Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Dr.Agon 
WordPress.Klub


Imię: Marcin Górski
Wiek: 33
Dołączył/a: 10 Cze 2012
Posty: 32
Miasto: Łódź

Wysłany: 2012-06-11, 10:10   

laucian1987 napisał/a:

Też uważam że Watch Dogs będzie hitem. Jak zobaczyłem ten filmik promujący to aż ciary przeszły :)
Ja czekam na Torchlight II, to mam nadzieję że to będzie hit :)


No Torchlight II teź jest na mojej liście, na pewno zapowiada się lepiej niż Diablo III.
______________________________________________________
I'm dancing with myself
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Freedzio 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Gru 2012
Posty: 19

Wysłany: 2012-12-29, 23:09   

A ja czekam na nowe SimCity :P Jako dzieciak zagrywałem się w czwórkę, niestety zawsze moje miasto było zadłużone. Nowe SimCity, oprócz tego, że ma być śliczne, przekonuje mnie mnogiścią możliwości rozwoju miasta i silnym naciskiem na społecznościowość. Podobno będzie można współpracować z dowolnymi graczami na świecie, do może zaowocować gęstą siecią traktów handlowych, sprzedaż gazu, nawet jakieś afery międzynarodowe :P Wyobraźcie sobie możliwości, jakie daje ogólnoświatowy multiplayer.

Watch Dogs też mnie urzekło. Samo hasło gry, "Everything is connected. Connection is power.", przyprawia mnie o przyjemny dreszczyk. No i wizja możliwości zhakowania dowolnego urządzenia w mieście wygląda niezwykle interesująco.

Jeszcze chciałbym chociaż usłyszeć o produkcji czwartej części Saint's Row. W trójkę nie grałem, więc nie wiem, czy przypadkiem historia została definitywnie zakończona, ale wyobraźcie sobie to tylko. Skoro w trójce możliwe było posiadanie armii zombie, biegało się po mieście z metrowym dildosem, trwa konflikt głównego bohatera z organizacją, która technologicznie przewyższa chyba nawet Marsjan, a multum opcji customizacji gangu sprawia, że nie ma dwóch takich samych outfitów na świecie to chciałbym zobaczyć, co THQ dałoby do czwartej części. Jeżeli po bankructwie nie sprzedadzą praw do marki komuś, kto te serię zepsuje.
 
  podziel si� tym postem na:
razdwatrzy 
WordPress.Klub

Dołączył/a: 15 Gru 2012
Posty: 30

Wysłany: 2013-02-15, 10:17   

Ja z niecierpliwością oczekuję na GTA V. Każda z poprzednich części jest grą według mnie idealną. Samochody, bronie, ubrania, swoboda poruszania, działania i przede wszystkim świetne fabuły dające możliwość gry na wiele godzin.
 
  podziel si� tym postem na:
Ksiaze228 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączył/a: 29 Kwi 2013
Posty: 25
Miasto: Lublin

Wysłany: 2013-05-18, 17:50   

Czekam na GTA 5,Watch Dogs orazw dalekiej przyszłości Mafie 3 ;P
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-03, 07:27   

Wybaczcie, nowy król przybył: Everquest Next. Pal licho, że to MMO, zapowiada się genialnie, ciekawie a przede wszystkim (co jest rzadkością w grach tego typu) DYNAMICZNIE.

Normalnie bym podlinkował do siebie, ale tekst o tym dopiero napiszę :) http://mmorpg.org.pl/news...cie-pozna%C4%87
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
adam200 
Blogger.Klub


Imię: Adam
Wiek: 26
Dołączył/a: 20 Sie 2013
Posty: 16
Miasto: Kętrzyn

Wysłany: 2013-08-22, 10:43   

Najbardziej nie mogę się doczekać gry Saints Row IV, która oczywiście wyszła kilka dni temu, ale jestem crackerem i szukam cracka do tej gry :P
______________________________________________________
http://www.shitofpolity.blogspot.com
Przemyślenia z zakresu życia, kultury i informatyki
 
  podziel si� tym postem na:
grzegorzk
[Usunięty]



Wysłany: 2013-09-03, 12:44   ;)

Czekam na total war!!
 
  podziel si� tym postem na:
Produktywna 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2013-09-14, 11:35   

Ja czekam na Sims 4 i GTA V :D
 
  podziel si� tym postem na:
Karoll9 

Wiek: 37
Dołączył/a: 12 Mar 2014
Posty: 10

Wysłany: 2014-03-12, 11:56   

Ja czekam na mass effect 4. Może wyjaśnią zakończenie 3 i po za tym świetna gra mam nadzieję że będzie tak samo dobre jak trylogia :P
 
  podziel si� tym postem na:
Qrkoko 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 154
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-03-15, 10:06   

Karoll9 napisał/a:

Może wyjaśnią zakończenie 3

Oni sami niejednokrotnie się w tym wyjaśnieniu pogubili, więc wątpię. Polecam obejrzeć całą serię filmików AngryJoeShow tylko o zakończeniu w ME 3.

Ja czekam chyba tylko na gta5 na pc :)
______________________________________________________
Zabierz babci szydełka - rękodzieło jest dla młodych!
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2014-03-15, 21:42   

Ja się powtórzę, ale nadal czekam na Watch Dogs i jeśli nie zrobię preordera, tk pewnie kupię niedługo po premierze na PC. GTA 5 na PC nadal ni widu ni słychu. :/
 
  podziel si� tym postem na:
wartosz 
WordPress.Klub


Wiek: 31
Dołączył/a: 25 Lis 2012
Posty: 16
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-03-16, 13:48   

A ja od kiedy pod koniec lutego usłyszałem o nowym Risenie " Titan Lords", to cały czas odświeżam profil facebookowy Pirahny Bites żądając więcej informacji. Nie ma w tym pewnie nic dziwnego - w Polsce wszyscy kochają serię Gothic, a Risen jest do niego strasznie podobny.

Szczerze mówiąc czuję tez, że będą chcieli połączyć uniwersa Gothica i Risena - wcześniej w grze mówiono o tym między wierszami, ale jako, że prawa do serii wróciły do Pirahni, to mogą zrobić to otwarcie. Gdyby tak było, to świat fanowski by zwariował ( ze mną na czele) :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz