Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 21:10
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany:    The Sims 2

Gra ktoś? Podzielcie się wrażeniami :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-25, 20:56   

No ba, ostatnio jakaś simka mi umarła gdzieś i cała jej rodzina (składająca się z kilkunatu członków) miała we wspomnieniach jej śmierć i non stop rozpaczali. W końcu przywróciłam ją do życia bo miała męża i dziecko, a na dodatek w ciąży była.

Mam też ostatni dodatek, w sumie nowość, ale na dłuższą metę nie używa się tego za często, bo ileż można jeździć na wakacje. Dlatego najwięcej miejsca zamjmują dodatki ściągnięte z internetu. Z nowości to jest też możliwość posiadani zakupionej biżuterii, znajdywania jakichś pamiątek na plaży czy gdzie indziej. Jak na razie byłam na wakacji na wyspie Tiikii (tak to sie chyba pisze)

A tutaj zdjecie z wakacji: :P

______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 21:12   

No ja właśnie sobie ściągnęłam ten dodatek "Podróże" i właśnie idę grać :D Jedyne co mnie wkurza w tej grze to fakt, że straaaaaaaaaasznie długo się ładuje i zajmuje cholernie dużo miejsca na dysku. No ale cierpliwość się opłaca bo można sobie fajnie pograć :D Hehe. Może niedługo też wrzucę jakieś zdjęcia z gry, hehe :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 21:15   

długie ładowanie to pretekst do tego abyś musiała wymienić sprzęt pc na nowszy model :P

co do gry to jestem pod wrażeniem, że ludzie chcą jeszcze w to grać :P po czasie staje się nudne i czy nie lepiej własnym życiem sie zająć :yay: ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-25, 22:07   

Też się dziwię z lekka. Zresztą widziałem nawet komórkową wersję Simsów, bardzo zbliżoną do oryginału.

Nie licząc swojego życia to wolę Second Life, ale nie mam ostatnio czasu na granie (na życie czasem też :) ).
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 22:12   

Lukem, mam na swojej komórce The Sims 2 i gram w to tylko wtedy, gdy nie mogę zasnąć w nocy lub gdy stoję w korku :P Ta gra praktycznie w ogóle nie przypomina The Sims 2... W Simsach ogólnie chodzi o to, że można stworzyć coś własnego, wykazać się kreatywnością na przykład wybudować dom, ładnie ubrać czy uczesać simkę :D A potem fakt... Gdy się kieruje życiem ludzika staje się to nudne i monotonne... Ale producenci dbają o to, żeby ludziom się ta gierka nie znudziła i wydają coraz to nowsze dodatki ;)

A co do Second Life... Nie, nie, ja nie będę płacić za granie :P Zresztą widziałam tą gierkę i muszę przyznać, że nic specjalnego. Może właśnie dlatego, że postanowiłam nie inwestować w to moich pieniążków.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-26, 12:05   

Ja też nie płacę za granie, a nawet wręcz zarabiam na nim. Nie są to wprawdzie wielkie i realne pieniądze, ale może za kilka lat... :P

Pamiętam, że jedną z moich ulubionych rozrywek w Simsach było topienie ich w basenie. :wstyd: A mój kolega kolekcjonował zdjęcia włamywaczy. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 12:30   

Lukem, ja często zamykałam swoich Simów w czterech ścianach bez toalety, prysznica, łóżka i jedzenia. W końcu umierali tam z głodu :D

A jeśli chodzi o Second Life to próbowałam tam zarobić jakieś pieniądze, żeby sobie jakiś dom zrobić czy wynająć czy coś, ale nigdzie nie mogłam znaleźć pracy... Może mnie oświecisz jak tam można coś osiągnąć? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-26, 21:12   

Wysoko mierzyłaś jak na pierwsze chwile gry. Powiem tak: zarobić pierwsze pieniądze jest dość łatwo. Gorzej, jeśli szukasz większych dochodów - tzn. takich, które mogłabyś już przeliczyć na prawdziwe dolary (1000 Lindenów to ok. 4 dolary).

Najprostszy sposób to taniec na tzw. padach albo siedzenie na krzesełkach, które płacą Ci za czas, który spędzisz na nich (najczęściej 1-4L$ za 10 albo 15 minut siedzenia). Dobry sposób na pierwsze grosze w kieszeni.

Możesz także nauczyć się języka skryptowego (podobno prosty), produkować przedmioty a potem sprzedawać je w sklepach. Nieco prostsze jest projektowanie ubrań, a nawet całych awatarów (sylwetek ludzkich). Oczywiście tutaj liczy się pomysłowość i zdolność autopromocji, bo konkurencja jest spora. Całkiem dochodowe jest też wypełnianie ankiet w amerykańskich serwisach internetowych, np. Earn2life.com, na jednej można zarobić już od 10L$ - choć trudno już to nazwać graniem...

Tyle pokrótce, oczywiście możliwych sposobów jest dużo, dużo więcej.

Poza tym, wbrew pozorom, pieniądze wcale nie są tam aż takie ważne. Miliony ciekawych rzeczy - od całej garderoby aż po przeróżne, nawet wymyślne gadżety - możesz znaleźć za darmo w dużych centrach towarowych (tzw. freebies).

A wracając do kwestii domu - od czasu do czasu na wyspie operatora Play organizowane są konkursy, w których można wygrać własny apartament w ich wieżowcu. Ostatni jaki pamiętam polegał na tym, by pojawić się na wyspie z najoryginalniejszym zwierzakiem. Brałem udział, ale byli lepsi ode mnie. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-26, 22:03   

Po cholere ci taki dom, czy apartament, jak nie mozesz sie nim cieszyc. Nie czujesz jego atmosfery, zapachow, nie odczuwasz nic namacalnie. Jedna sprawa jest gra dla rozrywki, a druga przesiadywanie w internecie i zapominanie o prawdziwym zyciu tylko po to by zdobyc jakies wirtualne dobra.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-26, 22:19   

...po cholerę grać w The Sims, skoro te simy i tak nie są prawdziwymi ludźmi, panno Wieczna Malkontentko...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 22:47   

Oho... Zaraz będzie kłótnia. Widzisz Lukem... Simsy to typowa zabawa. Second Life niby też, ale często się słyszy o ludziach, dla których ważniejszy jest ten wirtualny świat w SL niż ten normalny.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz