Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
introvertx 
Blogger.Klub

Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-10-14, 12:55   

chciałabym nosić aparat ze względu na poprawienie zgryzu jednak ściągany a nie stały - nie wyobrażam sobie mieć go cały czas na zębach ani swojego wyglądu w nim, dentystka powiedziała, że już za późno i jedyną opcją jest niestety stały :(
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ulabrzyduladg88 


Imię: Kasia
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 21
Miasto: Dąbrowa Górnicza

Wysłany: 2013-01-25, 15:18   

Zęby to był mój największy kompleks. Aparat nosiłam tylko i wyłącznie dla poprawy estetyki i akceptacji samej siebie.
Prawie trzy lata męczarni były warte tego efektu...

( przy okazji to poniekąd wyjaśnia skąd wziął się mój login ;) )
______________________________________________________
http://ulabrzyduladg88.blog.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
inatena 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 61
Miasto: Chełm

Wysłany: 2013-01-25, 16:40   

Eee, tam. Stały aparat jest fajny. Nosiłam go 2,5 roku. Tydzień temu go zdjęłam i mam taki śmieszny retencyjny :P
 
  podziel si� tym postem na:
Fiołeczek 
Blogger.Klub

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Lut 2013
Posty: 34

Wysłany: 2013-02-06, 23:10   

Zęby były moją zmorą, dlatego wzięłam się w garść i po konsultacji z ortodontą założyłam aparat stały, na dół i na górę. Nosiłam go trochę, z początku go nie lubiłam, ale potem zauważyłam, że uśmiecham się w nim częściej niż wcześniej bez niego, i ostatecznie polubiłam go do tego stopnia, że po jego zdjęciu było mi dziwnie bez niego :] Z efektu jestem zadowolona, choć ortodoncie zdarzyło się popełnić kilka błędów, ale generalnie jest na plus :D Teraz noszę aparat retencyjny, ale jeszcze trochę i jego pożegnam.

Dziewczyny, jeśli macie jakieś wątpliwości, to Wam mówię - warto.
Jakby co, to odpowiem na wszelkie pytania :)
 
  podziel si� tym postem na:
nomissn 
Blogger.Klub


Imię: Ewa
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 41

Wysłany: 2013-02-14, 17:27   

Jak byłam mała to nosiłam aparat zakładany tylko na noc. Nie było to dobre rozwiązanie bo szybko nauczyłam się automatycznie zdejmować go przez sen i rano gdzieś za łóżkiem leżał :D Od dzieciństwa mam trochę uraz do ortodontów, a to przez to, że jedna pani doktor rozszerzyła mi dolną szczękę zostawiając górną bez zmian. Dobrze, że inny lekarz chociaż wyrównał mi to i mam je takiej samej szerokości :) Chociaż taki na stałe przydałby mi się, nie udało mi się w dzieciństwie wyprostować zębów, miałam już dosyć zabawy z tym.
______________________________________________________
A tutaj bawię się i piszę o mądrych głupotach
 
  podziel si� tym postem na:
PioMro 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 30 Lip 2013
Posty: 49

Wysłany: 2013-07-30, 16:20   

To na pewno niezbyt przyjemne doświadczenie. Podobnie jest jednak z każdym lekarstwem - niefajne, ale pomaga. Jeśli dzięki temu można mieć ładny uśmiech, to czemu nie? :)
 
  podziel si� tym postem na:
conner 
Blogger.Klub


Imię: Dawid
Wiek: 30
Dołączył/a: 18 Paź 2012
Posty: 42
Miasto: Zielona Góra

Wysłany: 2013-07-30, 17:59   

Ja założyłem miesiąc temu aparat stały na górne uzębienie i jak na razie stwierdzam że jest to najlepsza decyzja jaką w życiu zrobiłem, a efekty są odczuwalne już po miesiącu.
______________________________________________________
http://ikupasi.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-08-11, 18:43   

owszem, wielu osobom jest bardzo do twarzy z aparatem na zębach, ale pierwszy raz słyszę, że ktoś uwięził zęby tylko dlatego, że to teraz niby modne :szok:
poza tym, jeśli komuś jest ładnie w aparacie na zębach, to bez niego tym bardziej, więc kompletnie nie rozumiem i raczej wątpię że ktoś kierował się tylko tym.
sama nosiłam druty w liceum i nigdy nie zapomnę tego dnia, kiedy zdjęłam je i zaczęłam raczyć wszystkich znajomych moim nowym, olśniewającym uśmiechem.

btw, taka sytuacja: uśmiecham się do koleżanki, a ona nie wie o co chodzi.
ja, szczerząc zęby: nie zauważyłaś nic?
ona: co? jesteś w ciąży?
:lol:

fajnie wspominam ten czas, gdy mogłam obserwować, jak moje uzębienie staje się coraz ładniejsze. i uczucie tuż po zdjęciu - bezcenne.
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
dinora189 
Blogger.Klub

Imię: Diana
Wiek: 25
Dołączyła: 02 Lut 2013
Posty: 32
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-08-22, 20:54   

Oj miałam ten aparat i w sumie mam złe wspomnienia.. Druty uciskały, rany na podniebieniu.. Są też pozytywy, będziesz mieć ładne ząbki, ale ile trzeba było się nacierpieć.. :|
 
  podziel si� tym postem na:
TheBlondeLifestyle 
Blogger.Klub


Imię: Gosia
Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 36

Wysłany: 2013-08-22, 21:12   

Ja noszę aparat od miesiąca. I bardzo się cieszę, że to zrobiłam. Wybrałam aparat kryształowy przez co jest prawie niewidoczny. Uważam, ze to świetna opcja dla ciebie, jeśli masz takie obawy. Ja jestem bardzo zadowolona. :super:
 
  podziel si� tym postem na:
Wojciech W. 
WordPress.Klub


Imię: Wojciech
Wiek: 33
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 82
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-08-25, 10:14   

Noszenie aparatu dla szpanu? Kurcze, to bardzo bolesny szpan. W dzieciństwie musiałem wciągnąć na zębałki druciaka i nie wspominam tego jako najprzyjemniejszego doświadczenia. Jeśli rzeczywiście to cudo prostuje zęby, musi być to bolesne. I jeszcze nigdy nie spotkałem kogoś, komu rzeczywiście w aparacie byłoby do twarzy ;-)
______________________________________________________
praKreacja.pl - prawo dla kreatywnych
Myślę i czuję - blog osobisty
 
  podziel si� tym postem na:
ailischia 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 32

Wysłany: 2013-08-29, 18:49   

Nosiłam samiligaturujący - jeśli ktoś chce, to polecam, skraca czas noszenia, oraz wizyty co 3miesiące, nie ma się gumek, są same zamki :) - oszczędza się na wizytach ;) i całe leczenie wychodzi taniej
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz