Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
yoohoo 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 91

Wysłany: 2014-02-20, 08:42   

Wiadomo, zawsze łatwiej wtedy złapać jakiś przydatny kontakt
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

annia_o 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Cze 2015
Posty: 26
Miasto: Łódź

Wysłany: 2015-07-10, 22:02   

A ja tak w ramach ciekawostki wam powiem - mam tam konto, którego prawie nie używam. Ale w profilu mam link do bloga i generuje on kilka wejść dziennie. Może nie dużo, 2-5 wejść, ale dosyć regularnie. Jak na zupełnie nieaktywne konto to ciekawe jest.
______________________________________________________
www.pudelka-zapalek.pl
 
  podziel si� tym postem na:
pasazerka 


Dołączyła: 08 Wrz 2015
Posty: 15
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2015-09-08, 15:41   

konto mam od dawna, ale nigdy jakoś nie przysłużyło mi się specjalnie do znalezienia pracy. miałam kilka ofert, ale nic jakoś specjalnie ciekawego, oferty z tych, które można w gruncie rzeczy wysłać do każdego kto ukończył dany kierunek studiów gdziekolwiek.
informacje tam aktualizuję w miarę na bieżąco, przydaje się przede wszystkim potem do ogarnięcia CV. jako zaletę można też oczywiście uznać GL za kolejny potencjalny kanał do poszukiwania pracy, chociaż raczej dla osób z wyspecjalizowanych działek, typu IT.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2015-09-09, 11:15   

Usunąłem konto dość dawno temu. Z punktu widzenia pracownika LinkedIn oferuje już niemal to samo i jeszcze więcej.

[ Dodano: 2015-12-04, 10:25 ]

LawMort napisał/a:

polski pracodawca nie zawsze zna LinkedIn


Jego strata, poza tym to też zależy od branży. Akurat pracuję w takiej, w której rekruterzy i firmy są świadome jego istnienia.
 
  podziel si� tym postem na:
ratpoison 


Imię: Tomasz
Dołączył/a: 22 Kwi 2016
Posty: 37

Wysłany: 2016-05-13, 12:10   

Mam konto i nieraz nawet dostaje oferty pracy przez niego. Wydaje się jakby powoli umierał ten serwis, ale dalej można poznać ludzi z naszej branży czy znaleźć ciekawego pracownika.
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 14:28   

Mam tam konto, udzielam się na grupach. Poznałam kilka osób przez golden, dostaje tam sporo ofert pracy. Warto mieć, warto się udzielać :)
______________________________________________________
Pokolenie Fit- blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Znajdziesz tam wszystko co trzeba wiedzieć o byciu FIT!

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji międzyludzkich poruszający tematy tabu i pozytywną stronę życia.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 15:58   

ostatnio agora dokupiła udziałów i ma już ponad 80%.
Ja tam nie zaglądam prawie w ogóle, ale może dlatego, że nie poszukuję pracy. Jak będzie mi się nudziło, to się go pozbędę.

kobietachaos napisał/a:

dostaje tam sporo ofert pracy
jakieś ciekawe i pasujące do profilu? Bo mnie tam parę razy zapraszały konta, które masowo rozsyłają różne oferty.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-15, 16:27   

Htsz napisał/a:

ostatnio agora dokupiła udziałów i ma już ponad 80%.
Ja tam nie zaglądam prawie w ogóle, ale może dlatego, że nie poszukuję pracy. Jak będzie mi się nudziło, to się go pozbędę.

kobietachaos napisał/a:

dostaje tam sporo ofert pracy
jakieś ciekawe i pasujące do profilu? Bo mnie tam parę razy zapraszały konta, które masowo rozsyłają różne oferty.


Różne, niekoniecznie trafne. Dostaje sporo ofert pracy, jednak 90% z nich to śmieciowe oferty. Czasami znajdą się perełki, ale rzadko. Mimo wszystko warto mieć konto, chociażby ze względu na fakt, że można poznać sporo osób :)
______________________________________________________
Pokolenie Fit- blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Znajdziesz tam wszystko co trzeba wiedzieć o byciu FIT!

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji międzyludzkich poruszający tematy tabu i pozytywną stronę życia.
 
  podziel si� tym postem na:
AgnieszkaBlogerka 
WordPress.Klub

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 20

Wysłany: 2017-05-11, 09:07   

Mam konto od wielu lat, jednak nie poznałam tam nikogo nowego, nie znalazłam też pracy za pośrednictwem goldenline. Za to lubiłam kiedyś czytać toczące się tam dyskusje, znalazłam też odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie, np. na jednej z grup radzono mi rzetelnie, jaki laptop kupić. :) Ogólnie traktowałam goldenline jako forum specjalistyczne, na przykład chętnie zaglądałam na grupę dla dziennikarzy/freelancerów/korektorów (niewiele było wtedy w sieci forów dotykających tej tematyki). Potem zaczęłam obserwować stopniowe umieranie goldenline'a i od jakiegoś czasu tam nie wchodzę... Ale ten temat natchnął mnie do tego, żeby zerknąć, co tam się aktualnie dzieje, hehe. :)
 
  podziel si� tym postem na:
CherryRose 

Wiek: 34
Dołączył/a: 14 Lip 2017
Posty: 11
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-07-14, 14:36   

Nie mam, w ogóle ktoś tam zagląda?
 
  podziel si� tym postem na:
Relewantna 


Dołączyła: 13 Lut 2018
Posty: 16

Wysłany: 2018-02-15, 01:03   

Konto mam, aczkolwiek nic z tego dalej nie wynika. Najlepiej szukać samemu przez ogłoszenia, bo z samego posiadania konta na goldenline czy innym linkedinie to tak naprawdę niewiele wynika. No chyba, że ktoś ma tak bogate CV i tak ogromne kwalifikacje, że pracodawcy padną już na sam widok jego profilu.
______________________________________________________
https://relewantna.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz