Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Sadi 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Cze 2015
Posty: 25
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-06-19, 15:49   

Moje oglądanie tv ogranicza się do wiadomości ... Które oglądam u chłopaka. W domu bardzo bardzo rzadko oglądam. A jeśli już to zwykle są to kanały Discovery czy National Geographic ^^
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

KaryB 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Maj 2016
Posty: 17

Wysłany: 2016-07-22, 11:03   

TV co prawda mam, ale nie korzystam. Korzystają dzieci. Osobiście wolę obejrzeć dobry serial na kompie niż katować się tym czym nas tv zarzuca czasem.
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-06, 14:30   

W rodzinnym mieście telewizor stoi i grzeje się. Zawsze włączony.
Gdy wyjeżdżam na uczelnie, mam ciszę i spokój. Mógłbym żyć bez tego cudeńka.
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
veryrude 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 26

Wysłany: 2017-01-15, 04:42   

Od 10 lat zyję bez TV i juz nie wyobrażam sobie inaczej :) Jak jestem u kogos i słyszę telewizor, to czuję się nieswojo ;)
______________________________________________________
http://www.pkndl.pl - profesjonalne ocieplanie wizerunku nienawiści.
 
  podziel si� tym postem na:
Agnieszka-edM 
WordPress.Klub

Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 12
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-02-04, 22:31   Re: bez telewizora

Ja-goda napisał/a:

hej, nie oglądam niczego w TV z tego prostego powodu, że go nie posiadam. Wszystko jest w necie, a ja mam o wiele więcej czasu dla swoich pasji. Czy ktoś jeszcze wywalił gadające pudło ze swojego domu? Czy zauważyliście jakieś zmiany w życiu bez niego?

Tak, ja też nie mam telewizora i mam dzieci, które beż niego też umieją żyć.
To nas uczy szukania tego, czego chcemy oglądać.
To daje nam wolność.

[ Dodano: 2017-02-04, 22:33 ]

Ja-goda napisał/a:

wendigo- ja akurat lubię ciszę. Do tego stopnia, że odłączam kompa z gniazdka i wszystkie sprzęty, bo mi szumią za bardzo :-) a lodówka jak hałasuje! :) ją tez bym chętnie wyłączyła ;)

Chyba wezmę z Ciebie przykład i częściej będę odłączać internet.
Też uwielbiam ciszę :P
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe11
[Usunięty]



Wysłany: 2017-04-05, 15:58   

Nie oglądam telewizji od kilku lat, a właściwie telewizji w telewizji. Treści tworzone przez stacje telewizyjne oglądam bardzo często, ale w Internecie. Wydaje mi się, że to może być przyszłością dla tego medium. Nie wyobrażam sobie znów siadać przez telewizorem o konkretnej, narzuconej godzinie, która kompletnie mi nie odpowiada. Innym problemem są reklamy przerywane filmami. :P

Ostatnio jednak spróbowałem, włączyłem tv i przeleciałem większość kanałów, nie nadawano wtedy absolutnie nic, co by mnie zaciekawiło.

Na razie przewagę telewizji są jeszcze (dla mnie) mecze, transmisje na żywo z różnych widowisk sportowych, czy koncertów, festiwali, ale to powoli również można znaleźć tutaj.
 
  podziel si� tym postem na:
Top Omnia 


Dołączył/a: 07 Kwi 2017
Posty: 13
Miasto: Internet

  Wysłany: 2017-04-07, 23:32   TV

Też od bodajże 2-3 lat mocno ograniczyłem oglądanie telewizji, oczywiście zdarzało się coś tam oglądać, ale na dłuższą metę tak patrzę na to z boku to jest to kompletna strata czasu.

Włącz telewizor po roku, jakiś program informacyjny, a tam masz - kłótnia w polityce z opozycją, wypadek, wojna, chore dziecko, jakiś absurd bądź śmieszna sytuacja i tyle.

Oczywiście jak wszędzie zdarzają się ciekawe programy tematyczne, ale jakoś nie w sposób mi na nie czekać i szukać w ogóle. Na telewizorze to sobie mecz można obejrzeć czy dobry film.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz