Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany:    House MD

Jeślim ślepa i taki temat już był, to pokornie błagam o wybaczenie.

Moim najulubieńszym (i jedynym, ktory ogladam) serialem jest House MD. Znacie, lubicie? :D
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Sabinsien56 
Ownlog.Klub


Imię: Sabina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2008
Posty: 517
Miasto: Z południa

Wysłany: 2009-05-26, 19:58   

heh wszyscy wokół zachwycają się tym, ja bym tez to oglądała tylko, że jakoś nigdy nie mam czasu :zdegustowany:
______________________________________________________
Nie ma podpisu. Uciekł
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-05-26, 20:02   

obejrzałam wszystkie póki co sezony ^^
najlepsze odcinki? dwa ostatnie z 4 serii; najbardziej szokujące - 5 seria wymiata pod tym względem, zwłaszcza pod koniec :)
a jeszcze powstaną kolejne 2 serie na które czekam z niecierpliwością, kurczę i trzeba czekać do września nooooooooooooo.... a na razie... może więcej przecieków się pojawi co do 6 serii w necie :D
 
  podziel si� tym postem na:
sMiley 
Ownlog.Klub
już kierowca


Imię: Katarzyna
Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 458
Miasto: Kraków

Wysłany: 2009-05-27, 07:50   

ha! I :serce: House MD!!!!! przecież to jest lepsze od tych wszystkich Chirurgów, Zagubionych i innych seriali razem wziętych. :yay:
______________________________________________________
sława przemija, ale internet pozostaje na zawsze
~Ferb
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2009-05-27, 15:32   

sMiley napisał/a:

...przecież to jest lepsze od tych wszystkich Chirurgów, Zagubionych i innych seriali razem wziętych. :yay:


House jest fajny, jak dla mnie jest to serial, który przede wszystkim uczy trudnych przypadków w medycynie [głównie dlatego to oglądam, bo ciekawi mnie medycyna], a że jest jeszcze z odrobiną humoru, to przyciąga wielu widzów.
Jednak Chirurdzy, moim zdaniem, nie przegrywają z House'em, ale są na równi. Może nie ma takich skomplikowanych chorób w tym serialu, ale jest za to więcej z życia i to sprawia, że również miło się ogląda.
 
  podziel si� tym postem na:
Keiri 


Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 24

Wysłany: 2009-06-25, 22:53   

Pozwolicie, że skopiuję swoją wypowiedź z innego forum (taki sam temat, oczywiście):

Cytat

Teraz spodziewajcie się ogromnie długiej wypowiedzi. Mam jakieś piętnaście minut, później przyjdzie koleżanka. (cieszcie się)
Dr House to mój ideał. Człowiek inny, z pozoru odrzucający, ale niesamowicie błyskotliwy. Ma dziwne podejście do świata i ludzi. Kocham, kocham, kocham. Niektórzy mówią, że nie jest przystojny... Ja uważam, że jest... Jego niebieskie oczy są tak błękitne jak rzadko się zdarza. Kilkudniowy zarost dodaje mu uroku. Niekiedy wygląda cudnie, innym razem tak, jakby nie brał Vicodinu. Idealny.
Vicodin. Jego uzależnienie mi nie przeszkadza, to też dodaje mu charakteru i ludzkości. Umrze wcześniej, ale nie będzie musiał znosić bólu w nodze. W nodze, którą prawie stracił przez błąd lekarzy. I przez ten błąd stracił także swoją ukochaną, Stacy (ale moim zdaniem bardziej do Wilsona pasuje Greg).
Co jeszcze mogłabym powiedzieć o tym doktorku?
Że jego teksty są genialne. Ironiczne, sarkastyczne, cyniczne, ale prawdziwe. Moim zdaniem, everybody lies powinno dołączyć się do Biblii. Albo zrobić taką jedną, porządną House'ową. (Co wy na to, dziewczyny?)
House jest tchórzem - pokazuje ludziom prawdę o nich, ale tej o sobie nie chce znać. Traktuje wielu jak rzeczy, ale ma uczucia... I to kocham cię do Wilsona w odc. 97 sekund... Zauważył ktoś oprócz mnie, że ten serial jest pełen podtekstów na linii Wislon/House? Co prawda w tłumaczeniach tępi się fajne teksty, ale mimo to.
I jego laski (laski, jako laski, no)... Ta czarna z czerwonymi płomieniami jest cool. Ale on ma świetny gust - nie tak jak Wison (Boy Wonder) do krawatów.
Kończę, bo zanudzam.
Ale tak to jest, jak się jest zakochanym... xDD
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-06-25, 23:38   

mój mąż będzie taki jak house.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-06-25, 23:42   

Jestem chyba jedyną osobą na świecie, która nigdy nie obejrzała nawet jednego odcinka Hausa! :D Uwierzycie? :P Kiedyś, chyba jak siedziałam u Htsza, to w TV leciał kawałek jakiegoś odcinka... I na tym koniec :D . Jakoś specjalnie nie ciągnie mnie do tego. Zresztą mój chłopak stwierdził, że każdy odcinek jest bardzo schematyczny. I m.in. to za bardzo nie przyciąga mnie do tego serialu.

Może jednak któregoś dnia się pokuszę i coś obejrzę. A nuż mi się spodoba :D .
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-06-26, 01:00   

Inez, bredzisz. idź kobieto, znajdź w końcu telewizor w swoim domu, usiądź i SIĘ ROZKOSZUJ :D
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-06-26, 01:23   

Asiek, nawet nie wiem kiedy to leci :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-06-26, 01:46   

Cytat

Asiek, nawet nie wiem kiedy to leci :P .
Nie przejmuj się ja również nie wiem. Czasem przypadkiem obejrzę fragment, gdy mama skacze po kanałach wieczorem :P
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-06-26, 09:18   

Inez napisał/a:

Jestem chyba jedyną osobą na świecie, która nigdy nie obejrzała nawet jednego odcinka Hausa!

Nie jesteś! :) Ja nie obejrzałem i nawet jak skakałem po programach to nigdy nie natrafiłem :P . Kto jest lepszy w nieoglądaniu? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz