Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-12-12, 22:49   

RayGarraty napisał/a:

co sądzicie o jakiejś wspólnej akcji na WOŚP?

To zależy, jaka miałaby być to akcja ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-12, 22:53   

Co lepsi, bardziej poczytni i popularniejsi blogerzy mogliby np sprzedać na licytację wpis - tzn. że ten kto by kupił mógłby zamieścić wpis na jego blogu - oczywiście blogerzy musieliby się zgłosić. A kwotę przeznaczyć na WOŚP.

Jako blogerzy moglibyśmy pokazać się gdzieś - niektórzy są rozpoznawalni - i zbierać standardowo do puszek.

Na swoich blogach - założyć jakieś dobroczynne aukcje, poniekąd związane z blogerem lub blogiem lub tematem bloga. Niektórzy np - wyjście na miasto z blogerem, czy sesja u fotoblogera.

Kalendarz z użytkownikami blogowicza na 2013 na sprzedaż? Unikalny - np 21 sztuk (XXI WOŚP). Nr 1 najbardziej cenny itp.


Pomysłów może być wiele!
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-12-12, 22:57   

RayGarraty napisał/a:

Co lepsi, bardziej poczytni i popularniejsi blogerzy mogliby np sprzedać na licytację wpis - tzn. że ten kto by kupił mógłby zamieścić wpis na jego blogu - oczywiście blogerzy musieliby się zgłosić. A kwotę przeznaczyć na WOŚP.

Jako blogerzy moglibyśmy pokazać się gdzieś - niektórzy są rozpoznawalni - i zbierać standardowo do puszek.

Na swoich blogach - założyć jakieś dobroczynne aukcje, poniekąd związane z blogerem lub blogiem lub tematem bloga. Niektórzy np - wyjście na miasto z blogerem, czy sesja u fotoblogera.

Ogólnie fajnie, tylko ilu z tych popularnych, poczytnych i rozpoznawalnych jest tutaj na forum ?
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-12, 22:59   

No to do nich osobiście uderzyć?
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-12-12, 23:02   

RayGarraty napisał/a:

No to do nich osobiście uderzyć?

Ja myślałam, że to ma być bardziej akcja osób związanych tutaj z Forum, a nie ściągania kogoś kogo tutaj nie ma ;)
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-12, 23:04   

Inicjatywa nasza - byłaby to jakaś reklama.

(Gdybam).
Np. taki Kominek ogłosiłby, że z naszej inicjatywy bierze udział w takiej akcji, to myślę, że moglibyśmy zdobyć nowych użytkowników.

A poza tym - pomoc dzieciakom, które zasługują na wszystko co najlepsze jest zawsze na 1 miejscu.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-12, 23:17   

myślę, że można próbować podbijać do blogerów z prosba o wystawienie na licytacje np statuetek "blog roku"(nie tylko 2011, ale i starsze). Nie wszystkim zalezy by na ich półce stało 30 pucharów i odznaczeń za to jakimi ludźmi są.
Podobną akcję teraz robią LekkoStronniczy. Można by nakłonić innych do pójscia w ich slady.

Zamiast skupiać się też na takich mega wielkich sławach mozna wyszukać nowe, równie zaje***te blogi co Kominek i LS, NK i Kasia Tusk... :) Oni powinni byc tez bardziej chetni, mniej wyniośli. Ale i nie zawsze, bo slawa zobowiazuje do bycia bardziej społecznym ;) ;p

możemy tez próbowac sie zalapac (jako Ci znani i lubiani) na co roczne obchody finalu wospu u siebie w miescie i wystapic z jakas ciekawa forma artystyczna (np zagrac na gitarze "tylko dla mieszkancow Kaczych Dołów Kominek zagra na gitarze!") itepe ;>

można poprosić o przesylanie zdjec blogerow (kazdego chetnego!) z kartka trzymana w dloniach "XXI WOŚP" i do ktorgos grudnia czy stycznia je zebrac i złaczyc w wielki plakat/kalendarz bloggerow, podrukowac i wystawic na aukcje ;> ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-12, 23:21   

Dokładnie o tym mówię! Trzeba byłoby się tylko spiąć, bo w sumie czasu coraz mniej.
A co do Kominkach - jakiś czas temu czytałem z nim wywiad, że on nie odmówi wywiadu do gazetki szkolnej, więc myślę, że tym bardziej i z chęcią przyłączyłby się do tego typu akcji.
Inni też.

Można też np. pójść do jakiegoś szpitala (w sensie - ci znani) i z dzieciakami porobić zdjęcia.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-12, 23:28   

tak, ale ciagle rozbija sie to o tą popularność.

Nie wiem jak Wy, inni użytkownicy forum ale ja się blogiem nie chwalę i nie zamierzam go jakos upubliczniać wśród znajomych. Popularna więc nie jestem wcale.
U mnie w miasteczku pewnie blogerow nie brak ale ja osobiscie tez zadnego nie potrafie przywolac bo ich nie czytam (sa to pewnie glownie feszjonatki wiec nie moja dziedzina).

Można byłoby więc zrobić coś, co nie naruszy naszej "anonimowosci" (wątpliwej, ale zawsze...).
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Jadźka 
WordPress.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 12 Gru 2012
Posty: 116
Miasto: Olszew

Wysłany: 2012-12-13, 13:14   

No to uderzyć do Kominka i liczyć, że nas wesprze;)
Bardzo fajna propozycja tej inicjatywy i genialnie by było, jakby się udało, bo wtedy powinno przybyć nowych uczestników. Ale trzeba dobrze zaplanować to wszystko i wybrać jakąś pomoc.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-12-14, 00:15   

Alabastrova napisał/a:


Nie wiem jak Wy, inni użytkownicy forum ale ja się blogiem nie chwalę i nie zamierzam go jakos upubliczniać wśród znajomych. Popularna więc nie jestem wcale.

I to jest sedno sprawy, bo ja podobnie jak Alabastrova, a reszta chyba w opozycji :P
Bo ogólnie dzielimy się na dwie możliwości: jedni chcą za wszelką cenę rozpromować swojego bloga, a ja robię wszystko żeby mojego ukryć :D (zwłaszcza przed znajomymi), także połączenie bloga z kontem na Allegro odpada całkowicie :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz