Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2014-02-13, 06:45
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [konkursy] nagrody w konkursach

Mamy dział konkursowy, rozpocznę więc temat o nagrodach w konkursach. Ciekawi mnie jakie macie zdanie na temat konkursów i czy braliście kiedykolwiek w jakimś udział?

Interesują was konkursy internetowe czy może szukacie szczęścia poza internetem np. w szkole? Co decyduje o atrakcyjności konkursu według was i jak dużo jesteście wstanie poświęcić pieniędzy i czasu na udział w takich zabawach? Czy wasz udział zależy od powiązań tematycznych z waszymi zainteresowaniami czy raczej patrzycie jedynie na trudność zadania do wykonania? Jeżeli nie bierzecie udziału to dlaczego?

czy udało wam się cokolwiek wygrać w jakimś konkursie? co to było i na czym polegało zadanie konkursowe?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-05-06, 23:33   

czasami biorę w niektórych.
ale absolutnie NIE biorę w tych, co należy wysłać SMS pod numer xxxx lub zakupić coś, zatrzymać paragon i dopiero wysłać SMS. po prostu raz, że trzeba zapłacić za udział w konkursie (chore -_-) a dwa, że takie konkursy to głównie pic na wodę (miałam okazję się o tym przekonać, jedna ze znajomych zna takie konkursy od podszewki i mówi, że większość jest po prostu ustawiana, o szczegółach nie powiem :P )
za to najbardziej cieszą mnie konkursy z np. anime.com.pl - na łamach tej strony można się czasem dowiedzieć o konkursie - zazwyczaj są podane pytania (nie są one tak proste jakby się chciało, ale cóż...) i trzeba drogą e-mailową zgłosić swoje odpowiedzi.

co do nagród - w powyższy sposób wygrałam dwa razy:
1,5 roku temu na http://www.magazyn-arigato.com.pl/ wygrałam dwa filmy (jeden to anime, drugi spodobał się mojemu bratu - bijatyki wchodnie)
w połowie zeszłego roku na tanuki.pl - box z anime :P

a kilka lat wcześniej różne dziwne drobnostki mi powpadały z konkursów... niestety większość z nich (firm które urządzały konkursy) albo przestała istnieć, albo gdzieś się zapadło pod ziemię... na jedno wychodzi.
w każdym razie nigdy nagroda nie miała wartości większej niż ok 100zl, ale to zawsze coś i cieszy oko i duszę :P
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-05-06, 23:37   

Może was teraz zaskoczę, w 2006 roku przypadkowo trafiłem na stronę, gdzie zadawało się pytania i można było na nie odpowiedzieć, zbierało się punkty, i około czerwca było koniec zabawy, za pierwsze miejsce była 14 dniowa wycieczka do Chorwacji, za drugie mp3 a od 3-5 czapki, 6-8 długopisy. Jakoś na początku czerwca prowadziłem w rankingu, ale musiałem wyjechać z rodzicami na tydzień, po powrocie zostało mi 8 godzin do końca konkursu i musiałem jak najszybciej zgromadzić 10000 punktów :D za każde pytanie było 10 punktów, co za tym idzie mialem 8 godzin na 1000 pytań ; p. I przez całe 8 godzin pisałem bezsensowne pytania typu "adsfoafefegihoeagagae? " i takim cudownym sposobem wygrałem ten ranking. Poczatkowo myślałem że to pic na wodę, i jakie było moje zdziwienie jak tydzień później przysłali mi na pocztę z biura podróży wszystkie dane i poprosili o moje itp itd. W ostateczności pojechałem z bratem na 14 dni do Chorwackiej Dalmacji za darmoche ; ) bo to było dla 2 osób :p

Się rozpisałem xd.
Mając 5 lat wygrałem kołdrę ale to chyba mało znaczące jest : p
a kiedyś 20zł w zdrapkach :yay:
 
  podziel si� tym postem na:
gossip_girl 

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 99

Wysłany: 2010-05-08, 13:25   

Widzę, że tutaj sami szczęściarze ; P

Kiedy rodzicielka pracowała jeszcze w jakimś supermarkecie, były tam co kilkumiesięczne losowania ( kupowało się coś powyżej 100zł. i na odwrocie paragonu pisało swoje dane, a później wrzucało do skrzynki). Z tej racji, że mama była pracownikiem sklepu, dobrze znałyśmy ochroniarza sklepu (którego teraz zresztą nazywam wujkiem ; P ) , który magiczną mocą sprawiał, że mój paragon zawsze trafiał na wierzch pudła. I nie wiem, czy to za sprawą szczęścia, czy ochroniarza zawsze coś wygrywałam. Rower (który mi później ukradli), zastawa porcelanowa, radio i tv (!).
Później nie miałam już takiego szczęścia, bo poza sporadycznymi wypadkami, gdzie wygrywałam w jakiś loteriach małe gówienka, nie wygrałam nic cennego.
______________________________________________________
Mam chyba 3 półkulę mózgu, stworzoną specjalnie do idiotyzmu..
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-05-08, 13:42   

hm, w słomkach w McDonald's była kiedyś kasa i mi się bodajże 20zł trafiło, a że miałam z 10 lat to to była niezła kasa ^
w Laysach to się strasznie dużo wygrywało wszystkiego ;P kasa się też trafiła parę razy.

w Chipicao kiedyś były takie naklejki z Pokemonami, jak się uzbierało cały album to się im wysyłało i dostawało nagrody. Uhu, wygrałam takie śmieszne pieczątki z Laprasem i jeszcze jakimiś, których nie pamiętam.

Ostatnio był na fotce konkurs Rexony i mi się udało wygrać xD te nowe dezodoranty dostałam ^^ wszystkie 3.

byłam jeszcze w Sekretach Rodzinnych i stamtąd miałam z 20 gier różnych... jakieś puzzle, planszówki, memory ^, zagadki smoka obiboka, jakaś gra z przysłowiami była, oj, pełno tego, tata dostał wtedy skórzany portfel i takie tam podobne + kolacja dla 4ch osób w pizzerii w warszawie w promenadzie bodajże ^
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-05-08, 16:56   

w rurkach? wow, nie słyszałem o takiej kampanii. Ja ostatnio u konkurencji wygrałem fajną kamerkę Samsung, która mieści się w dłoni. KFC zorganizowało konkurs w ramach promocji swojego nowego produktu Wrapstar. Czekam jeszcze na wyniki równoległego konkursu fotograficznego - tam do wygrania jest skuter za 10 koła ^^.

Założyłem ten temat, bo sobie uświadomiłem, że całkiem dużo szczęścia mam w konkursach...

Dawno temu też wygrałem kasę w chipsach, ale to były czasy starych pieniędzy ;D z paczki wyciągnąłem wtedy tysiąc złotych (z Kopernikiem ;D)!
W konkursach fotka.pl tez brałem udział, w jednym wygrałem gwiazdę na rok a w innym grę Gothic III platynowa kolekcja (mogę odstąpić, zafoliowana).

Lubię brać udział w konkursach, gdzie decyzję podejmuje jury, trzeba kogoś zaprosić albo zebrać jak najwięcej wejść. Wtedy wiem, że mam jakieś szanse, bo przy codziennym głosowaniu - np. w obecnych konkursach fotograficznych - wygrywają zazwyczaj "spamerzy z nk" a nie dobre zdjęcia ;)

Niedawno dzięki pomocy znajomych w konkursie na stronie podobnej do blipa (yam.pl) udało mi się wygrać Ipoda Nano 8GB 5gen RED (też mam do odsprzedania, oryginalnie zapakowany). Kiedyś poprzez zaproszenie jak największej ilości osób dwukrotnie wygrałem w konkursie na clubzone.pl - dostałem kamerkę internetową vista IM oraz odtwarzacz mp3 QoolQee - mam go do dzisiaj :)

Nie wierze za to w swoje powodzenie w konkursach premium SMS. Raz tylko udało mi się wygrać płytę Gosi Andrzejewicz :yay: (grałem o telefon komórkowy). W przypadku smsów mam zasadę, że nie wysyłam droższych niż 3.66PLN, ten akurat był za 1.22PLN

W szybkim konkursie Radiostacji (teraz planeta.fm) wygrałem kiedyś czapkę z daszkiem "need for speed underground 2" - ale już nie pamiętam o co tam chodziło, gadali coś o grach i trzeba było wysłać maila.

Największym moim zaskoczeniem była jednak wygrana w promocji Carlsberg... dlaczego? bo wypełniłem w sumie spam jaki przysłał mi streetcom na pocztę. W ankiecie było pytanie min. o to jakie piwa lubię...
Po jakimś czasie dostałem informację, że Carlsberg się zmienia i w związku z tym wybrane osoby otrzymają od niego nowy produkt - odkręcane, nowe butelki z piwem. Oprócz tego należało się zarejestrować na stronie, gdzie prowadzone były konkursy.
Wziąłem udział w jednym z nich. Należało wymyślać gadżety z logiem marki. Wysłałem około 20 swoich propozycji i jedna z nich zajęła pierwsze miejsce. W nagrodę otrzymałem kamerę Panasonic (na kasety mini dv) - to jak na razie najdroższa nagroda jaką udało mi się wygrać. Dodatkowo za swój wkład w rozwój strony promocyjnej otrzymałem od nich ponad 20 butelek piwa :D

nam nadzieję, że to nie koniec mojej dobrej passy i uda mi się jeszcze parę razy coś zgarnąć ;) na wygraną w totolotka nie liczę - jestem realistą :P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-05-08, 17:22   

Htsz napisał/a:

w rurkach? wow, nie słyszałem o takiej kampanii.

to był jakiś 2002 rok, może 2003.

no no, HyTySZu, niezłe powodzenie widzę masz ; )
ja z tych SMSowych nigdy nic, z radiowych też, ale to może przez to że radia nie słucham?
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-05-08, 18:19   

moja mama poluje na kasę od RMF FM, ja osobiście tez nie słucham radia, jak już to internetowego ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2010-05-08, 18:24   

Ja raczej nie mam szczęścia w konkursach, chociaż może dlatego, że w mało których biorę udział.
Jakiś czas temu wygrałam aż 20 zł w totolotka :P Jak mam po drodze to z reguły wstępuję do punku lotto - od kiedy jest 18 lat raz mi nie sprzedali, ale to pewnie dlatego, że byłam z plecakiem i koleżankami, bo tak to sprzedają. :P

A moi rodzice, jak jeżdżą gdzieś samochodem, to zawsze grają w RMF FM :)
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:
Maggi 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 24

Wysłany: 2010-05-08, 23:01   

Teraz moja kolej :)
Szczerze mówiąc już dokładnie nie pamiętam wszystkich moich wygranych, ale ostatnio z racji ich częstotliwości na każdą wzmiankę o kolejnej członkowie rodziny wybuchają już śmiechem, bo nie wierzą, że po raz kolejny coś mi się udało zdobyć :)

Najdalej pamięcią sięgam do pamięci USB, jeszcze takiej 512MB, którą dostałam od Interii, za napisanie propozycji "Jak poderwać faceta na laptopa" :D :D :D Hehe.

Kolejną, tym razem dużą nagrodą był system Windows Vista - wygrałam go w kampanii promującej jego wejście na rynek - główna nagroda - trzeba była narysować jak widzę jakieś tam ich hasło o otwieraniu na świat, czy coś w tym stylu - już nie pamiętam. System był wart trochę ponad 1000zł, więc nagroda całkiem, całkiem :)

Wygrałam później telefon Sony Ericsson w konkursie współorganizowanym przez 7Up i blog.onet.pl - pisałam notkę na temat orzeźwienia ^^

Co jeszcze... Wygrywałam jakieś puszki z przyprawami, to chyba jakieś smsowe z gazet.
Wygrałam w Claudii, SMSowo, perfumy Dunhill Desire - całkiem interesujące były :)
Wygrałam dwukrotnie w magazynie o wnętrzach - raz były to akcesoria kuchenne Tupperware, drugi raz wygrałam odkurzacz firmy Hoover - różowy :D

Ostatnio wygrałam ramkę cyfrową Philips.
W marcu wygrałam pralkę Amica, w konkursie na niezawodnego bloggera :)
W kwietniu natomiast wygrałam konkurs na aranżację wielkanocnego stołu - nagrody to zestaw noży i patelnia szefa kuchni firmy Fiskars :)

I... właśnie doszłam do wniosku, że muszę oszacować ile warte są te moje nagrody, bo mnie to zaintrygowało :D
Acha, no i oczywiście liczę na więcej ;)

P.S. Przypomniało mi się jeszcze, że wygrałam 72 puszki piwa Redds :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-05-09, 00:25   

sporo! a z tą pralką to czad :yay: przydałaby mi się ;P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-05-09, 00:40   

Nie no czadowo wygrać pralkę :P Coś o czym Htsz marzy :P heheh :P Nie no wszystkim tym którzy wygrali różnorakie konkursy gratuluje :)
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz