Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-05-03, 20:13   

Zorann napisał/a:

jest więcej niż jeden użytkownik, któremu się coś nie podoba. W przeciwnym wypadku uznałbyś, że ludziom się podoba tak jak jest.
te zasady zostały wprowadzone rok temu. Największa fala niezadowolenia już minęła.

Zorann napisał/a:

Gdyby nagle 90% userów zaczęło marudzić, to zgadnij co - zmieniłbyś politykę forum, ponieważ tworzysz forum dla nich! Ponieważ jestem w mniejszości, nie zrobisz tego - rozumiem i akceptuję.
niezadowolonych ze zmian na stronach(jakichkolwiek) jest zwykle 20-30%. Gdyby 90% narzekało, oznaczałoby to dla mnie, że ludzi nie interesuje nic poza odpowiadaniem na ich pytania. Wiesz co by się wtedy stało? zamknąłbym forum.

Zorann napisał/a:

Może zrób ankietę z pytaniem, czy znieść limity, podczep ją i będziesz miał jeden wątek z jasną sytuacją ;)
Jasną sytuację czego? Przecież odpowiedź na taką znasz już teraz. Sam był zagłosował przeciw limitom, ale one jako jedyne dały efekt. Równie dobrze mogę zapytać w ankiecie czy wprowadzić możliwość wypowiadania się bez rejestracji ;-)

Popatrz na dział pomocy blogowych tu na forum i w innych miejscach. Zobacz ile osób pomaga tutaj (policz, wystarczy Ci jedna dłoń), ile na grupach Google czy stronach typu "zapytaj". Zobacz ile nowych pytań bez odpowiedzi pojawia się na tamtych stronach każdego dnia (nawet o to samo ludzie pytają jeden pod drugim). Następnie odpowiedz sobie na takie pytania:

A) wolę za aktywność na forum (która przy okazji troszeczkę promuje mnie i moje blogi) uzyskać gwarancję odpowiedzi na swoje pytanie.
B) wolę mieć możliwość zadania pytania na forum bez konieczności bycia aktywnym i bez gwarancji odpowiedzi.

Zorann napisał/a:

Czy jeśli za pół roku okaże się, że jednak dołączyłem do społeczności
to będzie oznaczało, że ta wypowiedź nie była skierowana do Ciebie.

Zorann napisał/a:

to moje pretensje zaczną Cię interesować i weźmiesz je pod uwagę?
w większości grup jest tak, że świeżaki mają do gadania o wiele mniej niż ludzie z długim stażem.

Zorann napisał/a:

nawisem mówiąc, czekam na odpowiedzi w moich postach w pomocy ;)

nazbierało się trochę w kolejce a nie było mnie teraz kilka dni. Zaczynam nadrabianie ;-) Jak widzisz mało jest tu osób, które mogą (lub chcą) służyć radą jeżeli ja tego nie zrobię.

Zorann napisał/a:

Moje uwagi mają na celu przemalowanie na kolor, który bardziej mi się podoba. Nie zrobisz tego - w porządku, ale nie miej pretensji o to, że próbowałem to zrobić ;)
jeżeli jakiś sposób działa dobrze to będzie stosowany do czasu, aż ktoś zaproponuje coś lepszego. Na razie same pretensje, brak konkretnych pomysłów dostosowanych do tutejszych realiów, nie stron, gdzie liczba zadających pytania jest podobna do piszących inne posty.

Zorann napisał/a:

Dlaczego od razu tam nie pisałem? Bo chciałem szybko nabić licznik, a robienie tego w rzetelny sposób (np. takimi postami jak ten) jest niemożliwe, więc nawet takich działów specjalnie nie szukałem. Może to i brzydko z mojej strony - ale to tylko skutek limitów.
limit sprawia, że ktoś musi się rozejrzeć po forum. Jak go nie było ludzie dodawali pytania byle gdzie i czekali na odpowiedź. Potem może 5% pisało coś jeszcze a reszta zapominała o istnieniu tego miejsca.

Zorann napisał/a:

Podważam jedynie ideę tworzenia społeczności na siłę.
jest tutaj trochę osób, które przychodzą, bo chcą. Reszta bo musi. Takiego kogoś nie przekonasz żadnym argumentem, no może jednostki. Po co zatem tworzyć kolejne śmietnisko, tracić na to czas? Lubisz wchodzić na nierozwiązane tematy? tutaj jest ich śladowa ilość. Zawsze znajdziesz przynajmniej podpowiedź. Jakość wymaga pracy, poświęcenia czasu. Skoro ja mam go poświęcać dla obcych osób, to żądam czegoś w zamian. Limit to taka selekcja naturalna, jak komuś zależy to się dostosuje, jak nie, to przynajmniej nie zawraca nam głowy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz