Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
AleksanderKa 

Imię: Aleksander
Wiek: 30
Dołączył/a: 04 Lis 2015
Posty: 42
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-11-11, 15:00   

Ja się wstrzymuję ze studiami, najpierw chcę sobie ułożyć życie a dopiero później iść na studia psychologiczne sam dla siebie.

Nie czuję jakiegoś parcia że muszę iść na studia bo bez nich nic się nie da, zważając że wybrałem kierunek który mi nie zapewni dobrej posady w przyszłości powoduje to że podchodzę do nich jako do hobby niż konieczności.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-11-13, 22:33   

Już interesowałem się dostatecznie tematem i tak jak stwierdziłem - nie interesują mnie studia foto w tym kraju, ze względu na ich archaiczne formy (albo odgórne, artystyczne pierdółki albo fotografia jako śmieszny dodatek do jakiegoś wydziału).

Zresztą dajmy fotografii na chwilę spokój. Zasadniczy wątek brzmiał: czy opłaca się iść na studia. Stwierdzam, że tak (o zgrozo dla mnie - tym bardziej, że jestem typem samouka).
 
  podziel si� tym postem na:
Aib 
Blogger.Klub

Dołączyła: 10 Lis 2015
Posty: 12
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-11-14, 17:42   

Najwyraźniej prócz fotografii nie ma masz większych zainteresowań. Może spróbuj je rozwinąć? Dużo czytaj, zwiedzaj świat (ten również najbliżej Ciebie), pójdź do muzeum, do teatru, do centrum naukowego ... może coś się zainspiruje?
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-11-14, 19:38   

Najwyraźniej mam skoro wystartowałem z blogiem historycznym a w najbliższym czasie również planuję z fotoblogiem podróżniczym. Lecz nadal to nie są rzeczy które dałoby się spożytkować i po paru latach uzyskać wyższy papier. Badałem wszelkie możliwe ścieżki rozwoju, masę uczelni. Nie potrzebuję porad. Chciałbym tylko wiedzieć czy będę dla świata nikim, gdy nie pójdę na studia.
 
  podziel si� tym postem na:
Aib 
Blogger.Klub

Dołączyła: 10 Lis 2015
Posty: 12
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-11-15, 00:30   

A ja nic Ci nie radzę. Ludzi nie ocenia się pod kontem ukończonych studiów. Są inne ważniejsze kryteria.
 
  podziel si� tym postem na:
kasiak222 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lis 2015
Posty: 25

Wysłany: 2015-11-15, 07:24   

Samo ukończenie studiów nie daje gwarancji świetnej pracy. Nie w tych czasach. Teraz bardziej liczy się pomysł na siebie i odwaga by coś robić, próbować, szukać.. no i znajomości niestety też są ważne. Tak więc czasami i bez studiów żyć można lepiej, niż z tym papierkiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-12-04, 14:03   

Tak więc globalna decyzja na dziś - to olewam jakiekolwiek studia. Zresztą mam uraz po tamtych 2 latach.
 
  podziel si� tym postem na:
MDST 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Dołączył/a: 07 Lut 2014
Posty: 34
Miasto: Glasgow

Wysłany: 2015-12-19, 15:39   

Sa szkoly artystyczne, ktore po foto dadza ci dobra prace, a pracodawcy beda na ciebie czekac z otwartymi rekami... Tych szkol jest malo i bardzo ciezko sie do nich dostac, ale poogladaj, np:
Glasgow School of Art, jedna z bardziej prestizowych uczelni swiata.
______________________________________________________
Zapraszam do czytania! Blog mlodego emigranta w Szkocji.
http://mdst-life.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-12-22, 21:20   

Na pewno nie zamierzam się pchać do czegoś takiego ;p To nie mój świat. Dlaczego 90% społeczeństwa utożsamia fotografów z artystami.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz