Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-29, 12:27   

uwiedzsiebie napisał/a:

Ja podkreślam : wszystko zależy od emocji. Chyba jeszcze nigdy nie miałyście takich na pierwszej randce, że zatraca Wam się nazwijmy to racjonalne myślenie i ściśle określone postanowienie 0 seksu na pierwszej randce, bo wyjdę na łatwą, na rzecz pożądania.

Ty masz lat 19ście, miałeś jedną dziewczyne z która poszłeś w sline (i to po alkoholu bo na trzeźwo nie dałaby rady) i kilku kolegów do zabaw erotycznych i uważasz się za wielce doświadczonego?
im więcej piszesz o 'niby to podbojach, nbiby to doświadczeniach, o zatracaniu' bla bla tym mam wrażenie, że mniej cycków widziałeś niż ja penisów, a jestem istnym aniołem. :oczami:
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-12-29, 14:46   

uwiedzsiebie napisał/a:

Kobiety się burzą. Dobrze.
Ja podkreślam : wszystko zależy od emocji. Chyba jeszcze nigdy nie miałyście takich na pierwszej randce, że zatraca Wam się nazwijmy to racjonalne myślenie i ściśle określone postanowienie 0 seksu na pierwszej randce, bo wyjdę na łatwą, na rzecz pożądania.

Zawsze bardzo mnie bawią chłopcy, którym się wydaje, że są ekspertami od kobiet i ich wynurzenia w tej tematyce :rotfl:

To nie jest kwestia emocji, tylko zasad. Ja spotykam się z mężczyzną na pierwszej randce w konkretnym celu - poznania się i tylko w tym celu. Chcę się o nim dowiedzieć tego, co z mojej perspektywy wydaje mi się być istotne do tego, żeby ocenić czy nadajemy, jak to się mówi "na tych samych falach", czy znajomość pomiędzy Nami ma jakikolwiek sens, czy jest coś czym przekuwa moją uwagę, czy dobrze się czuję w jego towarzystwie, itp.

Mam wrażenie, że w ogóle nie jesteś w stanie pojąć, że ludzie mają inne podejście do życia niż Ty. To że Ty masz takie luźne podejście i wszędzie widzisz szansę na seks to Twoja sprawa. Ale inni ludzie wolą najpierw popracować nad głębszymi relacjami z drugim człowiekiem, a dopiero potem rozszerzać je o sferę intymną.

I na koniec, jest taka fajna zasada, którą kobiety lubią stosować: jeżeli sama o siebie nie zadbam, to nikt tego nie zrobi. Dlatego też seks na pierwszej randce, kiedy kompletnie nic nie wiem o drugiej osobie nie wchodzi w grę - po prostu względy bezpieczeństwa.
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-29, 20:31   

Cytat

Ty masz lat 19ście, miałeś jedną dziewczyne z która poszłeś w sline (i to po alkoholu bo na trzeźwo nie dałaby rady) i kilku kolegów do zabaw erotycznych i uważasz się za wielce doświadczonego?
im więcej piszesz o 'niby to podbojach, nbiby to doświadczeniach, o zatracaniu' bla bla tym mam wrażenie, że mniej cycków widziałeś niż ja penisów, a jestem istnym aniołem. :oczami:

Tu nawet nie ma czego komentować, tym wpisem pokazujesz swoją niedojrzałość emocjonalną równą nie 19 latkom (bo tacy już chyba nie piszą takich rzeczy), a raczej 15/16 latkom. + "poszłeś"

Cytat

Zawsze bardzo mnie bawią chłopcy, którym się wydaje, że są ekspertami od kobiet i ich wynurzenia w tej tematyce :rotfl:

To nie jest kwestia emocji, tylko zasad. Ja spotykam się z mężczyzną na pierwszej randce w konkretnym celu - poznania się i tylko w tym celu. Chcę się o nim dowiedzieć tego, co z mojej perspektywy wydaje mi się być istotne do tego, żeby ocenić czy nadajemy, jak to się mówi na tych samych falach, czy znajomość pomiędzy Nami ma jakikolwiek sens, czy jest coś czym przekuwa moją uwagę, czy dobrze się czuję w jego towarzystwie, itp.

Mam wrażenie, że w ogóle nie jesteś w stanie pojąć, że ludzie mają inne podejście do życia niż Ty. To że Ty masz takie luźne podejście i wszędzie widzisz szansę na seks to Twoja sprawa. Ale inni ludzie wolą najpierw popracować nad głębszymi relacjami z drugim człowiekiem, a dopiero potem rozszerzać je o sferę intymną.

I na koniec, jest taka fajna zasada, którą kobiety lubią stosować: jeżeli sama o siebie nie zadbam, to nikt tego nie zrobi. Dlatego też seks na pierwszej randce, kiedy kompletnie nic nie wiem o drugiej osobie nie wchodzi w grę - po prostu względy bezpieczeństwa.

Oczywiście, że jestem w stanie pojąć i nie mówię, że nie ma takich sytuacji. Ja nie napisałem, że każda pierwsza randka kończy się seksem, ale nie wykluczam takiej możliwości. Czytaj ze zrozumieniem, proszę :)
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-29, 21:04   

uwiedzsiebie napisał/a:

Tu nawet nie ma czego komentować, tym wpisem pokazujesz swoją niedojrzałość emocjonalną równą nie 19 latkom (bo tacy już chyba nie piszą takich rzeczy), a raczej 15/16 latkom. + poszłeś


;D tak właśnie myślałam o mistrzu dojrzałości :D więc dziękuje za potwierdzenie :)

Przecież podzieliłeś randki na dwie:
1) albo laska jest do schrupania więc za nia płacisz bo płacisz tez za seks, który jest zawsze 'w cenie' bo to krótko mówiąc panie do towarzystwa (Ty jednak podchodzisz do tego inaczej bo oczywiście mistrz seksu po prostu uwiódł taką wspaniałą plastikową lalę, która była taaaaaaaaaaaaaka trudna do zaliczenia... a randkę oceniasz przez pryzmat "emocji" czyli czy w ciagu spotkania złapała Cie za przyrodzenie czy tez nie) - kończy się seksem to znaczy że była idealna
2) albo laska ma olej w głowie, już Cie skresliła bo nie masz nic do zaoferowania prócz penisa więc twierdzisz, że jest brzydka, randka była nudna i ogólnie to płać sobie sama! seksu z mistrzem nie bedzie! (bo Ty nie płacisz za coś, co się nie opłaca, no i za kosza jakiego dostałeś) - nie konczy się seksem wiec byla beznadziejna.

takie proste, chłopskie rozumowanie opakowane tylko w Twoją elegancką, yntelydżętną formę wyrazu 'uwiedz siebie'.

ps.

Cytat

Nigdy w życiu nie zabieraj się za katoliczki. NIGDY ! Ja wiem siedzi Ci we łbie myśl, że będziesz niesamowity jeżeli uda Ci się sforsować pas cnoty założony przez samego Stwórcę. Jednak powiem Ci, że nie warto. Nie ważne jak seksowna by była, jeżeli jesteś tego pewny, że jej poglądy na temat seksu są bardzo konserwatywne, to nie zabieraj się za to, możesz 3 miesiące spędzić z taką, po czym obudzisz się z ręką w nocniku.

nie jesteś w stanie wytrzymać 3miesięcy, pół roku będąc w związku i nie zaznać seksu? Ty masz mega wielki problem i powinieneś się skonsultowac z lekarzem. I to nie jest naigrywanie się z Ciebie tylko autentyczna rada i troska starszej koleżanki.

Cytat

Chyba nie muszę tłumaczyć, że sam byłem w takiej sytuacji i chociaż spotykałem się z innymi w tym samym czasie (tak wiem nie dobry chłopiec), to największą chrapkę miałem na moją katoliczkę,

skłonność do zdrady, brak umiejętności zapanowania nad penisem też się leczy.
Poligamii w Polsce nie będzie więc już radze ograniczyć swoje słobości.

Swoją drogą czuję się jakbym czytała mojego kolege z ławki. Serio. Podejście identyczne. Kobieta to kawał mięsa do zaliczenia i odrzucenia, nastepna please!
Dobrze, że po 26ce się dojrzewa, a ten który nie zdąży to wiadomo... jest tylko na jedną noc i żadnych perspektyw na więcej... i to nie Ty wtedy zaliczasz, tylko my Ciebie ;)

Skończ waść, wstydu oszczędź.

ps. starałam się być miła ;D ale poniewóż świąteczny nastrój już mnie opuścił to wróciłam dawna ja. wredna i złośliwa ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-29, 23:58   

Cytat

Przecież podzieliłeś randki na dwie:
1) albo laska jest do schrupania więc za nia płacisz bo płacisz tez za seks, który jest zawsze 'w cenie' bo to krótko mówiąc panie do towarzystwa (Ty jednak podchodzisz do tego inaczej bo oczywiście mistrz seksu po prostu uwiódł taką wspaniałą plastikową lalę, która była taaaaaaaaaaaaaka trudna do zaliczenia... a randkę oceniasz przez pryzmat emocji czyli czy w ciagu spotkania złapała Cie za przyrodzenie czy tez nie) - kończy się seksem to znaczy że była idealna
2) albo laska ma olej w głowie, już Cie skresliła bo nie masz nic do zaoferowania prócz penisa więc twierdzisz, że jest brzydka, randka była nudna i ogólnie to płać sobie sama! seksu z mistrzem nie bedzie! (bo Ty nie płacisz za coś, co się nie opłaca, no i za kosza jakiego dostałeś) - nie konczy się seksem wiec byla beznadziejna.

Błędnie, ja mówiłem, nie płacę to raz. Dwa NIGDY nie twierdze, że dziewczyna z która się umówiłem jest brzydka, proszę Cię, po co bym się z nią wtedy umawiał, jeśli mnie nie pociąga. Czasami trafiają się nie interesujące osoby, owszem. Ty na pewno też trafiasz na takie, chociaż nie, Ty dostajesz "kosza" ze względu na swoją "niepełnosprawność" :) Widzę tu zakompleksioną dziewczynkę.

Cytat

nie jesteś w stanie wytrzymać 3miesięcy, pół roku będąc w związku i nie zaznać seksu? Ty masz mega wielki problem i powinieneś się skonsultowac z lekarzem. I to nie jest naigrywanie się z Ciebie tylko autentyczna rada i troska starszej koleżanki.
Znowu problem ze zrozumieniem treści. Tekst był o katoliczkach, które seks oferują po ślubie. A ślub zawiera się po dłuższym okresie niż 3 miesiące. A przez 3 miesiące miałem na myśli, że stoisz w tym samym miejscu co na początku, każdy związek ma się rozwijać.

Cytat

skłonność do zdrady, brak umiejętności zapanowania nad penisem też się leczy.
Poligamii w Polsce nie będzie więc już radze ograniczyć swoje słobości.

Zdrada, gdy nie jest się w związku?

Myślę, że na tym etapie skończę konwersację z Tobą koleżanko, bo niestety nie jestem w stanie trafić do Ciebie. Jestem przekonany, że coś w Tobie siedzi. Masz jakieś kompleksy i próbujesz się wyżyć na kimś, kto naprawdę nie ma problemów z kobietami :)
Chcę tylko pomóc innym, aby choć troszkę polepszyli swoje kontakty z płcią piękną.
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-30, 10:58   

uwiedzsiebie napisał/a:

Chcę tylko pomóc innym, aby choć troszkę polepszyli swoje kontakty z płcią piękną.

ale dajesz im złe rady, nie widzisz tego że tworzysz bande oszołomów dla których jedyną wartością jest seks? absolutnie niczego innego Twoje posty nie dotyczą. ŻADNE, a przejrzałam Twoje udzielanie się tutaj :) nawet bokserek nie potrafisz wybrać bez podparcia tego seksem. Jesteś taki przykry że aż boli. Nie masz nic więcej do zaoferowania niż penis i usługi seksualne. Nawet nie potrafisz odnieść się do pytania bez wrabiania ludzi w swoje chore wartości.

uwiedzsiebie napisał/a:

Masz jakieś kompleksy i próbujesz się wyżyć na kimś, kto naprawdę nie ma problemów z kobietami

Każdy je ma, Ty też co bez przerwy pokazujesz :)

uwiedzsiebie napisał/a:

Tekst był o katoliczkach, które seks oferują po ślubie.

oferują? to nie ku*wy. to kobiety, które mają szacunek do siebie samych. One niczego nie oferują. One preferują, a następnie dopełniają szczęśliwy związek wspaniałym seksem, na który trzeba trochę poczekać. Puste pukanie na pierwszym spotkaniu, bez żadnych uczuć do drugiej osoby to dno i wodorosty, które mają tylko sprawić iluzję facetom, że są pożądani. Nic innego. Nie są wartościowi, są niżej od wartości niż pudło starych kalesonów dziadka Stefana.

uwiedzsiebie napisał/a:

Ty na pewno też trafiasz na takie, chociaż nie, Ty dostajesz kosza ze względu na swoją niepełnosprawność Widzę tu zakompleksioną dziewczynkę.

Trafiam na osoby nieinteresujące mnie intelektualnie, a nie fizycznie.
Ty tez jesteś chory. Co już wyżej napisałam. Ty się wyleczysz, mi noga nie odrośnie.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-12-30, 12:23   

Widzę, że różne kwestie były w temacie poruszane, więc tak na szybko:
Jeśli chodzi o płacenie (każdy za siebie czy facet za dziewczynę), to ja zawsze płacę za siebie np. za kino (swoją drogą, to faktycznie nie jest najlepsze miejsce na pierwszą randkę) czy jakieś jedzenie, jeśli poszliśmy do knajpki. Natomiast z drinkami jest już inaczej. Jeśli idę po prostu z kumplem albo na jakąś większą popijawę, gdzie rachunek będzie spory - jasne, na pół. Kiedy jednak spotkanie jest ewidentnie randką i facet zaprasza mnie na piwo/wino/drinka, to uważam, że on powinien płacić. Zawsze co prawda oferuję, że za siebie zapłacę, ale przyznam, że nigdy mi się nie zdarzyło, żeby facet się na to zgodził, a gdyby tak się stało byłabym raczej niemile zaskoczona - w końcu to jemu zależało, on zabiegał o spotkanie, a ja poświęcam swój cenny czas. ;)

Inną kwestią pozostają prezenty/kwiaty - nie lubię i czuję się wtedy niezręcznie. Często faceci nie mają złych intencji i myślą, że tak wypada albo jest dobrze widziane, ale jednak dziewczyna może odebrać to jako próbę "przekupstwa", więc to nieco ryzykowny pomysł. Zresztą pozostają względy praktyczne - jeśli spotykam się z kimś "na mieście" (a tak zazwyczaj to wygląda), to po prostu niewygodnie się łazi z bukietem kwiatów. ;) Choć mam koleżankę, dla której facet nieprzynoszący prezentów czy kwiatków jest skreślony - ale ona robi z siebie trochę taką księżniczkę/utrzymankę, co mnie akurat zupełnie nie odpowiada.

StudioSekret napisał/a:

spotykam się z obcą osobą i należy się poznać, porozmawiać i zmyć się po około godzinie czasu.

Nie za mało? Żeby chociaż spróbować kogoś poznać, potrzeba trochę więcej czasu, bywa, że ludzie są speszeni/nieśmiali i musi minąć dobre parę chwil, żeby się rozkręcili, trzeba dać im szansę. ;)


Widzę, że wywiązała się ostra dyskusja odnośnie seksu po pierwszej randce - jak dla mnie odpada, zgadzam się całkowicie z Albastrovą i Agatonkiem, podejście uwiedzsiebie robi natomiast wrażenie (bez obrazy) całkowicie niedojrzałego czy wręcz pustego i prymitywnego (wybacz, ale tekst o katoliczkach jest poniżej wszelkiego poziomu).
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-30, 14:36   

Cytat

Widzę, że różne kwestie były w temacie poruszane, więc tak na szybko:
Jeśli chodzi o płacenie (każdy za siebie czy facet za dziewczynę), to ja zawsze płacę za siebie np. za kino (swoją drogą, to faktycznie nie jest najlepsze miejsce na pierwszą randkę) czy jakieś jedzenie, jeśli poszliśmy do knajpki. Natomiast z drinkami jest już inaczej. Jeśli idę po prostu z kumplem albo na jakąś większą popijawę, gdzie rachunek będzie spory - jasne, na pół. Kiedy jednak spotkanie jest ewidentnie randką i facet zaprasza mnie na piwo/wino/drinka, to uważam, że on powinien płacić. Zawsze co prawda oferuję, że za siebie zapłacę, ale przyznam, że nigdy mi się nie zdarzyło, żeby facet się na to zgodził, a gdyby tak się stało byłabym raczej niemile zaskoczona - w końcu to jemu zależało, on zabiegał o spotkanie, a ja poświęcam swój cenny czas. ;)
Dziękuję, że to napisałaś! O to właśnie mi chodziło, że większość będzie o Ciebie zabiegać, im będzie zależeć, a Ty poświęcasz swój cenny czas. Wiesz co jest najlepsze? Pewnie pisałaś to lekko na żarty, ale masz 100% rację. Oni będą to robić, bo chcą Cię zdobyć, chcą, żebyś była dla nich swego rodzaju trofeum.
A Wy dziewczęta zachowujecie się na zasadzie pokaż chłopczyku co masz do pokazania, a może jak mnie zainteresujesz to się z Tobą umówię drugi raz. Jest to podejście jak najbardziej złe (dla faceta, bo dla kobiety idealne)! Zacznijmy od tego, że jeżeli jesteś atrakcyjną kobietą, to oczywiście nie zrobi Ci różnicy to czy ten czy następny. Dlatego facet musi się wybić z tłumu swoją osobą. Jeżeli odwrócicie role i to kobieta będzie zabiegać o Was, wtedy sukces gwarantowany.

Cytat

Inną kwestią pozostają prezenty/kwiaty - nie lubię i czuję się wtedy niezręcznie. Często faceci nie mają złych intencji i myślą, że tak wypada albo jest dobrze widziane, ale jednak dziewczyna może odebrać to jako próbę przekupstwa, więc to nieco ryzykowny pomysł. Zresztą pozostają względy praktyczne - jeśli spotykam się z kimś na mieście (a tak zazwyczaj to wygląda), to po prostu niewygodnie się łazi z bukietem kwiatów. ;) Choć mam koleżankę, dla której facet nieprzynoszący prezentów czy kwiatków jest skreślony - ale ona robi z siebie trochę taką księżniczkę/utrzymankę, co mnie akurat zupełnie nie odpowiada.
Pisałem o tym już tyle razy, to każda z Was mówiła, że wcale tak nie jest.

Cytat

StudioSekret napisał/a:
spotykam się z obcą osobą i należy się poznać, porozmawiać i zmyć się po około godzinie czasu.

Nie za mało? Żeby chociaż spróbować kogoś poznać, potrzeba trochę więcej czasu, bywa, że ludzie są speszeni/nieśmiali i musi minąć dobre parę chwil, żeby się rozkręcili, trzeba dać im szansę. ;)

Według mnie to bardzo dobrze zostawić czasami taki niedosyt :)


Cytat

Widzę, że wywiązała się ostra dyskusja odnośnie seksu po pierwszej randce - jak dla mnie odpada, zgadzam się całkowicie z Albastrovą i Agatonkiem, podejście uwiedzsiebie robi natomiast wrażenie (bez obrazy) całkowicie niedojrzałego czy wręcz pustego i prymitywnego (wybacz, ale tekst o katoliczkach jest poniżej wszelkiego poziomu).

Wybaczam
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2012-12-30, 15:44   

Kredka napisał/a:

podejście uwiedzsiebie robi natomiast wrażenie (bez obrazy) całkowicie niedojrzałego czy wręcz pustego i prymitywnego (wybacz, ale tekst o katoliczkach jest poniżej wszelkiego poziomu).

Im więcej się wypowiada tym bardziej widać, że taki właśnie jest.

uwiedzsiebie napisał/a:

A Wy dziewczęta zachowujecie się na zasadzie pokaż chłopczyku co masz do pokazania, a może jak mnie zainteresujesz to się z Tobą umówię drugi raz. Jest to podejście jak najbardziej złe (dla faceta, bo dla kobiety idealne)! Zacznijmy od tego, że jeżeli jesteś atrakcyjną kobietą, to oczywiście nie zrobi Ci różnicy to czy ten czy następny. Dlatego facet musi się wybić z tłumu swoją osobą. Jeżeli odwrócicie role i to kobieta będzie zabiegać o Was, wtedy sukces gwarantowany.

Masz strasznie płytkie postrzeganie relacji damsko-męskich. Albo patrzysz na to tylko z perspektywy seksu, albo z perspektywy rywalizacji damsko-męskiej. Bezsens. I Ty chcesz mówić innym, jak kreować relacje z kobietami ?

To, że mężczyzna chce/musi się wybić wynika z tego, że tak przez całe lata była kształtowana męska świadomość - jesteś mężczyzną, jesteś zdobywcą, itp. itd. Natomiast rolą kobiety od zawsze było dać się zdobywać. To się nieco zmienia, ale nadal zbyt powoli. Problem teraz polega na tym, że niektórzy mężczyźni i kobiety rozumieją to nie tak, jak powinno być, czyli jako zdobywanie przez materialne przedmioty. A to nie o to chodzi.

Chodzi o to, żeby pokazać drugiej stronie, że beze mnie będzie jej jakoś tak niefajnie, pusto, że czegoś będzie brakować, że ze mną jest po prostu lepiej. I to osiąga się po przez pokazanie siebie - swoich pasji, zainteresowań, podejścia do różnych kwestii, stosunku do innych ludzi, itp. itd. A nie przez kupowanie prezencików, szastanie kasą na prawo i lewo, czy rywalizowania kto kogo ma zdobywać.

I przede wszystkim chodzi o to, żeby obie strony się starały, w tym tkwi sukces. Nie w tym, że on się stara, jemu zależy, a ona go zlewa. Albo tak, jak piszesz po odwróceniu ról ona się stara, a on ją zlewa. Wiele związków właśnie przez takie głupie podejście do relacji damsko-męskich albo nie doszło do skutku albo się rozpadło.

Aha, i sukces wcale nie jest gwarantowany, jak mężczyzna odwróci role. Jest tak samo spalony, jak ten który oczekuje seksu na pierwszej randce. Jeżeli angażuję się w znajomość z mężczyzną to oczekuję, że on będzie tak samo zaangażowany, a nie tylko biernie będzie czekał na to co ja zrobię.

A teraz możesz sobie pociąć moją wypowiedź na kawałeczki i ponownie udowadniać jakie to My kobiety jesteśmy złe, niedobre, jakie mamy fatalne podejście, itp. itd. :D
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-30, 15:51   

Czytam Was i czytam. I pomimo męskiej solidarności - zgadzam się z dziewczynami. Szczególnie ze zdaniem:

Cytat

Masz strasznie płytkie postrzeganie relacji damsko-męskich. Albo patrzysz na to tylko z perspektywy seksu, albo z perspektywy rywalizacji damsko-męskiej. Bezsens. I Ty chcesz mówić innym, jak kreować relacje z kobietami ?


Uwiedzsiebie - niestety, ale dziewczyny mają rację. Pomimo, że Alabastrova mnie też nie lubi, to i z nią i z Agatonką (kiem?) muszę się zgodzić
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-30, 17:13   

RayGarraty napisał/a:

Pomimo, że Alabastrova mnie też nie lubi


wypraszam sobie :P
Ja lubię wszystkich, tylko drażnią mnie okropnie pewne zachowania: traktowanie kobiety jak przedmiot i szpare do zaspakajania seksualnych potrzeb faceta... a właśnie taką wersję kobiety przedstawił Nasz znawca :)

z Tobą nie wiem o co mi chodzi, ale chodzi mi o to bardzo mocno! ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-12-30, 18:39   

Cytat

z Tobą nie wiem o co mi chodzi, ale chodzi mi o to bardzo mocno!


Piękne. :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz