Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Radosław Lubor 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączył/a: 03 Gru 2016
Posty: 35
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2016-12-03, 20:33   

A ktoś pamięta jeszcze Planescape Torment? Czy tylko ja grałem w to w dzieciństwie :D Wtedy było to dla mnie ciekawostką i nie rozumiałem wszystkiego. Te dziesiątki tysięcy stron scenariusza i dialogów dopiero po latach przemawiały.
______________________________________________________
Zapraszam serdecznie na blog Kag in Books jak i na fanpage o tej samej nazwie. Piszemy o książkach, recenzujemy je, publikujemy własną twórczość i współpracujemy z wydawnictwami.
Blog: http://www.kaginbooks.blogspot.com/
Fanpage: https://www.facebook.com/kaginbox/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Xsant 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 12 Lis 2014
Posty: 12

Wysłany: 2016-12-20, 14:01   

Z tych pecetowych, to przede wszystkim Gothic. Pamiętam jak zobaczyłem u koleżanki, potem dostałem trzecią część na premierę od rodziców. Przez wiele lat nie mogłem jej ukończyć. W międzyczasie zapoznałem się dokładnie z poprzednimi odsłonami i ta miłość trwa do dzisiaj. Każdą znam jak własną kieszeń i ukończyłem ją po kilka-kilkanaście razy. Niedługo znowu zabieram się za którąś, taki mój coroczny rytuał, że przynajmniej raz w roku przejść trzeba.
 
  podziel si� tym postem na:
Ostrężyna 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 28
Miasto: obecnie Kraków

Wysłany: 2017-01-04, 17:16   

Za czasów podstawówki grałam z uwielbieniem w Kangurka Kao :) Zobaczyłam The Sims (1), ale nie dane mi było się wciągnąć na długo z tego co pamiętam. Za to potem, po podglądaniu jak tata gra, dłuuuugie godziny spędzałam z Anno 1602, Faraonem, Posejdonem i nawet trochę budując Twierdze, ale tylko w trybach ekonomicznych - wojny to nie było dla mnie. W Twierdzy mieszkańcy nie raz mieli rozbrajające opisy czynności, przypominam sobie, że był ubaw głównie z pijaków ("Na orbicie", "Ogląda świat przez dno butelki"). Duch był straszny ;) ("Szuka zemsty")... Świetny klimat miała pewna mało znana, średnia gierka Darkened Skye. Urokliwa, zabawna i po prostu fantastyczna :) Utknęłam w niej gdzieś w trzecim świecie zdaje się. Ooo i jeszcze pamiętam granie rodzinne w przygodówkę Podwójne kłopoty Buda Tuckera! Rodzice znaleźli oczywiście najwięcej rozwiązań zagadek, ale i mnie coś się udało odkryć pierwszej. Ależ byłam z siebie dumna :D
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
AgariPizmo 

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-01-09, 18:09   

Ja najlepiej wspominam Dungeon Keeper, zainstalowałem go nawet ostatnio i nawet mi śmigał :D
 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-01-15, 21:42   

Z dzieciństwa, dzieciństwa to praktycznie co druga gra na Amigę. Lotus Turbo, Mortal Kombat, Prince of Persia, wszystkie Olimpiady, Franko, Street fighter, Północ południe. Ooo i jeszcze była taka mega gra a'la Kacza Paczka, choć nie pamiętam tytułu.
 
  podziel si� tym postem na:
xLukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 17

Wysłany: 2017-04-12, 12:24   

Franko ;3
Heroes 3
Mortal Kombat
 
  podziel si� tym postem na:
rademachera 

Wiek: 57
Dołączyła: 20 Mar 2017
Posty: 26
Miasto: Słupsk

Wysłany: 2017-04-13, 12:51   

Że z dzieciństwa? No to byłby chińczyk i Makao. Zdaje się że jestem mamutem w tym gronie :]
 
  podziel si� tym postem na:
Hipp 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 01 Maj 2017
Posty: 11

Wysłany: 2017-05-01, 10:34   

Z wczesnego dzieciństwa to... Wojna ;) makao dopiero potem. Komputer to późniejszce dzieciństwo, a na nim oprócz wymienianych tu Super Mario, Tanks i Jazz JackRabbit to przede wszystkim: Xennon Megablast, Prehistoric, i CJ in USA.
______________________________________________________
https://vademecumpacjenta.wordpress.com
 
  podziel si� tym postem na:
veryrude 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 26

Wysłany: 2017-06-02, 01:33   

Wolfenstein 3D - to była pierwsza gra komputerowa w jaką grałam. Być może to nieco kontrowersyjna pozycja dla siedmiolatki, ale... xD
______________________________________________________
http://www.pkndl.pl - profesjonalne ocieplanie wizerunku nienawiści.
 
  podziel si� tym postem na:
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany: 2017-07-02, 21:44   

Hmm... Z tego, co pamiętam, pierwsza gra, w jaką kiedykolwiek zagrałem (i przy okazji - w którą zagrałem niedługo po zakupie mojego pierwszego komputera), to Dino Bubble - a'la platformówka, w której łaziło się dinozaurami i trzeba było zbierać bańki i po drodze czegoś unikać, żeby przejść do następnego poziomu. W okresie podstawówki/gimnazjum grałem w masę gier na podstawie filmów (w tym głównie animowanych), takich jak "Shrek 2", "Madagaskar", gry na podstawie drugiej i trzeciej części "Harry'ego Pottera" itd. Jednak grą, do której mam największy sentyment, jest seria "Gothic" - RPG, które poznałem poprzez kumpla, a które tak mnie wciągnęło, że potrafiłem dosłownie spędzać przy nim całe dnie. Doszło nawet do tego, że ukształtowała się u mnie tradycja, polegająca na tym, że w każde wakacje przechodziłem serię. Szczególnie jestem przywiązany do jej pierwszej połowy - z trójką i resztą jakoś nie miałem okazji się zapoznać. Niestety przez ostatnie dwa lata nie byłem w stanie nawet tych gier uruchomić, dlatego postanowiłem sobie, że w te wakacje wznowię tradycję i znów zacznę w nie grać. Polecam, bo to klasyk wśród RPG :)
 
  podziel si� tym postem na:
CherryRose 

Wiek: 34
Dołączył/a: 14 Lip 2017
Posty: 11
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-07-14, 14:29   

Worms zdecydowanie. A wcześniej to tylko terris tak mnie wciągał.
 
  podziel si� tym postem na:
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany: 2017-07-20, 15:37   

CherryRose napisał/a:

Worms zdecydowanie.


O tak, tu się zgodzę - spędziłem przy "Wormsach" masę czasu. A masz jakąś ulubioną wersję?
______________________________________________________
daviddreamer10.blogspot.com / "David Dreamer - marzący pisarz" - serdecznie zapraszam ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz