Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:13
Autor Wiadomość
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany:    Garnitur

Macie jakieś porady dotyczące noszenia, dobierania do garnituru/koszuli 'męskiego zwisu'? Czego nie należy do czego nakładać? Może mieliście jakieś 'życiowe wpadki' na ważnych imprezach/spotkaniach dotyczące męskiego/damskiego - eleganckiego - ubioru? Piszcie, wszystko się przyda. Najbardziej interesują mnie jakieś nowe 'trendy', kolory itp. Fajnie jakbyście dawali też zdjęcia:) Postaracie się?
(to poniżej, zapewne niemodne, ale...)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-05-17, 13:24   

mnie się tam nawet podoba ten garnitur z obrazka, krawat o wiele mniej.. ogólnie lubię takie proste, albo mowoczesne, byle nie za fikuśne :) jak najbardziej biała koszula inne mniej chętnie, no i kamizelka pod marynarką z zegarkiem na łańcuszku (musze sobie dokupic..) :D

wpadek za wiele nie pamiętam, najbardziej utwiła mi osoba, która przyszła w jasnej marynarce od garnituru i niebieskich jeansach :wstyd:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-17, 17:26   

jak cie stać to kup sobie koszule na spinki (od 70zł) i spinki (od 10zł), koszula jak najbardziej nie biała - panny świrują za tym!! Jesteś osobą młodą i poleciłbym ci garnitur w paski, nie czrny, ja polecam ciemny grafit


----
moja wpadka:
na imprezach typu wesela, stórniówki, bale, nie zdejmuje się marynarki przed 24:00 - ja sie o tym niedawno dowiedziałem :wstyd: :rotfl: - ale nadrobiłem spinkami :zawstydzony:
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-05-18, 15:36   

Karol napisał/a:

na imprezach typu wesela, stórniówki, bale, nie zdejmuje się marynarki przed 24:00

-- uu tez nie wiedziałem, dzieki za info
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
BaronVonColo
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-18, 16:34   

W sumie też o tym niewiedziałem :wstyd: Ja jak idę gdzieś gdzie trzeba elegancko to stawiam na garnitur + kancikowe spodnie. W normalnych kolorych typu. Czarny,szary, białe się zdarzają (Ale wszyscy mnie o to pytają gdzie kupiłem :rotfl: ) ,a jak chcę iść gdzieś żeby mój wygląd wymiatał to biorę moje 2 sygnety ,zegarek wysadzany cyrkoniami no i branzoletę i oczywiście taką koszulę bez ramion białą dziurkowaną. Niedługo będe miał nowy łańcuch wysadzany cyrkoniami.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-18, 16:49   

Ja nie lubię nosić takich ubrań. Wole na luzie. :)
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-30, 09:13   

BaronVonColo napisał/a:

a jak chcę iść gdzieś żeby mój wygląd wymiatał to biorę moje 2 sygnety ,zegarek wysadzany cyrkoniami no i branzoletę i oczywiście taką koszulę bez ramion białą dziurkowaną. Niedługo będe miał nowy łańcuch wysadzany cyrkoniami.


a zegarek to pewnie Rolex robiony na zamówienie? :hyhy: niezle ci sie powodzi.. jak na 11 latka :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-05-30, 10:12   

U Lil Bow Wowa by to przeszlo :P
Jak wyobrazam sobie jedenastolatka w takim stroju to przychodzi mi na mysl tylko bal karnawalowy w stylu gangsta.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-05-30, 13:58   

a u pań nie lubie dlugich spodni :P

"chce oglądać twoje nogi" :hyhy:

nawet raz w jakieś gazecie co rozdają na ulicy było o tym "bądź kobietą noś spódnice" :P

co do garnituru to planuje sobie kupić spinki jakieś ładne bo strasznie mi sie to podoba jak są wpięte w mankiety
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-05-30, 16:19   

kiedyś mój dziadek miał spinki... co się z nimi dzieje (działo) nie mam pojęcia.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-05-30, 16:36   

Wszystko zalezy od miejsca i towarzystwa.
Bezowa lub miodowa marynarka, czarna koszula i spodnie - najlepszy koktajlowy stroj ktory pasuje praktycznie kazdemu bez wzgledu na kolor wlosow, oczu, odcien karnacji. Pozatym swietnie sie prezentuje i podoba kazdej dziewczynie z ktora rozmawialam na ten temat.

Ciemnoszary garniutur dobrze jest rozswietlic koszulą koloru orange. Nie uwazam jednak zeby ten stroj byl bardzo powazny, nadaje sie jednak na wernisaże, seansy w teatrze, przyjecia w gronie blizszej rodziny/znajomych, uroczystosci typu rozpoczecia i zakonczenia roku szkolnego/akademickiego. Ogolnie mezczyzni ladnie w tym wygladaja, ale takie zestawienie nie nadaje sie do noszenia w zimie - pomarancz w zimowej sceneri moze wygladac zbyt egzotycznie.

Ja i znajomi zamknelismy sie w domu z nauka, wiec nie wiem co aktualnie kroluje na top liscie w swiecie garniturow. Ostatnie szalenie popularne wdzianko ktore pamietam to czarny garnitur z delikatnie zarysowanymi prazkami w kolorze jasnej zieleni + seledynowa koszula. Tak byl ubrany 1wszy facet ktory mnie olal i choc niechetnie, przyznaje ze wygladal niesamowicie.

Jezeli chodzi o biale i bezowe garnitury, to nie kazdy wyglada w nich dobrze i nie kazdy dobrze sie w nich czuje. Szybko sie brudza i ulegaja zniszczeniu. Jest niewiele okazji by je nosic.

A teraz chwila wyjasnien dla mnie - Karol po co ci to ?
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-05-30, 19:53   

Cytat

A teraz chwila wyjasnien dla mnie - Karol po co ci to ?

uczę się życia.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz