10, 22:16   

Ja też się boję że np jak bym samolot wpadł do wody i bym cudem przeżył to i tak bym umarł bo nie umiem pływać.
 
  podziel si� tym postem na:
kasiak222 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lis 2015
Posty: 25

Wysłany: 2015-11-14, 15:34   

Ja się nie boję. W porównaniu do tego ile dziennie samolotów lata to tak naprawdę bardzo niewiele się rozbija. Wbrew pozorom to jeden z bezpieczniejszych środków komunikacji. Leciałam tylko tanimi liniami jak na razie i moje jedyne wrażenie to nuda i niewygoda :) Ale moment startu i lądowania to świetne uczucie! :)
 
  podziel si� tym postem na:
ratpoison 


Imię: Tomasz
Dołączył/a: 22 Kwi 2016
Posty: 37

Wysłany: 2016-05-13, 08:11   

Nie boję się, przed 1 lotem nasłuchałem się opowieści jak to jest, ale w ogóle wrażenia na mnie to nie zrobiło, a powiem, że leciałem nawet rano po dosyć udanej imprezie :P
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 09:18   

Uwielbiam uczucie wznoszenia się samolotu! Ten moment przyspieszenia... Nie, nie boję się. Tak samo nie boję się szybkiej, nieodpowiedzialnej (wiem, głupota) jazdy samochodem. Jestem osobą, która kocha adrenalinę i nią żyje. Uwielbiam wszelkiego rodzaju skoki, skaczę regularnie u siebie w mieście. Jestem po prostu osobą, która do życia potrzebuje adrenaliny :)
 
  podziel si� tym postem na:
koperkova 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 15

Wysłany: 2016-07-25, 09:25   

choć leciałam tylko dwa razy, to zdecydowanie mogę powiedzieć że uwielbiam to :)
 
  podziel si� tym postem na:
Firaga 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 65
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2016-07-27, 20:14   

Rzadko to robię, ale uwielbiam latać. Nie wiem, co jest fajniejsze - moment wznoszenia się czy to, jak się pochyla na boki przy skręcaniu :) .
______________________________________________________
OGIEŃ W USZACH - blog muzyczny. Rock, metal, folk, alternatywa.
 
  podziel si� tym postem na:
grzegorz_1982 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 06 Kwi 2016
Posty: 14

Wysłany: 2016-12-29, 00:46   

Latanie samolotem to wygoda, gdyż w krótkim czasie można pokonać tysiące kilometrów. Za sobą mam wiele lotów, ale dla mnie to konieczność, nie przyjemność.
 
  podziel si� tym postem na:
Ostrężyna 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 28
Miasto: obecnie Kraków

Wysłany: 2017-01-04, 17:43   

Prawie same głosy na tak, a ja jestem na nie - ale nie dlatego, że się boję, tylko dlatego, że niestety w samolocie uszy wewnętrzne mi dosłownie pękają. Uroki krzywej przegrody. Tak że jeśli ktoś z Was ma zamiar lecieć po raz pierwszy, lepiej sprawdźcie u laryngologa, czy nie czeka Was (albo Waszego dziecka, jeśli macie i je zabieracie) barotrauma.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Xsant 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 12 Lis 2014
Posty: 12

Wysłany: 2017-01-10, 12:58   

Do tej pory latałem tylko dwa razy. Przed tym wydarzeniem nie miałem jakiegoś wielkiego strachu. Dopiero gdy byłem bardzo blisko wejścia do samolotu, zacząłem się stresować. Okazało się, że niepotrzebnie. Latanie mi się spodobało, a jedyne momenty, gdy nie czułem się zbyt pewnie, to lekkie turbulencje i lądowanie. Gdybym miał okazję, z pewnością poleciałbym jeszcze raz.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz