Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:37

Czy kiedykolwiek kupowałeś/łaś coś w Internecie?
tak i mam zamiar kupować więcej
84%
 84%  [ 44 ]
tak i już nigdy więcej nie będę tego robić
1%
 1%  [ 1 ]
nie, ale mam zamiar coś kupić
9%
 9%  [ 5 ]
nie i nie mam zamiaru
3%
 3%  [ 2 ]
Głosować: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-10-21, 15:08   

Mimo kilku wpadek i tak kupuję na allegro. Niemal wszystko. Od odzieży, kosmetyków aż po obiektywy, aparaty foto i telefony. Gdyby nie sklepy internetowe to najprawdopodobniej chodziłabym z gołą D. bo nienawidzę robić zakupów w normalnych sklepach. Dla mnie każdorazowe wyjście po buty czy spodnie to trauma na całe życie. Więc wolę w ciemno coś kupić w sieci i zaoszczedzić sobie nerwów :)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Klas 

Dołączył/a: 02 Mar 2012
Posty: 68

Wysłany: 2012-10-21, 21:34   

Mam też tam konto, rzadko kto nie ma, ale ze [SPAM] też zdarza mi się korzystać.
 
  podziel si� tym postem na:
vermuska87 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 4

Wysłany: 2012-11-04, 14:26   

dla mnie zakupy przez internet są bardzo przyjemne i komfortowe :) przede wszystkim jak ktoś chce zamówić coś np ze sklepu dla dorosłych :cenzura: zapewniona dyskrecja :)
 
  podziel si� tym postem na:
Klas 

Dołączył/a: 02 Mar 2012
Posty: 68

Wysłany: 2012-11-04, 14:45   

No tutaj szczególnie się przydaje :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Niupek-hupek 
Blogger.Klub

Wiek: 22
Dołączył/a: 17 Mar 2012
Posty: 23

Wysłany: 2013-01-12, 11:57   

Mój kuzyn kiedyś kupił na allegro bluze i wpłacił już na konto pieniądze a wysłał mu koleś ziemniaka :D
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-01-13, 00:33   

Kilkaset rzeczy kupiłem już przez internet, praktycznie tylko tak kupuję, bo w 95% przypadków nawet z kosztami przesyłki wychodzi taniej. I to jeśli chodzi o dosłownie wszystko, nawet jakieś drobiazgi jak bateria do komórki. Nie mówiąc już o tym, że jak się mieszka w małej miejscowości, to częstokroć zwyczajnie nie ma możliwości kupić wszystkiego albo z dojazdem wyjdzie jeszcze o wiele drożej no i straci się pół dnia (albo i cały) na takie zakupy.

Kupuję wszystko (no może ubrania najrzadziej, bo jednak wolę przymierzyć), a sprzęt to właściwie tylko tam - np. mój obecny laptop, w życiu bym w żadnym sklepie stacjonarnym nie kupił wtedy laptopa o takich parametrach tak tanio. Różnica idzie w setki złotych, nawet do tysiąca. Więc moim zdaniem warto. Gwarancja door-to-door, więc jeszcze lepiej niż w sklepie.

Sparzyć się nigdy nie sparzyłem, ze dwa razy musiałem sprzedającemu zagrozić policją, ale w końcu towar po kilku tygodniach otrzymałem. No ok, raz nie dostałem - ostatnio, kupiłem książkę i ślad po sprzedającym zaginął. To tylko 20zł z przesyłką ale i tak zgłosiłem go na policję i jak dostanę numer postępowania, to dostanę zwrot z Programu Ochrony Kupujących, więc nie ma żadnego ryzyka teraz już właściwie :)
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-01-13, 14:51   

Większość zakupów jeżeli chodzi o elektronikę dokonuję przez internet. Zwykle w konkretnych sklepach, rzadko na allegro.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
NastoBlogger 
Blogger.Klub


Imię: Oskar
Wiek: 28
Dołączył/a: 21 Sty 2013
Posty: 26
Miasto: Ełk

Wysłany: 2013-01-22, 19:33   

Ufam takim serwisom. Daje to dla mnie wiele możliwości, w mojej małej mieścinie jest niewiele fajnych rzeczy do wyboru, mało jest takich typowo tematycznych sklepów (np. konkretny muzyczny sklep, albo turystyczny). Często dokonuje zakupy przez internet i nie zamierzam z tego rezygnować, jest to bardzo wygodny shopping :)
______________________________________________________
Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się
_____________________________________________
A może by tak nastolatku postawić na samorozwój? Serdecznie zapraszam na mojego bloga o tej tematyce.
http://nastorozwoj.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-22, 19:43   

Nie wyobrażam sobie życia bez zakupów przez Internet! :) Przede wszystkim jest dużo taniej, w jednym miejscu możemy porównać produkty i dostawców a do tego jeszcze nam towar przywiozą ;)
Dzisiaj pierwszy raz zrobiłam zakupy spożywcze w tesco przez Internet... Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało - jakie warzywa np. mi wybiorą, czy ładne :P mieszkając w UK bardzo często z tego korzystałam i byłam bardzo zadowolona ale w Polsce pierwszy raz.. jutro dostawa - zobaczymy jak będzie :D
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-01-22, 20:01   

Basia napisał/a:

jakie warzywa np. mi wybiorą, czy ładne
nie lubię warzyw z marketu, ale też mnie to ciekawi jak są wybierane do zakupów z dostawą. Zdaj relację, bo zastanawiam się nad zamawianiem i nie wiem czy pomijać świeże produkty czy też brać tylko to co hermetycznie pakowane :-)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-22, 20:02   

Htsz napisał/a:

nie lubię warzyw z marketu, ale też mnie to ciekawi jak są wybierane do zakupów z dostawą. Zdaj relację, bo zastanawiam się nad zamawianiem i nie wiem czy pomijać świeże produkty czy też brać tylko to co hermetycznie pakowane :-)


U mnie w tesco mają z reguły ładne warzywa no ale zobaczymy :D zdam Wam relację jutro ;)

[ Dodano: 23-01-2013, 17:53 ]
Miałam Wam zdać relację odnośnie zakupów online w tesco więc piszę :)

Generalnie jestem bardzo zadowolona :) Kilku produktów nie było ale oni wtedy oferują zamienniki i w moim przypadku wszystko było mniej więcej tak jakbym sama wybrała. Każdego produktu możemy nie przyjąć - ja na szczęście nie musiałam korzystać z tego przywileju. Daty ważności na jogurtach i mleku - do przyjęcia (nie wiem jakie były inne na półkach ale moje wszystkie mają dość długie terminy przydatności). Jeśli chodzi o warzywa - wybrali ładne :D nawet zamówiłam szczypiorek w doniczce z czystej ciekawości i naprawdę ładny dotarł - nie połamany :D

Wobec powyższych - polecam Wam zakupy internetowe w tesco jeśli są dostępne w Waszej okolicy. Jedyny minus - nie wszystkie produkty ze sklepu są dostępne na stronie ale jakoś to można przeżyć :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
adorable 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 37

Wysłany: 2013-01-25, 22:40   

Generalnie wolę robić zakupy w sklepie, ponieważ wtedy mogę dotknąć danej rzeczy, zobaczyć jak wygląda naprawdę, a jeśli jest to ciuch czy buty - mogę przymierzyć. W Internecie nie mam takiej możliwości. Jednak nieraz zdarzało mi się kupować różne rzeczy poprzez strony czy portale i zazwyczaj wszystko przebiegało sprawnie i pomyślnie. Na pewno jeszcze nieraz kupię coś w Internecie. ;-)
______________________________________________________
Czasu coraz mniej, a książek coraz więcej.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz