Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-10, 00:15

Czy mecz byl kupiony?
Tak
28%
 28%  [ 2 ]
Nie
71%
 71%  [ 5 ]
Caly swiat jest skorumpowany
0%
 0%  [ 0 ]
Powiewa mi to kolo masztu
0%
 0%  [ 0 ]
Głosować: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany:    Howard Webb/Polska - Austria

Chce wysluchac waszych opinii, na ten temat.
Na razie powiem tylko, ze to glupota i b duzym stopniu ze strony Polskiego narodu.
Mam trzy numery(dwa komorkowe i domowy) i adres zamieszaknia, sedziego Howarda Webba, ale jednak nie jestem na tyle glupi i ich nie podam, zreszta zmienil juz obydwa, tylko domowy moze byc pewny.

Powiem jedno, nie jestem expertem i znawca nt. pilki noznej, ale jeszzce zachowalem jakies resztki intelignecji i potrafie rozumowac. ...na trzezwo.
Niestety u mnie w domu sa sami znawcy, szczegolnie ojciec i sasiedzi z gory(polacy).
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-15, 15:58   

obie bramki były spekulacyjne tak na prawdę. To sport a sędzia jest tylko człowiekiem i może się pomylić. Ci co się na sporcie znają i wypowiadają w tv czy na portalach nieraz mówią, iż wiele podobnych sytuacji rozpatrywanych jest inaczej, no ale i inni sędziowie tam urzędowali ;)

trzeba się także cofnąć do poprzedniego meczu, gdyby zakończył się np. remisem nasza sytuacja też mogłaby wyglądać inaczej, a tak to teraz szuka się winnego w sędzi...

Oczywiście różnie to może być - są dwa wyjścia, albo ktoś temu dopomógł, albo to pech ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-15, 16:09   

Howard Webb, jest znany z tego, ze jest bardzo surowym sedzia i nic co zauwazyl nie przejdzie, bo oczywiscie nie ma szans by ktos widzial dokladnie wszystko.
A faul byl, ewidentnie, nie pamietam juz kompletnie nic, ale wiem, ze ktos tam z Polski, ciagna i wywrocil kogos tam z Austri, wiec ewidentny faul, na oczach wszystkich i sedziego, powinien byc wolny, ale to sie stalo w polu karnym, wiec nie bylo innej mozliwosci, jak jedenastka.

Sprawa rozwiazana.

Sedzia na pewno na to nie przymkna by na to oko, bo musial/chcial sie wykazac, bylo powiedziane mu, ze jesli wykaze sie podczas tego meczu, to bedzie mial szanse sedziowac finalowe mecze, wiec byl dosc ostry i obgwitdal wszystko i wszystkich.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-06-19, 22:16   

tak czy nie...
będzie osoba na której przez najbliższy czas polscy kibice będą wieszać psy :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-19, 23:28   

Ja się tylko tak zastanawiam co by było, gdyby Webb przyznał Polakom ten rzut karny. Pewnie wtedy wszyscy kochaliby drogiego Webba.

Uważam, że nie był to kupiony mecz czy cokolwiek innego. Na piłce nożnej za bardzo się nie znam, ale widząc sytuację, za którą karny był przyznany Austriakom to dochodzę do wniosku, że Webb słusznie postąpił. Dla mnie być może śmieszne są filmiki i obrazki z tym sędzią, ale samo Podejście Polaków jest żałosne. No bo coś poszło nie po naszej myśli.

Oglądawszy mecz oczywiście byłam oburzona, ale po dłuższym zastanowieniu się doszlam do wniosku, że widocznie tak musiało być. A fakt, iż polska drużyna grać nie potrafi nie jest nam znany od dziś. Przecież przegrana Polaków z Chorwatami to już nie jest "zasługa" Webba, prawda? :/
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-20, 07:19   

On tam chyba nawet nie sedziowal :p

Teraz podniecone dzieci neo, robia filmiki i obrazki z nim w roli glownej.
Ale maja podniete, pewnie dochodze przy kazdym z nich. rotfl
Austriacy moga mowic to samo, w koncu to on zaliczyl gola, ktory jednak byl ewidentnym spalonym.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz