Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2008-03-18, 00:45
Autor Wiadomość
juleks94 

Wiek: 30
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 6

Wysłany:    mam problem z pewnym "pedofilem" pomózcie...

No więc tak... może to trochę długie jest ale musicie mi pomóc...
zacznę od początku żebyście mnie zrozumieli...
mam dopiero 13 lat...
kocham zwierzątka i często przebywam w sklepie zoologicznym, znam tego pana co tam sprzedaje i to dość dobrze... wiec sobie tam siedzimy i gadamy... wczoraj podjechał taki inny pan(trochę go znam...) który nie ma nogi i jest na wózku inwalidzkim elektrycznym chyba... no i się uparł ze mnie odprowadzi bo ja byłam na rolkach... dochodziła 18 czas zamknięcia sklepu... no i jechałam przed nim na rolkach a ona za mną... i miałam dziwne uczucie ze się gapi na mój tyłek ale nie udowodnię tego... mój odcinek do domu jest krótki, wiec jak tylko zniknęliśmy z pola widoku sklepu zoologicznego... chciał abym stanęła... stanęłam... a on mi zaproponował MIŁOŚĆ FRANCUSKĄ (chyba tak się nazywa to) nie jestem pewna... ale on dokładnie powiedział ze "chce mnie popieścić języczkiem" i spytał się czy wiem co to znaczy miłość francuska... jasne ze się nie zgodziłam ale nalegał... spytał sie w końcu czy pije piwo... powiedziałam ze nie... a on ze może jak bym jedno wypiła to bym sie namyśliła...odsunęłam się od niego i wjechałam do domu... on tylko powiedział żebym się jeszcze zastanowiła...
mam takie pytanie czy to nie podlega jakiemuś paragrafowi w świetle prawa...jestem nie letnia a tu takie oferty... wiem ze to inwalida... ale to go nie zwalnia od prawa... ostatnio i tak mam dola... ze względu chłopaka który wmawiał mi ze mnie kocha i związał sie ze mną bo myślał ze coś z tego wyjdzie... ja go naprawdę kochałam... a ta propozycja jeszcze bardziej mnie dobiła... nie wiem co już mam myśleć... pomóżcie...
please!!
Ostatnio zmieniony przez juleks94 2007-10-02, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-02, 17:34   

nie masz niby dowodów, ale gdybyś to zgłosiła choćby rodzicom, to oni już by coś wymyślili, wiesz - ten gościu to stary pedofil, i trzeba mu zrobić kuku. najlepiej z oddali nagrać całą akcję na wideo, a ty żebys miała dyktafon przy sobie. policja go zwinie i będzie jednego gada mniej. a to, że nie ma nogi, to nic mu nie pomoże.
 
  podziel si� tym postem na:
juleks94 

Wiek: 30
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 6

Wysłany: 2007-10-02, 18:44   

znaczy ja mogę spróbować go namówić żeby powtórzył propozycję... i ja wtedy na komórke na dyktafon mogę nagrac... a co do dowodów to on wybral moment kiedy mi oznajmil tą propozycje ze było w sumie prawie pusto bo ja mieszkam w malym mieasteczku ale nie zauwazyl ze z tylu po chodniku szła taka dziewczyna luiza po chodniku bo mi po ulicy jechalismy... znam luize stad ze kiedys tata wyjmowal takiej pani dom i to jej kolezanka byla i takze siostry tej pani...a te siostry są kolezankami mojej duzo starszej siostry i ją stad znam... i moglaby tylko powiedziec ze widziala mnie z nim i nic wiecej... noi zoologiczny wie ze mnie odprowadził...
powiedziec rodzicom czy poczekac az zjawi sie pod zoologicznym i wtedy go zmusic?? i jak bede miec nagranie to dopiero powiem... mama z tata są dobrze w prawie obeznani... siostro wiele pomagali w sprawach... itp.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-02, 21:20   

Ja się tylko zastanawiam dlaczego tutaj wyskakujesz z tym problemem...
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-02, 21:28   

Zzielona, w sumie dobre pytanie...
 
  podziel si� tym postem na:
juleks94 

Wiek: 30
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 6

Wysłany: 2007-10-02, 21:30   

sorry jeśli źle ale ten dział mi się wydał najlepszy ze wszystkich... i wiecej osób siedzi... tak mi sie wydaje :zawstydzony: jestem nowa i nie rozeznana w ogóle w forach...
czy ktos mi pomoze?? co mam zorbic?? on teraz bedzie mnie przesladowal i caly czas pytal czy sie zastanowilam...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-02, 21:37   

Ja uważam, że przede wszystkim powinnaś poinformować o tym rodziców, albo jeśli Ci będzie łatwiej - starsze rodzeństwo.
 
  podziel si� tym postem na:
juleks94 

Wiek: 30
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 6

Wysłany: 2007-10-02, 21:39   

jak powiem siostrom to i tak pewnie wygadaj mamie.... wiec nie wiem... mam dobre znajomosci z zoologicznym tym panem wiec moze mu powiem o co chodzi i jak podjedzie kiedy to on wejdzie do sklepu po cos tam (bo zawsze na dworku przed skelpem siedzimy) a ja wtedy spróbóje go zmusić... nie wiem...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-02, 22:09   

I tak sądzę, że powinnaś powiedzieć o tym rodzicom. Przecież oni są za Ciebie odpowiedzialni, prawda?
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-10-02, 23:07   

juleks94, najgorsza rzecz , jaką można zrobić to pisać na forum o tym. nie nam masz ufać tylko swoim bliskim. tylko oni mogą Ci pomóc, bo my jesteśmy tutaj bezużyteczni. nie znamy Cię, nie znamy Twojego położenia. rodzice to jedyna szansa na rozwiązanie tego. a jeśli się boisz to porozmawiaj z psychologiem/pedagogiem szkolnym.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-02, 23:26   

ale mimo wszystko i tak najgorsze co można zrobić w tej sytuacji, o ile jest ona prawdziwa - jest milczenie.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-10-02, 23:28   

wychodzę od razu z założenia że autorka wcale nie chciała milczeć. ale jeśli ktoś czyta i jest w podobnej sytuacji, to zgadzam się z nevada menthol. w taki wypadku milczenie to nasz wróg.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz