Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-07, 19:08   

m@tarci napisał/a:

palilem maryske na te wakacje ale po 8 godz. w kiblu z glawa w sedesie(zygalem) odechcialo mi sie tego i nie mam zamiaru znow probowac.
_________________

A skąd miałeś maryśkę?

Cytat

no to jak nie umiałeś ćpać, to nie dziwota, że ci to nie podeszło, nie jest sztuką zjarać się do zerzygania, jak ktoś nie umie pić czy brać, to niech się za to wcale nie zabiera.

No i dobrze, że się w to nie wciągnąłeś, bo miałby kłopoty.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Yoshie
[Usunięty]



Wysłany: 2008-02-07, 23:03   

Nie ćpam, nie pije, nie pale.
Chłopak ode mnie z klasy ćpał, przyszedł do szkoły już jako ćpun, ale na moich oczach się staczał, matka za granicą, ojciec w więzieniu, on zostawiony sam sobie, pod szkołę przyjeżdżali po niego jacyś dziwni "łysi" goście... Nie miał znajomych, nie miał przyjaciół.. W klasie widzieliśmy, że źle się z nim dzieje, nie wiedzieliśmy co robić, baliśmy się o niego powiedzieliśmy wychowawczyni czemu się tak dziwnie zachowuje... wydalili go ze szkoły przenieśli do jakiegoś "zamkniętego" ośrodka dla trudnej młodzieży - tłumaczyli nam, że tak będzie dla niego lepiej, że mu pomagamy... kilka dni temu widziałam Go na mieście... Jak zwykle naćpany, wyglądał jeszcze gorzej niż kiedy chodził do szkoły... Spadł na totalne dno...a w szkole przez jakiś czas panował szał, robili nam badania, przetrzepywali szafki... w końcu wszystko ucichło.. Brzmi jak historia z jakiegoś tandetnego filmu... Szkoda chłopaka, całkiem fajny był kiedy nie był naćpany... nigdy nie mam zamiaru się w to wplątać, zwłaszcza po tym co widziałam...

Ostatnio kiedy byłam u rodziny kuzynka zapytała czy chce zapalić albo się napić czegoś mocniejszego, kiedy odpowiedziałam, że nie strasznie się zdziwiła - u nich picie, palenie, ćpanie to normalka... Nie rozumiem jak można ćpać... albo chociażby palić.. a już w moim wieku to kompletna głupota...
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-02-08, 13:00   

Tobiasz napisał/a:

A skąd miałeś maryśkę?

Zawsze jak przyjezdzam do polski to koledzy maja ;)
Zreszta zawsze jak jezdze z siorami i kumplami do holandi , to zawsze jest ubaw , a jezdze czesto , bo mam bardzo blisko... ale bawie sie w normalny sposob :)


Tobiasz napisał/a:

No i dobrze, że się w to nie wciągnąłeś, bo miałby kłopoty

Bez przesady
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-02-08, 16:43   

Yoshie napisał/a:

u nich picie, palenie, ćpanie to normalka...


no sorry ale z tym ćpaniem przesadziłaś. Robisz z ludzi kompletnych idiotów... co ty myślisz że oni wciągają kreski itd.
Cpanie to nie jaranie maryski...
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Yoshie
[Usunięty]



Wysłany: 2008-02-08, 17:08   

pudi91 napisał/a:

Yoshie napisał/a:

u nich picie, palenie, ćpanie to normalka...


no sorry ale z tym ćpaniem przesadziłaś. Robisz z ludzi kompletnych idiotów... co ty myślisz że oni wciągają kreski itd.
Cpanie to nie jaranie maryski...

Aż tak źle ze mną nie jest... wiem co pisze i nie mam zamiaru z ludzi robić idiotów, bo nie widzę powodu. Nie mówiłam o maryśce (ale ona też jest zaliczana do narkotyków, podobnie jak haszysz- chociaż mogę się mylić), wiem co to znaczy ćpać. Ecstasy, amfetamina, etc. wiem co to są narkotyki..
Napisałam jak jest i tyle, nikt nie każe Ci się z tym zgadzać.
Ostatnio zmieniony przez Yoshie 2008-02-08, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-02-08, 17:11   

Fakt pudi to ze czasem ktos sobie przejdzie na bardzo luzny tryb zycia to jeszcze nie znaczy ze jest cpunem... tak to by moje prawie cale rodzenstwo byli by cpunami... ... :wstyd:
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Yoshie
[Usunięty]



Wysłany: 2008-02-08, 17:14   

Zależy jak daleko wg was można się posunąć w "bardzo luźnym trybie życia" ;P Wiem co widziałam ale nie mam zamiaru się sprzeczać ;P
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-02-08, 17:22   

oj to malo widzialas bo to jest calkiem normalne i robia to rozni ludzie w roznym przedziale wiekowym , wiekszosc calkiem normalnych ludzi , majacych rodzine/dzieci/zone/dom i prace czasem pala to by po prostu wyluzowac i to nic nadzwyczajnego , mozna sobie czasem za palic, co innego jak jkeis gowniarze np. ja , zjaraja sie do nieprzytomnosci , to to juz bedzie glupota , ale nic nie wiedzac lepiej sie nie wypowiadac.


P.S nie chodzi mi o polske , ale watpie by i tam nikt nie palil... cpuni a zwyczajnie ludzie , to jest jednak wielka roznica
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
zuzu 

Dołączyła: 19 Lip 2008
Posty: 2

Wysłany: 2008-07-20, 00:21   

pudi91 napisał/a:

Cpanie to nie jaranie maryski...


..ale na maryśke też trzeba uważać :P http://www.focus.pl/newsy...a-schizofrenia/
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-07-20, 02:11   

maryśka to narkotyk. zażywanie narkotyków to ćpanie. :dobani:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-22, 01:43   

nevada menthol napisał/a:

maryśka to narkotyk. zażywanie narkotyków to ćpanie.

Jak najbardziej!
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-07-22, 03:08   

ciekawe jest to, Zzielona, jak to się dewaluuje, teraz ludzie już uważają, że jaranie zioła to nie ćpanie. zaniedługo będzie - jem kreski na śniadanie, ale to nie ćpanie...

http://youtube.com/watch?v=DA-c66Z6n9I
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz