Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

  Wysłany:    Wulgaryzmy . . .

Witam. Jak wiadomo wulgaryzmy są w naszej kulturze czymś normalnym, aczkolwiek nie wszyscy je lubią i tolerują.
Jak często przeklinacie i w jakich okolicznościach ? A może słowo "kurvva" służy wam jako przecinek ?
No i jeszcze jedno- czy kiedykolwiek przeklinaliście przy rodzicach ?

Ja nadużywam brzydkich wyrazów, tylko wtedy jak się zdenerwuję. Zazwyczaj leci wtedy szybka wiązanka wyrazów na k,ch itp.
Zaraz potem się wyciszam i powracam do codzienności. Specjalnie nie zwracam uwagi czy ktoś obok mnie stoi, chodź wiem że powinienem.

A więc jak to u was wygląda ? :]
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-08-11, 15:21   

ja muszę unikać jak ognia :D
moja córcia jest teraz na etapie "powtarzania" i chyba zapadłabym się pod ziemię jakby moje dziecię wyrwało "kurla"*
kiedyś się zapomniałam i jak przydzwoniłam dużym placem stopy o coś, to wyrwało mi się "cholera" - po tym przez cały wieczór mała miała zabawę z nowym słowem -_-


*tak to mniej więcej by brzmiało w ustach dziecka
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-08-11, 18:14   

Przeklinam bardzo często, zresztą osoby z najbliższego otoczenia wcale nie ukrywają tego, że im to przeszkadza.

Jest to mój mało kulturalny sposób na pozbycie się złości. A ja się bardzo szybko denerwuję.

Przy rodzicach raz mi się wymskło, bo przy nich się staram. Ale też byłam wściekła, więc - choć oczywiście nie powinnam *sarkasm* - czuję sie usprawiedliwiona.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-08-11, 22:09   

czasem wśród ludzi, ale staram się nie przesadzać, sam nie lubię jak inni przeklinają - szczególnie kobiety. Częściej jak jestem sam - wtedy wyżywam się przed monitorem odpowiednimi epitetami.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Yowi 


Imię: Sebastian
Wiek: 30
Dołączył/a: 24 Lut 2008
Posty: 28

Wysłany: 2010-08-12, 10:29   

Tak, to mój problem ;p Teraz juś się umiem powstrzymać, nie przeklinam(no zdarzy się raz na jakiś czas) ale wcześniej to co chwila ku**a, pier***e itd. ;p

Zresztą, co ciekawe - jak zacząłem przeklinac to i na innych powoli przechodziło xD Dziewczyna, spokojna, wiecie dobre oceny, uczy się itd., lekcja fizyki - Pani pokazuje jakąś prace i mówi że źle zrobiona a ona z tekstem "a co spierdoliła?" ;P Tak, zły wpływ xD

Sam nie lubie przeklinać, ale z kuzynką długo przebywałem, a ona co chwila też ładowała... I przeszło na mnie ;p



Co do rodziców - nigdy jeszcze nie użyłem wulgaryzmu przy nich, ale mama ma dobry słuch i w "argh nosz" słyszy słowo "ku**a" więc? :P
______________________________________________________
Whatever.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-08-12, 11:41   

Yowi napisał/a:

Co do rodziców - nigdy jeszcze nie użyłem wulgaryzmu przy nich, ale mama ma dobry słuch i w argh nosz słyszy słowo ku**a więc?

To tak samo jak u mnie ;) Ale to było kiedyś, bo rodzice stwierdzili, że od kiedy stuknęła mi 18 to jestem odpowiedzialna sama za siebie i rób sobie dziecko co chcesz ;)
Ale właśnie kiedyś, jak nie mogłam sobie przekląć soczyście, to ładowałam "Kurrrrrna", a mama zawsze "Co powiedziałaś?!" - bo wydawało się, że zamiast "n" jest "w" ;)
Za to właśnie niedawno sobie przeklęłam przy ojcu, i to dość brzydko, bo aż "Kur-dablju-a mać", minę miał taką, jakby nie chciał uwierzyć w to, co usłyszał :D
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-08-12, 13:51   

Rododendron napisał/a:

Za to właśnie niedawno sobie przeklęłam przy ojcu, i to dość brzydko, bo aż Kur-dablju-a mać, minę miał taką, jakby nie chciał uwierzyć w to, co usłyszał
:padam:
dobre ;D

ja niestety nie dostałam liberalizmu po 18stce, ale z drugiej strony nigdy nie byłam karana za przeklinanie a mi się czasem zdarzało ;)

ogólnie staram się oduczyć przeklinania, ale czasem się nie da inaczej ;D BLIP ciekawie to zrobił, bo tam jest #wyraz i wszystko jasne ;)
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-08-13, 20:16   

Ja staram się nie przeklinać. I naprawdę bardzo rzadko mi się coś takiego zdarza, aczkolwiek zdarza. ;p Zdarza mi się szczególnie na drodze. Nie mówię tylko o sytuacjach, gdy jestem uczestnikiem ruchu w charakterze kierowcy, ale też o takich, gdy "świetny" kierowca staje mi na pasach i w żaden sposób nie mogę przejść na drugą stronę, gdy mając warunek nie przepuszcza pieszych tylko jedzie na oślep, gdy wymusza pierwszeństwo, etc. No krew zalewa. ;-D

Ostatnio klęłam jak szewc, gdy musiałam być w domu na 20, autobus był 19:01, a z centrum Warszawy do mnie jedzie się około 40 minut. Oczywiście musiał zepsuć się przed samym przystankiem, a następny 517 był za 20 minut, czyli spóźnienie murowane. : )
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Verden 
WordPress.Klub


Wiek: 31
Dołączył/a: 26 Lip 2010
Posty: 18

Wysłany: 2010-08-14, 13:56   

Słowa jak każde inne. I jak każde inne, często używane, tracą swój ładunek.
To jest jedyna wada częstego przeklinania. Niestety moje "ku**a!" od dłuższego czasu jest porządnie wyprane z mocy ;)

EDIT: Cenzura :/
 
  podziel si� tym postem na:
gossip_girl 

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 99

Wysłany: 2010-08-14, 17:44   

Nigdy nie miałam z tym jakiegoś ogromnego problemu. Wprawdzie czasami, w sytuacjach stresowych z ust wypływało jakieś przekleństwo, ale nigdy nie były to jakieś dwuminutowe wiązanki przekleństw.

Odkąd przeklnęłam przy księdzu, słowo "ka-u-er-wu-a" zamieniłam na "kurde". Nie przekleństwo, a można się rozładowac :P
______________________________________________________
Mam chyba 3 półkulę mózgu, stworzoną specjalnie do idiotyzmu..
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-08-25, 14:44   

Jakoś bardzo rzadko używam wulgarnych słów. Hm... W każdym razie przeszkadza mi to u dziewczyn, a im bliże relacje mają ze mną tym bardziej mnie to irytuje :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-08-25, 18:03   

Krzysiek napisał/a:

przeszkadza mi to u dziewczyn, a im bliże relacje mają ze mną tym bardziej mnie to irytuje
haha ;D poprawię się. Ale czasem się nie da ;}
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz