Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-07, 22:57

Czy lubisz jedzenie i itp. z McDonaldsa?
Tak!
56%
 56%  [ 56 ]
Nie!
44%
 44%  [ 44 ]
Głosować: 100
Wszystkich Głosów: 100

Autor Wiadomość
bulebulerka
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-16, 15:45   

Trzymam się z daleka od Maca tym bardziej od czasu kiedy kilka lat temu zaszkodził mi poważnie ich kurczak w sałatce oraz ich kratofelki cieknące starym tłuszczem.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

rzucamszkole 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 17

Wysłany: 2016-06-13, 20:58   

Ja jem tylko mfflurry :D
 
  podziel si� tym postem na:
koperkova 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 15

Wysłany: 2016-07-25, 09:17   

zazwyczaj jem tam lody :D
 
  podziel si� tym postem na:
Babiszon 


Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 15

Wysłany: 2016-08-17, 15:13   

Bardzo lubię truskawkowy shake :P
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-06, 14:36   

Zazwyczaj jadam, jak jestem w drodze między domem a studiami. Jeżeli chodzi o takie chodzenie w środku tygodnia, między zajęciami czy w rodzinnym mieście, nie jadam.
 
  podziel si� tym postem na:
buracek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Lut 2017
Posty: 25

Wysłany: 2017-02-21, 15:49   

Jestem olbrzymią fanką snack wrapów. Najchętniej jadłabym je na śniadanie, obiad i kolację :D
 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2017-02-23, 11:24   

przemekpuma napisał/a:

Powoli staram się przestać tam jeść. Na 2forU wydałem majątek. Kilka razy w tygodniu kupowałem sobię zestaw Chicker + frytki. To źle odbiło się na mojej wadze.


Hah ja się nie dziwię :oczami:

Tak poważnie, to polecam pójść do Maca i próbować po takim śniadaniu/obiedzie/kolacji efektywnie pracować przez resztę dnia :przestraszony: :help:
 
  podziel si� tym postem na:
Alexis 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 19
Miasto: Tarnowskie Góry

Wysłany: 2017-11-25, 17:24   

potrax7 napisał/a:


Tak poważnie, to polecam pójść do Maca i próbować po takim śniadaniu/obiedzie/kolacji efektywnie pracować przez resztę dnia :przestraszony: :help:


Dokładnie, to jedzenie w żaden sposób nie przekłada się na potrzebną do pracy energię. Poza tym jedzenie z maca jest zdatne do spożycia tylko bezpośrednio po przygotowaniu. Kiedyś przywiozłam do domu frytki z maca i zapomniałam ich zjeść. Po 20 minutach zaczęły robić się lekko zielonawe.
______________________________________________________
Blog o języku angielskim: www.blog-eangielski.pl
Skuteczna nauka angielskiego dla każdego
Jak samodzielnie uczyć się języka angielskiego efektywnie i przyjemnie
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-11-30, 08:59   

Alexis napisał/a:

Poza tym jedzenie z maca jest zdatne do spożycia tylko bezpośrednio po przygotowaniu. Kiedyś przywiozłam do domu frytki z maca i zapomniałam ich zjeść. Po 20 minutach zaczęły robić się lekko zielonawe.
o ile oni w większości przypadków wyrzucają jedzenie, które leży zbyt długo - prawdopodobnie standardy te wynikają z tego by pracownicy celowo nie chowali jedzenia, które za darmo mogliby potem zjeść - to jednak ta zmiana koloru po 20 minutach trochę przesada :D Faktem jest jednak, że to jedzenie jak wystygnie, przestaje smakować a frytki robią się sflaczałe.

Mam maka bardzo blisko siebie i zdarza mi się zajrzeć częściej niż kiedyś. Sataram się nie kupować zestawów a jedynie lody mcflurry z polewą i posypką. Jednego razu pomylono posypkę, zwróciłem na to uwagę i... zanim zdążyłem powiedzieć cokolwiek jeszcze, lód wylądował w koszu. Nałożono nowego, z nową posypką. Przecież mogłem dostać tę drugą posypkę na starej... (no może poza przypadkiem kiedy byłbym uczulony na orzeszki).

Czasem jak ciśnie mnie na fryty, to idę do supermarketu i kupuję paczkę 2kg. Cenowo wychodzi tyle co duża porcja w maku, jedynie trzeba poczekać 20 minut na przygotowanie, ale zostaje sporo na kolejne zachcianki.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Alexis 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 19
Miasto: Tarnowskie Góry

Wysłany: 2017-11-30, 10:26   

Ok, faktycznie z tym kolorem zielonym trochę puściły mnie wodze fantazji. Były co najwyżej lekko przyszarzałe i już nie smakowały, tak jak świeże.

Htsz napisał/a:

Jednego razu pomylono posypkę, zwróciłem na to uwagę i... zanim zdążyłem powiedzieć cokolwiek jeszcze, lód wylądował w koszu. Nałożono nowego, z nową posypką.


Takie pewnie mają wytyczne, o czym też pisałeś wcześniej. Z jednej strony okay, bo nigdy nie ma problemu, jak się zamówienie nie zgadza. Z drugiej - szkoda tego biednego loda w koszu :)

Też lubię czasem kupować duże paczki frytek z marketów. Ekonomiczne rozwiązanie, ale u mnie się średnio sprawdza. Jak już otworzę paczkę, to jem te frytki dzień w dzień, aż je wykończę :)
______________________________________________________
Blog o języku angielskim: www.blog-eangielski.pl
Skuteczna nauka angielskiego dla każdego
Jak samodzielnie uczyć się języka angielskiego efektywnie i przyjemnie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz