Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-01, 22:52
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [ GTA ] Grand Theft Auto

bardzo lubilem grać w tą gre, jeszcze na jej początkach kiedy to widziało sie wszystko z góry, już wtedy miała w sobie klimat, którego nie gubiła raczej w żadnej części a od czasu kiedy weszło 3D to już była masakra.

Wprawdzie jest tam wiele przemocy to jakoś nigdy nie korciło mnie aby potem ćwiczyć to na kims na środku ulicy. Wystarczało mi to co działo się podczas grania, a spędząłem przy tym mase godzin, bawiąc się w przestępce heh.

Ostatnio grywam w część San Andreas ,a le powoli staje się to monotonne. Cieszy mnie jednak, że próbują to zmienić dodając nowe możliwości, wiem,, że wyszła teraz nowsza wersja tej gry, ciekawi mnie czy będą kolejne, dobrze się to sprzedaje, ale trzeba teraz będzie wymyśleć coś co przyciągnie uwagę na nowo i zmieni oblicze gry.

jest coś co byście chcieli nowego w tej grze ? jakie są wogóle wasze opinie na jej temat ? która część była dla was najlepsza ?

jak dla mnie to san andreas, wiadomo, z uwagi na możliwość poruszania się choćby na rowerku.

nowości ciężko mi sobie wyobrazić, może więcej opcji wcodzenia do pomieszczeń, tylko wtedy gra będzie zajmować z 10GB hehe
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-03-27, 04:22   

Kilka lat temu zaczelam grac w gta II :P Jedynki na oczy nie widzialam, ale w 2 tez jest widok z gory. Fajne w sumie, ale w miare rozwoju techniki rosna wymgania. Gta III to byl fenomal ! Ta gra byla boska i doszlam do 3 wysepki (na przekretach :wstyd: ). Spedzilam przy kompie wiekszosc wakacyjnych nocek bawiac sie z mafia. Momentami misje byly naprawde trudne. Kiedy cos kilkakrotnie mi nie wychodzilo, tracilam zapal. Ale zawsze wracam do gry, no... prawie zawsze. Po wakacjach przyszedl rok szkolny i freetime ograniczony.
Jakis czas pozniej Vice City.... motory i inne dodatki (typu nightcluby, sklepy odziezowe, mozliwosc kupna domu, wymiany apartamentu etc bla bla bla). Przelom, chociarz z tymi wszystkimi bajerami gra byla troszke przeladowana.
San Andreas jeszcze nie mialam. Tata sknerus :P Musze odwiedzic kiedys kolege, zeby porzynajmniej zobaczyc jak to wyglada (gra, nie kolega ;) )
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-27, 16:47   

Georgiana napisał/a:

Musze odwiedzic kiedys kolege, zeby porzynajmniej zobaczyc jak to wyglada (gra, nie kolega ;) )


a to bylo o mnie ;) czy nie :( ?


gra sie fajnie :P zapuszczam skróty do własnej muzyki i wio kasować fury i ludzi :wstyd:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-03-27, 17:41   

nie, wiesz ?:P do swietego piotra :wstyd: :rotfl:
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
klejnot
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-01, 13:05   

W sumie można powiedzieć, że grałem we wszystkie części:
GTA 1 - grałem mniej więcej na rok przed GTA III, więc wtedy pierwsza część miała już przesztarzałą grafikę i wogóle zbytnio mi sięnie podobała...
GTA: London - podobnie jak w 1
GTA II - grałem w nią wcześniej niż w jedynkę :P u kumpla na PlayStation i głównie po to do niego chodziłem ;)
GTA III - kiedy pierwszy raz zobaczyłem tę grę, przeżyłem szok, taka grafa, te akcje co można było robić itd. chodziłem przez całe wakacje do kumpla, żeby w to pograć (jeszcze nie miałem kompa, ale jak dostałem pożyczyłem i sam ją całą przeszedłem - bez cheatów !!)
GTA : Vice City - najlepsza gra w jaką kiedykolwiek widziałem !!!, grałem w nią (znów) całe wakacje ;) , do teraz nigdy nie zapomnę jak w nią pierwszy raz grałem, jak sobie przypominam to, aż łezka mi się w oku kręci :) , znakomita fabuła i dialogi, wszystkie smaczki, miejsce akcji (ech ten zachód słońca na plaży ;) ), nowe samochody i wreszcie motorki... GRA PERFEKCYJNA !!
GTA: San Andreas - mówią, że lepsza od Vice City, ale wg. mnie gorsza, jakby straciła ten klimat (poprzez zbyt duże rozbudowanie), grałem w nią tylko z 10 godz. (dla porównania : GTA III - 30 godz., Vice City - 80 godz.), nawet mi się jej przejść nie chciało.
Podsumowanie : najlepsza seria gier z jaką miałem styczność (kolejne miejsca mają : Pro Evolution Soccer i Elder Scrolls ;) )
P.S. Wszystkie części, które przeszedłem (od III wzwyż) - przeszedłem bez cheatów :D
 
  podziel si� tym postem na:
Inez
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-01, 13:09   

Uwielbiałam zawsze grać w GTA.. Grałam w kilka części, ale z tego co pamiętaj żadnej nie przeszłam całej :wstyd: Zawsze miałam problemy z jakimiś misjami :zawstydzony: Ale gierka jest kultowa :hyhy: :padam:
 
  podziel si� tym postem na:
sardynka
[Usunięty]



Wysłany: 2006-12-06, 15:31   

Ja grałem w Gta III, GTA Vice City i w GTA:San Andreas ale mi spasiło najbardziej Vice City. (Przeszłem je bez kodów :) )
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-12-06, 15:34   

sardynka napisał/a:

Przeszłem je bez kodów
same główne misje ?, czy wszystko co można było w tej grze ? (np. zebrać wszystkie paczki)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Aduś 
Ownlog.Klub


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2007
Posty: 38
Miasto: Wieluń

Wysłany: 2007-07-15, 22:23   

uważam, że gra jest jedną z najlepszych na rynku. ja sama grałam we wszystkie części, najbardziej podoba mi się Vice City, III nie za bardzo, a najdłużej siedziałam przy GTA II :) San Andreas nie podoba mi się, bowiem nie ma już takiego klimatu (jak pisali moi przedmówcy), jak poprzednie części gry. Jednym słowem to seria w którą gram najdłużej i myślę, że to się szybko nie skończy.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-06, 15:37   

Może to wydaje się śmieszne, ale wg. mnie najlepszy jest GTA 2. Gra ma swój klimat, różne ciekawe rzeczy itp., których już w G3 czy Vice City już nie było.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-02-06, 16:48   

Gta III , GTA Vice City i GTA San Andreas tez przeszedlem cale bez kodow , sto procent gry.IMO najlepsza jest Vice City
Nie moge sie doczekac GTA 4 ale miala juz byc w Pazdzierniku :zdegustowany: a nie jest :kwasny:
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-02-06, 19:44   

GTA SA jest spoko jak się wykonuje misje... ale do zwykłego spędzania nudy nie polcam :D
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz