Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-07-26, 13:27   

A skąd jesteś?? Ja dojde do Zakopanego a Ty do Gdańska :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-07-27, 12:10   

Do wiekszosci kobiet, nawet tych mlodszych, zwracam sie per ''pani'', mowia ze to ponoc zboczenie, choc pewnosci nie mam... jeszcze.

Co do higieny osobistej, to co chwila sprawdzam czy nie mam za dlugich paznokci i obcinam co dwa dni, zawsze myje rece i przy tym twarz, nawet u kogos w domu, nawet jak jestem czysty jak lza i potrafie napisac 100 linijek w jednym zdaniu, dlatego zawsze edytuje swoje teksty i stawiam kropki :P
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-07-28, 20:39   

Hm, jest ich dużo. Na punkcie lustrzanek cyfrowych, oglądania fotografii, dosłownie wszystkiego co jest z tym związane. No i oglądaniu głupich kreskówek na Cartoon Network, ale to przez zepsute dzieciństwo.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-07-29, 00:44   

A... I ja mam jeszcze jedną obsesję... Dostaję kociokwiku i szlag mnie trafia jak słyszę coś na temat Trójmiasta, a słyszę wszędzie, widzę w mieście reklamy, słyszę w radiu... Nawet tu na forum o Trójmieście mówicie! AAAAAAA!
 
  podziel si� tym postem na:
rambaj 


Dołączył/a: 17 Lut 2008
Posty: 34

Wysłany: 2008-07-30, 08:23   

A ja jeszcze mam obsesję na punkcie żucia gumy. Kilka razy dziennie żuję conajmniej 2 gumy naraz. A jak nie mam gumy to jestem zły
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-07-30, 08:42   

Zapomnialem o moich dwoch najgorszych i chyba najglupszych obsesjach/natrectwach/dziwactwach jakie mam.
Po babci mam wachanie, praktycznie kazde jedzienie wacham, jest to strasznie glupie, ale takie cos mam, choc z wiekiem troche to kontroluje :P
I jeszcze wszystko dotykam :> ...wszystko co gorace, sparwdzam czy jest to gorace czy nie, zawsze jak przechodze obok zelazka, kuchenki albo czegos innego, to dotykam i sprawdzam czy gorace, o dziwo jeszcze nigdy w zyciu sie nie poparzylem :D
 
  podziel si� tym postem na:
CzaRna 


Wiek: 29
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 91

Wysłany: 2008-07-30, 10:31   

ja mam jeszcze jedną obsesje.. wszystko co pije musze podmuchać.. :wstyd:
nawet gdy wyciągnełam to prosto z lodówki.. :wstyd:
______________________________________________________
[you] idziemy na piwo? :D
Nie Wszystko Co Pozytywne, Jest Legalne.. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Mirabel 
Blogger.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-07-18, 21:25   

Na punkcie spóźniania się na pewno. ;D
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-09-05, 15:08   

Cóż, ja się boję rowerzystów...
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
werka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 82

Wysłany: 2012-09-05, 18:34   

mam natręctwo przy kupowaniu -wszystko oglądam tak dokładnie, z każdej strony, że czasem mała skaza, kropka może zawahać o kupnie danego przedmiotu :P , czasami już doprowadza mnie to do szału, ale z tym walczę, choć z drugiej strony myślę sobie płacę to niech będzie idealne :D
a drugie to moje łóżko - muszę mieć wszystko do perfekcji wyprasowane jeśli chodzi o pościel, ale to może takie szpitalne natręctwo ;p :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
PannaNienaganna 
Blogger.Klub
Szukam męża


Imię: Dominika
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 149
Miasto: Wrocław / Bristol

Wysłany: 2012-09-07, 21:20   

ja się panicznie boję mojej szafy nocą. Tak samo szpary pomiędzy łóżkiem i podłogą, krzaków i wszystkiego, co nocą może być schronem potencjalnego ducha, mordercy, złodzieja, zombiaka albo Slender Mana.
______________________________________________________
[you] , a Ty kim, kim dla mnie...?
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-19, 00:04   

nie wiem czy to można podciągnąc pod temat natręctw bo ludzie uważają to za chorobę psychiczną... w sumie prawda. Ja po prostu alergicznie reaguję na mlaskanie, siorbanie, ślinotok, chrapanie, głośne przełykanie sliny, żucie gumy i jedzenie z otwartą gębą. Po prostu wychodzę. Gdzie bym nie była to wychodzę. Po prostu nie potrafię tego znieść. Nie potrafię i tyle. I próbowałam z tym walczyć ale to przynosi gorsze nasilenie bo w końcu wybucham i objeżdżam kogoś z góry na dół za wszystko.

A jeżeli chodzi o jakieś strachy i paranoje to panicznie boję się lasów. Mam taką wizję zawsze, że na ulicę przed mój samochód wylatuje jeleń i patrzy na mnie, a później biegnie w moją stronę i przez szybe mnie atakuje i nakłuwa mnie na poroże. Chryste ;] To za mną chodzi od wielu lat.
TIRów się boję, że te naczepy na mnie spadną. I samochodów z przyciemnianymi szybami. Ogólnie jestem strachliwa jeżeli chodzi o samochody i inne pojazdy...
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz