Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Anhednia 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 03 Lip 2013
Posty: 30
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-07-05, 19:32   

nie stosuje diety tylko je zdrowo i uprawiam sport...nigdy nie brałam tabletek (teraz ciagle sie slyszy suplement diety, suplementy by dziecko sie uczylo,suplement by diecko mialo apetyt) to wymysł marketingowy zeby kase robic..wystarczy ruch...i dobre jedzenie...owoce warzywa...czekolady moge nie jesć 2 miesiące...bo mnie nie ciagnie do niej...a jak sie zacznie to zjem cala w jeden dzien i tyle... wole jablko gruszke niz chipsy ..napoje..woda mineralna niegazowana.... :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kartka
[Usunięty]



Wysłany: 2013-08-10, 14:16   najlepsza dieta

najlepiej jesc poprostu zdrowo i zrezygnowac z tlustego jedzenia owoce warzywa kasze biały ser i cialo odrazu bedzie szczuplejsze na dlużej :)
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-08-11, 17:52   

najbardziej irytuje mnie liczenie kalorii i nastawianie się na chudnięcie z przyczyn tak płytkich, jak to, żeby się mieścić w spodnie albo żeby ładniej wyglądać. po pierwsze dlatego, że na dłuższą metę to nic nie daje, a po drugie, że jeśli w ogóle używamy słowo dieta, to w rozumieniu "chwilowa przerwa we wpieprzaniu wszystkiego". całe szczęście coraz więcej mówi się o zdrowym stylu życia, o traktowaniu swojego ciała jak świątynię, a nie jak przedmiot, albo zwierzątko które ma słuchać komend.
dziś akurat jedna bardzo mądra blogerka napisała kilka bardzo mądrych rzeczy na ten temat i najchętniej wrzuciłabym tutaj linka, żeby inni mogli poczytać na ten temat, ale
a) nie wiem czy mi wolno
b) jeśli ktoś nie będzie chciał, to i tak w to nie kliknie, więc napiszę tylko: MAD TEA PARTY i jak ktoś czuje się zainteresowany, to googlnie sobie sam :) .
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
eurcynia 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 3
Miasto: wwa

Wysłany: 2013-08-25, 10:59   

tak liczenie kalorii to obłęd jakiś.
 
  podziel si� tym postem na:
anianarowerze 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 24

Wysłany: 2013-09-04, 22:53   

Wszyscy się czepiają czekolady, a ma tyle samo kalorii co karton soku. Chociaż sama nie przepadam za słodyczami, lubię owoce, które uchodzą za zdrowe a też mają dużo kalorii. Trzeba jeść rozsądnie, regularnie i mniejsze porcje. A jeśli chodzi o ćwiczenia to uważam, że nie ma co się katować intensywnymi treningami, lepiej wyrobić sobie nawyk spacerów, nordic walking lub roweru parę razy w tygodniu i trwać w tym całe życie.
 
  podziel si� tym postem na:
montmartre 
Blogger.Klub


Imię: Marta
Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 16

Wysłany: 2013-10-24, 19:28   

A słyszałyście o ortoreksji? :chytry:
Ja zaczęłam się głowić nad tym gdzie się zaczyna granica pomiędzy zdrowym odżywianiem a ortoreksją... Bo tak naprawdę to przecież każdy z nas chce jeść zdrowo i ma ku temu jakieś powody, bardziej lub mniej istotne, ale głównie chodzi o to, by nie jeść śmieci... Bo i po co? Ale czy to już ortoreksja...? No własnie, gdzie jest ta granica? :looka:
______________________________________________________
Francuski na językach - Zapraszam :)
 
  podziel si� tym postem na:
PiszacDniem 
Blogger.Klub


Imię: Weronika
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-11-04, 17:16   

Ja schudłam 6 kg cwicząc codziennie i jedząc ok 1200 kcal dziennie. Zdrowe rzeczy, a nie puste kalorie, które tylko nabiją limit, a wcale się nimi nie najem i będę głodna. :D
______________________________________________________
VEA LOVELINESS blog urodowo - lifestylowy : )

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-11-19, 11:56   

Zawsze pilnowałam diety, liczyłam kalorie jak szalona i ograniczałam je jak się da (liczyłam nawet ile spalę wracając do domu z pracy spacerem albo wchodząc po schodach). Nie pozwalałam sobie na nic, robiłam raz w tygodniu jednodniową głodówkę, raz w roku 10 dniową. Nienormalna, wiem.

I nagle bum, ciąża. I zaczęło się KFC, pizza, czekolada i wszystko czego zawsze sobie odmawiałam. I waga skoczyla o 15 kilo a to dopiero polmetek. Za to po porodzie mam ambitny plan "ryby, salata i woda" i trening wg Osmina ;) widzialyscie jego "ekstremalny kurs piekna" na tvn style?
 
  podziel si� tym postem na:
AlicjaJestem 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 41

Wysłany: 2014-01-02, 17:49   

Nie ma to jak Skalpel II z Chodakowską 4 razy w tygodniu plus dzień ćwiczeń na mięśnie, do tego dieta. i kilogramy lecą.
 
  podziel si� tym postem na:
makosia 
Blogger.Klub

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 5

Wysłany: 2014-01-24, 14:54   

Dieta dietą, ale ja nie mogę odmówić sobie bułek czosnkowych z Biedronki :) Nigdy :) Nieważne ile mają kalorii :)
 
  podziel si� tym postem na:
yoohoo 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 91

Wysłany: 2014-01-25, 12:20   

Też je lubię, niestety. Ale ćwiczę z Chodakowską i Mel B i jem dużo warzyw i owoców więc jakoś to idzie
 
  podziel si� tym postem na:
MadeByKate 
Blogger.Klub


Dołączyła: 17 Mar 2014
Posty: 34
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2014-03-17, 11:15   

Basia napisał/a:



Ja nie lubię w ogóle słowa 'dieta', wolę 'zdrowe odżywianie' i ku temu staram się dążyć.


Dokładnie! Też nie lubię słuchać jak ktoś szczegółowo opowiada mi o kolejnej diecie.

Ostatnio trafiłam "przypadkiem" na książkę "Dieta Alleluja". Opiera się głównie o wegetarianizm, ale wiem, że dieta uboga w mięso nie jest dobra, więc opierając się na podstawie tego co słucham, czytam i ogólnie dowiaduję się o odżywianiu przesiewam wszystko przez sito racjonalności i mądrości ( o matko, ale ja górnolotna :D ), po prostu zdrowego podejścia na żywienia - klarują się mi pewne punkty, zasady - np. z tej książki wyciągnęłam na razie temat soków z warzyw i owoców. Ale nie tych z sokowirówek, ale z wyciskarek (które są na razie w PL mało dostępne i drogie, ale zainwestowałam). Różnica pomiedzy sokami z sokowirówek a tymi z wyciskarek jest znacząca, zachęcam do zgłębienia tematu. Przedtem myślalam sobie - kurczę i tak żyjemy już w zanieczyszczonym środowisku, wiec co za różnica czy sok będzie z sokowirowki pozbawiony "czegośtam" a z wyciskarki wolnoobrotowej, której silnik tak się nie nagrzewa...ale odkąd mam niedoczynność tarczycy bardziej uważam na to co jem i jak jem i dobrze mi z tym :)
______________________________________________________
https://m-b-k.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz