Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Po pierwsze Marcin 
WordPress.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 32
Dołączył/a: 16 Cze 2016
Posty: 28
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-06-16, 12:15   

Też praktycznie wszystko oprócz disco polo.

A najczęściej czarna muzyka i elektronika - rap, soul, jazz, downtempo, chillout.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kaczkakk 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Wrz 2016
Posty: 27

Wysłany: 2016-09-06, 17:49   

Głównie rocka (gotyckiego), post punka, zimną falę i takie tam.
 
  podziel si� tym postem na:
rachman 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 23 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłany: 2016-11-09, 03:40   

Prawie wszystko ale musi mieć melodię. Od metalu po poważną. Nie włączam i raczej omijam muzykę kowbojów i jazz, disco polo też w większości chyba że się upiję to już nie przeszkadza tak bardzo ;)
 
  podziel si� tym postem na:
czmrkvsk
[Usunięty]



Wysłany: 2016-11-11, 11:37   

słucham raczej polskiej muzyki. rap, rock, poezja śpiewana czy lata 80 :P
 
  podziel si� tym postem na:
Gilgalad 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Lis 2016
Posty: 19

Wysłany: 2016-11-30, 19:34   

Hmmm każdy typ muzyki moze być interesujący. Słuchać mogę zarówno rocka jak i popu, zależy od piosenki. Jedynie disco polo słuchane dłużej niż 10 minut uwalnia we mnie insynkt mordercy.
 
  podziel si� tym postem na:
aga5273 

Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 3

Wysłany: 2017-01-01, 21:23   WSZYSTKIEGO

Nie ograniczam się do jednego gatunku,słucham różnej muzyki w zależności od nastroju :P
 
  podziel si� tym postem na:
zielona_malpa 
Blogger.Klub

Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sty 2016
Posty: 10
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-01-07, 10:35   

W sumie słucham tego, na co mam ochotę. W zależności od nastroju.
Dominuje jednak rock i indie rock.
 
  podziel si� tym postem na:
AgariPizmo 

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-01-08, 10:38   

Ja słucham przede wszystkim Indie Rocka, w szczególności takich zespołów jak Arctic Monkeys czy Franz Ferdinand. Lubie też Brit-Pop - Oasis, Radiohead czy Pulp.
 
  podziel si� tym postem na:
Ruivo 
Blogger.Klub


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Lis 2016
Posty: 28

Wysłany: 2017-03-04, 22:26   

Wychowałam się na rocku i tak do dzisiaj słucham tej muzyki, jednak nieco poszerzam moje horyzonty: zaczęłam słuchać jazzu oraz muzyki brazylijskiej. Czasem też na wyrywki posłucham popu, hip-hopu czy muzyki elektronicznej, jednak nie uważam siebie za obeznaną w tych klimatach.
Jednymi z moich faworytów są: Megadeth, King Crimson, Angra, Magma (taki francuski zespół), John Coltrane, Herbie Hancock, João Gilberto i Tom Jobim.
______________________________________________________
When I think I'm going deep
I'm really going hollow
I can see a newborn me
Emerging from the bottom

— Angra, Newborn Me
 
  podziel si� tym postem na:
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany: 2017-03-19, 00:03   

Istnieją dwa rodzaje muzyki, które kocham ponad wszystko - to muzyka rockowa oraz filmowa. Na rocku się wychowałem i słucham go, odkąd tylko pamiętam. Stosunkowo niedawno, bo jakieś 2-3 lata temu zainteresował mnie jego prekursor - rock and roll, a szczególnie jego odmiana, jaką jest hard rock. Od tego czasu ciągle zgłębiam swoją wiedzę na ten temat i wciąż wyszukuję nowe, kultowe zespoły. W tym samym czasie moją uwagę przyciągnął też jego krewniak - heavy metal, po którego sięgam raz na jakiś czas. Ogółem moja topowa trójka składa się z Guns N' Roses, Lynyrd Skynyrd i Metalliki, ale jest też wiele innych grup, które bardzo lubię i które ustawiłbym nawet zaraz za wymienionymi. Kiedy jednak dorastałem, zacząłem też zauważać, że coś pociąga mnie w filmowych soundtrackach i muzyce ze zwiastunów - tak narodziła się moja miłość do muzyki filmowej. Uwielbiam ją, bo bardzo często inspiruje mnie do różnych rzeczy. Moim ulubionym kompozytorem jest zdecydowanie Hans Zimmer, choć bardzo podobają mi się też utwory Johna Williamsa i Johna Powella. Zaś co do tzw. trailer music, faworytem jest u mnie Two Steps from Hell.

Mimo wszystko nie ograniczam się tylko do tych dwóch typów muzyki - jak już napisałem w innym temacie, jeśli coś jest fajnie skomponowane, to mogę słuchać niemal każdego gatunku muzycznego (w zasadzie tylko disco nie lubię). Lubię też sięgać po bardziej współczesne odmiany rocka lub metalu. W tym dwóch kategoriach moimi ulubionymi zespołami są kolejno Skillet i Nightwish.
 
  podziel si� tym postem na:
Top Omnia 


Dołączył/a: 07 Kwi 2017
Posty: 13
Miasto: Internet

  Wysłany: 2017-04-09, 14:33   Nutki...

Kiedyś byłem ograniczony i słuchałem tylko rapu, teraz prawie w ogóle go nie słucham.

Różne okresy w życiu miałem odnośnie muzyki. Najbardziej drażniły mnie zawsze kawałki Disco Polo i dupstepy. Teraz z wiekiem jakoś się w ogóle nie ograniczam do muzyki.

Ostatnio słucham sobie reggae z Open FM.

Lubie też słuchać odgłosów przyrody, to mocno mnie uspokaja.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe11
[Usunięty]



Wysłany: 2017-04-09, 20:40   

Właściwie wszystkiego co wpadnie mi w ucho, ale przeważnie są to obręby rocka i popu.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz