Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-02-04, 23:29
Autor Wiadomość
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany:    Pisanie z dziewczyną lub chłopakiem przez internet

Witam, dziś mam taki dość nietypowy temat i pytania z nim związane.
A więc po kolei żeby to wszystko miało jakieś ręce i nogi.

Gdy zdecydujemy się do kogoś napisać przez internet (czy to chłopak czy dziewczyna) to na co zwrócić należy uwagę? Gdy już np. dziewczyna odpisze to później jak z nią kontynuować rozmowę i kiedy zaproponować spotkanie (czy może najpierw numer telefonu)? Jeśli wiecie coś na ten temat to udzielajcie wskazówek.

Jeśli chodzi o mnie to jestem totalnie nieogarnięty w tym temacie, ponieważ od zawsze byłem zwolennikiem poznawania w realnym świecie, ale są tacy ludzie, którzy lubią zapoznawać się przez internet i stąd moje pytanie i cały temat.

Gdyby tak nakreślić jakiś szkielet, czy też plan działania żeby był spójny i logiczny, a także skuteczny...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-22, 19:53   

StudioSekret napisał/a:

Gdy już np. dziewczyna odpisze to później jak z nią kontynuować rozmowę i kiedy zaproponować spotkanie (czy może najpierw numer telefonu)? Jeśli wiecie coś na ten temat to udzielajcie wskazówek.


Odbywa się to dokładnie tak samo jak w świecie rzeczywistym. Tak myślę, chociaż ja nie mam żadnego doświadczenia w realu. Najpierw rozmawiacie, później (po kilku rozmowach) pytasz o chęci i możliwośc spotkania, jeżeli powie że można coś pomyśleć to pytasz o numer i włala ;D Banał.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-22, 20:07   

Być może TO Ci pomoże, jeśli można :)

A po tym TO i TO.

Życzę powodzenia!! ;)
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-22, 20:20   

a czym ten temat różni się od tego założonego przez ciebie trzy miesiące temu?
=> http://forum.blogowicz.in...rnet-vt5739.htm
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-23, 21:04   

RayGarraty, a jakiego czata możesz polecić z własnych doświadczeń?
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-23, 22:17   

Czateria na interii :)
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-27, 11:51   

Ja też nie jestem zwolennikiem "podrywu" przez internet. Tak jak napisałem jest to dla mięczaków, ale nie jest niewykonalne. Zajmuję się tematyką związków już dłuższy czas, a Twój temat podsunął mi pomysł do napisania posta na moim nowym blogu, za co Ci serdecznie dziękuje i mam nadzieję, że w jakimś stopniu rozwieje Twoje wątpliwości.
http://uwiedzsiebie.blogs...z-internet.html
Swoją drogą w innym temacie do którego link jest podany w tym topicu, Alabastrova pokazała typowo kobiece spojrzenie na taką sytuacje. I poniekąd ma rację, cytuję

Cytat


NIE:
- cześć mała, ładne masz zdjęcie wyskoczymy na drinka? (raz, nie jestem mała! i nie jestem panią do towarzystwa)
- cześc, jestem Tomek, mam 27lat. Interesuję się tym śmym i tamtym. Jestem tutaj bo rzuciła mnie dziewczyna, nie... to ja ją rzuciłem bo mnie zdradzała. Powiedz mi, czy wszystkie jesteście takie fałszywe?! (oh jeju jak Ci współczuje, na serio... moze chusteczkę?)
- siemanderko tutaj masz mój numer 600 XXX XXX. Zadzwoń. Tomek (na telefon to sie mozesz z seks laska umawiac)
- ale z Ciebie seksi kociak.... marzy mi się z Tobą seks na plaży. (ta, dobrze jeszcze jakbys nie mial roblemow z potencją)

TAK:
- Cześć, mam na imię Tomek :) przejrzałem Twój profil i widzę, że sporo nas łączy choćby ta fotografia. Jakim sprzętem cykasz? może coś podpowiesz bo jestem laikiem i póki co mam nikona d40, a chciałbym się na coś lepszego przesiąść :) (przedstawiasz się i okazujesz zainteresowanie, jeżeli powołujesz się na dane z opisu to już jest dobrze)
- hej, wiesz ile blondynek potrzeba do wkrecenia żarówek? 3. Ty jesteś brunetka wiec pewnie poradzisz sobie sama ;) (niby żarcik, niby komplement i jest plus) może przykład niezaciekawy ale ja dowcipów nie znam;p

Świetnie pokazała przypadki na nie, jednak również te "żarciki" oraz wymienianie swoich zainteresowań z szybkością bolidu formuły 1 zaliczyłbym do podrywów skazanych na porażkę.
Pozdrawiam.
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-27, 13:36   

uwiedzsiebie napisał/a:

Twój temat podsunął mi pomysł do napisania posta na moim nowym blogu, za co Ci serdecznie dziękuje i mam nadzieję, że w jakimś stopniu rozwieje Twoje wątpliwości.

http://uwiedzsiebie.blogs...z-internet.html


No nie wiem... to porady dla kogoś kto szuka dupy na jedną noc, a nie kobiety. Kobieta nie pozwoli sobie tyłka komplementować, a już na bank nie spojrzy poważnym okiem na takiego cwaniaka. Jeżeli to podryw dla samego podrywu to wiele kobietom nie trzeba, na serio. Ale jeżeli to ma być Ta Jedyna to zwykłe sztuczki nie podziałają.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-27, 13:54   

Właśnie wiesz co jest najlepszą sztuczką? To, że w tym nie ma sztuczki.
Po prostu bądź szczery, dostaniesz to czego chcesz. Kobiety to bardzo mądre stworzenia, które wykrywają kłamstwo na kilometr, o wiele lepiej niż faceci, więc jeżeli ktoś chce konfabulować to lepiej niech zajmie się czymś innym.
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-27, 23:24   

Czyli prostymi słowami można to ująć w ten sposób, że jeśli facet chce tylko seksu, to niech nie kłamie i pwoie to kobiecie, a będzie mu dane? :D Jeśli natomiast chce związku i poważnej relacji to niech najlepiej spokojnie podchodzi do tego wszystkiego...
 
  podziel si� tym postem na:
uwiedzsiebie 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Gru 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-28, 00:05   

Ale niech to zrobi w odpowiednim momencie, bo jak walnie na samym początku to też może być to źle odebrane (zależy jeszcze kto tak robi i w stosunku do kogo)
______________________________________________________
www.uwiedzsiebie.blogspot.com tylko dla ludzi, którzy chcą poprawić relacje z kobietami.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz