Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
saranara15 

Dołączyła: 26 Lut 2016
Posty: 12
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-03-03, 15:52   

Taka przyjaźń jest jak najbardziej możliwa. Pomogli mi w kilku trudnych stacjach, mogę z nimi rozmawiać o praktycznie wszystkim i wszystko działa, nasze relacje się nie zmieniają.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

EvMyl 
Blogger.Klub


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 45

Wysłany: 2016-03-12, 00:19   

nieee.. to zawsze ryzykowna gra.. Facet to facet, raczej zawsze cos mu przez mysl w ktoryms momencie przeleci heh a i kobietom sie to zdarza. Tylko jedni w przyjazni te chwile przemilcza i w glebi siebie skryją a inni je uzewnętrznią i przyjazn popsują. :/ no i przyjazni ni ma.
 
  podziel si� tym postem na:
PewnaPani 

Dołączyła: 18 Mar 2016
Posty: 8

Wysłany: 2016-03-18, 14:08   

Ja myślę, że przyjaźń możliwa jest, ale to nie oznacza, że jest kompletnie platoniczna. Moim zdaniem, nie.
Zawsze "coś" jest, choć to "coś" niekoniecznie musi być bezpośrednio odczuwane i w czymkolwiek musi przeszkadzać :)
 
  podziel si� tym postem na:
MementoMori 

Dołączyła: 17 Mar 2016
Posty: 30
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2016-03-18, 18:47   

Zgadzam się! Coś takiego jest jak najbardziej realne. Ja mam przyjaciela od niemalże 14 lat i nie wydaje mi się by którekolwiek, kiedykolwiek polazło poza linię "friendzone". Niemniej przyznaje, że mam bardzo przystojnego przyjaciela xd
 
  podziel si� tym postem na:
ratpoison 


Imię: Tomasz
Dołączył/a: 22 Kwi 2016
Posty: 37

Wysłany: 2016-04-22, 09:26   

Sam aż ostatnio napisałem na blogu o tym:P
Uważam, że tak, ale to bardzo trudna przyjaźń. Sam mam dwie przyjaciółki od urodzenia.
 
  podziel si� tym postem na:
cleo1985 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Maj 2016
Posty: 11

Wysłany: 2016-05-13, 21:37   

Ja się łudziłam, że taka przyjaźń istnieje. Choć ja starałam się być szczerą przyjaciółką i nic więcej to z drugiej strony prędzej czy później pojawiał się pociąg do mnie... Dlatego nie wierzę w taką przyjaźń.
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2016-05-30, 08:44   

Owszem, jest możliwa, ale...nie zawsze partner przyjaciela/przyjaciółki zaakceptuje taką przyjaźń... ;)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
artoffoto 
WordPress.Klub

Wiek: 38
Dołączył/a: 21 Lip 2016
Posty: 23
Miasto: cały świat

Wysłany: 2016-09-20, 01:39   

Jak ze wszystkim to tylko kwestia czasu, kiedy jedna ze stron zechce czegoś więcej.
______________________________________________________
www.artoffoto.eu - Porady fotograficzne | Fotorelacje | Wywiady | Recenzje
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-06, 14:39   

Jest możliwa :) Sam mam kilka przyjaciółek. I nie, nie jestem zamknięty w friendzonie ;)
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
buracek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Lut 2017
Posty: 25

Wysłany: 2017-02-21, 15:46   

Nie ma takiej możliwości. No chyba, że kobieta jest brzydka :P
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-02, 03:04   

Jeśli przyjaźń pomiędzy kobietą i mężczyzną nie istnieje, to geje, lesbijki i biseksualiści nie mogą się przyjaźnić z nikim, bo albo oni na kogoś polecą, albo inni na nich.
 
  podziel si� tym postem na:
poprostuona 

Wiek: 22
Dołączyła: 01 Wrz 2017
Posty: 4
Miasto: Sanok

Wysłany: 2017-09-07, 21:57   

Osobiście miałam przyjaciela naprawdę cudownego świetnie się mi z nim rozmawiało, przebywało czas, był dla mnie dosłownie jak brat. Zawsze mogłam na niego liczyć itp. Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Po czasie (dość krótkim) coś do niego poczułam, a potem się dowiedziałam że on równierz. I do teraz jesteśmy razem już 2 lata! ❤ Każdy postrzega przyjaźń między kobietą, a mężczyzna inaczej. Jedni w to wierzą inni nie. Ja natomiast jestem zdania że taka przyjaźń jest wieczna, bo z zwykłej znajomości to może się przerodzić w przyjaźń, a potem przyjaźń zostaje ale przemienia się w słowo miłość. Aby tak naprawde to zrozumieć trzeba to przeżyć. Więc no TAK przyjaźń między kobietą istnieje i istniała zawsze lecz nie każdy to widzi porostu :) )
Pomyśl o ty o tym, bo możesz mieć inne poglądy na ten temat. Równie dobrze możesz mieć tego przyjaciela jako brata. Lecz cały sens wypowiedzi poświęciłam temu że w miłości nie traci się tej przyjaźni. Pamiętajmy o tym!
I podkreślam że to jest tylko moje zdanie, każdy z nas ma prawo mieć swoje ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz