Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ja-goda 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 28
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-06-14, 19:07   

jestem w trakcie 2 sezonu- tak mnie nudzi, że chyba przestanę oglądać, odechciewa się.... piszecie, ze 3 sezon dobry, ale nie wiem czy dotrwam przez te wszystkie beznadziejne rozmowy Rica i Shane. Po pierwszym to straszne rozczarowanie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Jakub Krajewski 
WordPress.Klub


Imię: Jakub
Wiek: 42
Dołączył/a: 05 Lip 2013
Posty: 32
Miasto: Koszalin

Wysłany: 2013-07-07, 20:02   

Kolejny bardzo dobry serial. Ciekawie ukazane są charaktery ludzkie i zachowania. Tak naprawdę to opowieśc o relacjach międzyludzkich w świecie, który upadł. Zombiaczki są na drugim miejscu.

Komiksu nie czytałem, ale zastanawia mnie, dlaczego żadna postać nie pyta, co się stało? Wszyscy akceptują fakt, że umarli wracają do życia, ale nikt nie zapytał jak do tego doszło. Ktoś może wie?
 
  podziel si� tym postem na:
MarcoPolo
[Usunięty]



Wysłany: 2013-07-22, 15:58   

Jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Ja właśnie zabieram się dopiero dzisiaj za trzeci sezon, ale dwa poprzednie narobiły mi smaku więc chyba szybko i trzeci skończę :)
 
  podziel si� tym postem na:
Jakub Krajewski 
WordPress.Klub


Imię: Jakub
Wiek: 42
Dołączył/a: 05 Lip 2013
Posty: 32
Miasto: Koszalin

Wysłany: 2013-07-22, 16:06   

MarcoPolo napisał/a:

Jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Ja właśnie zabieram się dopiero dzisiaj za trzeci sezon, ale dwa poprzednie narobiły mi smaku więc chyba szybko i trzeci skończę :)


Tak, myślę, że szybko go obejrzysz :)
 
  podziel si� tym postem na:
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany: 2013-08-09, 16:54   

Cytat

jestem w trakcie 2 sezonu- tak mnie nudzi, że chyba przestanę oglądać, odechciewa się....

Niestety akurat drugi sezon jest ze wszystkich trzech najgorszy. Przegadany, mało akcji (acz trzeba nadmienić, że gdy już "coś się dzieje" to adrenalinka jest ^^) i ogółem zabawa w dom.

Ale uwierz mi, że warto to wytrwać bo zakończenie tegoż sezony miażdż a trzeci jest bardzo dobrą odtrutką po "Zombie na farmie: szczęśliwa rodzina II" :) .
______________________________________________________
Nie wchodź! Możesz doznać szoku! Wpaść w zakłopotanie i nie wiedzieć co czytać!
http://zkulturybezcenzury.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
wilczi91 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-08-28, 12:01   

Też oglądałam, do drugiego sezonu było okej, trzeci zaczął się w miarę okej ale z każdym odcinkiem było coraz gorzej, nie dałam rady obejrzeć do końca sezonu i już raczej nie obejrzę.
 
  podziel si� tym postem na:
Produktywna 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2013-09-14, 11:49   

Genialny, czekam na 4 sezon :)
 
  podziel si� tym postem na:
Zrzuć brzuch! 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 24 Sty 2013
Posty: 23

Wysłany: 2013-10-17, 13:28   

I jak wam się podobał pierwszy odcinek z nowego sezonu ? Moim zdaniem trochę przesadzona akcja z rozwalającym się dachem w supermarkecie :) Poza tym to ok i czekam na następne odcinki, zapowiada się bardzo interesujący sezon :)
______________________________________________________
http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ - mój blog o diecie i ćwiczeniach
 
  podziel si� tym postem na:
Rafal 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 20 Paź 2013
Posty: 8
Miasto: W-wa

Wysłany: 2013-10-21, 11:05   

początkowo było nawet ciekawie, ale coraz bardziej mnie ten serial nudzi, także właściwie nie wiem czemu jeszcze to oglądam... ;)

plus jeszcze widać "ciągle te same gęby" wśród zombiaków, nie wiem czy też to zauważacie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
CatherineWolf 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 27
Miasto: łódzkie

Wysłany: 2013-11-08, 19:44   

Ostatni odcinek nudny jak nie wiem co. Mam nadzieję, że kolejny będzie lepszy. Jeśli Rick nie przestane sadzić tych warzyw to oszaleje. Co odcinek to coś pieli.
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 23
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2013-11-09, 09:32   

Chcecie mi powiedzieć, że przegapiłem premierę nowego sezonu?
 
  podziel si� tym postem na:
rajmund 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 07 Sty 2014
Posty: 21

Wysłany: 2014-01-07, 18:22   

Pierwszy sezon wkręcił mnie w temat, przez drugi ledwo przebrnąłem - widać wyraźnie, że ekipa miała problemy ze scenarzystami, odejściem Darabonta i kompletnie nie miała pomysłu, w którą stronę iść (już pomijam multum dziur, błędów i nielogiczności w scenariuszu). W połowie trzeciego sezonu (który był o niebo lepszy od drugiego - ale gorzej już się chyba nie dało) zainteresowałem się komiksem - i już do serialu nie wracam :P Różnica poziomów obu historii (serial już pod koniec pierwszego sezonu zaczyna znacznie odbiegać od komiksowego oryginału) jest po prostu porażająca. Także wszystkim, którzy zachwycają się serialem, polecam komiks :)
______________________________________________________
Jeszcze tego nie słyszałeś!
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz