Nie masz jeszcze konta ? Zapraszamy do rejestracji ! Dzięki temu zyskasz możliwość dostępu do wszystkich działów na tym forum.
---------------------------------------------------------------------------------------------------- - szybko piszesz na klawiaturze? zarób na tym!
Prosze mi (napisac) odnosnie objawów glosnej pracy mojego HD
160GB (Samsung SP 1614N)
Mianowicie- podczas ladowania sie systemu i przechodzenia na inna
partycje slychac gluche dudnienie HD- (slyszalne) Czy to normalny
objaw ?? Czy tez nie. HD jest jeszcze na gwarancji. Dysk mam podzielony
na trzy partycje , wolnego miejsca jest sporo na wszystkich partycjach.
Czyli dysk jest tylko zaladowany gdzies w 48% System Op. WindowsXP
Zaproszone osoby: 46 Pomógł: 41 razy Wiek: 23 Dołączył: 01 Sty 2006 Posty: 3137 Skąd: Wroclove City
Wysłany: 24-09-2006, 20:16
jeżeli to takie szarpanie (czy drapanie) to nic nazdwyczajnego raczej, każdy dysk pracuje po swojemu, jedne slychać inne mniej, szczeólnie jak sie ma obudowę zamkniętą...
warto zadzwonić do supportu o ile jest polski i zapytać czy głośna praca dysku to minus tego modelu czy coś niepokojącego -> pretekst do zaniesienia go w celu oglądnięcia przez serwisantów. W drugim przypadku radze ci zrobić kopię zapasową plików
_________________ blogi i strony na zamówienie | zarabiaj kasę przez internet ! | ^_^na każdego posta znajdzie się riposta I've got soul, but I'm not a soldier | Proszę podaruj mi uśmiech i miłość, a uczucie oddam ze zdwojoną siłą Think before you post -
Zaproszone osoby: 12 Pomogła: 15 razy Wiek: 22 Dołączyła: 15 Mar 2006 Posty: 1102
Wysłany: 24-09-2006, 21:02
Moj tez strasznie glosno pracuje jak sie komp rozrusza, ale to chyba normalne bo pozniej cichutko, zadnych bledow tez nie ma.
Z drugiej strony, moze to jest jak lodowka, jak zle ustawiony to inaczej brzmi?
_________________ Pamiętnik
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
solex, od samego poczatku tak jest?
jak robiles partycje?
robiles defragmentacje?
RE: Wszystko zgodnie z instrukcją. I prawdę mówiąc jest tak od samego początku zainstalowania HDD...( Cichy przytłumiony chrzęst) Lecz słyszalny.
Prawdę mówiąc nie wiem, o co chodzi?? Z tego, co wiem dysk jest uszkodzony, objawy j/w
Oddałem HDD do jednego zakładu celem sprawdzenia i tu ciekawość. W jednym niezależnym zakładzie wykryto, że HDD jest uszkodzony, w następnym gdzie był zakupiony fachowiec przedmuchał, przeczyścił i nie stwierdził usterki :-))) Powiedział, że jak dysk głośno pracuje tzn. szuka jakiegoś programu i stąd takie objawy. Bardzo ciekawe stwierdzenie. Następnie domniemał, że to pewnie jakaś usterka w kompie albo jakiś utajony virus. Zgłupiałem już do reszty i oczywiście oddałem dysk do sprawdzenia do innego zakładu (serwisowego) Już z kolei trzeciego, jestem ciekaw co oni mi takiego ciekawego (powiedzą) ?? na temat mojego dysku :-))))
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum