Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Agnieszka-edM 
WordPress.Klub

Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 12
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-02-04, 23:56   

Trenuje w domu, bo siłownie mam daleko, a mając dzieci w domu trudno jest znaleźć dużo czasu, aby wyjść na autobus, pojechać do miasta i wrócić. Dużo czasu. Wolę dom.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

iwonam 
Blogger.Klub

Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sty 2017
Posty: 18
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-02-21, 09:10   

trening w domu?
o kurcze w biegu ogarniam dom. w biegu gotuję obiad, zabawy z dzieciakami też polegają na bieganiu. kiedy wieczorem kładę się spać nie w głowie mi treningi.
Rano na myśl jak dotrwać do wieczora też mi się nie chce. Nadwagi nie mam, ale dla serducha przydała by się bardziej aktywna forma "biegania".
ostatnio raz robiłam sobie 15 min. treningu z jogą dla początkujących.
Początkujących! i 15 min!
następnego dnia byłam jak połamana. Nawet po siłowni tak się nie czułam. Zastanawia mnie jak wygląda trening dla zaawansowanych. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Niebieskoszara 
Blogowicz.Friend


Dołączyła: 26 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-05-11, 21:24   

iwonam napisał/a:

trening w domu?
o kurcze w biegu ogarniam dom. w biegu gotuję obiad, zabawy z dzieciakami też polegają na bieganiu. kiedy wieczorem kładę się spać nie w głowie mi treningi.
Rano na myśl jak dotrwać do wieczora też mi się nie chce. Nadwagi nie mam, ale dla serducha przydała by się bardziej aktywna forma biegania.
ostatnio raz robiłam sobie 15 min. treningu z jogą dla początkujących.
Początkujących! i 15 min!
następnego dnia byłam jak połamana. Nawet po siłowni tak się nie czułam. Zastanawia mnie jak wygląda trening dla zaawansowanych. ;)

Z każdym treningiem będzie coraz lepiej, chociaż z drugiej strony wciąż podwyższając sobie poprzeczkę można po każdym treningu tak się czuć :D
______________________________________________________
FITLovin' - treningi, zdrowe odżywianie, lifestyle
 
  podziel si� tym postem na:
martagrabo
[Usunięty]



Wysłany: 2017-07-31, 19:13   

Szczerze powiedziawszy to tak srednio oplaca sie kupowac sprzet aby trenowac w domu. Kiedys zastanawial sie nad ta kwestia moj znajomy i zrezygnowal. Najlepiej znalezc sobie jakies cwiczenia na deptaku.
 
  podziel si� tym postem na:
Ignacy 

Wiek: 21
Dołączył/a: 29 Lip 2017
Posty: 3

Wysłany: 2017-08-01, 00:00   

Jeśli chodzi o trening domowy, kalistenikę czy street workout to polecam Kurę Workout na YouTube i Facebooku - rzetelne poradniki, koleś utytułowany i po prostu zna się na rzeczy :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz