Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
ragana
[Usunięty]



Wysłany:    za co lubicie paranormal romance?

Jestem kompletnie ześwirowana na punkcie paranormali. Dają mi poczucie, że gdzieś jest moja druga połówka, że gdzieś na mnie czeka. I, że w końcu ktoś mnie pokocha i będę szczęśliwa. Dają mi nadzieję na lepsze jutro - za to je kocham. I jeszcze za magię i świat, w którym występują wilkołaki, anioły, wampiry, tak inny świat od naszego - pozwala mi to oderwać się od codzienności, od szarości szkoły. Czytałam już Zmierzch, Szeptem, Akademię Wampirów i jeszcze wiele innych, ciężko by wymienić wszystkie. Ostatnio wciągnęłam się w serię Upadłych i niedługo ją kończę, a zaraz sięgnę po kolejną książkę Lauren Kate (nie ufaj wszystkim opiniom w internecie).
Szukam podobnych dusz, które tak jak ja uwielbiają paranormale. Są tu tacy ludzie? Za co kochacie ten gatunek?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Riboq 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2013-12-12, 10:53   

Przypuszczam, że gdybyś zadała pytanie czy lubicie paranormal romance i za co? Miałabyś tutaj szorstką dyskusje :D .
Ja nie wiem czy lubię, czy nie lubię. Jak mnie nie katują nienormalnym zaognieniem miłosnym to mogę przyjąć. Zmierzch czytałam, ale nie oszalałam.
Elementy, o których wspominasz ( "I jeszcze za magię i świat, w którym występują wilkołaki, anioły, wampiry, tak inny świat od naszego - pozwala mi to oderwać się od codzienności [...]") znajdziesz prawie w każdym rodzaju literatury.
Żeby się przenieść w inny świat sięgam na zmianę po Orsona Scotta Carda, Borunia lub Pratchetta, Norton, Canavan.

Zawężyłaś temat, ciężko będzie dyskutować :D .
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-12-12, 11:21   

A Pratchett sie liczy jako paranormal romance? Np taki Mort :hyhy:

Cały boom na wampiry i wilkołaki strasznie mnie odrzuca. Zmierzch przeczytałam (pierwszą część), żeby wiedzieć, co krytykuję ;) Jestem wychowana staroświecko - wampir ma być obrzydliwy, zły i nie mieć w sobie nic romantycznego.


O, raz czytałam fajne opowiadanie (jako creepypastę). Romantyczne, pisane z perspektywy zombie.
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2013-12-12, 12:00   

No własnie nic co czytam się nie liczy jako paranormal, ale mam wyrzuty sumienia, jak tematy o książkach leżą nieruszone. Ludzie niewiele czytają w ogóle :D .
Chyba tylko "Zmierzch" czytałam z paranormali romantycznych.
A ze zwykłych to ja wole braci Winchester omlaskiwać przed monitorem ;P.
 
  podziel si� tym postem na:
Gaba 
Blogger.Klub


Imię: Gaba
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 32

Wysłany: 2017-01-08, 14:36   

Paranormal romance lubię przez to, że to po prostu lekka lektura na rozluźnienie :) I zwykle bohaterki mają cięte, sarkastyczne poczucie humoru i nie są miękkie, płaczliwe, jak bohaterki zwykłych romansów :) I akcja! Cały czas coś się dzieje. Jedyny minus - są schematyczne.
______________________________________________________
Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: "Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".
Clive Staples Lewis – Cztery miłości
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz