Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
blueberryever 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 36

  Wysłany:    Jazda konna

Przeglądałam forum i chyba nie było tematu o koniach i jeździe na nich. :) Więc postanowiłam założyć taki.
Wymieniajmy się doświadczeniami, osiągnięciami... Jaka jest twoja ulubiona rasa? :)

Więc ja jeżdżę konno 8 lat :D I bardzo to lubię. Mam już 3 puchary i przez osiem lat zdobyłam 5 miejsc pierwszych :D Moja ulubiona rasa to fiordy :* Oprócz fiordów to jeszcze achały, haflingery, szetlandy, wielkopolskie, małopolskie i polskie :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Sania_Sandra 
Blogger.Klub

Dołączyła: 30 Lis 2013
Posty: 5

Wysłany: 2013-11-30, 16:25   

uwielbiam jeździć konno, ale tylko dla przyjemności :)
 
  podziel si� tym postem na:
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-12-15, 12:38   

Ja również jeżdżę konno. Jeżdżę od jakiś 7 lat, ale nie startuje w zawodach.
Moja ulubiona rasa to araby. Lubię też achały, koniki polskie i hucuły. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
skatezuza 
Blogger.Klub

Wiek: 27
Dołączyła: 26 Lip 2014
Posty: 32
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2014-07-26, 14:06   

Jeździłam. Imałam się mnóstwa sportów a to jeden z nich :) Moja przygoda trwała około 6 lat, zakończyła się wraz z nadejściem dwunastego roku życia, zaczynałam jako 6 letni gówniarz :D Myślałam nad powrotem na wiosnę, ale przeszło bez echa.
Jakieś puchary się zdarzały ale teraz leżą w kartonach na strychu, nic poważniejszego niż amatorskie wyczyny dzieciaka z podstawowki :D
 
  podziel si� tym postem na:
angelika89r 
Blogger.Klub

Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 25

Wysłany: 2014-08-02, 22:03   

JA nigdy nie jeździłam konno, chociaż od dawna o tym marzę :)
 
  podziel si� tym postem na:
beatryczebe 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 35

Wysłany: 2014-12-03, 23:22   

o.. a ja zaczęłam jazdę od niedawna :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Pucha 
Blogger.Klub

Imię: Bartek
Wiek: 25
Dołączył/a: 28 Gru 2014
Posty: 30
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-12-28, 13:10   

Ja także jeżdżę konno - w wolnych chwilach. Ale chyba jestem jedynym mężczyzna w tym dziale :D
 
  podziel si� tym postem na:
LaMere 
Blogger.Klub


Dołączyła: 07 Gru 2014
Posty: 5
Miasto: wro

Wysłany: 2015-01-04, 17:10   jazda konna dzieci

polecicie jakiś ośrodek we Wrocławiu gdzie można się wybrać z dziećmi ( w wieku od 1 do 4 )?
 
  podziel si� tym postem na:
sztampowyblog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 17

Wysłany: 2015-07-28, 19:40   

Również jeżdżę konno, ale zwykle tak w wakacje, rekreacyjnie. :) Teraz uczy mnie koleżanka siostry.
______________________________________________________
lady-aria.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Piotrek S 
Youtuber


Imię: Piotrek
Dołączył/a: 28 Lip 2015
Posty: 11
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-07-30, 06:53   

Ja trochę jeździłem i muszę przyznać, że to super sprawa. Natomiast niestety też kapitałochłonna.
______________________________________________________
dookolakotatv
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 11:01   

Jazda konna jest moją pasją odkąd pojawiłam się na świecie- dosłownie. Jak byłam mała, płakałam żeby tato zabierał mnie na konie, tylko po to żeby chociaż móc na nie popatrzeć. Nie pochodzę z bogatej rodziny, więc nie mogłam regularnie jeździć. Starałam się pomagać w szkołach jeździeckich w zamian za jazdę, opiekowałam się końmi księdza, który w zamian za pomoc pozwalał mi jeździć. Nauczyłam się jeździć sama, praktycznie dobrze to robię, jednak po stronie technicznej na pewno kuleje. W wieku 17 lat byłam na obozie konnym zafundowanym przez rodziców- najlepszy prezent jaki mogłam dostać. 14 dni obcowania z końmi. Nawet tam, mimo że nie musiałam, pomagałam instruktorom, sprzątałam boksy, przez co mogłam jeździć dużo więcej, Moim marzeniem jest zrobienie brązowej odznaki, uwielbiam skakać. Na obozie trochę podszkoliłam technikę jazdy. Obecnie nie jeżdżę, brakuje mi czasu i pieniędzy. Jest to dość drogi sport, jednak wiem, że na pewno do tego wrócę. Myśląc o tym, płakać mi się chce, że nie miałam możliwości rozwijania się w tej dziedzinie... To trudny dla mnie temat. Jazda konna jest moją najprawdziwszą pasją, największą, długotrwałą. Kocham konie, są to niesamowite zwierzęta. To moja pięta achillesowa, jeśli ktoś porusza ten temat. W sumie tu mogłam się trochę wygadać ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz