Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:17
Autor Wiadomość
Boniek 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Paź 2012
Posty: 7

Wysłany: 2012-10-05, 08:38   

Bo mężczyzzni bardziej powinni znać się na rozbieraniu?
Tak mnie naszło...
Fajny temat. Taki pode mnie :) Od 3 lat interesuję się brafittingiem.
Dobrze dobrany stanik jest bardzo ważny głównie ze względów zdrowotnych.
Komfort użytkowniczki jest równie istotny.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

BikiniGirl 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Sie 2012
Posty: 32
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-10-06, 17:55   

Ja wyrzuciłam wszystkie staniki za 15zł i powoli zaopatrzam się w te lepsze. Na razie mam tylko 3 (bo koszt jednego to ok. 150zł i więcej), jeden dorwałam taniutko na allegro i mam go już trzy lata ale jest baaardzo wygodny i dobrze dobrany :)

Kiedyś chciałam kupić jakis tańszy w H&M i... wyszłam z niczym. Odkładam na następny dobry stanik.
______________________________________________________
Mój blog - www.cytrynazmiodem.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Oj_karola 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 46
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-10-08, 12:56   

ofetowa napisał/a:

Patrząc po rozmiarach, które wypisałyście wszystkie prawdopodobnie macie źle dobrany stanik ;)
Z tego wynika że bardzo prawdopodobne jest że tylko 5% polek ma dobrze dobrany biustonosz. Najprostszym sposobem na dobranie stanika jest wybranie się do sklepu który oferuje marki takie jak freya, panache czy od biedy iść do esotiq. Tam pani was zmierzy (lub zmierzcie się same w domu, ciasno pod biustem, dość luźno w biuście) i zaproponuje odpowiedni rozmiar. Można się mocno zdziwić. Mi po latach noszenia miseczki C zaproponowano G i okazało się że żaden stanik jeszcze tak dobrze nie leżał.


Ja też z C/D przeskoczyłam na G. I to wcale nie jest duża miseczka. Mnie na początku przeraził fakt, że G, co to ma być, przecież E to coś olbrzymiego. Ale nie wszystko jest idealne.

Freya i Panache zabijają ceną, za to Esotiq już całkiem fajnie wypada.
 
  podziel si� tym postem na:
Niebieskoszara 
Blogowicz.Friend


Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-11, 21:59   

Jeszcze nie tak dawno wydawało mi się, że DECO z Freyi to najlepszy stanik jaki mogłam wybrać- o zgrozo ;) Obecnie tylko Dalia- polski producent i jak kiedyś nie wyobrażałam sobie miękkiego stanika tak od nich biust jest pięknie zebrany i wygląda świetnie nawet pod ubraniem ;) A małego biustu nie mam- tym bardziej jak karmiłam to z Dalii 30i (!!!), a Freya Deco 30gg (65gg). Udręka trochę, ale im starsza jestem tym bardziej doceniam to, co mam :D
 
  podziel si� tym postem na:
tourquise 
Blogger.Klub


Imię: Magdalena
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Gru 2012
Posty: 36
Miasto: z kątowni?

Wysłany: 2012-12-30, 03:58   

Absolutnie się nie zgadzam z tym CZYMŚ!

75FF - bardzo ciekawe...
Wszystko zależy od fasonu, ale obwód 75 to chyba by mi pod szyję wskoczył i mogłabym go nosić jak szalik...

Ostatnio na 100% dobrałam idealne 2 rozmiary i jeden to 65J, a drugi 70HH... FF to nosiłam chyba w LO :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-04-05, 01:27   

a co powiecie o tego typu poradnikach:


trzy pierwsze zaczynają się tak samo, ale dotyczą różnego rozmiaru biustu.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
kaatson 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Maj 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-05-30, 21:46   

Uwazam ze dobry stanik powinien nie byc za ciasny a przy pochyleniu powinien przylegac do piersi. Poza tym filmiki powyzej bardzo przydatne :) Mysle ze w kazdym sklepie z bielizna powinny byc osoby ktore pomoga nam dobrac idealny stanik :)
 
  podziel si� tym postem na:
Claude91 
Blogger.Klub

Imię: Claude
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 6

Wysłany: 2014-02-17, 03:21   

ofetowa napisał/a:

Patrząc po rozmiarach, które wypisałyście wszystkie prawdopodobnie macie źle dobrany stanik ;)

Większość kobiet kupuje z ogromnym obwodem i za małą miseczką i skutki są opłakane, albo standardowo 75 B / 80 D inne rozmiary nie istniej. Dziwi mnie jak dziewczyny szczuplejsze ode mnie męczą się z rozmiarem 75...
O firmie tryumf wolę się nie wypowiadać, ponieważ mają słabe jakościowo produkty i przy rozmiarze 70/75 I (obwód 72-74) raczej stanika tam nie kupię. Panie też źle przeszkolone, podaje mi 80 E i mówi, że szerszy obwód wyrównuje miseczkę, no ok, ale z tyłu miałam go na kokardkę zawiązać ?
 
  podziel si� tym postem na:
Panna K 
WordPress.Klub


Imię: Kornelia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Mar 2014
Posty: 98

Wysłany: 2014-03-13, 19:36   

Ja zaopatruje się w niewielkim prywatnym sklepie, gdzie właścicielka sprowadza towar polskiej firmy i to ona za każdym razem dobiera mi bieliznę. Aktualnie jest to rozmiar 75E :)
 
  podziel si� tym postem na:
karcia334 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Lut 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-06-20, 16:24   

większość kobiet ma zle dobrany stanik.często wynika to z niewiedzy często z braku pieniędzy .łatwiej iść do chinczyka i kupicc stanik za 9 zł niz udac sie do salonu z bielizna i wydac na stanik 100zł.
 
  podziel si� tym postem na:
Pricz 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 31
Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 26
Miasto: Opole

Wysłany: 2014-06-30, 14:05   

W kwestii dobierania staników postanowiłam douczyć swoich kolegów. Całkiem niedawno usłyszałam podziękowania, bo zabrali swoje dziewczyny do odpowiedniego sklepu z bielizną. Jeśli chodzi o kwestie ładnie wyglądających, zdrowych piersi to siłą perswazji najlepiej do facetów :) Poza tym wśród swoich koleżanek propaguję modę na braffiting. Można powiedzieć, że jak 6 lat temu po raz pierwszy poszłam z mamą do sklepu po pierwszy, dobrze dobrany stanik - dostałam objawienia i co najważniejsze... przestałam się garbić :)
 
  podziel si� tym postem na:
Kejczi 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 47
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-06-30, 19:33   

Ja do niedawna nosiłam niedopasowane staniki, często kupowane "tak na oko", przez co moje piersi były wiecznie ściśnięte, otoczone siateczką żył. Dopiero niedawno kupiłam sobie trzy dobre, dopasowane staniki. Rozmiar nie za duży, 75C zaledwie, ale sama byłam zdziwiona, że nawet takie można tak skrzywdzić jak ja to robiłam.
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz