Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 00:39
Autor Wiadomość
OLIWKOWA
[Usunięty]



  Wysłany:    Polacy o Holendrach i Belgach

Witajcie

Zwracam się do Was o pomoc. Mam nadzieje, ze mi jej nie odmówicie.
Jestem studentka filologii niderlandzkiej w pięknym mieście Wrocławiu. Gdyby ktoś miał wątpliwości to filologia niderlandzka to język, kultura, historia i wszystko co związane z Holandia i z Belgia. Chciałam w tym semestrze napisać prace semestralna dotycząca tego jak Polacy postrzegają Holandie, Belgie i ich mieszkańców. Byłabym Wam bardzo wdzięczna gdybyście zechcieli wyrazić swoja na ten temat opinie:> Np. jakie jest wasze pierwsze skojarzenie ze słowem Holandia? Co myślicie o Belgach itp. Może znacie osobiście jakiś Belgów lub Holendrów? Macie rodzinę w 1 z krajów Beneluksu ? A może byliście tam kiedyś na wakacjach? Co Wam sie rzuciło w oczy? Co Wam sie podobało?
Możecie tez wyrazić swoje zdanie na temat aborcji, "lekkich" narkotyków i małżeństw homoseksualnych, które w Holandii sa przecież dozwolone!!
Jeżeli ktoś z Was ma ochotę to możecie tez wykonać jakąś grafikę albo nawet zeskanowac rysunek przedstawiający jakieś Wasze wizje tych krajów. A może znacie jakieś żarty dowcipy dotyczące Holendrow / Belgów ?
Każda informacja jest dla mnie na wagę złota Na pewno zamieszczę je w mojej pracy. Przy czym nie mam zamiaru komentować ani oceniać Waszych opinii. Chodzi mi tylko o stworzenie takiego obrazu przeciętnego Polaka o Holandii i Belgii.
A jeżeli macie jakiś znajomych Holendrow lub Belgów którzy chcieliby wyrazić swoja opinie o Polsce i Polakach, to ja ja także bardzo chętnie poznam. (mogą być po niderlandzku lub po angielsku)
Jeżeli ktoś będzie chciał potem poznać efekty mojej pracy to chętnie je udostępnię Prace musze przygotować do grudnia, ale zależy mi żeby jak najszybciej zdobyć jak najwięcej Waszych opinii.
Dodam ze chętnie poznam tez Wasze opinie o Polakach ogólnie, i o Polakach za granicą.
Z gory bardzo wszystkim dziękuję za podzielenie sie swoim zdaniem.
Serdecznie pozdrawiam,
oliwkowa


Wasze opinie mozecie tez wysylac na moj adres email - elku5@interia.pl
[color=olive][/color][size=18][/size]
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-08, 19:09   

Cytat

Jestem studentka filologii niderlandzkiej w pięknym mieście Wrocławiu.
już Cię lubie, wybrałas najlepsze miasto na studia :P

OLIWKOWA napisał/a:

jakie jest wasze pierwsze skojarzenie ze słowem Holandia?
wiatraki i 'zioło' ^^

OLIWKOWA napisał/a:

Możecie tez wyrazić swoje zdanie na temat aborcji, lekkich narkotyków i małżeństw homoseksualnych, które w Holandii sa przecież dozwolone!!
aboracja tylko w wyjątkowych przypadkach inaczej dojdziemy do sytuacji kiedy każdy będzie się pieprzył z każdym bo przecież zawsze sobie może ciąże usunąć - jak pliki z dysku..
do małżeństw tego typu nie jestem przekonany, ale żebym argumentował swoją opinię czy są wporządku i czy np. mogą adoptować dziecko odpowiednio musiałbym się wgłębić w temat, a niekoniecznie mnie on interesuje narazie - na pewno każdy przypadek to osobna sprawa ;)
lekkie narkotyki ? moim zdaniem coś takiego nie istnieje, narkotyk to narkotyk, ale skoro mozna swobodnie palić fajki to i taki coś powinni udpostępnić.
Chcą wyznaczać strefy dla palących papierosy, mogliby wyznaczyć takie same dla palących maryśkę ;) - rzadko słyszę o tym, ze coś nie tak jest w holandii z tą sprawą, chyba, że to inaczej wygląda jak się tam mieszka...
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz